Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Середа, 12 липня 2017


Друк

12 липня 2017 року начальником Володарського відділу обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Гурською Тетяною було проведено виїзний прийом мешканців та зустріч в трудовому колективі с. Завадівка, с. Косівка та с. Руде село Володарського р-ну.

Під час виїзного прийому спеціаліст надала роз’яснення про останні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, про особливості виплати пенсії працюючим пенсіонерам, про проведення перерахунку пенсій, порядку обчислення страхового стажу, про переваги отримання пенсії через банки. Було висвітлено питання, щодо легалізації заробітної плати, добровільної участі в загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні. Наприкінці громадян було ознайомлено з телефоном «гарячої лінії» Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, за яким у разі потреби можна звернутися та отримати консультації і відповіді на запитання. 
Також під час зустрічі у трудових колективах було надано ряд вичерпних відповідей на поставлені запитання.
Усим присутнім було повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна також знайти на сторінках відомчих видань: газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України», а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Кожен учасник зустрічі отримав інформаційні листівки. Переглядів: 134

  Read More...Друк

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області проводяться виїзні прийоми та зустрічі у трудових колективах.

Так, 12 липня 2017 року заступник начальник Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Даценко Олександр спільно з начальником Ставищенського відділу обслуговування громадян Кошинською Діною провели виїзний прийом мешканців та зустрічі в трудових колективах с. Гейсиха с. Станіславчик та с. Красилівка Ставищенського р-ну.
Під час виїзного прийому фахівці управління роз"яснили мешканцям населених пунктів про останні зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві, про особливості виплати пенсії працюючим пенсіонерам, про проведення перерахунку пенсій, про переваги отримання пенсії через банки.
Також під час зустрічі у трудових колективах було надано ряд вичерпних відповідей на поставлені запитання.
Усім присутнім було повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна також знайти на сторінках відомчих видань: газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України», а також на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Кошинська Діна ознайомила присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа, та зазначила, що впровадження накопичувального рівня пенсійного страхування дасть змогу кожному приймати участь у формуванні своєї пенсії.

Наприкінці, громадян було ознайомлено з телефоном «гарячої лінії» Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області , за яким у разі потреби можна звернутися та отримати консультації і відповіді на запитання.

Учасники зустрічі отримали інформаційні листівки. Переглядів: 104

  Read More...Друк

У 2017 році Україна відзначає 500-ліття від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початок Реформації прийнято рахувати від виступу німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Вітенберзі. Інший німецький мислитель Г.В.Ф. Гегель назвав Реформацію: «сенсом історії нового часу». Соціальні феномени, народжені Реформацією, залишаються найбільшим досягненням людства за всю історію. Західна цивілізація має витоки з духовних ідеалів Реформації, до них мають прагнути й українці.

Переглядів: 216
  Read More...Друк

Місцеві органи самоврядування затягують процес.

За даними Мінсоцполітики, 70% субсидіантам вже призначена допомога на новий період, повідомляє прес-служба Кабміну, передають новини України"Ukr.Media".

Однак, у Кабміні зазначають, що через відсутність у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад зареєстрованих членів сім'ї процес перепризначення субсидій в деяких областях затягується.

"На сьогодні 70% субсидіантам допомогу на новий період вже призначено, в тому числі розрахований розмір субсидії на літній період", - йдеться в повідомленні. Переглядів: 99

  Read More...Друк

26 липня 2017 року у населених пунктах району за участю голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В., начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції  у Сквирському районі  Київської області Шамрая Р.М., дільничних офіцерів поліції, сільських голів та мешканців сіл  відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку :

-          с. Антонів  з 10-00 до 11-00 (приміщення  сільської ради);

-          с. Тхорівка з 11-00 до 12-00 (приміщення  сільського БК);

-          с. Пустоварівка  з 12:00 до 13:00(актовий зал ТОВ «Агрофірма Колос»).

Переглядів: 124
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack