Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
березня 2017


Друк

Профорієнтація є вкрай потрібною роботою - адже є багато школярів, котрі вагаються у виборі майбутньої професії, не здогадуються про існування навчальних закладів системи ДСНС України. І отримуючи відповідну інформацію молодим людям легше зорієнтуватися та зупинити свій вибір на певному навчальному закладі для здобуття омріяного фаху. Так  фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій 21.03.2017  року  завітали до старшокласників Буківської  ЗОШ. Переглядів: 1

  Read More...Друк

Турнір було проведено в два кола та зіграно 12 турів з листопада 2016 по березень 2017 року. В змаганнях взяли участь сім команд навчальних закладів міста Сквира. Під час турніру учасники не тільки показали свою майстерність в гру- футзал, а також змогли покращити свої спортивні навички. Змагання закінчилися з результатами: Переглядів: 1

  Read More...Друк

Земельна ділянка для реалізації інвестиційного проекту № 1 площею 5,5 га  в м. Сквира (поза межами міста)

Заявник

Сквирська міська рада

Адреса заявника

вул. Богачевського, 28, м. Сквира,

Київська область, 09000

Контактна особа

Скочко Валерій Анатолійович,  /04568/ 5-36-95

Населений пункт

м. Сквира

Площа ділянки, га

5,5

Кадастрове цільове призначення

Землі  промислового призначення

Пропоноване цільове призначення

Під об’єкт харчової промисловості

Права користування

Оренда, продаж

Ціна за 1 кв.м. при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

-

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

300

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

300

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

300

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

120

 

Автодороги,  км

0,7 км до автодороги Кремінець-Біла Церква,

0,3 км до дороги Житомир-Ставище

Відстань до м. Києва, км

110

Інші відомості (якщо є)

-

Земельна ділянка для реалізації інвестиційного проекту № 2 площею 0,4 га  в

Переглядів: 2
  Read More...Друк

Проведена телефонна «гаряча лінія»

Заступником начальника управління ПФУ у Сквирському р-ні Людмилою Ібатовою сьогодні, 22 березня  2017 року, з 09:00 – 13:00 год. проведено “гарячу” телефонну лінію, про яку заздалегідь було анонсовано на сторінці управління Фонду у соціальній мережі Facebook.

Переглядів: 2
  Read More...Друк

"Відповідно до вимог ст. 22 Закону України "Про звернення громадян", прокурором Київської області Чібісовим Д.О. 24.03.2016 буде здійснено особистий прийом громадян в режимі відео-конфіренції.
Прийом громадян в режимі відео-конференції відбудеться в приміщенні Білоцерківської місцевої прокуратури за адресою: вул. Шолом-Алейхема, 38-а м. Біла Церква Київської області та триватиме з 11.00 до 13.00.
Для прийняття участі в особистому прийомі громадянам необхідно мати при собі звернення у письмовій формі та документи, які засвідчують особу.
Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном (04563)5-31-50 ( з 9.00 до 18.00 щодня)"

Переглядів: 4
 Друк

На виконання доручення Адміністрації Президента України інформуємо громадськість заходам з проведення судової реформи.

Транансляція відеороликів «Мама» та «Військовий»: Переглядів: 2

  Read More...Друк

Триває інформаційна кампанія з підтримки з реалізації державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива. Переглядів: 2

  Read More...Друк

Не знаєте як розрахувати субсидію на квартиру або зробити перерахунок субсидії за газ? Приклади розрахунку і нарахувань.

Новий підхід застосовується до категорій громадян, що мають право на субсидію, змінені умови і для пільгових категорій населення, передає Ukr.Media.

Нове в розрахунку субсидій в Україні

Субсидія оформляється і нараховується тій особі, яка проживає в квартирі, на ім'я якої відкрито рахунки по оплаті послуг ЖКП. Якщо субсидоване житло здається в оренду за офіційно оформленим договором і в ньому зазначено, що обов'язок оплачувати комунальні послуги лежить на орендарі, то він має право оформити субсидію на своє ім'я, не будучи зареєстрованим в даній квартирі.

Переглядів: 15
  Read More...Друк

21 березня у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи щодо запровадження послуги сімейного патронату над дитиною в Київській області.

У засіданні брали участь директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Мошківська Ірина Вікторівна, начальник служби у справах дітей та сім”ї - Кравчук Валентина Олексіївна та керівник апарату райдержадміністрації  - Салтанюк Віктор Леонідович. Переглядів: 5

  Read More...Друк

Турнір було проведено в два кола та зіграно 12 турів з листопада 2016 по березень 2017 року. В змаганнях взяли участь сім команд навчальних закладів міста Сквира. Під час турніру учасники не тільки показали свою майстерність в гру- футзал, а також змогли покращити свої спортивні навички. Змагання закінчилися з результатами:

Переглядів: 17
  Read More...


Сторінка 1 з 20
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack