Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
П'ятниця, 09 червня 2017


Друк

 

10-та година ранку. До центрального майдану села Пустоварівка, що вразив вишуканістю в оформленні великої клумби-карти України з надписом «Україна – єдина!», упорядкованістю, з’їжджаються діти, дорослі. Скрізь сяють посмішки, різнокольо-рами підкреслюють національну єдність вишиванки, в котрі вбралася більшість учасників та гостей Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!».

Урочистості розпочинаються на святому місці, де об’єдналися у пам’яті народу дві війни – Меморіалі Героїв Другої світової війни та Героїв АТО. Звучить Державний Гімн України. Його виконують усі присутні. Ведучий Олександр Висоцький констатує, що події останніх років об’єднали нас, пробудили в кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, від-чуття причетності до загальнодержавних справ, а боротьба за перемогу стала всенародним рухом. Слова «Слава Україні!» - «Героям слава!» набули особливого значення, адресовані тим, хто зі зброєю в руках захищає наш східний кордон. Переглядів: 329

  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 10 червня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 13 число – частково,  та уповноважені установи банків – 11 число – 100%.

Переглядів: 171
  Read More...Друк

Засідання круглого столу

Для подальшого розвитку втілення новітніх технологій та сервісу Пенсійного фонду України  голова аудиторської групи, яка проводить дослідження роботи  Сквирського об’єднаного управління ПФУ Чопик Галина Степанівна  та  начальник  Сквирського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області  Поступаленко Юлія Олександрівна   09 червня поточного року  взяли участь у  круглому столі   при   голові Сквирської  РДА Галюку Василю Васильовичу,  в присутності  голови  Ставищенської  РДА  Тертичного  Олександра Вікторовича,  голови Тетіївської  РДА Троянської  Наталії  Іванівни.

Переглядів: 181
  Read More...Друк

 

Яскравою і незабутньою була церемонія урочистого закриття зміни літнього відпочинку дітвори з Донеччини у таборі «Росич», що відбулася у Чубинецьому Будинку культури. Це був неповторний відпочинок, адже діти з Донецької області мали змогу не лише відкривати свої співочі і танцювальні таланти, а й брали участь у Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!» (с. Пустоварівка), відвідали ландшафтний парк (с. Буки), були на екскурсії в одній з найбільших православних святиньУкраїни - Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику за сприяння народного депутата України Р.М.Сольвара, за допомогою дружини Президента України М.А.Порошенко завітали до Верховної Ради України у період сесійної роботи, де знайомилися з роботою народних обранців тощо. Сповнені емоцій і вражень юні відпочивальники з Донецької області запросили на церемонію урочистого закриття своєї табірної зміни голову Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюка, першого заступника голови РДА О.В.Славінську, помічників-консультантів депутатів Київської облради Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи Т.Г.Власюк і К.Ф.Бондарчук, директора ТОВ «Агрофірма «Колос» Л.В.Центила, депутатів райради та тих, хто долучився до організації їх перебування на Сквирщині.

Переглядів: 348
  Read More...Друк

У Сквирському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області продовжує свою роботу аудиторська група головного управління ПФУ у Київській області.

Переглядів: 142
  Read More...Друк

На Київщині відбувся І-й конкурс дитячої творчості Київської
області «Яскраві діти України» під патронатом голови Київської обласної
державної адміністрації Олександра Горгана , співорганізаторами якого
стали Благодійний фонд Ярослава Москаленка та творче об’єднання «Bright
Children of Ukraine».
Сквирський район на конкурсі представляла Саградян Алварт –
учениця 2 класу відділу естрадного вокалу Сквирської дитячої школи
мистецтв, яка народилася 3 листопада 2003 року в м.Сквирі, навчається у 7-А класі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, відмінниця, любить хореографію,
спорт (легку атлетику). Відповідально ставиться до вокалу, займається у
викладача Сквирської ДШМ Журбенко Олени Володимирівни.
Конкурсні дні пройшли в інтенсивному режимі, нові знайомства,
репетиції, приємні хвилювання.

Переглядів: 236
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack