Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 16 травня 2017


Друк

16 травня 2017  року спеціалістами Сквирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської  області проведено флешмоб з учнями Шапіївської  НВК «ЗОШ I-III ступенів» на тему «Виховуймо майбутню націю правильно». Флешмоб було проведено під час зустрічі з трудовим колективом школи  інформація надавалась у формі лекції про пенсійну систему в цілому, про діяльність, структуру, законодавчу базу.

Переглядів: 112
  Read More...Друк

Флешмоб "Виховуймо  майбутню  націю  правильно"

 

Фахівці Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  упевнені, що виховання економічної та правової культури майбутніх платників єдиного внеску – підґрунтя економічної стабільності нашої держави. Тому і приділяють чималу увагу зустрічам з дітьми.

Переглядів: 117
  Read More...Друк

Виїзний прийом громадян  та зустрічі у трудових колективах  у Сквирському р-ні

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку  16 травня 2017 року спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було  проведено виїзний прийом  мешканців  та зустріч в трудових колективах  с.Шапіївка, с.Самгородок, та с.Мовчанівка    Сквирського  р-ну. Під час виїзного фахівці відвідали сільські ради в даних населених пунктах та прийняли пенсіонерів, які прийшли на прийом, а також відвідали Шапіївський НВК «ЗОШ-I-III ступенів – дитячий садок», ТОВ  а-му «Шапіївка»  та  СГПП ім.Гагаріна, спеціалістами також було відвідано поштові відділення.

Переглядів: 116
  Read More...Друк

Сьогодні делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації  Оксаною Вікторівною Славінською перевірила хід робіт з ремонту аварійних мостів по вул. Шевченка та по вул. Київській, що у м. Сквира. Слід зазначити, що на об`єктах працює "Мостобудівельне управління №3" (м.Київ). Будівельна бригада зараз активно займається розширенням та укріпленням мосту по вул. Шевченка, адже зовсім скоро сюди буде перенаправлено важковаговий транспорт.

Переглядів: 185
  Read More...Друк

16 травня голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів нараду з питань підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!». На нараді було обговорено ряд актуальних складових проведення свята, зокрема,  прийом гостей фестивалю з Донецької, Вінницької, Житомирської, Київської областей та дітей з анексованого Криму.

Заслухано інформацію щодо проведення на заході майстер - класів та про готовність заміського оздоровчого табору "Росич - 2017" прийняти дітлахів з різних куточків України. Також голова райдержадміністрації акцентував увагу на залученні до участі у фестивалі вихованців ДНЗ "Сквирське вище професійне училище".

Переглядів: 198
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 квітня 2017 року                                                                                                      №_241

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Леоненко Світлані

Валентинівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малоєрчиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Леоненко С.В. про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Земельний проект», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Леоненко Світлані Валентинівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Леоненко Світлані Валентинівні  земельну ділянку,  площею 4,4381 га. (з них ріллі-4,4381 га), оформити гр. Леоненко Світлані Валентинівні право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління  Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                  В.В. Галюк

Переглядів: 90
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

26 квітня 2017 року                                                                                                          №240

Про виділення коштів на заходи щодо вшанування

Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішень Сквирської районної ради від 03.03.2016 №08-06-07 „Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2020 роки”, від 26.12.2016 №03-11-07 ”Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік” з метою вшанування Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля:

 

Управлінню фінансів райдержадміністрації профінансувати райдержадміністрацію в сумі 1890 грн. 11 коп. (тисяча вісімсот дев’яносто гривень 11 копійок) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2017 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається.

Голова адміністрації                                                                                               В.В. Галюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

26 квітня 2017 року №240

 

 

 

Кошторис витрат

Перелік витрат

Кількість, шт.

Ціна за одиницю, грн

Сума витрат

грн

Придбання гвоздик

80

15

1200,00

Придбання корзини

2

113,70

227,40

Придбання вінка

1

234,36

234,36

Придбання корзини

1

176,35

176,35

Придбання стрічки

4

13,00

52,00

Всього

1890,11

Керівник  апарату

райдержадміністрації                                                                               В.Л. Салтанюк

 

 

 

 

Переглядів: 96
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26  квітня 2017 року                                                                                                                  № _239

Про утворення районного організаційного

комітету з підготовки та проведення заходів у

Сквирському районі, пов’язаних із відзначенням

Дня пам’яті та примирення   і 72-ї річниці перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України від 28.03.2017 №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою підготовки і належного відзначення у Сквирському районі Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

 

1.Утворити районний організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у Сквирському районі, пов’язаних із відзначенням  Дня пам’яті та примирення   і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – районний оргкомітет), у складі згідно з додатком 1.

 

2. Районному оргкомітету  забезпечити безумовне виконання Плану заходів у Сквирському районі, пов’язаних із відзначенням Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 2).

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                             В.В.Галюк

Додаток 1

до розпорядження голови

адміністрації

26.04.2017 № 239

С К Л А Д

районного організаційного комітету з підготовки та проведення

заходів у Сквирському районі, пов’язаних із відзначенням Дня пам’яті

та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Галюк

Василь Васильович

-

голова Сквирської райдержадміністрації,

голова організаційного комітету

 

Славінська

Оксана Вікторівна

 

-

перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

 

Центило-Гіптенко

Олеся Леонідівна

-

завідувач сектору культури райдержадміністрації,

секретар організаційного комітету

 

Члени організаційного комітету:

 

Бондарчук

Катерина Федорівна

-

головний  редактор районної  громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини»

(за згодою)

 

Палієнко

Сергій Іванович

 

-

заступник  Сквирського міського голови

(за згодою)

 

Керекеша

Людмила Петрівна

-

директор Сквирського районного Будинку культури

 

Рогоза

Надія Анатоліївна

 

Шевчук

Микола Іванович

 

-

 

 

-

начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

 

голова районної організації ветеранів війни і ЗС (за згодою)

 

Волинець

Юрій Петрович

-

Сквирський  військовий комісар (за згодою)

 

Пилюта

Олександр Петрович

-

начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації

 

 

Шамрай                                                     Роман Михайлович

-

начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області (за згодою)

продовження додатка

Мазур

Тетяна Петрівна

-

головний лікар Ценру первинної медико – санітарної допомоги у Сквирському районі

(за згодою)

Грищенко

Олена Григорівна

-

заступник голови Сквирської районної ради

(за згодою)

 

Заболотний

Олександр Вікторович

 

-

начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації

 

Голуб

Ігор Володимирович

-

 

завідувач сектору молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації

Костильов

Володимир Васильович

 

Ульянова

Марія Василівна

 

Хронюк

Ірина Євгенівна

-

-

 

-

заступник голови міської організації ветеранів війни, праці та ЗС (за згодою)

 

начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей Сквирського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою).

Редюк

Олена Олександрівна

-

голова ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» (за згодою)

 

Годованюк

Володимир Андрійович

 

голова СРО УСВА Сквирського району

(за згодою)

Керівник апарату адміністрації                                                                  В.Л. Салтанюк

Додаток 2

до розпорядження голови

адміністрації

26.04.2017 № 239

ПЛАН ЗАХОДІВ

У Сквирському районі, пов’язаних із відзначенням Дня пам’яті

та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

1. Провести:

1.1         покладання квітів на Алеї Героїв, пам’ятника Герою Радянського Союзу Миколи Ольшевського, пам’ятника Невідомому солдату на Центральному цвинтарі           м. Сквира, інших місцях, пов’язаних з увічненням подвигу воїнів-визволителів у Другій світовій війні;

Міський та сільські виконавчі комітети

8 травня 2017 року о 9 годині

1.2  концерт, присвячений 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні;

 

Сектор культури райдержадміністрації

5, 8, 9 травня 2016 року

 

1.3 заходи з відзначення у Сквирському районі 72-ї річниці перемоги у Другій світовій війні (зустрічі з ветеранами, мітинги, збори громадськості, покладання вінків і квітів до пам’ятників загиблим у Другій світовій війні, меморіалів тощо);

Сектор культури,  загальний відділ апарату райдержадміністрації,

міськсільвиконкоми

9 травня 2017 року

1.4 організація поминальних обідів за визволителями та мирним населенням, що загинули під час Другої світової війни;

Міський та сільські виконавчі комітети,

районна та міська

організації ветеранів.

9  травня 2017 року

 

1.5 зустрічі з особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасниками бойових дій, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, жертвами нацистських переслідувань, членами сімей загиблих;

Відділ освіти, сектор культури райдержадміністрації,

міський та сільські виконавчі комітети,

районна та міська організації ветеранів

2017 рік

1.6 у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах семінари, тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Другої світової війни за участю ветеранів, екскурсії до музеїв, походи місцями бойової слави.

 

 

продовження додатка

2

Сектор культури, відділ освіти райдержадміністрації,

міський та сільські виконавчі комітети,

районна та міська організації ветеранів

травень 2017 року

 

2. Організувати:

2.1 відвідування представниками органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, інтернатних закладах системи соціального захисту.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

центральна районна лікарня

міський та сільські виконавчі комітети,

2017 рік

2.2 проведення виставок творів мистецтва, фотографій, плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень воєнних часів.

 

Сектор культури райдержадміністрації,

міський та сільські виконавчі комітети,

2017 рік

 

3. Забезпечити:

3.1 надання належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, включаючи диспансеризацію, госпіталізацію, приділивши особливу увагу тим, хто проживає у сільській місцевості;

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

центральна районна лікарня,

міський та сільські виконавчі комітети,

постійно

3.2 вжиття відповідно до законодавства заходів щодо покращення забезпечення житловою площею ветеранів війни, які потребують поліпшення житлових умов, проведення ремонту їх житлових будинків і квартир;

 

Сектор містобудування та архітектури

райдержадміністрації, районна та міська організації ветеранів,

міський та сільські виконавчі комітети,

постійно

3.3 упорядкування та утримання у належному стані меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, меморіальних дощок, музеїв, кімнат бойової слави, їх ремонт та реставрацію;

 

продовження додатка

3

 

Сектор  містобудування та архітектури,

сектор культури райдержадміністрації,

міський та сільські виконавчі комітети,

постійно

3.4 у місцях проведення заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні забезпечити:

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний стан;

 

Центральна районна лікарня,

міський та сільські виконавчі комітети,

8, 9 травня 2017 року

 

охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

Сквирський районний відділ поліції ГУ НП                                    у Київській області

8, 9 травня 2017 року

4. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації сторінок історії та заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Загальний відділ апарату райдержадміністрації, редакція громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини», радіостудія «Шанс»

постійно

Керівник апарату адміністрації                                                                  В.Л. Салтанюк

Переглядів: 91
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 квітня 2017 року                                                                                              № 238

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної

посади державної служби категорії „Б” –  заступника

голови  Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до частини другої статті 17, статей 22, 23  Закону України „Про державну службу”, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” – заступника голови Сквирської районної державної адміністрації.

 

2. Визначити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” – заступника голови Сквирської районної державної адміністрації  згідно з додатком.

 

3. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на посаду державної служби категорії „Б” – заступника голови Сквирської районної державної адміністрації покласти на Козаченко Мар’яну Юріївну, головного спеціаліста відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

4. Відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити у встановленому порядку оприлюднення та передачу цього розпорядження до Нацдержслужби України та до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.

 

5. Загальному відділу апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити у встановленому порядку оприлюднення інформації про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” –  заступника голови Сквирської районної державної адміністрації та умови проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

\

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації

___

­­­­                     25.04.2017  № 238

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної  служби  категорії „Б”- заступника голови Сквирської районної державної адміністрації

Сквирська районна державна адміністрація Київської обласні оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б”-  заступника голови Сквирської  районної державної адміністрації

Місцезнаходження: 09000, Київська обл., м.Сквира, вул.Богачевського, 28

Загальні умови

 

 

Посадові обов’язки

Заступник голови Сквирської районної  державної адміністрації здійснює повноваження відповідно до розподілу обов’язків, затвердженого головою Сквирської районної державної адміністрації, та:

забезпечує реалізацію повноважень райдержадміністрації у галузі соціального забезпечення та гуманітарної політики, культури, молоді та спорту, дітей та сім'ї, освіти і науки, зайнятості населення,  адміністративно-територіального устрою, охорони здоров’я, гендерної політики, гуманітарної політики, забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій при вирішенні питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції, допомоги членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

У межах повноважень вносить на розгляд голови райдерж­адміністрації пропозиції щодо інвестиційних проектів та залу­чення інвестицій для розвитку інфраструктури району.

 

 

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”, інших нормативно- правових актів з питань оплати праці працівників державних органів, штатного розпису.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

Строково - до набуття повноважень новопризначеним головою Сквирської районної державної адміністрації  (стаття 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»).

 

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби  (за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, де особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка

(Особова  картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  31 серпня 2016 року за

№ 1200/29330);

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

7) особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, в тому числі про підтвердження досвіду роботи.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України

від 25 березня 2016 року № 246) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів для участі в конкурсі –
15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс проводиться за адресою:

01196,  м. Київ, площа Лесі Українки, 1,

Київська обласна державна адміністрація.

Конкурс проводиться поетапно:

1) прийняття рішення про оголошення конкурсу;

2) оприлюднення рішення про оголошення конкурсу;

3) приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

4) попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

5) проведення тестування та визначення його результатів – 18 травня 2017 року о 11 годині
00 хвилин, кімната 913
;

6) розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів;

7) проведення співбесіди та визначення її результатів;

8) проведення підрахунку результатів конкурсу та визначення переможця конкурсу та другого за результатами конкурсу кандидата;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

За рішенням конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” -  заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської обласної державної адміністрації дату та час проведення етапів конкурсу кандидата буде повідомлено додатково.

 

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Козаченко Мар’яна Юріївна,

контактний телефон:  (04568)5-61-93

адреса електронної пошти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

кімната № 9

щодня з 09.00 год. до 18.00  год.,

у п’ятницю - з 09.00 год. до 16.45  год.,

обідня перерва – з 13.00 год. до  14.00 год.,

крім вихідних  днів

 

 

Вимоги до професійної компетентності

 

Загальні вимоги

 

1

Освіта

Вища, ступінь вищої освіти – магістр.

 

 

2

Досвід роботи

Досвід   роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

 

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

 

Спеціальні вимоги

 

1

Освіта

Вища, ступінь вищої освіти - магістр.

Вища освіта: управлінського, економічного,

фінансового, юридичного, технічного спрямування.

 

 

2

Знання законодавства

Конституція України;
Бюджетний кодекс України;
Господарський кодекс України;
Земельний кодекс України;
Цивільний кодекс України;
Закон України «Про державну службу»;
Закон України «Про запобігання корупції»;

Закон України «Про Кабінет Міністрів України»;
Закон України «Про центральні органи виконавчої влади»;
Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;
Закон України «Про адміністративні послуги»;
Закон України «Про вибори народних депутатів України»;
Закон України «Про вибори Президента України»;
Закон України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»;
Закон України «Про доступ до публічної інформації»;
Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»;
Закон України «Про засади державної регіональної політики»;
Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;
Закон України «Про звернення громадян»;
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
Закон України «Про місцеві вибори»;
Закон України «Про очищення влади»;
інші акти законодавства, що стосуються діяльності місцевих державних адміністрацій, а також питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих державних адміністрацій, інші закони, укази та розпорядження  Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України та інші нормативно-правові акти.

 

 

3

Професійні знання

1) професійні і технічні знання у сферах розвитку державної служби, державного управління або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування. Вміння на практиці застосовувати нормативно-правові акти в цих сферах;

2) володіння інформацією стосовно ключових цілей державної політики, бачення шляхів їх досягнення та місцевому рівні та здатність до реалізації відповідних цілей;

3) знання основних адміністративно - територіальних та соціально-економічних характеристик району та потенціалу  Сквирського району;

4) стратегічне розуміння пріоритетів розвитку району, цілей регіональної політики та спроможність формулювати операційні завдання для їх реалізації;

5) володіння та оперування знаннями щодо забезпечення законності, охорони прав і свобод громадян, територіальної та національної безпеки, розуміння ролі місцевої державної адміністрації та специфіки питань у відповідній сфері суспільних відносин, поінформованість та наявність бачення щодо поточного стану, механізмів функціонування, проблематики, перспективних напрямів розвитку системи безпеки та правоохоронної системи в районі та державі;

6) володіння інформацією щодо стану реалізації проголошених Президентом України реформ, у тому числі стану реалізації реформ у Сквирському районі, та наявності власного бачення щодо подальших заходів з їх упровадження;

7) знання процедури розроблення та затвердження програм соціально-економічного розвитку району та відповідних бюджетів, забезпечення виконання бюджету та програмних документів, що реалізуються у Сквирському районі;

8) спроможність забезпечити взаємодії та співпрацю з органами місцевого самоврядування, територіальними органами центральних органів виконавчої влади.

 

 

4.

Спеціальний досвід роботи

-

 

5

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Знання сучасних технологій з електронного урядування,  вміння використовувати комп’ютерно-копіювальну техніку, програмне забезпечення, засоби зв’язку.

 

 

6.

Особистісні якості

 

Лідерство

1) ведення ділових переговорів;

2) вміння обґрунтовувати власну позицію;

3) досягнення кінцевих результатів

 

Прийняття ефективних рішень

1) вміння вирішувати комплексні завдання;

2) аналіз державної політики та планування заходів з її реалізації;

3) вміння працювати з великими масивами інформації;

4) встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів

 

Комунікації та взаємодія

1) вміння ефективної комунікації та публічних виступів;

2) співпраця та налагодження партнерської взаємодії;

3) відкритість

 

Впровадження змін

1) реалізація плану змін;

2) здатність підтримувати зміни та працювати з реакцією на них;

3) оцінка ефективності здійснених змін

 

Управління організацією роботи та персоналом

1) організація і контроль роботи;

2) управління проектами;

3) управління якісним обслуговуванням;

4) вміння працювати в команді та керувати командою;

5) оцінка і розвиток підлеглих;

6) вміння розв'язання конфліктів

 

Особистісні компетенції

1) аналітичні здібності;

2) дисципліна і системність;

3) інноваційність та креативність;

4) самоорганізація та орієнтація на розвиток;

5) дипломатичність та гнучкість;

6) незалежність та ініціативність;

7) вміння працювати в стресових ситуаціях.

Керівник  апарату адміністрації                                               В.Л. Салтанюк

 

 

 

Переглядів: 76
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 квітня  2017 року                  м. Сквира                              № 237

Про організацію харчування учнів, вихованців

дошкільних навчальних закладів, дошкільних груп

загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців

Сквирського дитячого будинку «Надія» у  2017 році

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України: від 24.12.2015 №911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства» (із змінами), від 19.04.2016 №1114-VІІІ «Про загальну середню освіту» (нова редакція), від 26.01.2016 №940-VІІІ «Про освіту»,                    від 24.12.2015 №911-VІІІ «Про дошкільну освіту» (нова редакція),               від 01.06.2000 №1768-ІІІ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; постанови Кабінету Міністрів України               від 18.01.2016 №16 «Про внесення змін до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України   від 02.02.2011 №116), постанови Кабінету Міністрів України  від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форм власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010  №796, наказу Міністерства освіти і науки України   від 21.11.2002 №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (із змінами), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України                 від 01.06.2005 №242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2005 за №661/10941, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 №202/165 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20.03.2013 за №440/22972, враховуючи рішення сесії Сквирської районної ради  від 23.02.2017 року про погодження категорій дітей, які харчуватимуться безкоштовно протягом 2017 року,  з метою охоплення у 2017 році гарячим харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх  навчальних закладів, категорій дітей із сімей, які потребують соціального захисту та підтримки, дітей пільгових категорій з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", вихованців дошкільних груп  навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань, дошкільних навчальних закладів, вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія»:

 

1. Начальнику відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотному О.В.:

1) забезпечити в 2017 році з дати підписання договорів з постачальниками  безкоштовним гарячим харчуванням   учнів   1-4 класів,   учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського   піклування,   які   навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах району; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; дітей,   один   із   батьків   яких   призваний   по   мобілізації   відповідно до Указу Президента України; дітей демобілізованих учасників АТО та батьки яких несуть службу за контрактом на період проведення АТО, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків; дітей військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов'язки під час перебування в зоні АТО; дітей військовослужбовців, сімей учасників АТО, які померли; дітей переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей;

 

2) забезпечити умови для організації харчування у шкільних їдальнях інших категорій учнів за рахунок батьківських та спонсорських коштів;

 

3) забезпечити у 2017 році гарячим харчуванням вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань району, дошкільних навчальних закладів,  Сквирського дитячого будинку «Надія»;

 

4) від внесення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах звільнити сім’ї, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям";  сім'ї, які виховують дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування;  сім’ї з дітьми з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах; сім’ї з дітьми-інвалідами, сім’ї, у яких один із батьків призваний по мобілізації відповідно до Указу Президента України; сім’ї демобілізованих учасників АТО та сім’ї, в яких один з батьків несе службу за контрактом на період проведення АТО; сім’ї з дітьми працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; сім’ї з дітьми військовослужбовців, які загинули, виконуючи свої службові обов’язки під час перебування в зоні АТО; сім’ї з дітьми тих військовослужбовців, учасників АТО, які померли; сім’ї з дітьми переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей;

 

5) спільно з керівниками навчальних закладів проводити  роз’яснювальну роботу з батьками щодо заготівлі овочів для харчування дітей;

 

6) спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації продовжити практику залучення сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств до шефства над закладами освіти.

 

2. Встановити в 2017 році середню вартість щоденного одноразового харчування з розрахунку на один робочий день місяця за рахунок коштів районного бюджету одного учня у  загальноосвітніх навчальних закладах сільської місцевості у розмірі 10,00 грн., середню вартість чотирьохразового харчування вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у розмірі 45,00 грн. на одного вихованця в день; середню вартість щоденного одноразового харчування з розрахунку на один робочий день місяця за рахунок коштів районного бюджету одного учня у загальноосвітніх навчальних закладах міста Сквира, Великополовецького НВК – за результатами тендерних торгів.

 

3. Встановити в 2017 році середню  вартість харчування з розрахунку на один робочий день місяця за рахунок коштів районного бюджету однієї дитини дошкільного віку в навчально-виховних об’єднаннях та навчально-виховних комплексах  сільської місцевості з розрахунку  до 17,00 гривень у день на одну дитину, вихованців дошкільних навчальних закладів міста – 22,00 грн., вихованців Великополовецького та Сквирського НВК – за результатами тендерних торгів.

 

4. Встановити, що розмір батьківської плати за харчування дітей дошкільних навчальних закладів, вихованців дошкільних груп навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань міста становить        60 відсотків від вартості харчування в день, у дошкільних групах навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань у сільській місцевості -  50 відсотків.

 

5. Зменшити на 50 відсотків розмір батьківської плати за харчування дошкільників із багатодітних сімей.

 

6. Міському та сільським виконавчим комітетам:

1) узяти під контроль організацію харчування дітей у загальноосвітніх, дошкільних  навчальних закладах, розташованих у місцевості, що їм підпорядкована;

 

2) сприяти керівникам навчальних закладів в організації харчування дітей, забезпеченні шкільних їдалень продуктами харчування від місцевих господарств, придбанні посуду, кухонного інвентаря та обладнання.

 

7. Управлінню Держпродспоживслужби в Сквирському районі постійно контролювати роботу харчоблоків у закладах освіти району та стан харчування дітей відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

8. Завідувачу юридичного сектору апарату райдержадміністрації (Гайданці О.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року №493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

 

9. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

10.  Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження   покласти   на   першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації                                                                   В.В. Галюк

Переглядів: 80
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack