Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
П'ятниця, 19 травня 2017


Друк

29 квітня 2016 року розпорядженням Президента України №155/2016-рп В.В.Галюка було призначено головою Сквирської районної державної адміністрації. Минув рік, сповнений досягнень і здобутків, планів і сподівань, рік нелегкої, відповідальної роботи, спрямованої на виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету міністрів України, дотримання законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян; виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, підготовки та виконання відповідних бюджетів; взаємодії з органами місцевого самоврядування; реалізації інших, наданих державою повноважень.

В інтерв’ю районній газеті голова райдержадміністрації проаналізував важливі здобутки року 2016 та шляхи вирішення завдань у 2017-му.

Отже, слово – Василю Васильовичу ГАЛЮКУ:

Переглядів: 90
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ТРАВНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 20 травня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 22 число – частково,  та уповноважені установи банків – 21 число – 100%,

Переглядів: 16
  Read More...Друк

11 квітня 2017 року в приміщенні народного краєзнавчого музею відбулася тематична екскурсія з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів, на яку були запрошенні учні старших класів навчально-виховного комплексу №4. Переглядів: 27

  Read More...Друк

18 травня 2017 р. у Сквирському районному народному краєзнавчому музеї відбулося відзначення працівників колективу з нагоди Міжнародного дня музеїв. Щоб привітати музейників з їх святом до музею завітала завідувач сектору культури Сквирської районної державної адміністрації О.Л.Центило-Гіптенко, яка поздоровила колектив музею зі святом, подякувала за високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок кожного працівника у розвиток культури.

Переглядів: 27
  Read More...Друк

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ НАВЧАННЯ
У ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

18 травня  2017 року Сквирським об’єднаним управлінням ПФУ було проведено чергові заняття у «Школі майбутнього  пенсіонера». У школі, як майбутні пенсіонери так і громадяни, що вже перебувають на заслуженому відпочинку, можуть отримати комплексні консультації з пенсійного забезпечення. Роз’яснення, які надають фахівці управління, допомагають громадянам адаптуватись до нового статусу, заздалегідь підготувати документи для призначення пенсій, вирішити проблемні питання. Присутніх  ознайомили з основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати, порядком виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

Переглядів: 16
  Read More...Друк

З 29 травня по 1 червня 2017 року відбудеться I конкурс дитячої творчості "Яскраві діти. The bright child" за участю обдарованих і талановитих дітей Київської області. Протягом п’яти днів десятки талановитих дітей із різних куточків столичного регіону позмагаються за Гран-прі, яке буде визначене 1 червня на Гала-концерті. Сквирський район на конкурсі представлятиме Саградян Алварт, учениця 2 класу  відділу естрадного вокалу Сквирської дитячої школи мистецтв (викладач  - Журбенко Олена Володимирівна).

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Переглядів: 65
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack