Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Четвер, 15 червня 2017


Друк

 

15 червня 2017 року відділом освіти Сквирської райдержадміністрації проведено другу частину свята «Таланти твої, Сквирщино!».

У заході взяли участь 120 вихованців Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи імені ЗТУ Воропая П.М., які у 2016/2017 навчальному році здобули призові місця на обласних, Всеукраїнських етапах конкурсів та змагань.

Серед нагороджених переможці змагань з велосипедного туризму, водного туризму, гандболу, шахів, тенісу, авіамодельного спорту тощо.

Педагогічних працівників, які підготували переможців, нагородив голова Сквирської РДА Галюк В.В.

Церемонію нагородження учнів провели начальник відділу освіти О.В.Заболотний, міський голова В.А.Скочко, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Корбут Л.А., директор районного центру дитячої та юнацької творчості Л.В.Лубківська.

 

Переглядів: 194
 Друк

 

14 червня 2017 року за фінансової підтримки народного депутата України Гудзенка Віталія Івановича на території Сквирської центральної лікарні були проведені заходи з нагоди Дня медичного працівника.

Працівників медичної галузі привітали та вручили заохочення народний депутат України Гудзенко В.І., перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В., головні лікарі ЦРЛ Чиж А.Г. та  центру первинної медико-санітарної допомоги Колесник-Гавронська Н.В., міський голова Скочко В.А., голова Сквирської районної ради В.В.Гриша з головами постійних депутатських комісій та військовий комісар Волинець Ю.П.

Переглядів: 200
  Read More...Друк

.........................

Переглядів: 227
 Друк

 

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій прийнято районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2014-2018 роки. Службою в справах дітей та сім’ї райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вживаються заходи для забезпечення проведення оздоровчої кампанії на належному рівні.

14.06.2017 року делегація дітей із сімей учасників АТО Сквирського району у супроводі працівників відділу соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей прибула до Дитячого оздоровчого комплексу «Сонячний», що знаходиться в смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області. Протягом 14 днів діти будуть оздоровлюватись та відпочивати на узбережжі Чорного моря.

Сучасний центр дитячого оздоровлення і відпочинку «Сонячний» вміє робити відпочинок дітей цікавим і захоплюючим.

З дітьми протягом всього періоду відпочинку працюватимуть професіонали високого рівня, які забезпечать комфортні умови побуту і проживання, чистоту і затишок в приміщеннях і кімнатах, калорійне і різноманітне п'ятиразове харчування, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, цілодобове медичне обслуговування і спостереження.

Переглядів: 152
 Друк

Надходження до бюджету по ПДФО від платників Білоцерківського регіону

В структурі надходжень до місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб. Наразі його частка становить 24,5%.

За 5 місяців 2017 року надходження по податку на доходи фізичних осіб від платників Білоцерківського регіону склали 156,2 млн. гривень. Перевиконання показників минулорічного періоду стабільно фіксується протягом кожного місяця. Так, у січні цього року порівняно з першим місяцем минулого року зростання було на рівні 42,4%, у лютому – на 44,4%, у березні – на 44,3%, у квітні – на 41,4%, у травні - на 43,8% Про це повідомив  виконуючий обов’язки начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко.

„Сумлінне оформлення трудових відносин з найманими працівниками – це гарантії їх соціальної захищеності, а сплата ПДФО – внесок у розвиток місцевої громади, зокрема, та України в цілому”- зауважив Ігор Орленко.

Білоцерківська ОДПІ

Повідомлення про сплату податку на нерухоме майно надійдуть фізичним особам до 1 липня

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що в поточному році фізичні особи сплачують податок на власне нерухоме майно за 2016 рік. Статтею 266 Податкового кодексу України визначено, що обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні реквізити для сплати будуть надіслані платникам податку за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня.

Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення рішення. Останній день сплати податку припадає на 29 серпня.

Звертаємо увагу власників об’єктів нерухомого майна, які володіють житловими будинками площею понад 120 кв.м., квартирами площею понад 60 кв.м., або різними типами об’єктів житлової нерухомості понад 180 кв.м., що у разі неотримання податкових повідомлень – рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погодиться з розрахунком податку або виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, він має звернутися з оригіналами документів на нерухомість в Центр обслуговування платників за місцем реєстрації.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 87
 Друк

 

В приміщенні Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся тренінг «Сплануй свій сімейний бюджет». На захід були запрошені молоді мами із категорії сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час проведення тренінгу фахівці із соціальної роботи навчали учасниць планувати власний бюджет на тиждень, місяць. Вчили як раціонально використовувати наявні кошти. Молоді мами мали можливість попрацювати індивідуально та в малих групах, отримали індивідуальні завдання щодо складання бюджету на наступний місяць.

 

Переглядів: 218
 Друк

Управління соціального захисту населення Сквирської РДА інформує:

Постановою Кабміну від 27.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких
постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Постанови №848 від 21.10.1995 року
«Про затвердження Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» згідно якої:

            частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на 
оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що
в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалюваль
ного сезону) 100 кубічних метрів природного газу або вартості 150 кВт*г
електричної енергії  (в разі використання природнього газу/електричної
енергії для індивідуального опалення)  перераховується на особовий рахунок
одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення
поштового зв`язку ПАТ « Укрпошта».
Для цього підприємства – виробники/виконавці послуг з газо-, електропостачання  
в паперовому та електронному вигляді надають списки   таких осіб, в яких
зазначається сума невикористаної субсидії  до 1 червня поточного року  
структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.
Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача 
субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв`язку
ПАТ «Укрпошта»  буде здійснюватися управлінням соціального захисту населення  
на підставі особистої заяви одержувача
, поданої за  1 липня  до 1 вересня
поточного року.

Завідуюча сектором прийому

громадян відділу соціальних

допомог та компенсацій М.П.Бабич

Переглядів: 133
 Друк

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 15.06.2017 № 251 затверджено натуральні норми забезпечення населення Київської області тверди паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива - 2162,00 грн. за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 216,20 грн. за 1 балон:

Натуральні норми забезпечення населення тверди паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

Натуральну норму забезпечення населення тверди паливом для надання житлових субсидій - дві тонни на домогосподарство на рік.

Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій - два балони (42 кг) на рік – на одну-дві особи, три балони (63 кг) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кг) – на п»ять і більше осіб. У разі споживання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більше як 210 кілограмів.

Для подання заяви на призначення пільг і субсидій на тверде паливо і скраплений газ просимо звертатися до управління за адресою: м.Сквира пров. Якушкіна,3, каб.№ 1 (субсидії), кабінет № 3 (пільги), телефони для довідок: 5-34-70, 5-16-41

У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення пільг і субсидій та передачу їх відповідними органами соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських рад.

Переглядів: 130
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack