Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Понеділок, 19 червня 2017


Друк

 

Кожного року на п’яти континентах світу, в Україні а також і на Київщині, в червні місяці, традиційно проходить Олімпійський день – свято спорту, здорового способу життя, живого спілкування людей. Цього року спортивний фестиваль відбувся 17 червня в місті Вишневе.

На це свято молодості і краси з нетерпінням чекають чоловіки і жінки, дошкільнята і школярі, спортсмени, і просто ті хто хотів спілкування, позмагатися, проявити себе, свої фізичні та моральні якості із кращої сторони.

Почесними гостями Олімпійського дня були: голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Любомирович Горган, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Владиславович Войтович, легенда українського спорту, дворазовий Олімпійський чемпіон Валерій Пилипович Борзов, голова обласного Олімпійського комітету Іван Панасович Куроченко, які сердечно привітали учасників цього феєричного дійства.

Переглядів: 224
  Read More...Друк

19 червня 2017 року відбулася зустріч. на якій член удиторської групи головного управління ПФУ у Київській області Темиренко Ганна Олександрівна та заступник начальника Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області  Даценко Олександр Іванович вручили подяки найкращим платникам єдиного соціального внеску від головного управління Пенсійного фонду України в Київській області керівнику ТОВ «Інтерагроінвест» Коломійцю Михайлу Степановичу та директору ТОВ з іноземними інвестиціями «Ропа Україна» Орловському Віталію Володимировичу за вагомий внесок у розвиток економіки області і країни, високий професіоналізм.

Переглядів: 133
  Read More...Друк

Вході аудиту спеціалістом головного управління ПФУ у Київській області Дубовик Ольгою Євгенівною 19 червня поточного року було проведено прийом громадян з питань пенсійного забезпечення різних категорій громадян у приміщенні Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області за адресою м. Сквира, вул. Якушкіна, 3.

Всім відвідувачам на прийомі надано вичерпну відповідь. Переглядів: 147

  Read More...Друк

Більше 12 млн. грн. відшкодовано державі за результатами роботи слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС Київської області

Протягом січня – травня 2017 року слідчими слідчого управління фінансових розслідувань відшкодовано завданих державі збитків у направлених до суду провадженнях на загальну суму 12,1 млн. грн. що становить 98,3%. Для порівняння: у 2016 році за відповідний період відшкодовано 10,7 млн. грн. або 77,8%.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків у всіх кримінальних провадженнях, накладено арештів на майно на загальну суму 82,5 млн. грн., що майже удвічі більше за той самий період минулого року.

За п’ять місяців 2017 року в роботі слідчих перебувало 233 кримінальних проваджень, з яких 119 прийнято до провадження протягом зазначеного періоду. За матеріалами працівників управління фінансових розслідувань ГУ ДФС Київської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 76 кримінальних проваджень.

Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань закінчено 58 кримінальних проваджень, що на 7 більше за аналогічний період 2016 року.

Так, до суду направлено 30 проваджень. З них з обвинувальним актом – 17, з постановою для звільнення – 13, з яких 6 – за ч.4 ст. 212 КК України.

ГУ ДФС у Київській області

Підрозділи аудиту ГУ ДФС Київської області провели на 263 перевірки менше ніж минулоріч

Протягом січня-травня 2017 року підрозділами аудиту Київської області проведено 216 документальних перевірок, що на 263 перевірки менше, ніж за січень-травень 2016 року, в тому числі 64 планові та 152 позапланові перевірки. Зменшення кількості проведених перевірок свідчить про суттєве зниження фіскального тиску на платників податків області.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 103,2 млн. грн., в тому числі за актами звітного року – 42 млн. гривень.

Станом на 1 червня поточного року 26,8 млн. грн. вже надійшли до бюджету грошовими коштами. Крім того, в ході документальних перевірок зменшено неправомірно задекларовані підприємствами збитки на суму
23,5 млн. грн., що дозволить у майбутніх періодах упередити несплату зазначених податків до бюджету та зменшено суму від'ємного значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ в розмірі 102,6 млн. гривень.

Крім того, за січень-травень 2017 року проведено 969 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на загальну суму
5,3 млн. грн., з яких 3,3 млн. грн. сплачено до бюджету.

ГУ ДФС у Київській області

З початку року податківці Київщини вилучили з обігу 1 млн. пачок тютюнових виробів

За період січень – травень 2017 року оперативні працівники ГУ ДФС Київщини вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальні цінності на загальну суму 24,2 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 20,4 млн. грн., з яких:

лікеро-горілчаних виробів в кількості 897,5 дал на суму 1,4млн. грн.;

паливно-мастильних матеріалів у кількості 97,5 тонн на суму 2 млн. грн.;

спирту в кількості 1626,7 дал на суму 1,7 млн. грн.;

автомобілів 1 од. на суму 130 тис. грн.;

тютюнових виробів 1 млн. пачок на суму 15 млн. грн.

Крім цього, вилучено з обігу 1,5 тис. підроблених акцизних марок.

За результатами проведених оперативними підрозділами заходів припинено діяльність 5 підпільних виробництв, з яких 4 – з незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів та 1 хімічної продукції.

У даному напрямку роботи розпочато 2 кримінальні провадження за
ст. 204 КК України: незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 98
 Друк

Працівники Київської митниці ДФС провели митне оформлення нетрадиційного вантажу – собак породи бігль

Працівниками Київської митниці ДФС, а саме відділу митного оформлення №3 митного поста «Святошин», який знаходиться в смт. Гостомель Київської області, проведено митне оформлення 14 собак породи бігль, які прямували з Угорщини на адресу спеціалізованого вітчизняного україно-голландського підприємства.

Оформлення тварин відбувалося за допомогою електронного декларування, тому митні процедури відбулися швидко і комфортно для вітчизняних підприємців. Проте, варто зауважити, що швидко – не означає безвідповідально, адже подібне митне оформлення проводиться після проходження суворого ветеринарного контролю та за наявності відповідних дозвільних документів.

Варто також зазначити, що такий вантаж митники зазначеного підрозділу оформлювали вперше, адже до цього часу з живих тварин систематично проводились митні формальності лише щодо добових курчат яєчних порід з Європи.

Таким чином, співробітників даного відділу митного оформлення Київської митниці ДФС тепер вже можна назвати досвідченими фахівцями у митному оформленні живих птахів та тварин, які ввозяться з Євросоюзу.

ГУ ДФС у Київській області

Як отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

ГУ ДФС у Київській області, у зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, надає відповіді на питання, що найчастіше виникають у суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Які документи необхідно подати для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?

Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами необхідно подати:

- заяву довільної форми (з обов’язковим зазначенням: адреси місця торгівлі; переліку реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, а також інформацію про них (модель, модифікацію, заводський номер, дату виготовлення, виробника); реєстраційних номерів посвідчень РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі, та дати початку їх обліку в органах ДФС) ;

- копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за ліцензію;

- опис документів, що надаються для отримання ліцензії.

Куди необхідно подати документи для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?

Документи подаються до:

- центру обслуговування платників Головного управління ДФС у Київській області (м. Київ, вул. Народного ополчення, 5А);

- центру обслуговування платників за місцем реєстрації обєкта торгівлі.

Який термін розгляду документів, поданих для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?

Термін розгляду документів – 10 календарних днів від дня їх одержання.

Де потрібно отримати ліцензію?

Ліцензія видається:

- центром обслуговування платників Головного управління ДФС у Київській області (м.Київ, вул.Народного ополчення, 5А) );

- центром обслуговування платників за місцем реєстрації обєкта торгівлі.

ГУ ДФС у Київській області

Добровільна реєстрація платником ПДВ новоствореного суб’єкта господарської діяльності

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.183.3 ст.183 Податкового кодексу України, якщо особа, яка не є платником ПДВ у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні, або є меншими від встановленої п.181.1 ст.181 ПКУ суми (1,0 млн.грн. протягом останніх 12 календарних місяців), вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.

У разі добровільної реєстрації платником ПДВ до контролюючого органу за місцезнаходженням СГ подається заява про реєстрацію платника ПДВ за формою 1-ПДВ (форма заяви встановлена Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1130 зі змінами та доповненнями) - не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого така особа вважатиметься платником податку та матиме право на податковий кредит і складання податкових накладних - п. 183.3, п.183.7 ст. 183 ПКУ.

Заяву можна подати:

- особисто фізичною особою або безпосередньо керівником або представником юридичної особи - платника (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та повноважень) до контролюючого органу за місцезнаходженням (місцем проживання) особи;

- платники податку, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати реєстраційну заяву засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;

- новоствореним суб’єктом господарювання реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку може бути подана державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця. В такому випадку електронна копія реєстраційної заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

У разі якщо останній день строку подання заяви припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним, святковим або неробочим робочий день (п. 183.6 ст. 183 ПКУ).

Відповідно до п.183.9 ст.183 ПКУ, у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку, контролюючий орган протягом 3-х робочих днів після надходження реєстраційної заяви вносить до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку:

- з бажаного (запланованого) дня реєстрації, зазначеного у реєстраційній заяві, що відповідає даті початку податкового періоду (календарного місяця), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на складання податкових накладних;

- з першого числа місяця, наступного за днем спливу 20 календарних днів після подання реєстраційної заяви до контролюючого органу, якщо бажаний (запланований) день реєстрації у заяві не зазначено.

З метою отримання документального підтвердження статусу платника ПДВ, суб’єкту господарювання необхідно подати запит про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість за формою 1-ЗВР (форма запиту встановлена Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1130 зі змінами та доповненнями) до контролюючого органу за місцезнаходженням СГ.

Протягом 2-х робочих днів, що настають за днем отримання запиту, контролюючий орган надає безоплатно та безумовно витяг з реєстру платників податку - п.183.11 ст.183 ПКУ.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 82
 Друк

 

01.06. 2017 року с. Лаврики в день веселих затій «Світлішає на світі,коли радіють діти» голова виконкому сільської ради, учні школи побували на відкритому Всеукраїнському дитячому фестивалі військової – патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно» в с. Пустоварівка;

01.06.2017 року в с. Буки для дітей села проведено дитячий ранок «Мелодія дитинства». В програмі свята конкурс малюнку на асфальті, в якому приймали участь:Домінська Ніка, Трига Юлія, Огірчук Олександр, Скрипа Олександр, Залєвська Ліза, Кононюк Олег. В конкурсі перемогла дружба, всіх діток пригостили солодощами;

01.06.2017 року дитяче свято «Свято дитинства» проведено перед приміщенням Чубинецького сільського клубу дітки провели малюнок на асфальті. Серед яких були учні молодших класів: Кобернюк Владислав, Ошийко Марія,Гаркуша Ольга. Діток пригостили солодощами та чаєм. Василь Скрид бібліотекар сільської бібліотеки - філіалу подарував кожному власну книжку;

01.06.2017 року для діток села Пищики була організована поїзда на відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль військової – патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно» в с. Пустоварівка;

01.06.2017 року малюнок на асфальті «Світ очима дітей» організовано працівниками Самгородоцького сільського Будинку культури . В конкурсі приймали участь: Чернявська Яна, Нешпор Ольга, Сирук Ірина, Тишкевич Катерина, Чернявська Віка, Котюк Катерина. На завершення свята всіх пригостили морозивом;

01.06.2017 року малюнок на асфальті «Світ очима дітей» проведено працівниками Миньковецького сільського клубу для вихованців дитячого садочку «Сонечко», дітей молодшого віку: Чайка Тимур, Тржгарлінська Олександра та Злата,Сабуцька Богдана,Бондарук Кристина, Корукін Данило, Пірник Тимофій . Дітки отримали солодощі;

01.06.2017 року конкурс малюнків «Казковий світ очима дітей» проведено перед приміщенням Шамраївського сільського Будинку культури, в якому приймали участь діти: Сарафин Настя,Тернова Олександра, Штундер Катерина, Глушаниця Олександра, Рабіцький Назар, Далєвська Поліна, Женвачева Олександра, Чагорний Андрій, Власенко Анжеліка. Всіх пригостили солодощами та чаєм;

01.06.2017 року для діток села Шаліївка організовано поїздку на відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль військової – патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно» в с. Пустоварівка;

01.06.2017 року с. В.Єрчики проведено конкурс розмальовок глиняних виробів «Казковий світ очима дітей», в якому приймали дітки молодшого віку: Андрушенко Настя, Квятківські Олександра та Дмитро, Прокопчук Анжеліка. Директор закладу пригостила діток солодощами;

01.06.2017 року в с. Горобіївка проведено конкурсну – розважальну програму та малюнок на асфальті «Сонячна країна світла і добра» для учнів молодших класів, яка була організована вчителем з малювання Пянківською С.Ю., художнім керівником Будинку культури та бібліотекарем сільської бібліотеки – філіалу;

01.06.2017 року для дітей села Токарівка організовано поїздку на відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль військової – патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно» в с. Пустоварівка;

01.06.2017 року працівниками Великополовецького сільського Будинку культури спільно з бібліотекарями філії-бібліотеки було проведено музично - розважальну програму «Сонячна країна світла і добра». Діти відправились у тривале кругосвітнє плавання  океаном розваг «Театральний». На ньому було безліч чарівних островів. На острові «Казкових художників»  дітлахи малювали чарівних казкових героїв, а на острові «Любителів книги» зустрілися з мультиполікаційними героями - Червоною Шапочкою, Мері Поппінс, Лисичкою-сестричкою,  Білочкою, Ведмедиком, Лунтиком, Бетманом. На острові «Справжніх талантів» діти розкрили свої здібності: співали, читали вірші, танцювали. Кінцева зупинка була на  острові «Спритних, сміливих, веселих», де пройшла спортивна естафета;

01.06.2017 року для дітей села Руда організовано поїздку на відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль військової – патріотичної пісні «Ми діти твої, Україно» в с. Пустоварівка.

Дні села «Село у долині…»

04.06.2017 року свято села проводилось в приміщенні Шаліївського сільського Будинку культури, на якому були присутні: депутат Верховної Ради України Віталій Гудзенко з родиною; голова районної Ради Василь Гриша; помічник депутата обласної ради Леоніда Глиняного - Тетяна Власюк; заступник голови райдержадміністрації Оксана Славінська; представник голови благодійного фонду «Фортеця» Світлана Риченко; голова сільської ради,гості та жителі села. У святковій програмі приймали участь квартет «Два кольори» районного Будинку культури та аматори художньої самодіяльності сільського Будинку культури;

04.06.2017 року свято села Цапіївка проводилось в приміщенні сільського клубу, на якому були присутні керівники району: голова РДА Василь Галюк; голова районної ради Василь Гриша; помічник депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара – Леся Бурдик; голови сільських рад М.Лисовці та Кривошиїнці; гості та жителі села. Під час проведення церемонії нагородження вручили музичний центр та інші подарунки.

У святковій програмі приймали участь: дует «Вірність» Пищиківського СБК; ансамбль «Калинка» Кривошиїнського СБК; жіночий ансамбль «Господиньки» та дитячий ансамбль «Мальвінки».

Урочистості до Дня медичного працівника «Люди в білих халатах»

15.06.2017 року для медичних працівників району в приміщенні районного Будинку культури проведено святкові урочистості до Дня медичного працівника, яких привітали головний лікар ЦРЛ Чиж А.Г. та головний лікар центру первинної медик о – санітарної допомоги; керівники району; помічник – консультант депутата Київської обласної ради Василя Скрипи – Бондарчук К.В.; помічник-консультант народного депутата України

Руслана Сольвара – Бурдик Л.В.; представник голови благодійного фонду «Фортеця»

Риченко С.П. Музичні вітання прозвучали від кращих колективів художньої самодіяльності: солістів - Володимира Мошківський, Анна Плівачук, Юлії Хандожинської, Лілії Шпаковської, Алвар Саградян, Сергія Господаренка,

Валентина Антоненка; дует у складі Олександра Гвоздіцького та Надії Безродних; танець у виконанні вихованців зразкового хореографічного колективу «Веселий сонях»;

соло на акордеоні Максима Марка; народного ансамблю української пісні «Надія» та вокального ансамблю «Солошки»; вокального ансамблю «Любисток»: найменший артист Сашуня Карпенко прочитав гумореску.

Матеріал підготовила

К.А.Трофимчук

 

Переглядів: 200
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack