Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
П'ятниця, 16 червня 2017


Друк

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня медичного працівника!

У всі часи ваша праця була і залишається однією з наймилосердніших, вона вимагає самопожертвування, особливої уваги і доброти до людей. День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.
Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим.
Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в цей святковий день перебуватиме на своєму посту - чергувати в лікарнях, пологових будинках, в бригадах швидкої допомоги.
Ви присвятили  своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці.
Вітаючи вас,  шановні медичні працівники, з професійним святом, бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров'я населення Сквирщини.

Голова районної державної адміністрації         В.В.Галюк

 

Переглядів: 107
 Друк

 

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята.
Основою суспільного життя кожної нації є закон і право. Тому роль та значення роботи дільничих інспекторів у справі охорони порядку та попередження його порушень переоцінити важко.
Професійність, відповідальність,комунікабельність, яка притаманна людям цієї нелегкої професії, допомагають ефективно забезпечувати мир та спокій на теренах краю, сприяють попередженню та розкриттю злочинів.
Сердечно вдячні Вам за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту ідеалів верховенства закону. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 171
 Друк

Система пенсійного забезпечення, за якої більшість пенсіонерів знаходяться за межею бідності, потребує негайних змін. Так, з 12 млн. пенсіонерів 8 млн. отримує тільки мінімальну пенсію 1312 грн. (з травня цього року), яка становить лише близько 50% вартості «споживчого кошику» фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Середній розмір пенсії по Україні становить 1828 грн. (станом на 1 квітня 2017 року).

Першим кроком пенсійна реформа, запропонована Урядом, передбачає осучаснення пенсій. Для цього Уряд запроваджує єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат.

Запроваджується нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. (раніше - в залежності від року призначенні пенсії від 1197,91 грн. до 3764,40 грн.), тобто показник, за яким розраховуються пенсії, буде підвищено майже утричі. У результаті підвищення пенсій, у разі здійснення осучаснення зарплати до 3 764,40 грн., більше 5 млн. українських пенсіонерів з 1 жовтня 2017 року після ухвалення цього законопроекту Парламентом отримають підвищення пенсій від до 200 грн. і більше 1 тис. грн. щомісячно.

Розробляючи пенсійну реформу, Уряду вдалося уникнути підвищення пенсійного віку. Пенсійний вік залишається на рівні 60 років для людей, які мають страховий стаж 25 років.

При цьому запроваджується гнучкий коридор пенсійного віку та можливості компенсації відсутнього страхового стажу - громадяни, яким не вистачає років стажу, щоб задовольнити вимогу стосовно мінімального стажу, матимуть можливість сплатити внески за відсутні роки (не більше 5 років).

Уряд також передбачив скасування особливих умов виходу на пенсію, крім військовослужбовців. У цьому контексті передбачено замінити механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах на сплату роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску розміром 15 та 7% за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками №1 та №2, що будуть розширені, та запровадження з 1 січня 2019 року через Накопичувальний пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб віком молодше 35 років.

Також з 1 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших.

Уряд ставить за мету досягнення стабільності пенсійної системи, що забезпечить справедливі пенсії і в майбутньому. У цьому контексті Кабінет Міністрів пропонує скасувати обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам (85% від розміру пенсії, але не менш 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

Також Уряд передбачає у законопроекті автоматичну норму щодо щорічної індексації (перерахунку) пенсій для захисту від інфляції: із урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менш ніж на 50% росту середньомісячних зарплат за три роки та на 50% індексу споживчих цін.

Крім того, Уряд пропонує передбачити на 2017 рік друге підвищення соціальних стандартів на 5% з 1 жовтня, а не з 1 грудня, як було заплановане Державним бюджетом. Таким чином, ця реформа з 1 жовтня дозволить підвищити пенсії 9 млн. українських пенсіонерів з 12 млн.

З усіх цих питань Ви можете звернутися на «гарячу» телефонну лінію головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (044) 425-83-51 та на «гарячу» телефонну лінію Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київській області:

(04568) 5-27-05 - Сквирське відділення

(04569) 5-16-98 – Володарське відділення

(04564) 2-22-14 – Ставищенське відділення

(04560) 5-27-31 – Тетіївське відділення Переглядів: 118

  Read More...Друк

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ,
які обрали спрощену систему оподаткування,
та віднесені до першої групи платників єдиного податку!

Сквирське  об’єднане управління Пенсійного фонду України в Київській  області звертає увагу, що з 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. При цьому, відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Переглядів: 138
  Read More...Друк

 

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк, разом зі Сквирським міським головою В.А.Скочком, Пустоварівським сільським головою М.О.Скочинським, Великоєрчиківським сільським головою С.М.Чмирем і Малолисовецьким сільським головою Б.В.Свінцицьким завітали до районного відділу Національної поліції щоб привітати дільничних інспекторів із професійним святом.

У вітальному слові голова райдержадміністрації В.В.Галюк концентрував увагу на багатогранності роботи дільничних, адже вони об’єднують функції і працівників карного розшуку, і автоінспекторів, і патрульних, і працівників з незаконним обігом наркотиків тощо. Переглядів: 155

  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 17 червня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 20 число – частково,  та уповноважені установи банків – 18 число – 100%.

Переглядів: 121
  Read More...Друк

До уваги мешканців

с.Дулицьке, с.Красноліси  та с.Рогізна  Сквирського р-ну!

 

20  червня  2017 року з 09.30  год. до 14.00  год. відбудеться прийом та обслуговування   громадян  спеціалістами  Сквирського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:

Переглядів: 140
  Read More...Друк

 

У районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «День медичного працівника – це справді всенародне свято. І вдень, і вночі, в мороз і в спеку ви завжди з людьми. Ви, мов воїни на передовій, намагаєтесь за першим же покликом прийти хворим на допомогу. Не лише медикаментами, а й добром, щирим словом лікуєте нужденних. Ваш професіоналізм, висока моральність,  самопожертва і милосердя завжди цінується суспільством. Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. У кожного мешканця району знайдеться чимало теплих слів подяки лікарям за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.» - наголосив Василь Васильович.

Переглядів: 188
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack