Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
П'ятниця, 08 вересня 2017


Друк

 

ПРОЕКТ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про затвердження Положення про координаційну раду

на виконання Сквирської районної комплексної

програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки, з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення району та надання одноразових грошових допомог мешканцям району:

1. Затвердити положення про координаційну раду для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 209
  Read More...Друк

 

7 вересня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено норматив по оперативному розгортанню відділення без встановлення пожежно-рятувального автомобіля на джерело води з подачою одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукави від автоцистерни.

Особовим складом норматив було виконано на оцінку «добре»

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 52
 Друк

 

Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що в більшості нещасних випадків можна було б запобігти.

Принципи запобігання дитячого травматизму різноманітні, але головним з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома у стінах навчальних закладів та на вулиці.

Особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Старші систематично повинні виховувати в дітях обачливість і обережість. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах.

Не можна залякувати дитину, буде правильніше, коли ви час-від-часу будете розповідати про різні нещасні випадки та можливі наслідки і шляхи іх попердження. З малятами треба бути постійно на сторожі, усувати з їхнього шляху небезпечні предмети, старшим дітям треба постійно пояснювати небезпеку, яку таять в собі необдумані вчинки, доводити помилковість порочних уявлень про героїзм.

При будь-яких видах дитячого травматизму дорослим необхідно дотримуватися двох основних принципів: чітко налагоджена організація трудового процесу і високоорганізована освітньо-виховна робота.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 65
 Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ВЕРЕСНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 09 вересня  2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги  профінансовано: ЦПЗ – 12 число – частково  та уповноважені установи банків – 10 число – 100%.

Переглядів: 140
  Read More...Друк

Управління соціального захисту населення повідомляє, що установам, організаціям та підприємствам району для отримання відшкодувань коштів в 2018 році за додаткову відпустку постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, (відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” № 936 від 20.09.2005 р., )

необхідно до 16 жовтня поточного року надати :

1. паспорт даних підприємств, установ та організацій на 2018 рік (форма затверджена наказом Міністерства соціальної політики України № 391 від 13.04.2016 р.) ;

2. графік додаткових відпусток працівників, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік ;

3. плановий розрахунок на відшкодування витрат на наступний бюджетний рік (з помісячною розбивкою);

4. списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові,
категорії, серії та номера посвідчення, копії ідентифікаційного номера, чорнобильських посвідчень та паспортів (місця реєстрації), завірені печаткою про достовірність.

Пункт 6 вищевказаної Постанови передбачає персональну відповідальність керівників підприємств за своєчасність подання розрахункових документів до уповноваженого органу та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат й допомог.

Начальник управління

соціального захисту населення ________________ Н.М. Рогоза

Переглядів: 124
 Друк

......................................Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я .............................................

.Про проведення в Сквирському районі

осіннього місячника благоустрою населених пунктів

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про благоустрій населених пунктів” та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести з 11 вересня по 18 жовтня 2017 року в Сквирському районі осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі – місячник благоустрою).

2. Утворити районний штаб з питань організації проведення в Сквирському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

Переглядів: 141
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack