Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
П'ятниця, 19 травня 2017


Друк

29 квітня 2016 року розпорядженням Президента України №155/2016-рп В.В.Галюка було призначено головою Сквирської районної державної адміністрації. Минув рік, сповнений досягнень і здобутків, планів і сподівань, рік нелегкої, відповідальної роботи, спрямованої на виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету міністрів України, дотримання законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян; виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, підготовки та виконання відповідних бюджетів; взаємодії з органами місцевого самоврядування; реалізації інших, наданих державою повноважень.

В інтерв’ю районній газеті голова райдержадміністрації проаналізував важливі здобутки року 2016 та шляхи вирішення завдань у 2017-му.

Отже, слово – Василю Васильовичу ГАЛЮКУ:

Переглядів: 199
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ТРАВНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 20 травня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 22 число – частково,  та уповноважені установи банків – 21 число – 100%,

Переглядів: 94
  Read More...Друк

11 квітня 2017 року в приміщенні народного краєзнавчого музею відбулася тематична екскурсія з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів, на яку були запрошенні учні старших класів навчально-виховного комплексу №4. Переглядів: 207

  Read More...Друк

18 травня 2017 р. у Сквирському районному народному краєзнавчому музеї відбулося відзначення працівників колективу з нагоди Міжнародного дня музеїв. Щоб привітати музейників з їх святом до музею завітала завідувач сектору культури Сквирської районної державної адміністрації О.Л.Центило-Гіптенко, яка поздоровила колектив музею зі святом, подякувала за високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок кожного працівника у розвиток культури.

Переглядів: 189
  Read More...Друк

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ НАВЧАННЯ
У ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

18 травня  2017 року Сквирським об’єднаним управлінням ПФУ було проведено чергові заняття у «Школі майбутнього  пенсіонера». У школі, як майбутні пенсіонери так і громадяни, що вже перебувають на заслуженому відпочинку, можуть отримати комплексні консультації з пенсійного забезпечення. Роз’яснення, які надають фахівці управління, допомагають громадянам адаптуватись до нового статусу, заздалегідь підготувати документи для призначення пенсій, вирішити проблемні питання. Присутніх  ознайомили з основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати, порядком виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Переглядів: 72
  Read More...Друк

З 29 травня по 1 червня 2017 року відбудеться I конкурс дитячої творчості "Яскраві діти. The bright child" за участю обдарованих і талановитих дітей Київської області. Протягом п’яти днів десятки талановитих дітей із різних куточків столичного регіону позмагаються за Гран-прі, яке буде визначене 1 червня на Гала-концерті. Сквирський район на конкурсі представлятиме Саградян Алварт, учениця 2 класу  відділу естрадного вокалу Сквирської дитячої школи мистецтв (викладач  - Журбенко Олена Володимирівна).

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Переглядів: 139
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack