Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Понеділок, 04 вересня 2017


Друк

 

Сьогодні, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі. Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше.

Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

Нагадуємо, що Уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму «теплих кредитів».

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 58
 Друк

 

Шановні громадяни, керівники фермерських та приватних господарств, не спалюйте залишки сухої рослинності та стерні на власних полях, земельних ділянках та подвір’ях – це може призвести до загорання поруч розташованих будівель, виникнення лісових пожеж та пожеж в екосистемах. Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання сухої трави, стерні – неминуче призводить до того, що вогонь з полів та присадибних ділянок перекидається на лісосмуги та ліси, які з ними межують. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 77-1 ( самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків) тягне за собою накладення штрафу від десяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 59
 Друк

День Пенсійного фонду

04 вересня поточного року  спеціалістами   Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України завітали до Оріховецького  НВК що на Сквирщині  та провели «День Пенсійного фонду» для учнів випускного класу.

Переглядів: 113
  Read More...Друк

18 серпня 2017 року Постановою № 609 уряд вніс зміни до Постанови №409 від 6 серпня 2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», які набули чинності 19 серпня 2017 року. З цього часу пільгові норми споживання газу розраховуються наступним чином:
-
З 1 жовтня 2017 року діятимуть такі нові соціальні нормативи на газ: • на газову плиту (приготування їжі) - 3,3 м3 на особу • на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу • на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м3 на особу

Начальник відділу соціальних Приймаченко І.С.

допомог та компенсацій

Увага

Зміни у порядку надання субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 р. №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій. Внесено наступні зміни:
1. Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидій
Змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.
Розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитися на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.
Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.
2. Виплата частини невикористаних коштів субсидій на опалення та субсидії на тверде паливо і скраплений газ членам сім`ї
Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної суми субсидій на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.
3. Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг
При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (20*17 грн=340 грн).
4. Інші зміни
Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання. Отримувач субсидії зобов`язаний інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця перебування.
Врегульовано питання призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.
5. Зміни до соціальних нормативів
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині перегляду соціальних нормативів споживання газу для приготування їжі та підігріву води. Встановлено наступні нормативи:
- за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача 5,4 кубометра газу на одну особу на місяць;
– за наявності газової плити та газового водонагрівача 10,5 кубометрів газу на одну особу на місяць.
Більш детальну інформацію щодо надання житлової субсидії можна отримати в управлінні соціального захисту населення (м. Сквира, пров. Якушкіна, 3) або за телефоном 5-16-41.

Начальник відділу соціальних Приймаченко І.С.

допомог та компенсацій

Переглядів: 128
 Друк

Питання: Що таке біометричні документи і для чого вони потрібні?

Відповідь: Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Передбачається, що такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. Відповідно до інформації всесвітньої організації цивільної авіації (ICAO) більше 90 країн  з 193 держав-членів ООН в даний час видають такі документи, при цьому ще більше двадцяти держав готові  до впровадження таких документів в найближчі роки.

Близько 45 країн з числа тих, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно  і відбитки пальців, і зображення особи, в той же  час більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і дані дактилоскопії.

За даними ICAO, більше 15 країн в даний час використовують автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників електронних паспортів. Для того, щоб пройти процедуру паспортного контролю, мандрівник може скористатися "електронними воротами", які в автоматичному режимі звіряють його біометричні дані з інформацією, що зберігається на чипі документа. Серед  країн, які читають (сканують) е-паспорта в аеропортах і на кордонах США, Великобританія, Сінгапур, Португалія, Нова Зеландія, Японія, Індонезія і Німеччина.

Питання: Які переваги біометричних документів для громадян?

Відповідь: Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.

Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно.

Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.

У разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

Для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це по-перше виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге зменшить час необхідний на таке проходження.

Подорожі до країн які використовують автоматичні пропускні системи стануть більш зручними, без виснажуючих черг.   Аналогічно, будуть створені умови, необхідні для спрощення та прискорення внутрішньодержавних процедур надання адміністративних послуг, які передбачають ідентифікацію особи.

Питання: Як виглядають українські біометричні документи і які дані до них вносяться?

Відповідь: Технічні описи та порядки оформлення і видачі паспортів, передбачених зазначеним Законом,  затверджені Кабінетом Міністрів України.

Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» передбачено вичерпний перелік інформації, що буде вноситися до біометричних документів. Наприклад, до паспорта громадянина України буде вноситися наступна інформація (стаття 21 Закону):

1) назва держави;

2) назва документа;

3) ім'я особи;

4) стать;

5) громадянство;

6) дата народження;

7) унікальний номер запису в Реєстрі;

8) номер документа;

9) дата закінчення строку дії документа;

10) дата видачі документа;

11) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);

12) місце народження;

13) відцифрований образ обличчя особи;

14) відцифрований підпис особи.

Окрім того, до паспорта громадянина України за письмовим клопотанням заявника, а стосовно осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку, - їхніх батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших представників може бути внесена також додаткова змінна інформація, передбачена Законом.

Питання: Чи обов'язково буде міняти вже видані документи на нові - біометричні?

Відповідь: Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні - це право, але не обов'язок кожного громадянина України.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається терміном на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті) і навіть після впровадження документів нового зразка, такий паспорт є чинним до зазначеної кінцевої дати дії. Громадяни можуть вільно перетинати кордон з такими паспортами, отримувати у них візи тощо. Разом з цим, у разі бажання громадянина, він зможе обміняти цей паспорт на паспорт нового зразка, звернувшись до підрозділу ДМС України.

Аналогічною є ситуація з іншими документами, передбаченими  Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: до завершення строку дії документів "старого" зразка їх заміна на біометричні не є обов'язковою.

Переглядів: 52
 Друк

Делегація районної і міської влад зустрілася з підприємцями району з нагоди їх професійного свята. Перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська звертаючись до підприємців підкреслила: «Підприємництво – основа ринкової економіки, її головна рушійна сила, яка ефективно діє на розвиток країни, створення нових робочих місць, насичення ринку товарами і послугами, формування бюджету і можливості виконання соціальних програм.

Підприємцям завжди були притаманні ініціатива, рішучість, наполегливість, знання та вміння діяти, спрямованість на успіх та результат.

Сьогодні ми відзначаємо не тільки внесок підприємців у розвиток учасної європейської держави, так і значну їх підтримку волонтерського руху з допомоги нашим Збройним Силам в їх боротьбі за свободу та територіальну цілісність країни.»

Кращим підприємцям було вручено Грамоти і подарунки від райдержадміністрації, районної і міської рад.

 

Переглядів: 98
 Друк

Нещодавно ми анонcували районну педагогічну конференцію, яка відбулася 29 серпня у Будинку культури. Пропонуємо Вашій увазі більш детальний перебіг цього заходу.

Склад президії очолювали: перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Оксана Вікторівна Славінська, голова районної ради Василь Васильович Гриша, начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний, голова районної профспілки працівників освіти і науки Олексій Андрійович нагула, завідуюча відділу методики викладання природничих дисциплін вищого навчального закладу КОР «Академія неперервної освіти» Олена Степанівна Бобковата заступник голови РДА Ольга Юріївна Хлєбік.

Олександр Вікторович привітав усіх учасників районної конференції на цьогорічній конференції. Цього року прибуло близько 380 педагогічних працівників загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів району, тому серпневу конференцію педагогічних працівників урочисто оголосили відкритою.Урочисто прозвучав Державний гімн України. Не оминули своєю увагою і загиблих воїнів АТО, які загинули під час збройних конфліктів на території України і вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.Формат проведення конференції був у вигляді брифінгу, в якому кожен міг взяти активну участь.

Тема конференції – «Про підсумки розвитку освіти Сквирського району 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання реалізації концептуальних засад «Нової української школи».

Переглядів: 147
  Read More...Друк

Якщо виникла пожежа і поруч немає дорослих, що робити:

- не панікувати, постарайтеся бути зібраним і уважним.

- викликати службу порятунку за телефоном 101. Повідомити своє прізвище, точну адресу, поверх, що і де горить. Якщо можливо повідомити сусідів.

- невелике загорання спробуйте загасити водою, піском, землею. Не намагайтеся загасити сильну пожежу – негайно покиньте приміщення.

- не ховайтеся під ліжко, в шафи, у ванній кімнаті. При задимленні закрийте ніс і рот вологою хустинкою або шарфом, лягайте на підлогу і поповзом пробирайтеся до виходу.

- якщо горить електроприлад спробуйте висмикнути вилку з розетки або знеструмити через електрощит

Шановні батьки, проводьте бесіди з дітьми про те, як вони повинні поводитися при виникненні пожежі. Не залишайте на видних місцях сірники, запальнички, стежити за справністю електроприладів, ховати від дітей ємності з хімікатами і горючими речовинами.

Сквирський РС ГУ ДСНС

Переглядів: 72
 Друк

 

На доручення голови Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюка №06-44/778 від 13.03.2017 року, а саме виконання доручення голови облдержадміністрації №17-1 від 27.02.2017 року «Про окремі заходи щодо відзначення 85-річчя утворення Київської області» Малолисовецька сільська рада Сквирського району Київської області повідомляє про те, що під час святкування Дня соборності с. Малі Лисовці (19.08), с. Миньківці (28.08) та з нагоди відзначення 26-річниці Незалежності України виконкомом сільської ради було відзначено жителів-ровесників заснування Київської області, яким у 2017 році виповнилось 85 років:

1.Хмарук Марія Василівна, село Малі Лисовці;

2.Романчук Віра Петрівна, село Малі Лисовці;

3.Рокицька Ольга Семенівна, село Малі Лисовці;

4.ГригоренкоМаріяСтепанівна, село Миньківці.

Сільський голова Б.В. Свінцицький

 

Переглядів: 104
 Друк

 

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать:

· артилерійські снаряди;

· реактивні й інженерні міни;

· авіабомби;

· ручні гранати;

· детонатори.

Всі вони містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів.

Вибухові речовини, що застосовуються в боєприпасах, являють собою хімічні сполуки різноманітного кольору - від світло-жовтого до темно-коричневого. Навіть після довготривалого перебування , у воді або землі ці речовини не втрачають здатності вибухати, а в деяких випадках, після хімічної взаємодії з металевим корпусом боєприпасів, утворюють новий вид дуже чутливої сполуки. Переглядів: 102

  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack