Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Понеділок, 03 липня 2017


Друк

Переглядів: 156
 Друк

 

1 липня 2017 року в с. Чубинці відбувся Відкритий Всеукраїнський сільський фольклорний фестиваль «Пісня рідного краю». Метою фестивалю було популяризація фольклорної спадщини Київщини та інших регіонів України; розвиток народного мистецтва; виконання старовинних пісень, народної музики,фольклорно – обрядових дійств; збереження народних ремесел.

Співорганізаторами фестивалю виступили: Київський обласний центр народної творчості та культурно – освітньої роботи, сектор культури Сквирської райдержадміністрації.

Авторами ідеї проведення фестивалю стали: Ковальчук В.В. – голова Чубинецької сільської ради; Михайлишина Н.П. – громадський діяч, народознавець; Керекеша Л.П. – директор районного Будинку культури; Богуцький А.І. – керівник народного фольклорного ансамблю «Терниця» Чубинецького сільського Будинку культури.

Перед відкриттям фестивалю учасників привітали: перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В.,голова районної ради Гриша В.В., директор Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Завальська О.В. та завідувач сектору культури Сквирської райдержадміністрації Центило-Гіптенко О.Л.

Переглядів: 185
  Read More...Друк

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

- своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

- провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

- привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

- виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

- перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

- перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

- перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

- провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

- укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

- переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

Заступник начальника /Підпис/ С.О.Засіменко

 

 

Переглядів: 83
 Друк

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду у Київський області пропонує виконати наступні заходи:

- забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

- привести схеми зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

- укомплектувати енергетичні установки необхідним аварійним запасом матеріалів;

- підготувати машини та механізми до роботи в умовах низьких температур;

- провести ремонт обладнання електричних, теплових установок та мереж у необхідних обсягах;

- провести випробування та налагодження обладнання електричних та теплових установок і мереж;

- провести промивку трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;

- розробити експлуатаційні режими роботи систем теплопостачання;

- перевірити пристрої релейного захисту та автоматики;

- перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж та інженерних об'єктів до вимог нормативної та проектної документації;

- провести протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі;

- укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;

- забезпечити введення в дію протиаварійних заходів (у разі введення в дію графіків аварійних відключень та/або обмежень споживання електричної енергії та потужності);

- перевірити технічний стан та терміни повірки приладів обліку споживання теплової та електричної енергії;

- скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону

Копію розроблених заходів та розпорядчого документa, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області у термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області, стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Заступник начальника /Підпис/ С.О.Засіменко

Переглядів: 72
 Друк

01 липня 2017 року було проведено традиційну VІ літню Спартакіаду працівників Пенсійного фонду України Київської області в с. Шкарівка, Білоцерківського району. Всього приймали участь 15 команд підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України у Київській області та апарату головного управління.

Команда Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області під назвою «Фаворит» також випробували свої сили з таких видів спорту, як: стрибки у довжину; біг на 60 та 100 метрів; естафета 4х100; підтягування на перекладині; віджимання від лавки; підняття гирі; перетягування канату (командне змагання) та здобули перемогу у наступних категоріях:

  • Біг 60 метрів Кушнір О.С. – ІІІ місце;
  • Естафета 4х100 – Марко О.М., Луговський К.Я., Бойко Р.Л.,

Шустик О.С. - ІІІ місце.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов В. Г. відзначив переможців дипломами та медалями за їх досягнення, подякував за участь у змаганнях та побажав, щоб фортуна та успіх завжди були сприятливими як у роботі, так і у всіх інших починаннях.

По-приїзду додому, учасників змагань привітав колектив Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Начальник управління Юлія Поступаленко, подякувала команді за участь у змаганнях та здобутті перемоги. Переглядів: 130

  Read More...Друк

 

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк разом з головою районної ради В.В.Гришою, заступником міського голови С.І.Палієнком та іншими зацікавленими особами провів огляд Центрального районного стадіону «Колос», який знаходиться на балансі Сквирської міської ради. Василь Васильович Галюк звернув увагу присутніх на ряд суттєвих недоліків як в самій споруді (зокрема у переодягальні) так і в утриманні спортивного комплексу в цілому. «Ми свого часу достатньо приділяли уваги ремонтам культурної, медичної і освітянської сфер. Зараз настала черга спортивної галузі, - наголосив голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «Районна рада спільно з міською радою мають окреслити ряд завдань, виготовити проектно-кошторисну документацію і найближчим часом привести Центральний стадіон «Колос» у належний вигляд з нормальною переодягальнею, зручними сидіннями, туалетом тощо.» - сказав очільник району.

 

Переглядів: 123
 Друк

27 червня2017 року відбулася зустріч керівників Сквирського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з членами Володарського селищного відділення Всеукраїнського Об`єднання Ветеранів.

На зустрічі з ветеранами фахівці Фонду розповіли про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві.

Ознайомили присутніх з нововведеннями в системі пенсійного забезпечення у зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Надали консультації з питань оподаткування сум та індексації пенсій, проведення перерахунку пенсій з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам.. Також надали консультації щодо порядку переоформлення пенсії через банківські установи, переліку документів.

Під час зустрічі начальник управління Поступаленко Юлія надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх, надала телефони «гарячої лінії» управління, за якими можна отримати консультації дистанційно.

 

Переглядів: 105
  Read More...Друк

Київщина споконвіку славилася своїм пісенним розмаїттям, дзвінким багатоголоссям, обрядами, самобутньою народною культурою, автентичними традиціями.1 липня в селі Чубинці , що на Сквирщині будбувся Відкритий Всеукраїнський фольклорний фестиваль "Пісня рідного краю". Участь взяли 27 колективів з різних куточків Киівщини і України!

Переглядів: 140
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack