Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
липня 2017


Друк

21 липня фахівці Сквирського районного Центру зайнятості провели виїзну акцію у селі Чубинці і Таборів із застосуванням  мобільного центру профорієнтації.

Під час зустрічі місцеві мешканці отримали компетентні відповіді на різноманітні запитання, зокрема про терміни та умови виплати допомоги по безробіттю, підтримку служби зайнятості при організації власної справи, наявні актуальні вакансії тощо.

Переглядів: 18
  Read More...Друк

21 липня у приміщеннні  Сквирського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулась робоча зустріч фахівців із соціальної роботи центру соціальних служб  для сім»ї дітей та молоді та заступника начальника бюро правової допомоги Мельник Людмили Борисівни.

У ході зустрічі обговорено питання : надання  безоплатної правової допомоги клієнтам центру , роз`яснено   права внутрішньо переміщених осіб  та правова допомога в їх реалізації.

Переглядів: 16
  Read More...Друк

21 липня у приміщеннях Будинків культури с. Горобіївка та с.Шаліївка за участі виконуючої обов`язки голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Київській області Шамрая Р.М., заступника начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Київській області Гіптенка Р.А. , дільничного офіцера поліції Двіняннікова В.В., сільських голів та мешканців сіл відбулись громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

У вступному слові до присутніх звернулась виконуюча обов`язки голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В. і зазначила, що кожен громадянин, який живе у цивілізованому суспільстві, розраховує на захист своїх прав і свобод, безпеку життя і здоров'я, має проявляти повагу до ближнього і дотримуватися норм суспільної моралі.

Переглядів: 15
  Read More...Друк

20  липня відбулося  спільне засідання постійних депутатських комісій з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів та з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, яке провели заступники голів відповідних комісій Сиворакша М.В. та Корнійчук В.В.

У засіданні взяли участь  голова Сквирської районної ради Гриша В.В., його заступник Грищенко О.Г., керуючий справами Лупул С.П., завідувач юридичним сектором районної ради Івашкевич О.В, виконуюча обов`язки  голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В.,  начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації Ульянова М.В., заступник начальника-начальник відділу управління фінансів Сквирської райдержадміністрації Круківська І.В.,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Заболотний О.В., начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюта О.П., в.о. начальника відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району Гашенко О.А.,  директор комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів  міської та сільських рад Сквирського району» Мандрига О.В., завідувач комунального підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна аптека №25» Гончаров М.Ф., головний лікар Сквирської центральної районної лікарні Чиж А.Г. та депутати районної ради.

Переглядів: 26
  Read More...Друк

Сектор молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації інформує молодіжну громадськість району про можливість участі у   заході.

З 21 по 26 серпня 2017 року відбудеться Міжнародна акція, спрямована на формування патріотичної свідомості молоді, «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017», організаторами якої є Міністерство молоді та спорту спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською міською радою та Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій.

Переглядів: 37
  Read More...Друк

Протягом І півріччя 2017 року райдержадміністрацією разом з місцевими органами виконавчої влади в районі та органами місцевого самоврядування вживалися заходи, спрямовані на стабілізацію економіки Сквирщини та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району.

Переглядів: 4
  Read More...Друк

Протягом І півріччя 2017 року райдержадміністрацією разом з місцевими органами виконавчої влади в районі та органами місцевого самоврядування вживалися заходи, спрямовані на стабілізацію економіки Сквирщини та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району.

Переглядів: 29
  Read More...Друк

19 липня відбулось засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв`язку, яке провела виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська. Участь у роботі комісії брали директор ПП "Центуріон плюс" В.І. Скрипа та ФОП А.Ф. Підгорецький.

На засіданні було розглянуто питання укладення договорів між ФОП А.Ф. Підгорецьким та АС "Сквира" і питання відновлення транспортного сполучення за маршрутом: Сквира АС - с.Пищики через с.Кам`яна Гребля та с.Великополовецьке.

Переглядів: 35
  Read More...Друк

20 липня 2017 року  в рамках проекту «Школа майбутнього  пенсіонера» провели представники Тетіївського відділу Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з безробітними та незайнятим населенням які перебувають на обліку в Тетіївському районному центрі зайнятості, як такі що шукають роботу.

Фахівці управління Фонду розповіли присутнім про умови призначення усіх видів пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», вплив страхового стажу та тіньової зарплати на розмір пенсії, зарахування до страхового стажу: час догляду непрацюючій матері за дитиною до досягнення нею трирічного віку, період проходження строкової військової служби, навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах. Особливу увагу звернено на питання реформування пенсійної системи, а саме розмір пенсії залежатиме тільки від тривалості страхового стажу та розміру сплачених внесків, а також для осіб, які вже вийшли на пенсію проведення осучаснення пенсій за прозорою формулою на основі сучасних економічних показників ( розмір середньої заробітної плати й рівень інфляції).

Учасникам зустрічі  наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на Веб-порталі. Переглядів: 1

  Read More...Друк

20 липня 2017 року працівниками Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено навчання в агентському пункті с.Гостра Могила Ставищенського району.

Заступником начальника Даценко О.І. проведено навчання агента Богач Н.С. по питаннях призначення, перерахунку та виплати пенсії відповідно до Законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».  Також було проведено виїзний прийом громадян, де роз’яснено питання проведення перерахунків пенсій, призначення пенсій та впровадження реформи пенсійного забезпечення з 01.10.2017 року. Під час зустрічі присутніх поінформовано про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, як одного з рівнів пенсійного забезпечення. Усім присутнім було повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України”. Переглядів: 3

  Read More...


Сторінка 1 з 22
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack