Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Середа, 12 квітня 2017


Друк

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Переглядів: 201
  Read More...Друк

Шановні сквиряни та гості міста! У суботу 15 квітня із 7:00 до 13:00 відбудеться Великодній ярмарок – продаж продукції за адресою: м.Сквира, вул.Червона (від старого універмагу до магазину меблів).

Не втрачайте нагоди придбати до святкового столу пишні українські паски від різних виробників. Вашій увазі буде запропоновано широкий асортимет продукції, яка потрапить до святкового Великоднього кошика.

Учасниками  ярмарки 15 квітня 2017 року будуть:

Переглядів: 168
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 квітня 2017 року                                                                                              №225

Про утворення комісії щодо укладання

договорів за заявами суб’єктів господарювання

про відшкодування вартості лікарських засобів

для лікування окремих захворювань населення

Відповідно до Закону України «Про місцеве державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби», Переглядів: 202

  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 березня 2017 року                                                                                                        №152

Про внесення змін до деяких розпоряджень

голови райдержадміністрації

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про доступ до публічної інформації":

 

Внести до розпоряджень голови райдержадміністрації від 21.03.2011 №149 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність Сквирської районної державної адміністрації, виконавчих комітетів Сквирської міської та сільських рад»,       від 13.05.2011 №271 «Про організацію в Сквирській райдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації» та від 11.07.2011 №375 «Про затвердження порядку складання та подання запитів на інформацію, форми запиту на інформацію, порядку опрацювання запитів на інформацію та системи обліку документів, що містять публічну інформацію» наступні зміни:

 

У зазначених розпорядженнях слова «Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків зі ЗМІ» замінити словами «Загальний відділ».

 

 

Голова адміністрації                                                                                                 В.В. Галюк

Переглядів: 123
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 березня 2017 року                                                                                                №151

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Фещенко Олені

Юріївні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Самгородоцької сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Фещенко О.Ю.  про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленого ТОВ «Земельний проект» та керуючись ст.ст. 17, 22, п. г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Фещенко Олені Юріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Фещенко Олені Юріївні земельну ділянку, кадастровий номер 3224086600:04:001:0014, площею 3,7565 га. (з них ріллі-3, 7565) в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Фещенко Олені Юріївні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк

Переглядів: 107
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14  березня 2017 року                                                                                           №150

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Бойко Лідії

Петрівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Бойко Л.П.   - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ № 032943, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №376/1787/16-ц, Провадження №2/376/1020/2016, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Світанок» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Бойко Лідії Петрівні  на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради за № 210 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Світанок».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Бойко Лідії Петрівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Визнати таким, що втратило  чинність. розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації  від 05.12.2016 № 597 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бойко Лідії Петрівні в адміністративних межах  Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області»

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                    В.В. Галюк

Переглядів: 108
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14  березня 2017 року                                                                                           №149

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Богуцькому Степану

Володимировичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Чубинецької сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Савчук Л.В в інтересах гр.Богуцького С.В.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ №0160997, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №376/2302/16-ц, Провадження №2/376/1298/2016, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Хлібороб» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Богуцькому Степану Володимировичу  на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради за № 345 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Хлібороб».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Богуцькому Степану Володимировичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                           В.В. Галюк

 

Переглядів: 119
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14  березня 2017 року                                                                                           №148

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Лисенку Володимиру

Івановичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Лисенка В.І.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія РН № 324497, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №376/774/14-ц, провадження                               № 2/376/377/2014, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Щедрий колос» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Лисенку Володимиру Івановичу  на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради за №  806 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Щедрий колос».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Лисенку Володимиру Івановичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

 

Голова адміністрації                                                                                           В.В. Галюк

 

Переглядів: 119
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13  березня 2017 року                                                                                              №147

Про надання в оренду ТОВ ВТК «Агроманторг»

невитребуваних земельних часток (паїв)

в кількості 4 шт., площею 12,20 га для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської  сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання директора ТОВ ВТК «Агроманторг» Манукіяна В.Л. про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 4 шт., площею          12,20 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в адміністративних межах Шаліївської  сільської ради Сквирського району Київської області, та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення земельних ділянок, керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.17 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про оренду землі», ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Передати ТОВ ВТК «Агроманторг» в строкове платне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї)) у кількості 4 шт., площею 12,20 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в адміністративних межах Шаліївської  сільської ради, шляхом укладення договору оренди землі строком на 7 років та встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно-грошової оцінки земель з урахуванням коефіцієнту індексації.

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації розробити договір оренди землі.

 

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                               В.В. Галюк

Переглядів: 88
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 березня 2017 року                                                                                                        №146

 

Про організацію проведення у 2017 році

в апараті та структурних підрозділах

Сквирської районної державної адміністрації

першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

“Кращий державний службовець”

 

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державну службу”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 №29, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28.02.2017 №70 "Про організацію проведення у 2017 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець":

 

1. Провести у березні - квітні 2017 року в апараті та структурних підрозділах Сквирської районної державної адміністрації перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

 

2. Для проведення першого туру конкурсу утворити організаційний комітет з проведення Конкурсу у складі згідно з додатком.

 

3. Керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити участь державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, які відповідають встановленим вимогам, у першому турі конкурсу.

 

4. Голові Організаційного комітету до 28 квітня 2017 року подати до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях  копії всіх документів переможців першого туру конкурсу, передбачених Порядком проведення конкурсу, разом з другим примірником оригіналу протоколу підведення підсумків та визначення переможців, а також копіями виконаних переможцями першого туру завдань.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова  адміністрації                                                                                            В.В. Галюк


Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

13 березня 2017 року №146

 

 

СКЛАД

організаційного комітету з проведення першого туру щорічного

Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації

 

 

Славінська

Оксана Вікторівна

перший заступник голови райдержадміністрації,

голова Організаційного комітету

 

Салтанюк

Віктор Леонідович

керівник апарату райдержадміністрації,

заступник голови Організаційного комітету

 

Козаченко

Мар’яна Юріївна

головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, секретар Організаційного комітету

 

Члени Організаційного комітету:

Сердюк

Іван Петрович

начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Гайданка

Олександра Миколаївна

завідувач  юридичного сектору апарату райдержадміністрації

 

Бондарчук

Катерина Федорівна

редактор районної газети “Вісник Сквирщини”

(за згодою)

 

Заболотний

Олександр Вікторович

 

начальник відділу освіти райдержадміністрації, Заслужений вчитель України.

 

 

Керівник  апарату

райдержадміністрації                                                                                        В.Л. Салтанюк

 

 

Переглядів: 112
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack