Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
червня 2017


Друк

23 червня 2017 року в Сквирському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулася підсумкова нарада за участю начальника управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Чопик Галини Степанівни,  членів аудиторської групи Шинкарьової Ірини Сергіївни та Дубовик Ольги Євгенівни. Розглянуто аудиторський звіт про результати внутрішнього аудиту на тему «Оцінка стану роботи управління щодо дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з питань  надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України, призначення і виплати пенсій, використання коштів на утримання апарату управління, ведення бухгалтерського обліку та звітності».

Чопик Г.С. дала принципову оцінку роботи кожного відділу управління з наданням чітких аудиторських рекомендацій, основною з яких було проведення постійного моніторингу змін у чинному законодавстві. Акцентувала увагу на тому, що основним пріоритетним напрямком роботи Пенсійного фонду залишається інформаційно-роз'яснювальна робота, побудована на принципах доступності,  прозорості та зручності для кожного громадянина та додала, що потенціал колективу управління є достатнім для  виконання завдань, які стоять перед Пенсійним фондом, враховуючи зміни, які передбачаються найближчим часом. Переглядів: 0

  Read More...Друк

23 червня поточного року Начальник Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Поступаленко Ю.О. разом з очолюваним колективом та представником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Шинкарьовою І.С. взяли участь у районних заходах з нагоди Професійного свята – Дня державної служби України.

Почесними грамотами, до Дня державної служби України, від народного депутата України Гудзенка В.І. та Голови Сквирської районної державної адміністрації Галюка В.В. нагороджено Поступаленко Юлію за сумлінне виконання службових обов`язків і високий професіоналізм. Переглядів: 0

  Read More...Друк

23 червня 2017 року начальник Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Поступаленко Ю.О. та члени аудиторської групи Чопик Г.С. та Шинкарьова І.С. привітали колег з днем державної служби України.

Побажали і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Щоб громадський авторитет державної служби України базувався на визнанні фаховості і прозорості, а також того, виконанні найзначнішої соціально-гуманітарної місії – забезпеченню виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Переглядів: 0

  Read More...Друк

Пропозиції до ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В СКВИРСЬКОМУ РАЙОНІ НА 2017-2018 РОКИ  просимо надсилати на електронну адресу відділу економіки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ЗМІСТ

стор.

 

Паспорт Програми………………………………………………………………..

3

ВСТУП ..............................……….…………………................................................

4

1.

Характеристика Програми ...................……….………………….........................

5

2.

Стан і аналіз проблем малого та середнього підприємництва підприємництва в Сквирському районі ……......................................................

7

3.

Мета Програми ....................................................……………………….................

12

4.

Перелік завдань (напрямів) Програми………………………………………...

12

5.

Заходи Програми відповідно до пріоритетних завдань за напрямами підтримки малого і середнього підприємництва ........................………….......

13

 

Переглядів: 137
  Read More...Друк

 

В залі райдержадміністрації зібралися державні службовці району різних років щоб відзначити День державної служби України. Тут були і ветерани праці і зовсім молоді спеціалісти, що обрали своєю роботою непростий шлях служіння державі.

З вітальним словом до колег звернулися завідувач сектору контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА О.А.Юрчук і головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату РДА М.Ю.Козаченко. «Це величезна відповідальність, тому що від нашого професіоналізму, злагодженості, ставлення до роботи, уваги до людей, які приходять до нас на прийом, залежить довіра людей до влади в цілому.,» - наголосила Олена Аркадіївна. «Особливо сьогодні хочеться привітати наших старших колег, наших наставників – і тих, хто зараз працює, і особливо тих, хто уже на заслуженому відпочинку.

Переглядів: 17
  Read More...Друк

Працівники Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району. Так, 22 червня 2017 року заступник начальник Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Даценко О.І. спільно з начальником Ставищенського відділу обслуговування громадян Кошинською Д.С., провели виїзний прийом та зустрічі в трудовому колективі  ТОВ «Інтерагроінвест» та ТОВ «Інтерагроінвест» відділ переробник, в с.Іванівка, с. Гостра Могила. На прийомі піднімались питання призначення та виплати пенсій, термінів виплати пенсій, умов реалізації права на пенсію того чи іншого виду, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам та інші питання, які хвилюють різні верстви населення – пенсіонерів, людей передпенсійного віку та застрахованих осіб. Діна Степанівна ознайомила присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначила, що впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї пенсії. В ході спілкування відповіли на запитання присутніх, роздали буклети «Про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» та «Інформаційний портал Пенсійного фонду України». Окрім того, наголосили про можливості отримання консультацій з пенсійних питань за допомогою «гарячої телефонної лінії» та Веб-порталу Пенсійного фонду. В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності та повноти отримання пенсійних виплат пенсіонерами. Під час опитування пенсіонерам надано вичерпні відповіді стосовно перерахунку пенсій, скарг та зауважень немає. Переглядів: 0

  Read More...Друк

 

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком.
Без сумніву, саме на вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави.
Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.
Від усієї душі бажаю вам, шановні колеги, успіхів, терпіння, сили волі, міцного здоров'я, щирих друзів та творчої наснаги! Зі святом.

Голова райдержадміністрації        Василь Галюк

Переглядів: 13
 Друк

У селі Пустоварівка, в ТОВ «Агрофірма «Колос» відбулося виїзне засідання колегії Сквирської районної державної адміністрації. Вів засідання колегії голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк. На колегію були винесені наступні питання:

 

Про стан призову на строкову військову службу, виконання планового завдання по призову на службу за контрактом та здійснені заходи по формуванню територіальної оборони.

Доповідач:

Волинець Юрій Петрович, військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату

Переглядів: 56
  Read More...Друк

В територіальних відділеннях Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області 22 червня 2017 року відбулися зустрічі в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Основним питанням даної зустрічі було надання роз’яснень щодо підготовки майбутніми пенсіонерами необхідних документів для призначення пенсій та правової оцінки наявних документів

Спеціалісти ознайомили присутніх із нововведеннями у пенсійному законодавстві, які передбачає пенсійна реформа.

Під час зустрічі, всім присутнім надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали, розповіли про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення через телефони “гарячої лінії” управління та про можливість реєстрації на WEB-порталі електронних послуг ПФУ для отримання особистих даних.

Переглядів: 2
  Read More...Друк

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

- своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

- провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

- привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

- виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

- перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

- перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

- перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

- провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

- укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

- переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Переглядів: 2
 


Сторінка 1 з 15
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання