Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Четвер, 07 вересня 2017


Друк

 

В залі райдержадміністрації відбулося засідання 21-ї позачергової сесії міськради, в роботі якої, під керівництвом міського голови В.А.Скочка, брали участь 19 депутатів. На сесію були запрошені голова районної ради В.В.Гриша і заступники міського голови.

Після виконання Державного Гімну України, присутні вшанували Хвилиною Мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні і загиблих учасників антитерористичної операції.

Депутати заслухали доповідь міського голови про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік і прийняли рішення збільшити дохідну частину бюджету міста спеціаольного фонду на сумму 1000,0 тис.грн. по КБКД "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів суспільно-економічного розвитку окремих територій" на суму 1000,0 тис.грн.  . Таким чином, міською радою збільшена видаткова частина міського бюджету на вказану суму на "Капітальний ремонт приміщення кінотеатру по вул. Соборна, 16, під адміністративно-культурно муніципальний центр в м. Сквира, Сквирського району Київської області. Також були виділені кошти районному центру зайнятості для організації громадських робіт.

 

Переглядів: 92
 Друк

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася робоча нарада з членами робочої групи по проведенню військово-патріотичного, професійно-мотивованого заходу «Серця патріотів» з учнівською та студентською молоддю у с. Пустоварівка 20 вересня 2017 року. Серед запланованих заходів відбудеться ознайомлення молоді з роботою структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

 

Переглядів: 162
 Друк

 

В залі райдержадміністрації відбулася робоча нарада з рядом сільських голів району,помічником-консультантом народного депутата України Р.М.Сольвара М.В.Галюком і підприємцем В.В.Онищенком. Нарада стосувалась спорудження у селах 3 дитячих та 8 спортивних майданчиків і забезпечення їх нормального функціонування. У заході брав участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк.

 

Переглядів: 127
 Друк

ЧИ МОЖЛИВО ОТРИМАТИ

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ СВОЇХ РОДИЧІВ?

Персональні дані — це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована (ст. 2 Закону України „Про захист персональних даних” № 2297- VI від 01 червня 2010 р. – далі Закон № 2297).

Переглядів: 93
  Read More...Друк

 

 

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

Це рішення є необхідним для належного виконання Закону України від 21.03.2017 №1959-VIII, яким запроваджується стимулюючий тариф на тепло з альтернативних джерел (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1959-19). Відповідно до Закону виробники тепла з альтернативних джерел енергії отримають:

- чітко зафіксований на законодавчому рівні тариф на рівні 90% від тарифу на тепло з газу,

- у разі його відсутності – на рівні 90% від середньозваженого тарифу на тепло з газу.

Переглядів: 93
  Read More...Друк

 

ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМИ – 95, 6%

Цього року Урядом України місцевій владі виділені рекордні 9 млрд. грн.. на підготовку до нового опалювального сезону. Станом на сьогодні загальний стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018 становить 95,6%. Зокрема, підготовлено 97,3% шкіл, 96,7% дитячих садків, 91,5% лікарень І це найвищий відсоток готовності до зими за всю новітню історію держави.

Кабінет Міністрів України в рамках підготовки до нового опалювального сезону повністю забезпечив всі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Уже накопичено 1,9 млн. тонн вугілля, що у двічі більше, ніж минулоріч у цей же час. У підземні газові сховища закачано біля 15 млрд. кубометрів газу, що на 2 млрд. перевищило минулорічний максимум.

Переглядів: 118
  Read More...Друк

ДО УВАГИ
КЕРІВНИКІВ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ
ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Сквирське  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає роз’яснення щодо особливостей здійснення доплати до мінімальної заробітної плати, а саме, поняття як доплата до мінімальної заробітної плати введено з 1 січня 2017 року. Наводимо основні правила визначення доплати до мінімалки, яку необхідно нараховувати працівникам в певних випадках.

Переглядів: 163
  Read More...Друк

До уваги майбутніх пенсіонерів!

Людина, яка стоїть на порозі пенсійного віку, повинна замислитися над питанням своєчасного призначення своєї пенсії. Адже буває, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що спричиняє призначення пенсійних виплат в довші строки. Саме для того, аби уникнути прикрих несподіванок, які можуть спіткати людину на порозі пенсійного віку, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання для завчасного опрацювання наданих нею документів для призначення пенсії, але не раніше ніж за 9 місяців до дати виходу на пенсію. Спеціалісти органу Пенсійного фонду проаналізують надані документи, та у разі необхідності направлять додаткові запити до установ, де працював пенсіонер та повідомлять про необхідність їх попередньої перевірки.

Переглядів: 149
  Read More...Друк

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Шановні громадяни!

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – підприємці при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

За нинішніх реалій, коли на ринку праці відчутни

Переглядів: 127
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack