Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Вівторок, 06 червня 2017


Друк

Робоча зустріч з головою Сквирської райради та головним редактором районної газети «Вісник Сквирщини»

У Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області 06 червня 2017 року розпочала свою роботу аудиторська група головного управління ПФУ у Київській області.

Переглядів: 142
  Read More...Друк

Робоча нарада

У Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області 06 червня 2017 року розпочала свою роботу аудиторська група головного управління ПФУ у Київській області.

Переглядів: 159
  Read More...Друк

 

2 червня ц.р. на Святу Трійцю діти із Донецької області, які перебувають в таборі «Росич», відвідали ландшафтний парк, що знаходиться в с. Буки. Юні таланти продемонстрували свою майстерність і тяжіння до прекрасного, виступивши з концертом на відкритому майданчику.

Напутнє слово сказав їм виконавчий директор Асоціації міст України Г.Г. Мартін. Також Гарі Гаральдович надав дітям солодощі та 1 тис. гривень для відвідання закладу швидкого харчування МакДональдс в м. Києві. Дітвору приймали ґречно, було багато гостей. Діти з Донецької області показали творчу програму, з якою вони виступали на Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!». Для них була організована екскурсія по ландшафтному парку.

 

Переглядів: 180
 Друк

 

2 червня ц. р. табір «Росич» відвідали голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська, начальник відділу освіти РДА Олександр Вікторович Заболотний, які привезли дітям подарунки, солодощі. Ірина Петрівна Тарасенко від ТОВ «Грона» передала відпочиваючим печиво, цукерки вихованці табору отримали від власника магазину «Світлана» Надії Григорівни Боряк. Відділ освіти подарував спортивний інвентар.

Гості мали змогу поспілкуватися з дітьми та вихователями, поцікавилися їхніми планами на майбутнє, враженням від відпочинку та врахували побажання.

 

Переглядів: 172
 Друк

 

Шановні журналісти Сквирщини!

Для України ваша професія є визначною, адже свобода, у якій працюють журналісти, цілком відображає стан дотримання прав і свобод у всьому суспільстві. Почався новий етап розвитку Громадянського суспільства, коли на журналістах лежить ще більша відповідальність. Нині саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян. Здобувши свободу слова Україна тепер має почати розуміти сутність цієї свободи.
Засвідчую Вам свою повагу та підтримку. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, а рівень доходів дозволяв працювати чесно. Бажаю здоров’я, особистого щастя, невтомності та змін лише на краще.

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

 

Переглядів: 120
 Друк

 

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів робочу нараду з начальником відділу освіти РДА О.В.Заболотним, завідувачем сектору культури РДА О.Л.Центило-Гіптенко, директором районного Центру дитячо-юнацької творчості Л.В.Лубківською, директором районного Будинку культури Л.П.Керекешою та супроводжуючими дітей фахівцями з Донецької області з питань організації і проведення церемонії урочистого закриття зміни літнього відпочинку дітвори з Донеччини у таборі «Росич» (с. Чубинці). 

 

Переглядів: 178
 Друк

01.06.2017

Відповідно до інформації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 30.05.2017 № 602-122-17/4777 останнім часом в м. Києві зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний, що пов’язані з вживанням в’яленої риби, придбаної у торговельній мережі.

За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом «Мегамаркет», є ФОП Меркулов А.В. (Кіровоградська область), а постачальником - ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (м. Світловодськ, Кіровоградська область).

Слід зазначити, що в м. Києві з 29 травня 2017 року введена тимчасова заборона на реалізацію зазначеної рибної продукції.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області для встановлення причин і умов виникнення випадків захворювання на ботулізм, на підприємстві, з продукцією якого постраждалі пов’язують своє захворювання 30 травня 2017 року, розпочали проведення санітарно-епідеміологічного обстеження (розслідування). Підприємство ФОП Меркулов А.В. призупинило виробництво до закінчення розслідування.

Зразки продукції підприємства-виробника направлено для дослідження на визначення наявності та типу ботулотоксину до Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Наразі за результатами проведеної перевірки здійснюються заходи з відкликання виробником продукції, яка може бути потенційним джерелом інфекції.

Водночас 30.05.2017 отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму в жінки 1986 року народження, який також ймовірно пов’язаний із вживанням риби даного виробника.

Зі слів чоловіка постраждалої 23 травня 2017 року подружжя придбало карася в'яленого у супермаркеті «Фреш» у м. Херсон. На наступний день стан здоров’я жінки погіршився, зранку 26 травня каретою швидкої допомоги вона була госпіталізована до лікарні. На сьогодні постраждала продовжує лікування в реанімаційному відділені.

У зв’язку з вищезазначеним Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області просить споживачів бути уважними при купівлі риби в’яленої (звертати уваги на наявність маркування, умови зберігання, зовнішній вигляд продукції та інше), а при виявленні продукції виробництва ФОП Меркулов А.В. негайно інформувати адміністрацію торгівельного закладу та районні (міські) управління Держпродспоживслужби або Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області (тел. 406-38-13, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Також рекомендуємо суб’єктам господарювання, що здійснюють реалізацію риби та рибної продукції, за наявності риби в’яленої виробництва ФОП Меркулов А.В. вжити заходів щодо вилучення такої з обігу відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 100
 Друк

 

19.05.2017 року в приміщенні Горобіївського сільського Будинку культури проведено свято вишитих рушників «Рушник вишиваний на щастя,на долю дала…». Душа мого народу - рушники!

Український рушник – це вишита доля нашого славного народу. Рушник у хаті – це святість, це реліквія кожної родини. Рушник – це пісня ниток на полотні… Такими слова розпочали свято вишитих рушників художній керівник Горобіївського сільського Будинку культури Перебийніс Павло Федорович та завідуюча бібліотекою філіалом Носанчук Людмила Павлівна. В приміщенні фойє розміщена виставка народних майстринь села: Кривобокової Катерини Єфремівни; Димань Надії Андріївни; Ільченко Тамари Яківни; Носанчук Людмили Павлівни. Неодноразово вироби майстринь демонструвались на районних виставках. На закінчення свята ведучі побажали всім, щоб рушники об’єднали не тільки присутніх, а й всю Україну;

19.05.2017 року в В.Єрчиківському сільському Будинку культури проведено свято вишитих рушників «Рушник вишитий на щастя,на долю». Директор сільського Будинку культури Стецюк Надія Михайлівна розповіла присутнім, що вишиті рушники – це символ для України, це наші традиції та звичаї. Кожен рушник – це окрема історія та окремі емоції. Український рушник покликаний популяризувати наші національні традиції. В багатьох оселях нашого села прикрашають приміщення вишитими рушниками на знак вшанування материнських оберегів і єднання українського народу. На виставці розміщеній в фойє Будинку культури були представлені рушники майстринь села: Кузьменко Ніни Василівни та вироби з бісеру Мукало Аліни Віталіївни;

19.05.2017 року в Шаліївському сільському Будинку культури була розміщена виставка рушників майстринь села «Рушниками долю вишивала». Ведучою заходу була Дерій Інна Василівна, яка відзначила, чи є в світі більше диво, ніж вишитий незбагненними квітами, неповторним орнаментом, диво-мережками і зелен - листом український рушник? А такі рукотворні шедеврів на виставці вироблені невтомними руками майстринь села: Борисюк Марії Павлівни; Вознюк Марії Пименівни; Бучок Марії Іванівни. Вироби з бісеру майстринь: Левчук Ніни Володимирівни та Бондар Галини Василівни;

19.05.2017 року в приміщенні Дулицького сільського Будинку культури розміщено виставку робіт народних умільців села «Перлини народної творчості»: Волюк Тетяни Миколівни ( вишиті подушки); Бондаренка Віктора Петровича ( різьба по дереву); Тупайло Лариси Михайлівни ( фотовиставка краєвидів села); Ратушної Марії Михайлівни (вишиті рушники); Стародубцової Ганни Іванівни ( вишивка серветок та картин); Ілюк Ірини Петрівни (вишивка бісером). Святкового настрою відвідувачам та гостям свята  додали мелодійний, красивий та чудовий виступ аматорів фольклорного ансамблю «Серпанок», керівник Світлана Бойко; тріо «Горлиця». В ході свята прозвучали поезії про український рушник у виконанні учнів школи. Свято завершилося. Але всі розходилися з думкою, що після побаченої дивовижної рукотворної краси, дівчата та молодиці обов'язково повернуться до цієї святої української традиції, адже в вишитому рушнику – душа України. Голова сільської ради,учні, жителі села щиро дякували організаторам заходу;

19.05.2017 року народознавчу годину «Вишиванка – національна візитка і гордість України» проведено в Великополовецькому сільського Будинку культури спільно з бібліотекарем дитячого відділу бібліотеки-філіалу. Ведуча заходу художній керівник сільського Будинку культури Щур Наталія повідомила, що сьогоднішній захід приурочений одному з видів українського народного мистецтва – вишивці, тому щиро запрошуємо Вас полинути в прекрасний світ народної вишивки, щоб дізнатися більше про наші традиції, обряди, культуру та історію. На свято запрошено: голову сільської ради,учнів, жителів села. Майстринь: Угринів Людмилу; Надію Махлай; Наталію Дехтяр; Ірину Самусь. У своїх виробах вони знаходили і, знаходять відображення думки і настрою, символіка їх виробів, позначена візерунком нашого славного народу України;

21.05.2017 року в приміщенні Кривошиїнського сільського Будинку культури відбулася зустріч з народними майстринями села «Талантами щедра Кривошиїнська земля»: Пеклін Валентиною Яківною; Свинар Валентиною Євтухівною; Пеклін В.Я.,Свинар В.Є, Малю-тою М.С. їх роботи були виставлені в фойє Будинку культури. На захід запрошені: голо-

ва сільської ради, вчителі та учні школи та вихованці дитячого будинку «Надія».

Матеріал підготовила:

К.А.Трофимчук

 

Переглядів: 209
 Друк

15.05.2017 року працівниками Великополовецького сільського Будинку культури спільно з бібліотекарем дитячого відділу бібліотеки-філіалу було проведено родинне свято «Скарби моєї родини». У дружньому колі відбулася щира розмова про найважливіше у житті кожної людини – сім’ю, родину. Звучали прекрасні вірші та пісні про родину. Зустріч пройшла в дружній сімейній атмосфері і залишила багато гарних спогадів в серцях присутніх. На захід була запрошена голова сільської ради; багатодітні матері: Кривовусова Богдана Миколаївна, Довга Вікторія Іванівна, Дехтяр Наталія Василівна.

Переглядів: 185
 Друк

 

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого народу.

Одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї. І не важливо, в якому статусі перебуває людина, і скільки їй років, адже цей день — прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих кого ти полюбив, привів на світ чи назвав своєю родиною.

Так, 15травня 2017 року працівниками Великополовецького сільського Будинку культури Махлай Н. С., Щур Н. В спільно з бібліотекарем Великополовецької бібліотеки-філіалу №3 Самусь І. О. було проведено родинне свято «Скарби моєї родини». У дружньому колі відбулася щира розмова про найважливіше у житті кожної людини – сім’ю, родину. Присутнім було про що поговорити,  чим поділитися один з одним. Звучали прекрасні вірші та пісні про родину. Зустріч пройшла в дружній сімейній атмосфері і залишила багато гарних спогадів в серцях присутніх.

 

Переглядів: 132
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack