Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 18 травня 2017


Друк

Вранці 18 травня 1944 року силами НКВС розпочалася депортація кримських татар з батьківщини. За офіційними даними було виселено 183 155 осіб, головним чином в Узбекистан; невеликі групи татар було виселено в Казахстан, Таджикистан та в Росію. За наслідками депортації загинуло, за різними даними, від 15 до 46% татар.
Формальною причиною депортації, проведеної Народним комісаріатом внутрішніх справ СРСР за постановою Державного Комітету Оборони СРСР №ГОКО-5859 від 11 травня 1944 року, були оголошені факти співпраці значної частини кримськотатарського населення з німецькими окупантами, дезертирування із Червоної армії, боротьба з радянськими партизанами. Переглядів: 196

  Read More...Друк

ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ

ДО ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ФОНДУ

З метою поліпшення якості обслуговування громадян у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської  області облаштовано  робоче  місце  користувача,  який виявив бажання  скористатися можливістю  зареєструватися та відвідати сайт веб-порталу Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua/).

Переглядів: 126
  Read More...Друк

Працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сквирщини взяли участь у святковому флешмобі з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, який відбувся на Площі Героїв Небесної Сотні, біля пам`ятника Т.Г. Шевченку.

Щороку у третій четвер травня українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядів. Переглядів: 240

  Read More...Друк

Сьогодні на Площі Героїв Небесної Сотні, члени громадської організації "Спілка учасників АТО Сквирщини" на чолі із її головою Оленою Олександрівною Редюк, на нових модернізованих клумбах висадили квіти.

Пізніше до акції долучились маленькі школярі м.Сквира, які адресували захисникам Вітчизни найщиріші слова за їх мужність, героїзм та патріотизм.

Переглядів: 145
 Друк

18 травня на площі Героїв Небесної Сотні благочинний УПЦ району Андрій (Хомишак) разом із священниками провів Молитву за мир. Присутні на заході сквиряни у молитві згадували тих, хто в останні роки віддав своє життя на Сході нашої країни, за тих, хто на передовій воює нині з агресором. Також молились за найшвидше припинення війни, щоб Господь дарував спокій та мир в Україні та у всьому світі.

Переглядів: 103
 Друк

День вишиванки!

Вишиванка – це наша національна гордість, що є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України. Дотримуються українських традицій і працівники Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області, так 18 травня в управлінні проведено День вишиванки. Працівники прийшли цього дня вдягнутими у національний одяг, який майорів різнобарвними візерунками української вишивки. Проведення такого свята продемонструвало, що у державній установі відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Переглядів: 130
  Read More...Друк

20 травня європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

З метою відзначення Дня Європейської спадщини бібліотекарі району провели цикл масових заходів:

 

12 травня в Мовчанівській сільській бібліотеці – філії проведено годину спілкування «Європа – наш спільний дім». Переглядів: 280

  Read More...Друк

Одним із шляхів створення безбар’єрного простору для осіб з обмеженими фізичними можливостями є забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів з вираженими порушеннями опорно-рухового апарату технічними та іншими засобами реабілітації, в тому числі автомобілями, безкоштовно або на пільгових умовах .

Відповідно до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 19 липня 2006р. № 999, та змінами до даної постанови затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010р. № 826, підставою для забезпечення інвалідів автомобілями є заява, перелік визначених документів та висновок обласної медико-соціальної експертної комісії про наявність у інваліда медичних показань для забезпечення автомобілем і наявність або відсутність протипоказань до керування ним. Переглядів: 198

  Read More...Друк

Працівниками Сквирського районного сектору 17.05.2017 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Буківської сільської ради. В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо правил безпеки у зимовий період як у побуті, так і на вулиці. Під час обходів інспектори спілкувались з жителями, перевіряли стан печей, оглядали електроприлади та давали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період.

Переглядів: 121
  Read More...Друк

Наказом Міністерства соціальної політики від 27.03.2017 № 475 «Про встановлення середньої вартості санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування» встановлено середню вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування в межах обсягу бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік”, у сумі 440 гривень.
Інвалідам війни, відповідно до постанови КМУ від 17.06.2004 № 785 "Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян", грошова компенсація виплачується у таких розмірах:  Переглядів: 203

  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack