Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Четвер, 01 червня 2017


Друк

ЩАСЛИВІ ДІТИ - ЩАСЛИВА КРАЇНА

Перший день літа - Міжнародний день захисту дітей. Діти, як ніхто інший, сприймають нову інформацію безпосередньо та з ентузіазмом. Які ж вони всі різні! І як же хочеться, щоб виросли вони достойними громадянами в правовій державі.

Переглядів: 130
  Read More...Друк

Чудового, сонячного ранку у селі Пустоварівка що на Сквирщині зібралося понад 1000 дітей з нагоди відзначення Дня захисту дітей. Цьогоріч свято було особливим, адже на нього завітала дружина Президента України, голова благодійного фонду «Сильна країна» Марина Анатоліївна Порошенко. У заході також брали участь голова Київської облдержадміністрації О.Л. Горган, народний депутат України Р.М.Сольвар, депутат Київської облради В.І.Скрипа, голова Сквирської  райдержадміністрації В.В.Галюк, голова Сквирської райради В.В.Гриша, Сквирський міський голова В.А.Скочко, Пустоварівський сільський голова М.О.Скочинський, директор ТОВ «Агрофірма «Колос», кандидат сільськогосподарських наук Л.В.Центило та інші офіційні особи.

Переглядів: 452
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ

 

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області   повідомляє,  що  01 червня 2017  року розпочато фінансування на центральні поштові відділення  пенсій та грошової допомоги за червень   2017 року.

Переглядів: 137
  Read More...Друк

Оголошення

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області  інформує про те, що з 06.06.2017 року по 23.06.2017 в управлінні буде проведено внутрішній аудит, згідно наказу головного управління ПФУ у Київській області № 227 від 30.05.2017 року, який будуть проводити спеціалісти головного управління ПФУ у Київській області по питаннях організації правової, кадрової роботи, виконання антикорупційних заходів, фінансового контролю та забезпечення функціонування Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування  та інше.

Переглядів: 107
  Read More...Друк

31.05.2017 року працівники Сквирського районного сектору  відвідали табір «Росич», що розташувався в приміщенні Чубинецького НВК, адже вчора до нього прибули діти  з лінії розмежування Донецької області для участі у Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!», який буде проведено 1 червня 2017 року в селі Пустоварівка Сквирського району. Переглядів: 147

  Read More...Друк

В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 31 травня в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!»   учні НВК «Сквирська  ЗОШ №1.» прибули на території 7- ДПРЧ м. Сквира.  Рятувальники  розповіли  , що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежному автомобілі, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі , продемонстрований бойовий одяг пожежного, як поводитися з небезпечними знахідками та інші. Також відбулася  бесіда з учнями по основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження у школі, в побуті на вулиці, проведений інструктаж правил пожежної безпеки в весняно-літній період. Переглядів: 110

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack