Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 11 травня 2017


Друк

Відповідь: Відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Переглядів: 94

  Read More...Друк

Засідання круглого столу

На виконання доручення головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області  керівництвом Сквирського об’єднаного управління ПФУ  Київської області  11 травня поточного року  було проведено зустріч з представниками громадських організацій та головою Володарської РДА Табалюк С.К.  та  Володарським селищним головою  Слободським Ю.В.  для ознайомлення зі змінами, які відбулися в Пенсійному фонді відповідно  до   постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016  року  № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», під час зустрічі було обговорено питання відкриття центрів обслуговування громадян та агентських пунктів прийому громадян у Володарському р-ні, запрошеним було надано інформаційні матеріали: структуру  об’єднаного управління, графіки особистого прийому громадян керівництвом, графік прийому відділами обслуговування громадян, графік роботи «гарячої» телефонної лінії, та інші матеріали.  При  зустрічі начальником  Сквирського об’єднаного управління ПФУ Юлією Поступаленко  було наголошено, що зі зміною назви та структури органів Пенсійного фонду у  смт Володарка  місце знаходження та функції управління залишаються незмінними, та не вплине  на надання якісних послуг.

Переглядів: 125
  Read More...Друк

День Європи

День Європи – це  символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Переглядів: 90
  Read More...Друк

У рамках святкування Дня Європи в Україні 11 травня 2017 року о 12 годині на площі Героїв Небесної Сотні, біля приміщення районної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європи.

Участь у заході брали воїни АТО, громадські активісти, волонтери, учнівська молодь, громадськість та представники ЗМІ. Керівники району привітали присутніх з Днем Європи, вихованці вокальної студії «Сузір'я» під керівництвом Людмили Корзун надіслали вітання з піснею «Це моя Україна», побажавши миру, добра, розуміння та злагоди. До присутніх звернулись голова райдержадміністрації В.В. Галюк та голова районної ради В.В. Гриша. Зокрема, Василь Васильович Галюк зазначив:

"Щиро вітаю вас з Днем Європи!

Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Переглядів: 220
  Read More...Друк

Переглядів: 139
 Друк

Голови облдержадміністрацій та міських рад взяли на себе зобов’язання впроваджувати системи енергоменеджменту у школах, дитсадках, лікарнях та інших бюджетних закладах. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Про це йдеться у Меморандумах, підписаних сторонами у ході III Форуму енергоефективного партнерства.

«Це питання назріло вже давно. В Україні налічується близько 78 тис. установ, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів: як державного, так і місцевих рівнів. Витрати енергоресурсів на опалення приміщень в Україні у 2-3 рази вищі, ніж, наприклад, у країнах ЄС. Вирішити це питання можна, впровадивши систему енергоменеджменту на  місцях», – зауважив Сергій Савчук. Переглядів: 87

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack