Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
липня 2017


Друк

31 липня  поточного  року в приміщенні Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області  в м. Сквира було  проведено оперативну  нараду  з питань обслуговування громадян, та в цілому роботи Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області. Начальник управління  Поступаленко Юлія зазначила актуальні питання, а саме: вчасне фінансування та виплата пенсій, підвищення обізнаності громадян про реєстрацію на веб-порталі ПФУ, якісне обслуговування громадян передпенсійного та пенсійного віку, тримати на особливому контролі зустрічі з учасниками АТО та членами сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, зустрічі з ВПО,  отримання пенсій через установи банків,  та передплата періодичних видань ПФУ.

Також, під час наради Юлія Олександрівна  зауважила  на необхідності контролювати погашення заборгованості  боржниками до Пенсійного фонду. Переглядів: 125

  Read More...Друк

З 14 по 22 жовтня 2017 року Російська Федерація буде проводити Всесвітній фестиваль молоді та студентів, у програмі якого заплановано відвідування іноземними делегаціями тимчасово окупованої внаслідок збройної агресії Російської Федерації території України м. Севастополя (Україна ) та м. Сімферополя (Автономна Республіка Крим, Україна).

Станом на сьогодні ведеться активна інформаційно-психологічна пропаганда зазначеного заходу. Наприклад, в офіційних повідомленнях організаторів фестивалю міста Сімферополь і Севастополь зазначаються як частини регіонів Російської Федерації. За даними засобів масової інформації, до участі у заході запрошено представників так званих «ДНР» і «ЛНР».

Переглядів: 263
  Read More...Друк

З метою здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої  влади та участі молоді в управлінні державними справами планується створення молодіжної громадської ради при голові Сквирської районної державної адміністрації.

Бажаючих взяти участь у вирішенні актуальних та проблемних питань молоді району, запрошуємо долучитись до реалізації цього проекту.

Переглядів: 262
  Read More...Друк

В рамках запровадження кращих практик альтернативного догляду для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування, за сприяння МБО «Партнерство «Кожній дитині», 31 липня у залі райдержадміністрації відбулася зустріч двох сторін: замовника послуги патронату та ймовірного її надавача, підбиття підсумків проходження навчання за програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі. Провела захід виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Переглядів: 185
  Read More...Друк
  • артилерійські снаряди;
  • реактивні й інженерні міни;
  • авіабомби;
  • ручні гранати;
  • детонатори.

Всі вони містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів. Переглядів: 122

  Read More...Друк

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.

Незначні затримки з перепризначенням субсидій на новий період є в деяких областях України. Обумовлені вони відсутністю у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім"і. Це, зокрема, такі області як Волинська, Луганська, Чернівецька та Хмельницька.

Чи потрібно повторно подавати заяву і декларацію про доходи? Повторно подавати документи на оформлення субсидії необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. Переглядів: 138

  Read More...Друк

28 липня Глава держави підписав довгоочікуваний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

«Цей Закон запроваджує в Україні обов’язковий облік тепла і води. Завдяки цьому споживач платитиме лише за використані ресурси, а монополіст  вже не зможе перекладати на споживача необґрунтовані понаднормові втрати. Крім цього, облік дозволить  контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води. Це, у свою чергу, впливатиме на зменшення рахунків за комунальні платежі», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність. Переглядів: 146

  Read More...Друк

Інформуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року (набрала чинності з 01.05.2017) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, та електропостачання для індивідуального опалення.

Сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 01.05.2017 року на рахунку мають невикористану суму субсидій –мають  право одержати зекономлені кошти (не більше еквівалента вартості 100 куб.м природного газу або 150 кВт*г електричної енергії).

Для цього необхідно до 01.09.2017 року подати до управління соціального захисту населення заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської ради.

Переглядів: 212
  Read More...Друк

Станом на 24 липня, у районі обмолочено 56 відсотків ранніх зернових та зернобобових культур. При середній врожайності 24,5 ц/га намолочено 25,4 тис. тонн збіжжя. Також на площі 1206 га завершено збір озимого ячменю. Із середньою врожайністю 31,3 ц/га намолочено 3,7 тис. тонн зерна. Наближається до кінця збирання гороху (середня врожайність 28,9 ц/га) та озимого ріпаку (24,5). повним ходом йде обмолот озимої пшениці та ярого ячменю. Зібрано вже, відповідно, 41 та 56 відсотків цих культур.

Переглядів: 201
  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП

ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

____________ 2017 року

 

 

П Л А Н

робочих заходів щодо стабілізації криміногенної обстановки на території Горобіївської та Шаліївської сільських рад на 2017 рік.

 

З метою стабілізації криміногенної обстановки на території Горобіївської

та Шаліївської сільських рад  необхідно здійснити такі заходи:

1. Щоквартально  здійснювати  аналіз  роботи  щодо  ефективності ведення  профілактично-попереджувальних  заходів  з  раніше  судимими особами, які проживають на території Горобіївської та Шаліївської сільських рад. Організацію роботи по вказаній лінії розглядати на оперативних нарадах ВП.

Вик. Гіптенко Р.А.                                                      Термін: зазначений Переглядів: 163

  Read More...


Сторінка 1 з 25
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack