Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2017
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Понеділок, 07 серпня 2017


Друк

7 серпня відбулась нарада з питань будівництва пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні, який споруджується на однойменній площі м.Сквира.

Провела засідання виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська. Участь у нараді брали: заступник голови райдержадміністрації О.Ю.Хлєбік, завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації О.Я. Гаврилюк, завідувач сектору культури райдержадміністрації О.Л. Центило - Гіптенко, начальник управління державної казначейської служби України у Сквирському районі Київської області О.В. Кобилінський, директор ТОВ "Будпроект" М.Г. Шельменко.

Переглядів: 204
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 серпня 2017 року                                                                                              №461

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Кузьомко Сергію Васильовичу

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва в адміністративних межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Кузьомко С.В. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ  № ,,,,,  враховуючи судове рішення  Сквирського районного суду у справі № 376/1466/17 від 29.06.2017 року враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл Кузьомко Сергію Васильовичу (проживає за адресою:......   на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № ,,,,, згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Кузьомко Сергію Васильовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                                                    О.В. Славінська

Переглядів: 95
 Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 серпня 2017 року                                                                                                               № 460

Про затвердження технічної  документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність  гр. Кривошеєнко Сергію Васильовичу

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву гр. Кривошеєнко С.В. про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розроблена ФОП Ставничою Л.В. та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Кривошеєнко Сергію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Кривошеєнко Сергію Васильовичу  земельну ділянку кадастровий номер , площею 3,1021 га. (з них ріллі-3,1021 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити  гр. Кривошеєнко Сергію Васильовичу право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  залишаю за собою.

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                                                                  О.В. Славінська

Переглядів: 95
 Друк

Відкриття мисливського сезону-полювання на пернату дичину традиційно припадає на початок серпня. День відкриття полювання для всіх мисливців – це завжди свято.

Виконання простих правил, у період полювання перетвориться на гарний відпочинок від повсякденних турбот і принесе мисливцям неабияке задоволення.

Для того, хто підійшов до полювання виважено, воно стане невичерпним джерелом пізнання навколишнього світу, відпочинку, чудових вражень, а також дасть можливість провести на лоні природи незабутні часи.

Тому не зайвим буде ще раз нагадати усім цілувальникам цього виду відпочинку  бути самосвідомими і дотримуватись вимог чинного законодавства та правил безпеки під час полювання.

Аби святковий настрій і позитивні емоції залишилися з вами надовго Управління Державної служби України у Черкаській області звертається до усіх мисливців із порадами щодо безпеки під час полювання. Переглядів: 144

  Read More...Друк

В першому півріччі 2017 року на території Київської області зареєстровано 4431 пожежа, що на 108 % більше ніж за аналогічний період 2016 року (протягом першого півріччя 2016 року зареєстровано 2128 пожеж). Стосовно розподілу кількості пожеж за об’єктами виникнення, то найбільша кількість пожеж трав’яного настилу 2036 випадків, що становить 45,9% від загальної кількості пожеж, зареєстрованих на території області, у житловому секторі виникло 1457 - 32,9 %, пожеж сміття на відкритій території 578 – 13%, на транспортних засобах 138 – 3,1%, пожеж торфу 109 – 2,5 %. Переглядів: 119

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack