Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2017
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Середа, 09 серпня 2017


Друк

Міжнародний день корінних народів світу відзначається 9 серпня починаючи з 1995 року за рішенням Організації Об’єднаних націй. Саме в цей день у 1982 році вперше відбулось засідання Робочої групи з питань корінних народів.

Українська держава 20 березня 2014 року заявила про державні гарантії прав кримськотатарського народу в складі України, затвердивши відповідну постанову парламенту.

За даними ЮНЕСКО, сьогодні у 70 країнах світу проживає близько 300 мільйонів представників корінних народів, які спілкуються понад 5 тисячами своїх етнічних мов і котрі дотримуються своїх культурних традицій. День був заснований задля того, аби світова спільнота пам’ятала про необхідність виявляти турботу і солідарність з представниками корінного населення, якому досить часто на своїй прабатьківщині загрожує асиміляція, або ж вони зазнають різних форм дискримінації (як це, приміром, відбувається зараз з кримськими татарами в окупованому Росією Криму). Переглядів: 198
  Read More...Друк

Державна фіскальна служба України нагадує, що з доходу,  отриманого платником податку  внаслідок прийняття ним  спадщини, відповідно до  ст. 174 розділу IV Податкового кодексу України сплачується податок на  доходи фізичних осіб.

Зазначеною статтею визначено, що об'єкти спадщини поділяються з метою оподаткування на:

- об'єкти нерухомості,  об'єкти рухомого майна,  об'єкти комерційної власності,  суми страхового відшкодування (страхових виплат) за страховими договорами, а також суми, що зберігаються на спеціальних пенсійних рахунках,  готівку або кошти, що зберігаються на рахунках спадкодавця, Переглядів: 182

  Read More...Друк

Відповідь:  Робочий час — це час, протягом якого працівник виконує роботу згідно з трудовим договором та чинним законодавством. У чинному законодавстві прописані різні режими робочого часу, зокрема, і ненормований робочий день.
Ненормований робочий день — особливий режим робочого часу, який встановлюється у разі неможливості нормування часу трудового процесу. Певна категорія працівників виконує роботу понад нормальну тривалість робочого часу. Це визначається не тільки тривалістю робочого часу, але й обсягом виконаних робіт та колом обов’язків. Переглядів: 151

  Read More...Друк

Скільки людей сортує сміття вдома, на роботі, в школі чи в університеті? Мало кому відомо, що чеки, лотки для яєць не є папером, як і одноразовий паперовий посуд, вкритий плівкою. Мало кому відомо, що макулатуру можна перетворити в ресурс, і за її збір можна отримувати пристойні кошти.
Майже у кожній області є своє «грибовицьке сміттєзвалище», і вирішувати цю проблему треба. Вчити сортувати сміття можна як дорослих, так і дітей.

Для чого це робити і чи як ми збережемо у такий спосіб довкілля? Переглядів: 190

  Read More...Друк

Верховна Рада ухвалила законопроект №4901 " Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання ".

Закон визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

Зокрема, передбачається обов'язкове обладнання всіх будівель, які приєднані до зовнішніх теплових мереж (крім мереж систем автономного теплопостачання), зовнішніх мереж гарячого водопостачання (крім мереж систем автономного гарячого водопостачання), зовнішніх водопровідних мереж (крім мереж систем автономного водопостачання) будинковими вузлами обліку, відповідно, теплової енергії і води. Переглядів: 166

  Read More...Друк

Верховна Рада України ухвалила новий Закон України «Про Конституційний Суд України» від 13 липня 2017 року № 2136-VІІІ 


Закон визначає порядок організації та діяльності Конституційного Суду України, статус суддів Конституційного Суду України, підстави і порядок звернення до нього, процедуру розгляду ним справ і виконання його рішень. Переглядів: 113

  Read More...Друк

Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)» (законопроект №5119-1). Законом, зокрема, встановлюється, що жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило мучення, завдало їм фізичного страждання , тілесні ушкодження, каліцтво або призвело до загибелі, нацьковування тварин одна на одну та на інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисних мотивів, залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин. Переглядів: 85

  Read More...Друк

Протокол  № 1

засідання Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

03.07.2017р.                                                                                     місто Сквира

Дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі - Дисциплінарна комісія) у складі: першого заступника начальника управління Рибіцької Г.В., начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Голембівської Г.В., начальника фінансово-економічного відділу - головного бухгалтера Ліпецької С.В., головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного відділу Бойко Л.Б., головного спеціаліста Ставищенського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Павлівської Л.В. (член профспілкового комітету), начальника Сквирського відділу обслуговування громадян Носанчук Т.В. (член профспілкового комітету), начальника Володарського відділу обслуговування громадян Гурської Т.А. (член профспілкового комітету), головного спеціаліста Тетіївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бартко Н.М. (член профспілкового комітету), діє відповідно до наказу начальника управління  від 23.06.2017 року № 77.

Присутні:

  1. Рибіцька Галина Володимирівна – перший заступник начальника управління;
  2. Гурська Т.А. – начальник  Володарського відділу обслуговування громадян;
  3. Носанчук Тетяна Володимирівна – начальник Сквирського відділу обслуговування громадян;
  4. Бартко Н.М. – головний спеціаліст Тетіївського  відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій;
  5. Павлівська Л.В. – головний спеціаліст Ставищенського  відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій;
  6. Ліпецька Світлана Валеріївна – начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер;
  7. Бойко Л.Б.. – головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Переглядів: 1962
  Read More...Друк

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області від 23.06.2017 №77

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ

стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Київської області

 

1. Загальні положення

1.1.     Це Положення визначає загальні засади діяльності Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі - Дисциплінарна комісія).

Переглядів: 263
  Read More...Друк

22 серпня 2017 року у місті Сквирі відбудуться урочистості з нагоди 26-ї річниці Незалежності України  та 85-річчя Київської області.

Мета заходу - виховання патріотичних почуттів  у підростаючого покоління до своєї країни, символів України: Державного прапора, Герба та Гімну, хліба на вишитім рушникові;  сприяння збагаченню знань про державотворчі процеси в Україні; виховання почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості,  почуття гордості за власну державу.

Переглядів: 147
  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack