Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
травня 2017


Друк

ВІДЧУЙТЕ ТА ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОННОГО СЕРВІСУ ВЕБ-ПОРТАЛУ  ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Спеціалістами   Сквирського об’єднаного управління  ПФУ  здійснюються заходи щодо залучення мешканців Київської області  до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.

Переглядів: 128
  Read More...Друк

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Шановні громадяни!

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – підприємці при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Переглядів: 148
  Read More...Друк

На державну службу з атестатом щодо володіння державною мовою.

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок атестації претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою. Про це йдеться в постанові уряду №301 від 26 квітня 2017 року.
Організовує і проводить атестацію, щодо вільного володіння державною мовою, уповноважений вищий навчальний заклад, який створює відповідну комісію. Знайти перелік таких установ можна на веб-сайтах Національного агентства з питань держслужби та Міністерства освіти і науки України.
Національне агентство України з питань державної служби формує перелік уповноважених вищих навчальних закладів на підставі їхньої інформації щодо готовності проводити атестацію та видавати посвідчення. 
Атестація проводиться у три етапи:

1)приймання заяв від осіб, які претендують на зайняття посади державної служби, щодо проходження атестації;

Переглядів: 117
  Read More...Друк

29 травня 2017 року  заступником начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетіївського відділу Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Нижник Л.А. та головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Коб’юк С.І. проведено зустріч з жителями с. Ненадиха,  с. П’ятигори та зустріч в трудовому колективі  ТОВ «П’ятигори”.

Переглядів: 109
  Read More...Друк

У Київській області стартував відбір до міжнародного дитячого співочого конкурсу “Sun Remo Junior” – аналогу дорослого фестивалю, що проходить в італійському місті Сан-Ремо.

В останню неділю травня 38 дітлахів, точніше найкращих вокалістів області, вирушили до столичного рекреаційного району Пуща-Водиця. Там у відомому таборі “Артек” для них організували тренувальну базу. До табору відправилися дійсно кращі голоси з найкращих, бо напередодні у кожному районі Київщини пройшли відбіркові тури. Протягом п’яти днів дітлахи серйозно тренуватимуться і готуватимуться до фіналу, адже на кону надзвичайний приз: участь у дитячому співочому конкурсі у Сан-Ремо. У таборі з конкурсантами працюватиме “зірковий” наставник – Заслужена артистка України і досвідченний тренер багатьох телевізійних проектів Рімма  Шаповалова. Переглядів: 82

  Read More...Друк

28 травня 2017 року на міському стадіоні „Колос” відбувся фестиваль футболу „Футбольні надії Сквирщини”, в якому взяли участь 3 футбольних команди дітей 2004-2005 року народження. Переможцем стала команда "Зміна" (м.Біла Церква), друге місце виборола команда "Метеор" (мікрорайон "Радгосп" та "Хутори" м.Сквира), бронзу завоювали гравці команди "Оріон", яка тренується на базі Сквирського центрального міського стадіону "Колос".

Переглядів: 170
  Read More...Друк

Промайнув ще один навчальний рік. Днями відбулось свято Останнього дзвоника у навчальних закладах м. Сквира. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Адже останній дзвоник — хвилююча мить, яка підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Керівники району і міста привітали цьогорічних випускників і побажали їм щасливої дороги в доросле життя.

Переглядів: 141
 Друк

Управління соціального захисту населення Сквирської РДА повідомляє, що відповідно до Закону України « Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського пртесту та їх членам сімей» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 № 35 « Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов`язана з участю в масовиї акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21.11.2013 р. по 21.02.2014 р., осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ухкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях» встановлюється одноразова грошова допомога. Переглядів: 149

  Read More...Друк

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.

«Цього року Україна – почесний учасник широкомасштабної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО 2017 «Енергія майбутнього». У виставці, яка триватиме три місяці, з 10 червня по 10 вересня, буде представлено більше 100 країн світу. Планується 5 мільйонів відвідувачів. Це представники різних компаній, які працюють у цьому напрямі на світовому ринку. Ми сподіваємося, що український ринок відновлюваних джерел енергії також буде цікавий для них», – повідомив Сергій Савчук та зауважив, що Україна буде презентувати як технологічні, так і законодавчі досягнення у відновлюваній енергетиці.

Україна запрошує міжнародних колег до Національного стенду, на якому буде представлено українські стартапи: вітрогенератор українського виробництва, сонячний концентратор з виробництва теплової енергії, жалюзі, що виробляють електричну енергію, а також зразок пасивного дому, який споживає мінімальну кількість енергії. Переглядів: 86

  Read More...Друк

Уряд продовжує дерегуляційну реформу. Сьогодні, 24 травня, Кабінет Міністрів України схвалив черговий пакет проектів нормативних актів, які зменшують надмірний тиск на бізнес з боку держави, встановлюють прозорі та зрозумілі стосунки між перевіряючими і підприємцями.

Контролювати контролерів зможе кожний

Уряд планує створити публічну автоматизовану та інтегровану базу перевірок. Завдяки їй кожен зможе промоніторити перевірочну діяльність контролюючих органів, дізнатися про їхні плани щодо проведення ревізій. Не пізніше 15 жовтня всім органам державного нагляду (контролю) необхідно внести відомості щодо запланованих перевірок в нову базу даних. І вже 17 жовтня система автоматично оприлюднюватиме проект плану комплексних заходів державного нагляду.               А органи влади, підприємці, представники громадськості і ЗМІ – отримувати таку інформацію безкоштовно.  Запуск нової бази даних перевірок підвищить прозорість  роботи контролюючих органів та суттєво зменшить корупційні ризики при спілкування держави і суб’єктів підприємницької діяльності. Переглядів: 80

  Read More...


Сторінка 1 з 14
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack