Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Середа, 07 червня 2017


Друк

Проведено інструктаж з охорони праці та техніки безпеки

 

Усі працівники  Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області  пройшли  інструктаж з питань охорони праці та техніки безпеки. Навчання  провів відповідальний за  техніку безпеки завідуючий господарством управління Скиблюк Дмитро, інструктаж працівників з питань охорони праці є складовою частиною системи управління охороною праці, проводиться з усіма працівниками в процесі їх трудової діяльності. Метою проведення інструктажу з охорони праці та техніки безпеки є можливість поновити знання та уміння виконувати працівниками роботу правильно, а головне безпечно.

Переглядів: 201
  Read More...Друк

Робота аудиту у Сквирському об’єднаному управлінні ПФУ

У Сквирському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області продовжує свою роботу  аудиторська група головного управління ПФУ у Київській області.

Переглядів: 133
  Read More...Друк

13-річна Анастасія Мурміль з міста Буча стала тріумфатором та володаркою Гран-прі дитячого пісенного фестивалю «Яскраві діти України», що проходив на Київщині. У лютому 2018 року вона візьме участь у всеукраїнському відборі за право представляти Україну на міжнародному конкурсі “Sanremo Junior”.

Гала-концерт фестивалю днями відбувся у приміщенні Київської обласної державної адміністрації та зібрав відомих митців України, юних учасників і їхніх вболівальників.

У журі – відомі на всю країну та за її межами митці, а саме поет і народний артист Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко, співачка ILLARIA, фронтмен групи “СКАЙ” Олег Собчук та переможець п’ятого сезону “Голосу країни” Антон Копитін. Очолив журі засновник фестивалю, автор проекту, народний депутат України Ярослав Москаленко. На сцені співають конкурсанти під “живий” акомпанемент та світлове шоу.

Як стверджують організатори конкурсу – громадська організація «Яскраві діти України», цьогорічний фестиваль став першим, охопивши дітей з Київщини. У кожному районі області 1280 дітей пройшли свої відбори. І за три тижні було обрано найкращих 37 номерів, які підготували дітлахи віком від 6 до 15 років. Напередодні фіналісти провели кілька днів у таборі МДЦ “Артек”, що у столичній Пущі-Водиці. Там вони тренувалися під наглядом Заслуженої артистки України та вокального тренера багатьох ТВ-проектів Рімми Шаповалової.

Автор ідеї і засновник фестивалю Ярослав Москаленко вважає, що такі конкурси потрібні завжди, незважаючи ні на які обставини у країні: “У нас відчувається дефіцит молодих талантів, як в спорті, так і в творчості. Згадайте, скільки артистів вийшло із “Таврійських Ігор” або “Червоної Рути”. Зараз був перший відбір. Далі естафету підхоплює Волинь, Хмельниччина, Сумщина, Запоріжжя. Потім переможці кожного відбору змагатимуться у всеукраїнському фіналі за право поїхати до Сан-Ремо. Національний фінал заплановано на 28 лютого 2018 року. А італійський фестиваль проходитиме у травні”.

Спеціальний гість фестивалю з Баку, переможець дитячого Євробачення в Азербайджані, фіналіст всесвітнього конкурсу «Sanremo Junior – 2017» Рустам Керімов виступив з прем’єрою пісні на азербайджанській мові.

По закінченню концерту, всі конкурсанти отримали дипломи учасника і подарунки від спонсорів. Багатьох відзначили спецпризами. Приміром, ректор КНУКіМ Михайло Поплавський вручив сертифікат на вступ до вишу 16-річному Михайлу Бєлошапці. Голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган подарував професійний синтезатор Катерині Гігійчук.

Призом глядацьких симпатій відзначили броварчанку Еліну Іващенко, і саме вона поїде восени представляти Україну на міжнародному джазовому конкурсі в Баку.

Конкурс «Яскраві діти України» стане щорічним. Нещодавно для цього було підписано франшизу між президентом міжнародного конкурсу «Sanremo Junior» Паоло Альберті та Ярославом Москаленком на п’ять років. Таким чином, кому не пощастило цього разу, має шанс спробувати свої сили в наступному році.

Контактний телефон +38(067)964-34-59

Переглядів: 95
 Друк

6 червня депутати Верховної Ради України включили до порядку денного законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні. Ці законопроекти розроблені Урядом та доопрацьовані парламентською робочою групою. Вони запроваджують новий дієвий механізм реалізації пацієнтами конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів.

Відповідно до законопроектів:

1. Запроваджується новий дієвий механізм реалізації конституційного права на безкоштовну медичну допомогу, отримання якісних медичних послуг та лікарських засобів.

2. Запроваджуються державні гарантії оплати наданих пацієнтам медичних послуг та лікарських засобів за рахунок коштів держбюджету за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Ми припиняємо фінансувати з бюджету стіни лікарень та ліжко-місця, ми будемо фінансувати надання конкретної медичної допомоги конкретній людині.

3. Вводиться поняття «державного гарантованого пакету» – визначеного обсягу медичних послуг та лікарських засобів, які держава зобов'язується оплачувати за наперед встановленим єдиним тарифом. Деталізований опис цих послуг та лікарських засобів подається Кабінетом Міністрів та затверджується Верховною Радою у складі проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік, як один із його додатків. Державні фінансові гарантії надаються не залежно від будь-яких додаткових критеріїв усім громадянам України.

4. Повній оплаті з держбюджету підлягатимуть медичні послуги та лікарські засоби на рівні:

-    первинної допомоги (допомога педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів)

-    екстреної допомоги (невідкладна допомога – термінові операції, в т.ч. в разі серцевого нападу, гострого апендициту, переломів)

-    паліативної допомоги (пацієнтам, що мають смертельні захворювання, щоб полегшити їхні страждання, перш за все надання адекватного знеболювання).

Обсяг фінансування інших видів медичних послуг буде визначатись Кабміном. При цьому компонент медичної допомоги на всіх рівнях і завжди буде оплачуватись державою.

5. У разі часткового покриття запроваджується офіційна співоплата за отримані медичні послуги. Тарифи на співопрату медпослуг будуть уніфіковані і єдині на всій території країни. Співоплата може здійснюватися за рахунок коштів пацієнтів чи за рахунок інших джерел (наприклад, загальнообов’язкового соціального медичного страхування, добровільного медичного страхування, коштів місцевих бюджетів) за встановленим Кабміном фіксованим тарифом співоплати, поза яким стягнення плати заборонено.

6. Медичні послуги в рамках державного гарантованого пакету надаватимуться закладами охорони здоров'я будь-якої форми власності та фізичними особами-підприємцями, що мають ліцензію на медичну практику, відповідно до договорів про медичне обслуговування населення, укладених з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері організації фінансування надання медпослуг. Оплата за надані пацієнтам послуги здійснюватиметься на підставі такого договору.

7. Державні фінансові гарантії запроваджуються поступово, на первинному рівні вже з січня 2018 року, на інших рівнях – до 2020 року. Вже з січня 2018 року пацієнти мають обрати лікаря з надання первинної медичної допомоги і підписати з ним угоду на обслуговування – декларацію. Лікар не може відмовити пацієнту у прийнятті декларації через наявність у нього хронічного захворювання, а також за критеріями віку, соціального статусу, матеріального становища, зареєстрованого місця проживання.

8. В Україні визнаватимуться міжнародні клінічні настанови, що дозволять застосувати кращі світові практики та досягнення доказової медицини.

9. Пільги, що вже існують у сфері медичного обслуговування, залишаються чинними та реалізуються у відповідності до тих законів, якими вони впроваджені.

10. Запроваджуються додаткові державні фінансові гарантії повної оплати всіх медичних послуг для учасників антитерористичної операції (лікування поранень, контузій та каліцтв).

Переглядів: 114
 Друк

Земля, як годувальниця, усім нам, на ній живущим, відома добре! А що ми знаємо про землю, як засіб виробництва, який у наш час купується і продається? Одним словом, стає товаром, яким, до речі, необхідно не тільки ефективно користуватися, але і навчитися вміло обліковувати господарські операції, пов’язані з цим специфічним товаром.

При визначенні розміру земельного податку; державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, відповідно до ст. 201 Земельного Кодексу України і ст. 5 Закону про оцінку землі використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

Довідки, які видають органи земельних ресурсів власникам землі та землекористувачам про нормативну грошову оцінку їхніх земельних ділянок, практично є витягом з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок i вважаються даними державного земельного кадастру, які відповідно до п.286.1 Податкового кодексу України є підставою для нарахування земельного податку.

Нині питання проведення нормативної грошової оцінки земель знаходяться під постійним контролем Уряду та Президента України, оскільки ці роботи відносяться до заходів першочергового значення, що впливають на доходну частину місцевих бюджетів. Білоцерківська ОДПІ звертає увагу платників - власників землі на необхідність оновлення довідок про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок з урахуванням вимог чинного законодавства.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 138
 Друк

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що:

9 червня, п’ятниця

Закінчується строк подання:

· звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за травень (форма №1-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за травень (форма №2-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за травень (форма №3-РС);

· звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за травень (форма №1-ОА);

· звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за травень (форма №1-ОТ).

15 червня, четвер

Закінчується строк подання:

· звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за травень (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за травень;

· заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

20 червня, вівторок

Закінчується строк подання:

· декларації акцизного податку за травень;

· заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІІІ кварталу;

· податкової декларації з ПДВ за травень платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

· звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма № Д4 (місячна)) за травень;

· податкової декларації  з рентної плати за травень з розрахунком:

ü рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

ü рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

Закінчується строк сплати:

· єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за травень (крім гірничих підприємств);

· авансового внеску з єдиного податку на червень платниками І та ІІ груп.

30 червня, п’ятниця

Закінчується строк сплати:

· акцизного податку за травень;

· податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень;

· податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за травень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

· військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень;

· рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за травень;

· рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за травень;

· плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за травень;

· ПДВ за травень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

За довідками звертатись в Центр обслуговування платників Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ (вул. Богачевського, 20) або за телефоном 5-23-01

Відділ організації роботи

Білоцерківської ОДПІ

Переглядів: 147
 Друк

 

Наш край має свій багатий національний пласт народного мистецтва, свій унікальний вінок народної творчості. Українська вишивка, різьба по дереву, плетіння з лози, рогози, соломи, бісеру – ці історичні, культурно-господарські надбання наших предків і сьогодні підносять славу і гідність Сквирщини.

6 червня в центральній районній бібліотеці пройшов День інформації «Українські мотиви надихають майстринь». Учасники заходу, учні місцевих шкіл, ознайомилися з виставкою, на якій було представлено вироби з бісеру працівників бібліотеки

Ольги Антоненко та Олени Медвецької. Присутнім була запропонована література і періодичні видання про виникнення та розвиток декоративно-ужиткового мистецтва. Дуже цікаво пройшов майстер-клас, який провела міцева майстриня Оксана Поліщук : «Виготовлення ляльки-мотанки», яка в Україні вважалась своєрідним талісманом та символом зв’язку між поколіннями.

 

Переглядів: 208
 Друк

 

Останні роки у Київської області стрімкими темпами ведеться будівництво та кожного дня вводяться до експлуатації об’єкти будівництва різного призначення, але замовники будівництва, забудовники, проектні та будівельні організації дуже часто при веденні будівельної діяльності нехтують вимогами будівельних норм та правил у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Переглядів: 140

  Read More...Друк

УВАГА, ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

До уваги мешканців Ставищенського, Володарського, Тетіївського та Сквирського р-нів.  У Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області 06 червня 2017 року розпочала свою роботу аудиторська група головного управління ПФУ у Київській області.  Визначившись із завданнями членом аудиторської  групи Дубовик Ольгою Євгеніївною  - головним спеціалістом управління внутрішнього аудиту головного управління ПФУ у Київській області буде проведено прийом громадян з питань щодо пенсійного забезпечення різних категорій громадян.

Переглядів: 156
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack