Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Середа, 05 квітня 2017


Друк

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», окремі управління Пенсійного фонду України Київської області реорганізовуються шляхом злиття та приєднання, так реорганізовано Сквирське районне  управління Пенсійного фонду України у  Київській області шляхом злиття з районними управліннями смт Володарка, смт Ставище та м.Тетіїв, та створено Сквирське об’єднане  управління Пенсійного фонду України Київської області.

05 квітня 2017 року начальник головного управління ПФУ у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович зачитав наказ Пенсійного фонду України  № 251-о від 29  березня 2017 року  «Про призначення керівників територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області». Представив колективу новоутвореного управління    начальника Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області Поступаленко Юлію Олександрівну та першого заступника начальника Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області Рибіцьку Галину Володимирівну, заступника  начальника Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області Даценка Олександра Івановича.  На захід було запрошено керівників Сквирської місцевої влади Галюка Василя Васильовича та Гришу Василя Васильовича

Василь Гайнулович  у своєму виступі наголосив на відкритості  та прозорості діяльності органів Пенсійного фонду. Працівниками   управління повинні надаватись на  належному  рівні  всі види  послуг,   які необхідно отримати громадянину, який  звертається  за допомогою до спеціалістів Фонду. Продовжувати  впровадження нової сучасної єдиної централізованої системи призначення та виплати пенсій, яке дозволить в лічені хвилини обслуговувати  людей,  що є вагомим кроком у напрямі оптимізації структури Фонду. Акцентував увагу на відповідальності за виконання поставлених завдань та побажав колективу рухатися в одному напрямку  досягнення мети.  Переглядів: 305

  Read More...Друк

У рамках акції "Київщина - захисникам України" 5 квітня було сформовано гуманітарну допомогу для воїнів 72-ї механізованої бригади. Вантаж, який відправляє на передову Сквирський район складається з пральної машини, електрогенератора, бойлера, принтера,ноутбука, блоку безперебійного живлення, спецвідеокамери, 35 ліхтарів, а також ще понад 20 різновидів електротехніки.

Особливу подяку за активну участь у акції слід висловити колективам сільськогосподарських підприємств та сільським територіальним громадам району.

Переглядів: 270
  Read More...Друк

Зміни, передбачені Постановою КМУ від 22 лютого 2006 р. N 187 «Про затвердження порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад» та Постановою КМУ  від 31 березня 2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», надають право пільговим категоріям осіб вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, безплатними путівками до якого забезпечуються. Переглядів: 334

  Read More...Друк

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області   повідомляє, про те що 03 квітня 2017 року було розпочато фінансування виплат пенсій та грошової допомоги за квітень 2017 року відповідно до графіка, а саме  профінансовано (Сквирський р-н, Володарський р-н, Ставищенський р-н   та  Тетіївський р-н)

Переглядів: 230
  Read More...Друк

Громадяни, які мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використовувати.

Призначені з 1 жовтня 2016г. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг будуть діяти до 30 квітня 2017, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України, передає Ukr.Media.

Переглядів: 280
  Read More...Друк

Днями відбулося засідання комісії з питань призначення субсидії, соціальних допомог та пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання. На комісії було прийнято рішення про призначення субсидії на понаднормову площу житла дев'яносто шістьом домогосподарствам, які звернулися з заявами до управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації.Провела засідання перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Відділ допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Сквирської РДА

Переглядів: 183
 Друк

03 квітня відбулося засідання координаційної ради комплексної районної програми «Турбота». Було розглянуто 43 заяв про виділення матеріальної допомоги особам, що опинилися у складних життєвих обставинах. 27 із них виділена допомога на суму 21100 грн,  11 заяв переадресовано до міської ради для надання матеріальної допомоги, 1 заява направлена до Шамраївської сільської ради, 3 заявникам відмовлено.

Переглядів: 230
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack