Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
П'ятниця, 14 квітня 2017


Друк

Сьогодні, 14 квітня, з нагоди прийдешнього Світлого Свята Воскресіння Христового голова райдержадміністрації В.В. Галюк, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, районний військовий комісар Ю.П. Волинець, заступник районного військового комісара О.О. Березовський, редактор громадсько - політичної газети "Вісник Сквирщини" К.Ф. Бондарчук, начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей Сквирського ЦСССМ І.Є. Хронюк, депутат Сквирської міської ради В.С. Рогач привітали із прийдешніми Великодніми святами родини загиблих та померлих воїнів АТО.

Переглядів: 269
  Read More...Друк

Серед нас проживає четверта частина пенсіонерів, тисячі самотніх людей похилого віку, інваліди, вдови, багатодітні сім’ї. діти-сироти, сім’ї загиблих в АТО.

Переважна більшість з них потребують уваги, тепла, матеріальної і моральної підтримки, ліків.

Надіємось, що ні одна людина не залишиться байдужою до чужої біди і хоч маленьку частину свого тепла чи коштів віддасть тим хто цього потребує.

Згадайте, люди, і про тих, кого немає серед нас, впорядкуйте братські могили, кладовища,

разом з любителями природи прикрасьте свою землю новими насадженнями, закладіть парки, сквери, посадіть алеї слави та квіти на могилах загиблих.

ЗРОБІТЬ ВСЕ ДЛЯ УТВЕРДЖЕННЯ МИРУ, ЗЛАГОДИ І ДОБРА НА НАШІЙ РІДНІЙ ЗЕМЛІ !

Переглядів: 214
 Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ КВІТНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області  повідомляє,  що станом на 15 квітня 2017 року при потребі в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги установами поштового зв’язку та уповноваженими банками на квітень 2017 року 63503,50 тис. грн. профінансовано  40825,11 тис. грн.

Переглядів: 211
  Read More...Друк

13 квітня у рамках масштабної обласної акції «Чистий четвер» працівники Сквирської райдержадміністрації здійснили роботи по благоустрою території біля площі Героїв Небесної Сотні.

Участь у акції в м.Сквира також брали колективи всіх установ та організацій незалежно від форм  власності, підприємств, мешканці житлових мікрорайонів, учнівська молодь, волонтери та члени громадських організацій.

Переглядів: 192
 Друк

12 квітня у залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам  за фактичним місцем проживання . В ході засідання було прийнято рішення  про відновлення пенсій шести особам та дванадцятьом особам допомоги на проживання та житлово-комунальні послуги, які звернулися з заявами до управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації.

Переглядів: 283
  Read More...Друк

Відповідно донаказу Міністерства молоді та спорту України від 27.032017 № 1225 «Про організацію та проведення конкурсуз визначення проектів розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році» оголошено конкурсу проектів, який проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами). Переглядів: 223

  Read More...Друк

Проведено   виїзний   прийом   громадян

та   зустріч   в   трудових   колективах

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області практикують проведення виїзних прийомів та зустрічей у трудових колективах. Так,  13 квітня 2017 року спеціалістами управління було  проведено виїзний прийом  мешканців  та зустрічі в трудових колективах  с.Василиха, с.Кривець Ставищенського р-ну.

 

Переглядів: 208
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack