Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
квітня 2017


Друк

20 квітня краяни та гості міста  мали нагоду насолоджуватися поезією нашого земляка, який  черпає натхнення з джерел рідної землі,  головного спеціаліста загального відділу Сквирської РДА – В.Л. Лозинського.

Весна 2017 року в житті митця  особлива –  ювілейна, шістдесята.  Цій даті і була присвячена  літературна вітальня. Насолодитися довершеним словом творця, ліричним і разом із тим емоційно-експресивним, навіть гнівним, коли йде мова про жорстокість, зраду чи брехню, прийшли друзі по перу, колеги по роботі, всі, хто закоханий в поезію і життя, яке її породило.

Низку вітань, які прозвучали на адресу Віталія Леонідовича, відкрив благочинний української православної церкви Київського патріархату у Сквирському районі отець Віктор Скакевич, який звернув увагу, що поет, як і більшість творчих людей, гарно володіє словом і вміє влучно, виразно його подати. Тому і побажав винуватцю торжества і далі своїм словом прославляти Сквиру. На сцені гурт «Натхнення» (худ.кер. священник Олександр Ковезюк). Колектив  виконує куплет пісні «Пливе кача», на її фоні поет читає вірш «Каяття», в якому  передав усі думки, почуття, сподівання, що пережив у дні Майдану:

Переглядів: 22
  Read More...Друк

26 квітня відбудуться районні заходи з нагоди Дня пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

О 9:00 - покладання квітів до пам`ятника ліквідаторам аварії - міліціонерам (по вул. Слобідській, біля Сквирського районного відділу  Головного управління національної поліції у   Київській області).

О 9:15 - мітинг біля меморіалу загиблим пожежникам – ліквідаторам аварії на ЧАЕС (по вул. Богачевського, поблизу пожежної частини Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області).

Запрошуємо вшанувати подвиг тих, завдяки кому ми можемо дихати вільно і радіти життю!

Переглядів: 3
 Друк

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області запрошує фізичних осіб-підприємців на тематичний семінар за участю провідних фахівців ГУ ДФС у Київській області на тему: «Основні аспекти застосування РРО суб’єктами господарювання».

Семінар відбудеться 28 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. за адресою:  м. Біла Церква, вул. Спартаківська, 15 (актова зала Білоцерківської ОДПІ).

Початок реєстрації о 10 год. 30 хв.

Переглядів: 2
 Друк

Увага!

У день проведення зовнішнього оцінювання

Необхідно мати при собі:сертифікат, паспорт або інший документ ( серія та номер якого зазначені в Сертифікаті), запрошення-перепустку та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.

За бажанням учасники можуть взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

Під час проходження ЗНО ЗАБОРОНЕНО мати при собі: засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів та пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

Переглядів: 4
 Друк

З 10 квітня 2017 року по 14 квітня 2017 року в приміщенні Сквирського районного народного  краєзнавчого музею відбувся цикл заходів "Великодній кошик". Переглядів: 1
  Read More...Друк

11 квітня 2017 року в приміщенні народного краєзнавчого музею відбулася тематична екскурсія з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів, на яку були запрошенні учні старших класів навчально-виховного комплексу №4. Переглядів: 1

  Read More...Друк

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №223 від 05.04.2017 року Сквирським управлінням соціального захисту населення проводиться виплата разової грошової допомоги до 5 травня. Переглядів: 1

  Read More...Друк

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про організацію харчування учнів, вихованців

дошкільних навчальних закладів, дошкільних груп

загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців

Сквирського дитячого будинку «Надія» у  2017 році

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України: від 24.12.2015 №911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства» (із змінами), від 19.04.2016 №1114-VІІІ «Про загальну середню освіту» (нова редакція) Переглядів: 1

  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ КВІТНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 22 квітня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 24 число – 100%, та уповноважені установи банків – 23 число – 100%,

Переглядів: 2
  Read More...Друк

20 квітня відбулася зустріч з представниками Мальтійського ордена в Україні та  психологами Кризової Служби («Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»).

До центру допомоги учасникам АТО прийшли незвичайні гості - представники Мальтійського ордена в Україні та фахівці Психологічної кризової служби. Їх цікавили особливості надання психологічної допомоги бійцям АТО. Переглядів: 391

  Read More...


Сторінка 1 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack