Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2017
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Середа, 02 серпня 2017


Друк

Урядовий законопроект щодо пенсійної реформи, ухвалений Верховною Радою в першому читанні, очікує на розгляд парламентом. В разі його прийняття у вересні, реформа стартує з 1 жовтня. До ключових новацій, яких варто очікувати з 1 жовтня, належать: осучаснення пенсій та ліквідація дискримінації громадян за роком виходу на пенсію; встановлення справедливих і однакових для всіх умов виходу на пенсію; збільшення мінімальної пенсії до 1 373 грн.; скасування 15%-го зниження пенсій працюючим пенсіонерам; ліквідація дефіциту Пенсійного фонду. Переглядів: 107

  Read More...Друк

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку - відпочинок поблизу водойм. Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди потрібно пам'ятати про власну безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя.

02 серпня співробітники Сквирського  районного сектору ГУ ДСНС у Київській області проведено рейд по водним об’єктам та проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з відпочиваючими. Переглядів: 121

  Read More...Друк

Згідно постанови КМУ від 17 серпня 1998р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» продовжує діяти.

Постановою КМУ від 16 березня 2017р. № 180 внесено зміни до постанови КМУ №1303. Згідно з ними безкоштовні та пільгові рецепти можуть виписуватись на лікарські засоби, які включено до Національного переліку.  Якщо лікарський засіб відсутній у переліку, то лікар повинен запропонувати інший препарат відповідного класу або розглянути можливість зміни схеми лікування. Переглядів: 143

  Read More...Друк

2 серпня у залі райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Провів засідання керівник Центру Віталій Миколайович Крученюк. Участь у роботі Центру брали виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська та заступник голови районної ради Олена Григорівна Грищенко.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

Переглядів: 206
  Read More...Друк

З метою виконання завдань та відновлення боєздатності Збройних Сил України проводиться набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом на посадах солдатського, сержантського та офіцерського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує стабільне грошове забезпечення  від 7000 до 8500 грн., виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України.

Один раз на рік надається:

Переглядів: 163
  Read More...Друк

2 серпня у приміщенні Сквирської райдержадміністрації відкрито виставку "Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій". Виставку підготували спеціалісти Державного архіву Київської області до 85- річчя утворення Київської області.

На 5 стендах у хронологічній послідовності згруповано близько 50 архівних документів і фотографій, які розповідають історію утворення і становлення області від часу її утворення до сьогодення.

Провела документальну виставку завідувач архівним сектором Сквирської РДА О.П. Гетманчук.

Переглядів: 160
 Друк

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що 14 млрд грн, які передбачені на субсидії змінами до державного бюджету на 2017 рік, дозволять всім областям вчасно підготуватися до опалювального сезону, передає Ukr.Media.

"Що стосується субсидій, за нашими розрахунками, сума 14 млрд гривень дозволить спокійно закрити, в тому числі, і борги попереднього року, так і суму боргів, про яку ми весь час кажемо. Вона накопичувалася за два останніх роки і таким чином спокійно ця цифра дозволяє всім областям вчасно підготуватися і без боргів увійти в новий опалювальний сезон", - сказав П. Розенко в ефірі телеканалу "112.Україна" у вівторок. Переглядів: 96

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack