Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Вівторок, 18 квітня 2017


Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 квітня 2017 року 228

 

Про проведення в районі Тижня охорони праці

Відповідно Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону праці», на виконання Указу Президента України від 18 серпня 2006 року  № 685/2006 «Про День охорони праці» та з метою організації і проведення в районі Тижня охорони праці під девізом – «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці»: Переглядів: 297

  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

Голова Сквирської районної

державної адміністрації

(підпис)     В.В.Галюк

10 квітня  2017 року №281-1

 

План заходів

проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста у Сквирському районі Переглядів: 235

  Read More...Друк

До уваги мешканців  с.Біліївка та с.Гайворон  Володарського р-ну!

 

21  квітня  2017 року з 09.00  год. до 13.00  год. відбудеться прийом та обслуговування   громадян  спеціалістами  Сквирського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:

Переглядів: 163
  Read More...Друк

Шановні громадяни та керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів просимо Вас пам’ятати дії при виявленні вибухонебезпечних предметів:

-         про знахідку вибухонебезпечного предмету необхідно терміново повідомити місцеві органи державної влади (сільради , райвійськкомати, відділення міліції, відділи з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення),  а також за телефонами 101, 102.

Переглядів: 154
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 квітня 2017 року 226

 

 

Про  проведення «місячника милосердя»

в Сквирському районі

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,                         листа Київської обласної державної адміністрації від 06.04.2017 №11-22/1375 про підтримку  проведення традиційного «місячника милосердя» в Київській області:

Переглядів: 206
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

­31 березня 2017 року                                                                                                    № 198

Про затвердження плану

основних заходів цивільного захисту

Сквирського району на 2017 рік

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 23.03.2017 № 127 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2017 рік», з метою удосконалення готовності районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Сквирського району до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період:

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2017 рік, що додається.

 

2. Міськсільвиконкомам, підприємствам, установам, організаціям:

1) забезпечити виконання плану основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2017 рік, звіти про виконання плану подати до відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації: за перше півріччя – до 25 червня 2017 року, за рік – до 10 січня 2018 року;

2) пропозиції щодо планування основних заходів цивільного захисту на 2018 рік подати до відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації до 25 червня 2017 року.

 

3. Відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації забезпечити:

1) підготовку та надання до Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації інформації про хід виконання плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 23.03.2017 № 127, а також плану основних заходів, затвердженого цим розпорядженням: за перше півріччя – до 01 липня 2017 року, за рік – до 20 січня 2018 року.

2) узагальнення та подання до Департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації пропозицій щодо планування основних заходів цивільного захисту на 2018 рік – до 01 липня 2017 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                              В.В. Галюк

Переглядів: 171
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 березня  2017 року                                                                                               № 197

 

 

Про закінчення  опалювального сезону

2016-2017 року  в населених пунктах Сквирського району

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації», „Про теплопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 21 липня 2005 року № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 05 березня 2007 року № 197/13464, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 31 березня 2017 року № 143 «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років  в населених пунктах Київської області» та у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище   8 градусів тепла:

 

1. Закінчити  з 01 квітня 2017 року опалювальний сезон у населених пунктах Сквирського району.

 

2. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

 

3. Виконавчим комітетам міської та сільських рад прийняти рішення  про закінчення опалювального сезону в населених пунктах району, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

 

4. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на голів виконавчих комітетів міської та сільських рад.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

Голова   адміністрації                                                                                    В.В. Галюк

Переглядів: 167
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

31 березня 2017  року                                                                                              №196

Про утворення комісії для перенесення

залишків за субрахунками з Плану рахунків

бухгалтерського обліку бюджетних установ

на План рахунків бухгалтерського обліку в

державному секторі

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказів Міністерства фінансів України  від 29.12.2015 року №1219 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі» та                            від 21.12.2016 №1127 «Про затвердження Методичних рекомендацій зі співставлення субрахунків бухгалтерського обліку та перенесення залишків»:

 

1. Утворити комісію для  перенесення залишків за субрахунками з Плану рахунків  бухгалтерського обліку бюджетних установ на План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

 

2. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою

Голова адміністрації                                                                                                 В.В. Галюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови адміністрації

31.03.2017 №196

 

Склад комісії

для перенесення залишків за субрахунками з Плану рахунків

бухгалтерського обліку бюджетних установ на План рахунків

бухгалтерського обліку в державному секторі

 

Славінська

Оксана Вікторівна

- перший заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії;

Члени комісії:

 

Літвінко

Аліна Олексіївна

начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

 

Руденко

Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

 

Гайданка

Олександра Миколаївна

 

завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

 

Войнілович

Ірина Антонівна

начальник загального відділу райдержадміністрації.

 

 

Керівник апарату   адміністрації                                                                     В.Л. Салтанюк

 

 

Переглядів: 131
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29 березня 2017 року 194

 

Про участь збірної команди Сквирського району

у відкритому чемпіонаті Київської області з

велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фізичну культуру і спорт» та згідно з положенням про проведення відкритого чемпіонату Київської області з велосипедного спорту серед юнаків та дівчат, з метою залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та популяризації велосипедного спорту в регіоні:

1. Відрядити завідувача сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Голуба Ігоря Володимировича 1-4 квітня 2017 року в м. Біла Церква на відкритий чемпіонат Київської області з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат. Разом з ним збірну команду району в складі 6 спортсменів та тренера.

 

2. Завідувачу сектору молоді та спорту Голубу Ігорю Володимировичу визначити відповідального за збереження життя та здоров’я спортсменів.

 

3. Витрати в межах асигнувань на розвиток програм КПКВК 0315011, КЕКВ 2282  передбачені кошторисом, що додається.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

29 березня 2017 року №194

Кошторис

витрат на участь збірної команди Сквирського району у відкритому чемпіонаті                    Київської області з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат

01-04 квітня 2017року,                                                                                                                                                                       Білоцерківський район

 

-                     учасників       - 6 чол.

-                     тренер                        - 1 чол.

-                     представник  - 1 чол.

 

 

-                     харчування учасників         - 6 чол. х 80,00 грн. х 4 дні  =  1920,00 грн.

-                     харчування тренера             - 1 чол. х 70,00 грн. х 4 дні =    280,00 грн.

-                     та представника                   - 1 чол. х 70,00 грн. х 4 дні  =    280,00 грн.

 

Всього:                                                                                                        - 2480,00 грн.

 

 

Керівник  апарату

райдержадміністрації                                                                               В.Л. Салтанюк

 

 

 

 

 

Переглядів: 140
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 березня 2017 року                                                                                        №_193

 

 

Про затвердження складу тендерного комітету

та Положення про тендерний комітет Сквирської

районної державної адміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 №557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», Закону України Про публічні закупівлі», керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

1.Затвердити склад тендерного комітету Сквирської районної державної адміністрації у складі, згідно з додатком.

 

2. Затвердити Положення про тендерний комітет Сквирської районної державної адміністрації, що додається.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                       В.В.Галюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

29.03.2017 № 193

СКЛАД

тендерного комітету Сквирської районної державної адміністрації

1

СЛАВІНСЬКА

Оксана Вікторівна

-  перший заступник голови районної державної адміністрації, голова тендерного комітету

 

 

 

Члени тендерного комітету

2

ПИЛЮТА

Олександр Петрович

-  начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації

 

3

ГАЙДАНКА

Олександра Миколаївна

- завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації

 

4

ВОЙНІЛОВИЧ

Ірина Антонівна

- начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації

 

5

ЛІТВІНКО

Аліна Олексіївна

- начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації

 

6

УЛЬЯНОВА

Марія Василівна

- начальник управління фінансів районної державної адміністрації

 

7

СУСЛОВА

Оксана Володимирівна

- головний спеціаліст відділу економічного розвитку районної державної адміністрації

8

ОРЛЕНКО

Любов Іванівна

-головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                               В.Л.Салтанюк

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

районної державної адміністрації

29.03.2017  № 193

 

ПОЛОЖЕННЯ

про тендерний комітет

Сквирської районної державної адміністрації

I. Загальні положення

1. Це Положення розроблено відповідно до статей 8 і 11 Закону “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) і визначає правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади діяльності тендерного комітету та уповноваженої особи (осіб), а також його права, обов’язки та відповідальність.

 

2. Тендерний комітет Сквирської районної державної адміністрації (далі – комітет) – службові (посадові) та інші особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із Законом.

 

3. Метою створення комітету є організація та проведення процедур закупівель на засадах колегіальності та неупередженості.

 

4. Комітет у своїй діяльності керується Законом, іншими нормативно-правовими актами з питань публічних закупівель та цим Положенням.

 

5. Метою створення комітету є організація та проведення процедур закупівель на засадах колегіальності та неупередженості.

 

ІІ. Засади діяльності тендерного комітету

1. Замовник для організації та проведення процедур закупівель може утворити один або декілька комітетів у залежності від особливостей своєї діяльності.

Склад комітету, зміни до складу та положення про нього затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації . До складу комітету входять не менше п’яти осіб.

 

2. До складу комітету не можуть входити посадові особи та представники учасників, та інші особи, визначені законодавством України.

Членство в комітеті не повинно створювати конфлікт між інтересами замовника та учасника чи між інтересами учасників процедури закупівлі, наявність якого може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі.

 

3. Керівництво роботою комітету здійснює його голова, який призначається замовником, та може мати право на підписання договорів про закупівлю у разі надання таких повноважень замовником, оформлених відповідно до законодавства.

 

 

4. Голова комітету призначає заступника голови, секретаря з числа членів комітету та визначає функції кожного члена комітету.

 

 

2

У разі відсутності голови комітету його обов'язки виконує заступник голови комітету.

За відсутності секретаря комітету його обов’язки виконує інший член комітету, визначений його головою.

Рішення голови комітету щодо призначення заступника голови та секретаря комітету, визначення функцій кожного члена комітету та  вирішення інших питань заносяться до протоколу засідання комітету.

 

5. Формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету.

Засідання комітету скликаються головою комітету та проводяться у разі потреби.

Перелік питань, що підлягають розгляду на засіданні комітету, та порядок денний доводяться до відома членів комітету до початку засідання.

 

6. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комітету, приймаються простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів голос голови комітету є вирішальним.

Рішення комітету оформлюється протоколом, який підписується всіма членами комітету, присутніми на засіданні. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на його засіданні, з кожного питання.

У разі відмови члена комітету підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови.

 

7. Комітет відповідає за організацію та проведення процедур закупівель.

У процесі роботи він забезпечує реалізацію таких функцій:

планування закупівель, складання та затвердження річного плану закупівель;

здійснення вибору процедури закупівлі та її проведення;

забезпечення рівних умов для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця;

забезпечення складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом;

забезпечення оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до Закону;

надання роз'яснення особам, що виявили намір взяти участь у процедурі закупівель, щодо змісту тендерної документації у разі отримання відповідних запитів;

здійснення інших дій, передбачених Законом.

 

8. Голова, секретар та інші члени комітету можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.

 

9. Члени комітету мають право:

брати участь у плануванні видатків і визначенні потреби у товарах, роботах та послугах, що будуть закуповуватися;

аналізувати та/або отримувати інформацію щодо виконання договорів, укладених відповідно до Закону;

виносити питання на розгляд комітету;

прийняти рішення з оформленням відповідного протоколу комітету щодо необхідності виправлення технічних (механічних, формальних) помилок, допущених при внесенні інформації про закупівлю, яка оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу;

одержувати від структурних підрозділів замовника інформацію, необхідну для проведення процедур закупівель;

уносити свою окрему думку до протоколів засідань комітету;

 

 

3

ініціювати створення робочих груп з числа службових (посадових) та інших осіб структурних підрозділів замовника з метою складання технічних вимог до предмета закупівлі, підготовки проектів договорів тощо;

здійснювати інші дії, передбачені Законом.

 

10. Члени комітету зобов'язані:

брати участь у всіх його засіданнях особисто;

організовувати та проводити процедури закупівель;

забезпечувати рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця;

дотримуватися норм законодавства у сфері публічних закупівель та цього Положення;

здійснювати інші дії, передбачені Законом.

 

11. Голова комітету:

організовує роботу комітету;

приймає рішення щодо проведення засідань комітету;

визначає дату і місце проведення засідань комітету;

пропонує порядок денний засідань комітету;

веде засідання комітету;

уносить на розгляд керівника замовника пропозиції щодо змін у складі комітету;

здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

 

12. Секретар комітету забезпечує:

ведення та оформлення протоколів засідань комітету;

оперативне інформування членів комітету стосовно організаційних питань його діяльності;

за дорученням голови комітету виконання іншої організаційної роботи;

зберігання документів щодо здійснення публічних закупівель;

дотримання вимог законодавства з питань діловодства під час роботи з документами;

виконання інших повноважень відповідно до законодавства.

 

13.Розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики здійснює визначена головою районної державної адміністрації особа.

 

14.Голова комітету персонально відповідає за виконання покладених на комітет функцій.

 

15. За порушення вимог, установлених Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до Закону, члени комітету відповідають згідно із законами України.

 

16. Голова та секретар комітету та визначена головою районної державної адміністрації особа, відповідальна за розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики, несуть  відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель для загального доступу.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                               В.Л.Салтанюк

Переглядів: 252
 


Сторінка 1 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack