Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Понеділок, 12 червня 2017


Друк

Заходи

Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області щодо  виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів

I. Удосконалення нормативно-правової бази

1.1. Здійснення моніторингу норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області, що регулюють його діяльність, з метою внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду та приведення у відповідність актуальним корупційним викликам і загрозам.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І.Протягом 2017 року.

II.Організаційно-управлінські заходи

Переглядів: 199
  Read More...Друк

 

На виконання доручення голови Сквирської районної державної адміністрації Галюка В.В. 09.06.2017 року в приміщенні дитячої школи мистецтв, завідувач сектору культури О.Л.Центило-Гіптенко відзначила медалями обдарованих дітей, юних талантів району, які взяли активну участь у Відкритому Всеукраїнському фестивалі "Ми - діти твої, Україно!" в с.Пустоварівка. Вона подякувала викладачам за натхненну працю, батькам – за виховання дітей та всім хто долучився за співпрацю в організації та проведенні відкритого Всеукраїнського фестивалю.

 

Переглядів: 100
 Друк

Відповідно до Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 травня 2017 року № 251 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання» вводиться надання пільг та субсидій в 2017 році на тверде паливо та скраплений газ готівкою, яке здійснюється шляхом одноразової виплати компенсації вартості твердого палива та скрапленого газу:
по пільгам – із розрахунку вартості 1 т твердого палива на домогосподарство та із розрахунку вартості одного балону скрапленого газу на домогосподарство на рік;
по субсидіям – із розрахунку вартості 2 т твердого палива на домогосподарство на рік та із розрахунку вартості 2-х балонів скрапленого газу на рік – на одну-дві особи, 3-х балонів – на три-чотири особи, 4-х балонів – на п’ять і більше осіб.
Вартість твердого палива за одну тонну – 2162,00 грн., скрапленого газу – 216,20 грн. за один балон.
Для отримання пільг або житлової субсидії на тверде паливо і скраплений газ готівкою заявник, особа якого посвідчується паспортом, має подати письмову заяву до Управління соціального захисту населення. Рішення про надання пільг або субсидій та виплату грошової компенсації вартості твердого палива та скрапленого газу готівкою приймається Управлінням соцзахисту протягом 10 календарних днів після подання заяви.
Надання пільг або субсидій на тверде паливо та скраплений газ готівкою здійснюється управлінням соціального захисту населення у п'ятиденний термін після надходження коштів до управління і перераховується на особистий рахунок заявника в банку. Виплата проводиться безпосередньо заявнику або уповноваженій особі за дорученням, що оформлене в установленому порядку.
За детальною інформацією звертайтеся за телефонами :5-16-41

Переглядів: 169
 Друк

В зв’язку зі змінами в законодавстві, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” при здійсненні розрахунку субсидії з 1 травня 2017 року враховуються доходи за період з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року включно. Також за наявності простроченої понад два місяці заборгованості субсидія на наступний термін не призначається.
На даний час є проблемні питання, пов’язані з внесенням змін до роботи комп’ютерних програм, необхідних для проведення електронного обміну між Державною фіскальною службою, управлінням соціального захисту населення та комунальними підприємствами.
Отже, субсидію буде призначено після отримання відповіді з Державної фіскальної служби про Ваші доходи та відповіді від комунальних підприємств щодо відсутності у Вас заборгованості понад 2 місяці.
При цьому повідомляємо, що субсидію буде призначено з 01.05.2017, і Вам буде проведено відповідні перерахунки.

Переглядів: 137
 Друк

Літо розпочалося, селяни збирають городину та фрукти. Ті, хто працювали не покладаючи рук, отримають багатий врожай, який не тільки забезпечить вітамінами всю родину, а й надасть можливість заробити на продажу лишків такої продукції переробним підприємствам. А деякі селяни мають наміри продати вирощену за літо домашню худобу. Отже, наразі для селян актуальним як ніколи є питання оподаткування доходів від продажу підприємствам власної сільгосппродукції.

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що доходи, отримані громадянами від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, розмір яких не перевищує 2 гектари, не декларуються, і податок на доходи фізичних осіб не сплачується.

Якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Такі доходи підлягають відображенню у декларації про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року та оподатковуються за ставкою 18 відсотків ПДФО та 1,5 відсотка військового збору. При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок за формою № 3ДФ. Така довідка безоплатно видається громадянам сільською, селищною або міською радою за місцем їх проживання в термін протягом п'яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви. Серед реквізитів, які повинні міститися у довідці, зокрема, вид цільового призначення земельної ділянки, розмір земельної ділянки у гектарах тощо. Довідка видається строком на п'ять років. Отже, якщо продавець сільгосппродукції надав підприємству, яке є податковим агентом, копію чинної та належно складеної довідки, і дані цього документа свідчать про наявність у такої фізичної особи права на застосування пільги, встановленої пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ, то підприємство-покупець не утримує податок з доходів, що виплачуються за сільськогосподарську продукцію.

Підпунктом 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу визначено особливості оподаткування доходів, отриманих платниками податку від продажу власної продукції тваринництва груп 1 — 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД. А саме: отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (у 2017 р. — 3200,00 грн х 50 = 160 000,00 грн). Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана подати до контролюючого органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року).

Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах.

Білоцерківська ОДПІ

Платники Білоцерківського регіону сплатили до бюджетів всіх рівнів понад 1,3 млрд. гривень

За п’ять місяців  2017 року  до бюджетів всіх рівнів від платників податків Білоцерківського регіону надійшло 1,3 млрд. гривень. З них до Державного бюджету надійшло 638 млн. гривень, до місцевих бюджетів – 755 млн. гривень.

«Варто зазначити, що у порівнянні із аналогічним періодом минулого року загальна сума сплати зросла на 357 млн. гривень. Завдяки сумлінному виконанню обов’язків зі своєчасної та стабільної сплати податків зберігається позитивна динаміка у зростанні надходжень до бюджету країни та регіону, зокрема», ­– повідомив журналістам під час брифінгу в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко.

Білоцерківська ОДПІ

З початку року платниками Білоцерківського регіону сплачено до місцевих бюджетів більше 755 млн. гривень

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників податків, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина.

Значну увагу в фіскальній службі Білоцерківщини приділяють наповненню місцевих бюджетів. Як наслідок, за січень-травень 2017 року місцеві громади отримали 755 млн.  гривень. Це на 178 млн. гривень більше показника 2016 року.

Найбільших надходжень досягли платники міста Біла Церква та Білоцерківського району. Ними сплачено 383,4 млн. гривень.

По відділенням за 5 місяців поточного року надходження склали: Миронівка - 72,2 млн. гривень, Кагарлик - 55 млн. гривень, Сквира - 50,2 млн. гривень, Богуслав - 39 млн. гривень, Тетіїв - 35,4 млн. гривень, Рокитне - 36,5 млн. гривень, Ставище - 26,9 млн. гривень, Тараща - 30 млн. гривень, Володарка - 26,4 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 101
 Друк

 

Київська митниця ДФС нагадує громадянам України, які мають намір подорожувати в рамках безвізу з країнами Євросоюзу через пункт пропуску «Бориспіль» про обов’язковість дотримання від’їжджаючими митних правил. Це, зокрема, стосується як норм пропуску тютюнових виробів і продуктів харчування, так і готівкової валюти.

У зоні митного контролю аеропорту «Бориспіль» в залі відльоту можна буде ознайомитися з Пам’ятками для подорожуючих за кордон в рамках дії безвізового режиму з країнами ЄС. Зокрема, правила переміщення через митний кордон України товарів громадянами розміщені в зоні відльоту терміналу «Д» Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Для тих, хто бажає ознайомитися з цими правилами завчасно, нагадуємо телефон митної консультації в аеропорту «Бориспіль»:
(044) 281-73-79.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 182
 Друк

 

Президент Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.

«Насправді ми цього дуже довго чекали. І це історична мить, коли ми руйнуємо паперову завісу, яка відділяла Україну від Європи», - сказав Петро Порошенко під час церемонії.

Глава держави підкреслив: «Це означає, що Україна зробила величезні реформи. Ми разом, спільними зусиллями змінили країну. А наші партнери з Європи дотримались свого слова і двері Європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої 45-мільйонної нації, для українського народу». Переглядів: 154

  Read More...Друк

 

Президент Петро Порошенко привітав українців із запровадженням безвізового режиму з ЄС та звернувся до присутніх урочистому заході-концерті на Європейській площі: «От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків».


Глава держави зазначив, що сьогодні українці зібралися, щоб разом виконати справжню «оду радості» з нагоди отримання законного та реального права і можливості безвізових подорожей українців до Європейського Союзу.

Переглядів: 152
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack