Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Четвер, 13 квітня 2017


Друк

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ! 
ОБИРАЄМО СПОСІБ ОДЕРЖАННЯ ПЕНСІЇ

Великим досягненням Української держави є законодавчо закріплене за пенсіонером право вибору способу одержання пенсії: через уповноважені установи банків або через відділення поштового зв’язку. Це особистий вибір кожної літньої людини.

Переглядів: 177
  Read More...Друк

Контролюємо процес формування своєї майбутньої пенсії

Доволі часто доводиться зустрічатися з таким явищем як виплата заробітної плати  «у конверті». У громадян, які  не офіційно отримують заробітну плату, відсутні соціальні гарантії, передбачені законодавством. Це пенсія, оплата відпускних за час щорічної відпустки, сума індексації заробітної плати у зв’язку зі зростанням цін, допомога з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби та інші. Нелегальний заробіток не хвилює пересічного громадянина на початку свого трудового шляху. Лише з наближенням пенсійного віку багато хто дізнається, що розмір пенсії буде набагато меншим, ніж розраховували або взагалі втрачено право на призначення пенсії.

Переглядів: 168
  Read More...Друк

В Об’єднаній енергетичній системі (ОЕС) України зберігається негативна тенденція щодо значної нерівномірності добового графіка споживання електричної енергії особливо в осінньо-зимовий період. Конфігурація добового графіка електроспоживання в цілому по Україні характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму ОЕС України, провалом навантаження в години нічної зони доби та майже рівномірним споживанням електричної енергії протягом годин ранкового максимуму та напівпікової зони.

При цьому нерівномірність добового графіка навантаження ОЕС України становить від 4500 МВТ у літній період до 6500 МВт у зимовий. Переглядів: 170

  Read More...Друк

Щороку в нашій державі проходить Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів  шкіл всієї України. Завданням фестивалю є залучення школярів до участі у роботі з вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення; розкриття творчих здібностей, організації змістовного дозвілля молоді, виховання у дітей культури поводження з вогнем, засвоєння дітьми правил пожежної безпеки та виховання у них зацікавленості професією пожежного – рятувальника.

Переглядів: 266
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack