Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Понеділок, 11 вересня 2017


Друк

 

На виконання п. 5.2. Програми національно – патріотичного виховання в Київській області на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 316-14-VІІІ, управлінням молодіжної політики та національно – патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з молодіжною громадською організацією «Моноліт 1044» 15 – 17 вересня 2017 року на території лісового масиву біля села Мигалки Бородянського району планується проведення акції, спрямованої на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення. «Мигалки – 2017».

Програмою заходу передбачено заняття з фізичної, тактичної та саперної підготовки, тактичної медицини, виживання, історичні лекції та уроки з планування армії та видів озброєння.

Для участі у заході необхідна реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/gVEv0trCfFEU69Mo2. Для учасників віком від 14 до 18 років дозвіл батьків є обов’язковим.

Координатор заходу: Микула Руслан, тел. 063 452 88 64.

 

Переглядів: 187
 Друк

 

11 вересня 2017 року під керівництвом заступника голови адміністрації О.Ю.Хлєбік відбулося засідання робочої групи для вивчення стану соціальної захищеності інвалідів в частині створення безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури та забезпечення виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів, хворих на хронічну ниркову недостатність, які проживають у Сквирському районі.

На засіданні розглянуті наступні питання :


1.Про вирішення питання спорудження капітального пандуса біля сходів четвертого під’їзду по вулиці Соборній,11 м. Сквира.


2. Про стан виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів та хворих на хронічну ниркову недостатність.

Переглядів: 185
 Друк

9 вересня на міському стадіоні відбулось спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту до програми якого входили: районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки,районні змагання з легкої атлетики, легкоатлетична естафета та турнір з шахів. Всього в змаганнях взяли участь 29 команди та 150 учасників. На урочистому відкритті спортсменів вітали заступник голови Сквирської райдержадміністрації Хлєбік О.Ю. та голова Сквирської районної ради Гриша В.В. Кращі працівники галузі фізичної культури та спорту району були відзначені почесними грамотами голови Сквирської районної державної адміністрації . За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Сквирщині та високу професійну майстерність були нагороджені: Ігор Бусол – тренер – викладач з велосипедного спорту ДЮСШ Сквирського МФОК «Старт», Віктор Біляк – вчитель фізичного виховання Дулицького НВК, Леонід Цимбалюк – вчитель фізичного виховання Сквирської ЗОШ №3, Віктор Коломієць – вчитель фізичного виховання Горобіївського НВК, Микола поліщук – голова Сквирського МФОК «Старт», Олександр Польгун– директор Сквирської ДЮСШ П.М. Воропая, Олена Фатушна – тренер – викладач з легкої атлетики Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Богдан Лінчук - тренер-викладач з гандболу Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая, Микола Чумак – вчитель фізичної культури Сквирського НВК №4, Тетяна Євніцька – тренер – викладач з гандболу Сквирської ДЮСШ ім. ЗТУ П.М. Воропая.

Переглядів: 255
  Read More...Друк

 

Податок на доходи з фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів

Вагому частку в надходженнях до місцевих бюджетів Білоцерківського краю займає податок з доходів фізичних осіб.

З початку 2017 року платники податків сплатили майже 850 млн. гривень ПДФО. Зазначена сума на 42,6% або на 252 млн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

В тому числі активно наповнювали скарбницю міських та селищних бюджетів платники єдиного податку - 214 млн. грн. та платники плати за землю, надходження якого склало 142 млн. грн.

Перевиконання показників минулорічного періоду стабільно фіксується протягом кожного місяця. Слід зауважити, що позитивна динаміка надходжень - результат сумлінного оформлення трудових відносин з найманими працівниками – гарантії їх соціальної захищеності, а сплата податку з доходів фізичних осіб – внесок у розвиток місцевої громади.

Білоцерківська ОДПІ

Спрощенці сплатили до бюджету більше 214 млн. гривень

За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігоря Орленка, саме таку  суму єдиного податку перерахували платники Білоцерківського регіону, які працюють на спрощеній системі оподаткування, впродовж 2017 року. Порівняно з відповідним періодом 2016 роком надходження зросли майже на 65,2 млн. гривень.

Переважну більшість сплаченої суми (64,8%) складають надходження від фізичних осіб-підприємців. Від цієї категорії платників бюджет отримав 139,1 млн. гривень, що на 49,2 млн. гривень більше минулорічного показника. Зростання становить 54 відсотка.

Від діяльності юридичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування надійшло 75 млн. гривень. Порівняно з 2016 роком надходження збільшились майже на 16 млн. гривень. Зростання – 27 відсотків.

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що для переходу на сплату єдиного податку з IV кварталу 2017 року заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунок доходу за попередній календарний рік потрібно подати до 15 вересня.

Білоцерківська ОДПІ

 

Переглядів: 55
 Друк

За 8 місяців поточного року платники податків Білоцерківського регіону сплатили до місцевих бюджетів 1,3 млрд. гривень, що на 285 млн. гривень більше відповідного періоду 2016 року.

Загалом, у розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, найбільш вагомий внесок в надходженнях забезпечено платниками Білоцерківщини – 511 млн. гривень, Миронівщини – майже 150 млн. гривень, Кагарличчини – 92 млн. гривень та Сквирщини - 86,6 млн. гривень.

Решта 460,4 млн. гривень надійшло від платників Таращанщини, Рокитнянщини, Тетіївщини Володарщини, Богуславщини та Ставищенщини.

Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 56
 Друк

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 „Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації”, на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 05.03.2015 № 71 „Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації”:

Затвердити план роботи районної державної адміністрації на вересень 2017 року (додається).

Голова адміністрації В.В. Галюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

01 вересня 2017 року № 524

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на вересень 2017 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

 

1

2

3

 

1.Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради «Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік»

вересень

Ульянова М.В.

 

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією Сквирського району на 2017 – 2020 роки

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

2.Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2017/2018 навчального року в Сквирському районі

вересень

Заболотний О.В.

 

Про підсумки проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку

вересень

Заболотний О.В.

 

Про організацію та проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

вересень

Кравчук В.О.

 

Про проблемні питання медичних обстежень дітей і підлітків шкільного віку

вересень

Колесник-Гавронська Н.В.

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у вересня 2017 року

вересень

Ульянова М.В.

 

Про хід проведення осіннього місячника благоустрою населених пунктів Сквирського району

вересень

Савчук О.О.

 

3.Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

 

Про стан збирання зернових і технічних культур урожаю 2017 року та хід заготівлі кормів с/г підприємств Сквирського району

вересень

Сиворакша М.В.

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у вересні 2017 року

вересень

Ульянова М.В.

 

Про стан призову на строкову військову службу, виконання планового завдання по призову громадян району на службу за контрактом та здійснені заходи по формуванню територіальної оборони

вересень

Волинець Ю.П.

 

Про облаштування пам`ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції на Сході України.

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

Про надання комплексної допомоги та підтримки учасникам АТО, стану їх забезпечення земельними ділянками

вересень

Хронюк І.Є.

 

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

вересень

Ворушило М.С.

 

Про стан оперативної обстановки на території району

вересень

Хлєбік О.Ю.

 

Про надходження податків та зборів, які забезпечують виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів за квітень та 4-и місяці (січень - травень) 2017 року.

вересень

Хлєбік О.Ю.

 

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації

вересень

Юрчук О.А.

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1.Законів України

 

№2031-VIII від 16.05.2017 «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони

виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2038-VIII від 17.05.2017 «Про внесення зміни до статті 19 Сімейного кодексу України щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2080-VIII від 6.07.2017 «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2081-VIII від 6.07.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2811-ХІІ від 21.11.1992 «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№1768-ІІІ від 1.06.2000 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

вересень

Рогоза Н.А

 

№1727-ІV від 18.05.2004 «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А

 

№2109-ІІІ від 16 листопада 2000 року «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А

 

№108/95-ВР від 24.03.1995 «Про оплату праці»

вересень

Рогоза Н.А

 

№2694-ХІІ від 14.10.1992 «Про охорону праці»

вересень

Рогоза Н.А

 

№3356 – ХІІ від 01.07.1993 «Про колективні договори та угоди»

вересень

Рогоза Н.А

 

№3551-ХІІ від 22.10.1993 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

вересень

Рогоза Н.А

 

№1931-XII від 06.12.1991 «Про пенсійне забезпечення»

вересень

Рогоза Н.А

 

№796-XII від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

вересень

Рогоза Н.А

 

№922-VIII від 25.08.2015 «Про публічні закупівлі»

вересень

Пилюта О.П.

 

№5203-VI від 06.09.2012 «Про адміністративні послуги» (ст.13) в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг

вересень

Рибак С.В.

 

№1952-IV від 01.07.2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 9). Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ

вересень

Рибак С.В.

 

№755-IV від 15.05.2003 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (ст. 6). Проведення державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців

вересень

Рибак С.В.

 

№2402-ІІІ від 26.04.2001 «Про охорону дитинства»

вересень

Кравчук В.О.

 

№ 2657-XII  від 02.10.1992 «Про інформацію»

вересень

Войнілович І.А.

 

№2939-VI від 13.01.2011 «Про доступ до публічної інформації»

вересень

Войнілович І.А.

 

4.2.Указів, Розпоряджень Президента України

 

№1529/99 від 03.12.1999 «Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

вересень

Сиворакша М.В.

 

62/2001 від 29.12.2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

вересень

Сиворакша М.В.

 

№109/2008 від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

вересень

Юрчук О.А.

 

4.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№413 від 07.072017 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними»

вересень

Гайданка О.М.

 

№301 від 26.04.2017 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо володіння державною мовою»

вересень

Гайданка О.М.

 

№304 від 26.04.2017 «Про внесення змін до пункту 16 Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги»

вересень

Гайданка О.М.

 

№1192 від 02.08.2000 «Про Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№189 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№81 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№612 від 16.11.2007 року Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№558 від 29.04.2004 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

вересень

Рогоза Н.А.

 

115 від 13.02.2013 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№321 від 05.04.2012 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№187 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№158 від 28.02.2011р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

вересень

Рогоза Н.А.

 

№625 від 10.06.2017 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866»

вересень

Кравчук В.О.

 

4.4. Розпоряджень обласної державної адміністрації

 

від 21 серпня 2017 року 445

«Про внесення змін до розпорядження голови

Київської обласної державної адміністрації

від 29 лютого 2016 року № 56»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Носанчук І.А.

 

від 16 серпня 2017 року 435

Про реалізацію у Київській об­ласті Концепції

вдосконалення інформування громадськості з питань

євроатлантичної інте­грації України на 2017 рік

вересень

Войнілович І.А.

 

від 14 липня 2017 року 365

Про проведення в Київській області приписки

громадян України 2001 року народження до

призовних дільниць у січні-березні 2018 року

вересень

Носанчук І.А.

 

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№43-1 від 01.08.2017

5. Посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо правових наслідків неофіційних трудових відносин громадян з суб'єктами господарювання та відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства.

вересень

Рогоза Н.А.

 

Протокол №18 від 23.05.2016

7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських та обласних заходів.

вересень

Войнілович І.А.

 

№11-14-7565 від 30.09.2014 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку

вересень

Рогоза Н.А.

 

№19-1 від 21.02.2012 п.12.2. Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів, зазначених у пункті 12.1.

вересень

Сиворакша М.В.

 

протокол №5 від 24.05.2012 «Щодо організації ярмарків з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами району за цінами виробника»

вересень

Сиворакша М.В.

 

Протокол № 5 від 24.05.2012

п.5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

вересень

Сиворакша М.В.

 

Протокол №6 від 10.07.2012

3. Забезпечити 100% розрахунки за спожиті комунальні послуги установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів.

вересень

Ульянова М.В.

 

Протокол наради у голови Київської облдержадміністраціями з головами РДА, МВК від 16.01.2017

3.2. Забезпечити організацію та проведення заходів до державних свят та визначних подій у 2017 році на належному рівні відповідно до вимог законодавства та календарного плану заходів Київської обласної державної адміністрації

вересень

Центило-Гіптенко О.Л

 

№14-1 від 13.02.2017

1. Взяти під особистий контроль питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та її виплат, недопущення вирівнювання заробітної плати некваліфікованих і висококваліфікованих працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день.

4. Активізувати діяльність робочих груп з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечити проведення серед роботодавців і населення Київської області роз'яснювальної роботи з реалізації угод про зяйнятість та працю.

5. Вжити вичерпних заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення її виникнення в майбутньому.

вересень

Рогоза Н.А.

 

№ 17-1 від 27.02.2017

2. Організувати відзначення жителів - ровесників заснування Київської області та працівників підприємств, установ, організацій, яким у 2017 році виповнюється 85 років, які відзначилися високими досягненнями в розбудові Київщини, сприяння її розвитку та економічному зростанню.

вересень

Рогоза Н.А.

 

№18-1 від 03.03.2017

1. Забезпечити з урахуванням вимог чинного законодавства відзначення державних та релігійних свят, пам'ятних дат, обласних заходів у 2017 році в Київській області згідно зі списком, що додається.

вересень

Центило-Гіптенко О.Л.

 

№21-1 від 22.03.2017

Щодо проведення пожежно-профілактичних заходів

вересень

Ворушило М.С.

 

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2017

2.2. Передбачити в бюджетах міст та районів Київської області фінансування на заходи обласних цільових програм. Звернути увагу на фінансування програм у заходах яких передбачено кошти на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

вересень

Ульянова М.В.

 

Протокол on-line наради у голови Київській обласній державній адміністрації 05.05.2017

3.1. Забезпечити виконання та усунення недоліків у діяльності районних державних адміністрацій та міст обласного значення відповідно до загального переліку проблемних питань, сформованого за підсумками заслуховувань у січні – лютому 2017 року голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення

вересень

Хлєбік О.Ю.,

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

 

4.6. Розпоряджень районної державної адміністрації

 

№268 від 28.04.2017 «Про оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність Сквирської районної державної адміністрації»

вересень

Салтанюк В.Л.

Войнілович І.А.

 

№93 від 20.02.2015 «Про затвердження першочергових заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення органів влади та органів місцевого самоврядування в Сквирському районі»

вересень

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А

 

№612 12.12.2016 «Про районну комплексну Програму соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№475 12.10.2016 «Про внесення змін до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016 -2020 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

03 серпня 2017 року № 463 Про затвердження складу

робочої групи з обстеження об’єктів капітального

будівництва, фінансування яких здійснено за рахунок

коштів обласного бюджету у 2016 році

вересень

Пилюта О.П.

 

17 серпня 2017 року № 497

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 0,50 га, яка знаходиться

у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ»,

розташованої за адресою: с. Пищики,

вул. Гагаріна, буд. 1а/2 на території

Пищиківської сільської ради Сквирського

району за межами населеного пункту

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

21 серпня 2017 року № 509

Про розроблення детального плану території

частини земельної ділянки площею 7,5189 га,

яка знаходиться у власності ФГ «Ященко А.М.»,

розташованої на території Пищиківської сільської

ради Сквирського району за межами населеного пункту

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

28 серпня 2017 року № 516

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 10,0230 га в

адміністративних межах Сквирської міської ради

за межами населених пунктів для відведення її

в постійне користування КП «Сквирське комунальне

господарство» під розміщення існуючого полігону

твердих побутових відходів

29 серпня 2017 року № 518

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 15.08.2017

Вересень

вересень

Гаврилюк О.Я.

Пилюта О.П.

 

31 серпня 2017 року № 519

Про схвалення проекту Програми розробки містобудівної документації

в Сквирському районі на 2017-2020 роки

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

 

№ 122-1 від 31.08.2017 за результатами робочої наради щодо проведення робіт, фінансування яких здійснюється з обласного і державного бюджету під головуванням голови адміністрації Галюка В.В. 31.08.2017

до завершення робіт

Хлєбік О.Ю., Пилюта О.П., сільські, міський голови

(за списком)

 

від 11.08.2017 за результатами протоколу наради під головуванням заступника голови-керівника апарату Київської облдержадміністрації Кучера В.А. з керівниками апаратів райдержадміністрації та керуючими справами міських рад (міст обласного значення)

5.2. Забезпечити проведення візитів учнів загальноосвітніх навчальних закладів до закладів до райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад (міст обласного значення) з метою ознайомлення з роботою райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) установ, організацій та підприємств районів, міст Київської області.

вересень

Ю

ЮЮрчук О.А.

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

вересень

Кравчук В.О.

 

Про стан розрахунків за оренду земельних та зернобобових культур

до 04.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур

до 31.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан виплати заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

03,10,17,24,

31.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про аналіз середньої заробітної плати працівників с/г підприємств району

до 20.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан ведення галузі тваринництва за 6 місяців 2017 р.

до 05.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про розрахунок потреби та забезпечення кормами з урожаю 2017 року та про стан заготівлі сінажу, силосу господарствами району.

до 07.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу весняно-польових робіт у 2017 році

до 25.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про забезпечення охорони урожаю від пожеж в 2017 році

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку за І півріччя 2017 року

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01.09.2017 та

06,13,20,27.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо моніторингу діяльності об’єктів ринкового господарства

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо переліку об’єктів соціальної сфери району, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо об’єктів державного нерухомого майна, яке тимчасово не використовується та може бути надано в оренду

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти за І півріччя 2017 року

до 06.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо показників діяльності малого і середнього підприємництва

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про підсумки роботи промислових підприємств району за січень-червень 2017 року

до 12.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо здійснення моніторингу діючих та новостворених потужностей з виробництва будівельних матеріалів

до 20.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо обсягів введення в експлуатацію житла та освоєння інвестицій у житлове будівництво за І півріччя 2017 року

до 25.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо вартості ринкових послуг за оренду торгівельних місць по ринках району

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про розробку схеми оптимізації роботи систем водопостачання населених пунктів району

до 01.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

про кількість гуртожитків, які прийняті у власність територіальних громад

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про обладнання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними засобами обліку води та стоків

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства до Пенсійного фонду України

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Інформація для розрахунку часки сумарної потужності котелень на альтернативних видах паливах

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про надання інформації щодо ліфтового господарства житлового фонду

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирних будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/2017року

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про фінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду

до 15.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо надання інформації про обсяги теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих установах

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про моніторинг стану реформування житлово-комунального господарства

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про наявність та потреби у житловому фонді засобів обліку та регулюваню споживання води і теплової енергії (будинковий облік)

до 25.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 25.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про стан повірки квартирних приладів обліку споживання холодної води

до 26.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо реалізації співвласниками права визначення форми управління багатоквартирним будинком

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про фінансово – економічні показники діяльності підприємств ЖКГ

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами).

до 20.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 30.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району.

04,11,18,25.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.

05.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про проведення контрольної перевірки фонду №12 архівного підрозділу Сквирської міської ради за 1944-2016 роки щодо умов зберігання документів

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Управління Пенсійного Фонду України у Сквирському районі. Сквира за 2009-2015 роки складання описів № 1 № 2-Ос

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Рогізнянської сільської ради с.Рогізна за 2010-2014 роки складання описів № 1 № 2-Ос

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

вересень

Кравчук В.О.

 

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів

вересень

Заболотний О.В.

 

Про дотримання дошкільними навчальними закладами черговості зарахування дітей до навчального закладу

06-10.09.2017

Заболотний О.В.

 

Про основні культурні, соціальні, святкові та інші заходи

вересень

Войнілович І.А.

 

Про суспільно-політичну ситуацію у Сквирському районі

вересень

Войнілович І.А.

 

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації

вересень

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

 

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до ст.40 цього Закону.)

до 20.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян»

вересень

Юрчук О.А

 

6.2.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№01-10/1675 « Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до осінньо-зимовий період 2017-2018 років»

до 10,30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№ 11-22/10906 від 14.03.2017 « Звіт про проведення у рамках двомісячника благоустрою ремонту вуличної-дорожньої мережі населених пунктів»

07,14,21,28.09.2017

Ворушило М.С.

 

№7/16-6851 від 05.07.2010 «Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги»

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

№2950/0/1-12 від 21.01.2012 «Щодо обґрунтованості прийнятих тарифів»

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№902 від 25.06. 2008 «Про вимоги щодо функціонування об’єктів роздрібної торгівлі книжкової продукції»

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

№3811-07/15666-08 від 30.04.2013 (лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі) «Щодо виробничої діяльності на промислових підприємствах району»

до 25.09.2017

Пилюта О.П.

 

6.3. Розпоряджень обласної державної адміністрації

 

№248 від 14.07.15 Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

до 01.09.2017

Носанчук І.А.

 

№832 від 23.09.09 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

до 01.09.2017

Рогоза Н.А.

 

№305 від 25.07.16 Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

до 05.09.2017

Гайданка О.М.

 

№485 від 24.11.16 Про затвердження регіонального плану по залученню домогосподарств у систему житлових субсидій на опалювальний період 2016-2017 років

до 05.09.2017

Рогоза Н.А.

 

№281 від 24.05.2017 Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області

до 15.09.2017

Гайданка О.М.

 

6.4. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№82-1 від7.07.2013 п. 2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.09.2017

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання

до 15.09.2017

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

п.2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдерж-адміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси upr-inf@ukr.net, org@koda.gov.ua інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

21.02.2012 № 19-1

12.2. Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів, зазначених у пункті 12.1. (12. Забезпечити:
12.1. Розробку прогнозованих балансів попиту і пропозицій продовольчих ресурсів відповідно до наказу Міністерства економіки України від 18.12.2009 № 1426 „Про затвердження Методичних рекомендацій складання прогнозних балансів попиту і пропозиції продовольчих ресурсів”.)

до 05.09.2017

Сиворакша М.В.

 

17.07.2013 № 82-1

2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.09.2017

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 02.07.2016

2.13. Взяти на особистий контроль заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО, на які виділені кошти державного бюджету на 2016 рік бюджетною програмою 2505150 “Заходи психологічної реабілітації , соціальної та професійної адаптації учасників АТО та забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням”. Звіти про виконання заходів надавати щомісячно до департаменту соціального захисту.

до 10.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Протокол on-line наради від 20.07.2016

5.4. Надавати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформацію про поводження з твердими побутовими відходами та стан місць видалення відходів (полігонів) на території районів Київської області.

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси upr-inf@ukr.net, org@koda.gov.ua інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 02.03.2017

3.2. Подавати департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформацію щодо запланованих та фактично профінансованих у 2017 році об'єктів та заходів, в розрізі джерел фінансування.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Протокол заслуховування інформації голів, виконуючих обов'язки голів районних державних адміністрацій Київської області щодо виконання основних галузевих повноважень за підсумками роботи за перше півріччя 2017 року від 27.07.2017

5.12. Забезпечити надання до департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації фотоматеріалів по всіх проектах, що реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 та 2016 роках, а також тих, що планується реалізовувати у 2017 році.

до 05.09.2017

Пилюта О.П., Ворушило М.С.

 

6.5. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

 

№483 від 18.10.2016 «Про схвалення проекту Сквирської районної цільової Програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2016 – 2017 роки

вересень

Ворушило М.С.

 

№476 від 18.10.2016 «Про схвалення Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№482 від 18.10.2016 «Про схвалення проекту Комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом в Сквирському районі на 2016 – 2020 роки»

вересень

Славінська О.В.

 

№405 від 05.07.2017 «Про затвердження інформаційної структури веб-сайту Сквирської районної державної адміністрації»

Відповідно до термінів, визначених інформаційною структурою веб-сайту Сквирської райдержадміністрації

Хлєбік О.Ю.,

керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації

 

№421 від 13.07.2017 «Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2017/2018 навчального року в Сквирському районі»

01,05,09.09.2017

Хлєбік О.Ю., Заболотний О.В.

 

№69 від 09.02.2017 «Про схвалення проекту Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирському районі на 2017-2020 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю., Заболотний О.В.,

Голуб І.В., голови міськсільвиконкомів

 

№ 2 від 11.01.2017 «Про проведення профілактичних рейдів у Сквирському районі на період 2017 року»

вересень

Кравчук В.О.

 

19 серпня 2017 року № 508

Про схвалення проекту Програми охорони довкілля

та раціонального використання природних ресурсів

Сквирського району на 2017-2018 роки

вересень

Ворушило М.С.

 

№ 343 від 08.06.2017 «Про затвердження плану заходів щодо недопущення ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів (сміття) на території Сквирського району»

вересень

Ворушило М.С.

 

29 серпня 2017 року № 517

«Про проведення районного спортивного

свята з нагоди Дня фізичної культури та спорту»

09 вересня

Хлєбік О.Ю.,

Голуб І.В.

 

6.6. Доручень голови районної державної адміністрації

 

№48-1 від 23.09.2017 щодо стану роботи у відповідній сфері

до 05.09.2017

Сиворакша М.В.

Центило-Гіптенко О.Л.

Заболотний О.В.

Чиж А.Г.

Колесник-Гавронська Н.В.

Скарбовійчук Р.П.

 

№ 118-1 від 30.08.2017 на виконання протоколу наради під головуванням Віце-прем’єр-Міністра України Кириленка В.А. 22 серпня 2017 року «Про вакцинацію від кору дітей та дорослого населення, зокрема з груп ризику»

04.09.2017

Чиж А.Г.,

Колесник-Гавронська Н.В., Заболотний О.В.

 

№121-1 від 01.09.2017 «Про стан соціальної захищеності інвалідів та хворих на хронічну ниркову недостатність»

04,06,11,15.09.2017

Рогоза Н.А.

 

№119-1 від 01.09.2017 «Про підготовку до проведення 20 вересня 2017 року на базі Пустоварівського НВК національно-патріотичного заходу»

01,04.09.2017

ЦЦентило-Гіптенко О.Л., Голуб І.В., Заболотний О.В.. Пасічник О.С., Хронюк І.Є.

 

Від 31.08.2017 № 120-1 «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312»

06 вересня

Вигівська О.С.

 

Від 21.08.2017 № 115-1 за результатами протоколу наради під головуванням заступника голови-керівника апарату КОДА В.А. Кучера щодо формування планів роботи та аналізу звітів керівників структурних підрозділів адміністрації

01.09.2017

Ккерівники сруктурних підрозділів

 

Від 14.07.2017 № 89-1

П.3 забезпечити виготовлення технічної документації на приміщення сільських лікарських амбулаторій та фельдшерських пунктів

01.10.2017

ККолесник-Гавронська Н.В.,сільські голови

 

7. Надання методичної і практичної допомоги

при догляді за посівами, дотримання законодавства насінництва сільськогосподарськими підприємствами

вересень

Сиворакша М.В.

 

с/г підприємствам з питань розвитку галузі тваринництва

вересень

Сиворакша М.В.

 

сільським, міській та районній радам, управлінням, відділам райдержадміністрації з питань статистичної звітності про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

до 06.09.2017

Пилюта О.П.

 

громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб.

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

громадянам, ФОП та юридичним осібам з питаннь здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень)

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

структурним підрозділам РДА, сільським радам, громадянам юридичних консультацій

вересень

Гайданка О.М.

 

навчальним закладам у доборі та розстановці педагогічних кадрів

вересень

Заболотний О.В.

 

навчальним закладам у підготовці котелень до опалювального сезону

вересень

Заболотний О.В.

 

навчальним закладам у проведенні поточних ремонтів

вересень

Заболотний О.В.

 

суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

вересень

Рибак С.В.

 

сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

вересень

Кравчук В.О.

 

учасникам та постраждалим під час проведення АТО з питань отримання матеріальної допомоги

вересень

Кравчук В.О.

 

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних,

дорадчих та інших допоміжних органів, наради

 

8.1. Засідання

 

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турботи»

07.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім‘ям

07.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

11.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, призначення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем

12.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

14.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

вересень

(за окремим планом)

Рогоза Н.А.

 

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

28.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

21.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

21.09.2017

Рогоза Н.А

 

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

вересень

(за окремим планом)

Ворушило М.С.

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради по розгляду містобудівної документації

вересень

(за окремим планом)

Гаврилюк О.Я.

 

Комісії з питань захисту прав дитини

вересень

(за окремим планом)

Кравчук В.О.

 

8.2. Наради

 

з керівниками та головними агрономами с/г підприємств району з питань:

- ходу збирання зернових культур;

- заготівлі силосу;

- засипки насіння озимої пшениці;

- підготовки грунту під посів озимих культур.

15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

з головними зоотехніками с/підприємств по стану роботи в тваринництві

29.09.2017

Сиворакша М.В.

 

зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

вересень

(за окремим планом)

Рогоза Н.А

 

8.3. Організаційно-масові заходи

 

Заходи з нагоди Дня знань

01.09.2017

Заболотний О.В.

 

Заходи до Дня підприємця

03.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

09.09.2017

Голуб І.В.

 

Заходи до Дня рятувальника

16.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи до Дня працівників лісу

16.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Круглий стіл за участю керівників підприємств на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» по питанню допомоги ДНЗ «Сквирське ВПУ» в оновленні матеріально-технічної бази та співпраці з навчальним закладом

16-17.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

29.09.2017

Центило-Гіптенко О.Л.

 

громадські слухання з питань охорони громадського порядку у населених пунктах с.Буки, с.Рогізна Сквирського району

13.09.2017

Вигівська О.С.

 

громадські слухання з питань охорони громадського порядку у населених пунктах с.Камяна Гребля, с.Тарасівка Сквирського району

20.09.2017

Вигівська О.С.

 

громадські слухання з питань охорони громадського порядку у населених пунктах с.Красноліси, с. Дулицьке, с.Чубинці Сквирського району

28.09.2017

Вигівська О.С.

 

8.3.1. Культурно-масові заходи

 

Заходи з нагоди дня села Великі Єрчики

16.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Горобіївка

21.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Калена

21.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Чубинці

21.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Тарасівка

24.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Самгородок

27.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Красноліси

30.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня села Кривошиїнці

27.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди дня м. Сквира

30.09.2017

Хлєбік О.Ю.

 

8.3.2. Спортивно-масові заходи

 

Першість Сквирського району з футболу сезону 2017 року.

02-30.09.2017

Голуб І.В.

 

Районна спартакіада допризивної молоді з фізичної підготовки з нагоди Дня фізичної культури та спорту

09.09.2017

Голуб І.В.

 

Легкоатлетична естафета серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

09.09.2017

Голуб І.В.

 

Районні турніри з шахів з нагоди Дня фізичної культури та спорту .

09.09.2017

Голуб І.В.

 

Участь у змаганнях з гирьового спорту та перетягування канату за програмою обласної спартакіади Київщини 2017 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

16.09.2017

Голуб І.В.

 

Першість Київської області з футболу серед юнаків 2007-2008 рр. н. сезону 2017-2018 років

23-30.09.2017

Голуб І.В.

 

участь у змаганнях з волейболу серед чоловіків за програмою обласної Спартакіади Київщини 2017 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

30.09.2017

Голуб І.В.

 

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 80
 Друк

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 „Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації”, на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 05.03.2015 № 71 „Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації”:

Затвердити план роботи районної державної адміністрації на вересень 2017 року (додається).

Голова адміністрації В.В. Галюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

01 вересня 2017 року № 524

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на вересень 2017 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

 

1

2

3

 

1.Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради «Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік»

вересень

Ульянова М.В.

 

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією Сквирського району на 2017 – 2020 роки

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

2.Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2017/2018 навчального року в Сквирському районі

вересень

Заболотний О.В.

 

Про підсумки проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку

вересень

Заболотний О.В.

 

Про організацію та проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

вересень

Кравчук В.О.

 

Про проблемні питання медичних обстежень дітей і підлітків шкільного віку

вересень

Колесник-Гавронська Н.В.

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у вересня 2017 року

вересень

Ульянова М.В.

 

Про хід проведення осіннього місячника благоустрою населених пунктів Сквирського району

вересень

Савчук О.О.

 

3.Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

 

Про стан збирання зернових і технічних культур урожаю 2017 року та хід заготівлі кормів с/г підприємств Сквирського району

вересень

Сиворакша М.В.

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у вересні 2017 року

вересень

Ульянова М.В.

 

Про стан призову на строкову військову службу, виконання планового завдання по призову громадян району на службу за контрактом та здійснені заходи по формуванню територіальної оборони

вересень

Волинець Ю.П.

 

Про облаштування пам`ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції на Сході України.

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

Про надання комплексної допомоги та підтримки учасникам АТО, стану їх забезпечення земельними ділянками

вересень

Хронюк І.Є.

 

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

вересень

Ворушило М.С.

 

Про стан оперативної обстановки на території району

вересень

Хлєбік О.Ю.

 

Про надходження податків та зборів, які забезпечують виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів за квітень та 4-и місяці (січень - травень) 2017 року.

вересень

Хлєбік О.Ю.

 

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації

вересень

Юрчук О.А.

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1.Законів України

 

№2031-VIII від 16.05.2017 «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони

виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2038-VIII від 17.05.2017 «Про внесення зміни до статті 19 Сімейного кодексу України щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2080-VIII від 6.07.2017 «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2081-VIII від 6.07.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів»

вересень

Гайданка О.М.

 

№2811-ХІІ від 21.11.1992 «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№1768-ІІІ від 1.06.2000 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

вересень

Рогоза Н.А

 

№1727-ІV від 18.05.2004 «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А

 

№2109-ІІІ від 16 листопада 2000 року «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А

 

№108/95-ВР від 24.03.1995 «Про оплату праці»

вересень

Рогоза Н.А

 

№2694-ХІІ від 14.10.1992 «Про охорону праці»

вересень

Рогоза Н.А

 

№3356 – ХІІ від 01.07.1993 «Про колективні договори та угоди»

вересень

Рогоза Н.А

 

№3551-ХІІ від 22.10.1993 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

вересень

Рогоза Н.А

 

№1931-XII від 06.12.1991 «Про пенсійне забезпечення»

вересень

Рогоза Н.А

 

№796-XII від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

вересень

Рогоза Н.А

 

№922-VIII від 25.08.2015 «Про публічні закупівлі»

вересень

Пилюта О.П.

 

№5203-VI від 06.09.2012 «Про адміністративні послуги» (ст.13) в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг

вересень

Рибак С.В.

 

№1952-IV від 01.07.2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 9). Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ

вересень

Рибак С.В.

 

№755-IV від 15.05.2003 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (ст. 6). Проведення державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців

вересень

Рибак С.В.

 

№2402-ІІІ від 26.04.2001 «Про охорону дитинства»

вересень

Кравчук В.О.

 

№ 2657-XII  від 02.10.1992 «Про інформацію»

вересень

Войнілович І.А.

 

№2939-VI від 13.01.2011 «Про доступ до публічної інформації»

вересень

Войнілович І.А.

 

4.2.Указів, Розпоряджень Президента України

 

№1529/99 від 03.12.1999 «Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

вересень

Сиворакша М.В.

 

62/2001 від 29.12.2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

вересень

Сиворакша М.В.

 

№109/2008 від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

вересень

Юрчук О.А.

 

4.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№413 від 07.072017 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними»

вересень

Гайданка О.М.

 

№301 від 26.04.2017 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо володіння державною мовою»

вересень

Гайданка О.М.

 

№304 від 26.04.2017 «Про внесення змін до пункту 16 Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги»

вересень

Гайданка О.М.

 

№1192 від 02.08.2000 «Про Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№189 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№81 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№612 від 16.11.2007 року Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№558 від 29.04.2004 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

вересень

Рогоза Н.А.

 

115 від 13.02.2013 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№321 від 05.04.2012 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№187 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№158 від 28.02.2011р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

вересень

Рогоза Н.А.

 

№179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

вересень

Рогоза Н.А.

 

№625 від 10.06.2017 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866»

вересень

Кравчук В.О.

 

4.4. Розпоряджень обласної державної адміністрації

 

від 21 серпня 2017 року 445

«Про внесення змін до розпорядження голови

Київської обласної державної адміністрації

від 29 лютого 2016 року № 56»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Носанчук І.А.

 

від 16 серпня 2017 року 435

Про реалізацію у Київській об­ласті Концепції

вдосконалення інформування громадськості з питань

євроатлантичної інте­грації України на 2017 рік

вересень

Войнілович І.А.

 

від 14 липня 2017 року 365

Про проведення в Київській області приписки

громадян України 2001 року народження до

призовних дільниць у січні-березні 2018 року

вересень

Носанчук І.А.

 

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№43-1 від 01.08.2017

5. Посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо правових наслідків неофіційних трудових відносин громадян з суб'єктами господарювання та відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства.

вересень

Рогоза Н.А.

 

Протокол №18 від 23.05.2016

7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських та обласних заходів.

вересень

Войнілович І.А.

 

№11-14-7565 від 30.09.2014 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку

вересень

Рогоза Н.А.

 

№19-1 від 21.02.2012 п.12.2. Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів, зазначених у пункті 12.1.

вересень

Сиворакша М.В.

 

протокол №5 від 24.05.2012 «Щодо організації ярмарків з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами району за цінами виробника»

вересень

Сиворакша М.В.

 

Протокол № 5 від 24.05.2012

п.5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

вересень

Сиворакша М.В.

 

Протокол №6 від 10.07.2012

3. Забезпечити 100% розрахунки за спожиті комунальні послуги установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів.

вересень

Ульянова М.В.

 

Протокол наради у голови Київської облдержадміністраціями з головами РДА, МВК від 16.01.2017

3.2. Забезпечити організацію та проведення заходів до державних свят та визначних подій у 2017 році на належному рівні відповідно до вимог законодавства та календарного плану заходів Київської обласної державної адміністрації

вересень

Центило-Гіптенко О.Л

 

№14-1 від 13.02.2017

1. Взяти під особистий контроль питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та її виплат, недопущення вирівнювання заробітної плати некваліфікованих і висококваліфікованих працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день.

4. Активізувати діяльність робочих груп з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечити проведення серед роботодавців і населення Київської області роз'яснювальної роботи з реалізації угод про зяйнятість та працю.

5. Вжити вичерпних заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення її виникнення в майбутньому.

вересень

Рогоза Н.А.

 

№ 17-1 від 27.02.2017

2. Організувати відзначення жителів - ровесників заснування Київської області та працівників підприємств, установ, організацій, яким у 2017 році виповнюється 85 років, які відзначилися високими досягненнями в розбудові Київщини, сприяння її розвитку та економічному зростанню.

вересень

Рогоза Н.А.

 

№18-1 від 03.03.2017

1. Забезпечити з урахуванням вимог чинного законодавства відзначення державних та релігійних свят, пам'ятних дат, обласних заходів у 2017 році в Київській області згідно зі списком, що додається.

вересень

Центило-Гіптенко О.Л.

 

№21-1 від 22.03.2017

Щодо проведення пожежно-профілактичних заходів

вересень

Ворушило М.С.

 

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2017

2.2. Передбачити в бюджетах міст та районів Київської області фінансування на заходи обласних цільових програм. Звернути увагу на фінансування програм у заходах яких передбачено кошти на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

вересень

Ульянова М.В.

 

Протокол on-line наради у голови Київській обласній державній адміністрації 05.05.2017

3.1. Забезпечити виконання та усунення недоліків у діяльності районних державних адміністрацій та міст обласного значення відповідно до загального переліку проблемних питань, сформованого за підсумками заслуховувань у січні – лютому 2017 року голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення

вересень

Хлєбік О.Ю.,

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

 

4.6. Розпоряджень районної державної адміністрації

 

№268 від 28.04.2017 «Про оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність Сквирської районної державної адміністрації»

вересень

Салтанюк В.Л.

Войнілович І.А.

 

№93 від 20.02.2015 «Про затвердження першочергових заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення органів влади та органів місцевого самоврядування в Сквирському районі»

вересень

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А

 

№612 12.12.2016 «Про районну комплексну Програму соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№475 12.10.2016 «Про внесення змін до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016 -2020 роки»

вересень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

03 серпня 2017 року № 463 Про затвердження складу

робочої групи з обстеження об’єктів капітального

будівництва, фінансування яких здійснено за рахунок

коштів обласного бюджету у 2016 році

вересень

Пилюта О.П.

 

17 серпня 2017 року № 497

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 0,50 га, яка знаходиться

у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ»,

розташованої за адресою: с. Пищики,

вул. Гагаріна, буд. 1а/2 на території

Пищиківської сільської ради Сквирського

району за межами населеного пункту

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

21 серпня 2017 року № 509

Про розроблення детального плану території

частини земельної ділянки площею 7,5189 га,

яка знаходиться у власності ФГ «Ященко А.М.»,

розташованої на території Пищиківської сільської

ради Сквирського району за межами населеного пункту

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

28 серпня 2017 року № 516

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки площею 10,0230 га в

адміністративних межах Сквирської міської ради

за межами населених пунктів для відведення її

в постійне користування КП «Сквирське комунальне

господарство» під розміщення існуючого полігону

твердих побутових відходів

29 серпня 2017 року № 518

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 15.08.2017

Вересень

вересень

Гаврилюк О.Я.

Пилюта О.П.

 

31 серпня 2017 року № 519

Про схвалення проекту Програми розробки містобудівної документації

в Сквирському районі на 2017-2020 роки

вересень

Гаврилюк О.Я.

 

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

 

№ 122-1 від 31.08.2017 за результатами робочої наради щодо проведення робіт, фінансування яких здійснюється з обласного і державного бюджету під головуванням голови адміністрації Галюка В.В. 31.08.2017

до завершення робіт

Хлєбік О.Ю., Пилюта О.П., сільські, міський голови

(за списком)

 

від 11.08.2017 за результатами протоколу наради під головуванням заступника голови-керівника апарату Київської облдержадміністрації Кучера В.А. з керівниками апаратів райдержадміністрації та керуючими справами міських рад (міст обласного значення)

5.2. Забезпечити проведення візитів учнів загальноосвітніх навчальних закладів до закладів до райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад (міст обласного значення) з метою ознайомлення з роботою райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) установ, організацій та підприємств районів, міст Київської області.

вересень

Ю

ЮЮрчук О.А.

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

вересень

Кравчук В.О.

 

Про стан розрахунків за оренду земельних та зернобобових культур

до 04.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур

до 31.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан виплати заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

03,10,17,24,

31.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про аналіз середньої заробітної плати працівників с/г підприємств району

до 20.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан ведення галузі тваринництва за 6 місяців 2017 р.

до 05.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про розрахунок потреби та забезпечення кормами з урожаю 2017 року та про стан заготівлі сінажу, силосу господарствами району.

до 07.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу весняно-польових робіт у 2017 році

до 25.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

03,10,17,24,

30.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про забезпечення охорони урожаю від пожеж в 2017 році

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку за І півріччя 2017 року

до 15.09.2017

Сиворакша М.В.

 

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01.09.2017 та

06,13,20,27.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо моніторингу діяльності об’єктів ринкового господарства

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо переліку об’єктів соціальної сфери району, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо об’єктів державного нерухомого майна, яке тимчасово не використовується та може бути надано в оренду

до 05.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти за І півріччя 2017 року

до 06.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо показників діяльності малого і середнього підприємництва

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про підсумки роботи промислових підприємств району за січень-червень 2017 року

до 12.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо здійснення моніторингу діючих та новостворених потужностей з виробництва будівельних матеріалів

до 20.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо обсягів введення в експлуатацію житла та освоєння інвестицій у житлове будівництво за І півріччя 2017 року

до 25.09.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо вартості ринкових послуг за оренду торгівельних місць по ринках району

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

Про розробку схеми оптимізації роботи систем водопостачання населених пунктів району

до 01.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

про кількість гуртожитків, які прийняті у власність територіальних громад

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про обладнання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними засобами обліку води та стоків

до 05.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства до Пенсійного фонду України

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Інформація для розрахунку часки сумарної потужності котелень на альтернативних видах паливах

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про надання інформації щодо ліфтового господарства житлового фонду

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирних будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/2017року

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про фінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду

до 15.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо надання інформації про обсяги теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих установах

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про моніторинг стану реформування житлово-комунального господарства

до 20.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про наявність та потреби у житловому фонді засобів обліку та регулюваню споживання води і теплової енергії (будинковий облік)

до 25.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 25.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про стан повірки квартирних приладів обліку споживання холодної води

до 26.09.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо реалізації співвласниками права визначення форми управління багатоквартирним будинком

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про фінансово – економічні показники діяльності підприємств ЖКГ

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами).

до 20.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 30.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району.

04,11,18,25.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.

05.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про проведення контрольної перевірки фонду №12 архівного підрозділу Сквирської міської ради за 1944-2016 роки щодо умов зберігання документів

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Управління Пенсійного Фонду України у Сквирському районі. Сквира за 2009-2015 роки складання описів № 1 № 2-Ос

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про експертизу цінності та науково-технічного опрацювання документів Рогізнянської сільської ради с.Рогізна за 2010-2014 роки складання описів № 1 № 2-Ос

вересень

Гетманчук О.П.

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

вересень

Кравчук В.О.

 

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів

вересень

Заболотний О.В.

 

Про дотримання дошкільними навчальними закладами черговості зарахування дітей до навчального закладу

06-10.09.2017

Заболотний О.В.

 

Про основні культурні, соціальні, святкові та інші заходи

вересень

Войнілович І.А.

 

Про суспільно-політичну ситуацію у Сквирському районі

вересень

Войнілович І.А.

 

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації

вересень

Салтанюк В.Л.

Юрчук О.А

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

 

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до ст.40 цього Закону.)

до 20.09.2017

Гаврилюк О.Я.

 

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян»

вересень

Юрчук О.А

 

6.2.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№01-10/1675 « Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до осінньо-зимовий період 2017-2018 років»

до 10,30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№ 11-22/10906 від 14.03.2017 « Звіт про проведення у рамках двомісячника благоустрою ремонту вуличної-дорожньої мережі населених пунктів»

07,14,21,28.09.2017

Ворушило М.С.

 

№7/16-6851 від 05.07.2010 «Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги»

до 10.09.2017

Ворушило М.С.

 

№2950/0/1-12 від 21.01.2012 «Щодо обґрунтованості прийнятих тарифів»

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№902 від 25.06. 2008 «Про вимоги щодо функціонування об’єктів роздрібної торгівлі книжкової продукції»

до 01.09.2017

Пилюта О.П.

 

№3811-07/15666-08 від 30.04.2013 (лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі) «Щодо виробничої діяльності на промислових підприємствах району»

до 25.09.2017

Пилюта О.П.

 

6.3. Розпоряджень обласної державної адміністрації

 

№248 від 14.07.15 Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

до 01.09.2017

Носанчук І.А.

 

№832 від 23.09.09 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

до 01.09.2017

Рогоза Н.А.

 

№305 від 25.07.16 Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

до 05.09.2017

Гайданка О.М.

 

№485 від 24.11.16 Про затвердження регіонального плану по залученню домогосподарств у систему житлових субсидій на опалювальний період 2016-2017 років

до 05.09.2017

Рогоза Н.А.

 

№281 від 24.05.2017 Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області

до 15.09.2017

Гайданка О.М.

 

6.4. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№82-1 від7.07.2013 п. 2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.09.2017

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання

до 15.09.2017

Салтанюк В.Л.,

Юрчук О.А.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

п.2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдерж-адміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси upr-inf@ukr.net, org@koda.gov.ua інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

21.02.2012 № 19-1

12.2. Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів, зазначених у пункті 12.1. (12. Забезпечити:
12.1. Розробку прогнозованих балансів попиту і пропозицій продовольчих ресурсів відповідно до наказу Міністерства економіки України від 18.12.2009 № 1426 „Про затвердження Методичних рекомендацій складання прогнозних балансів попиту і пропозиції продовольчих ресурсів”.)

до 05.09.2017

Сиворакша М.В.

 

17.07.2013 № 82-1

2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.09.2017

Юрчук О.А.

 

Протокол б/н від 02.07.2016

2.13. Взяти на особистий контроль заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО, на які виділені кошти державного бюджету на 2016 рік бюджетною програмою 2505150 “Заходи психологічної реабілітації , соціальної та професійної адаптації учасників АТО та забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням”. Звіти про виконання заходів надавати щомісячно до департаменту соціального захисту.

до 10.09.2017

Рогоза Н.А.

 

Протокол on-line наради від 20.07.2016

5.4. Надавати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформацію про поводження з твердими побутовими відходами та стан місць видалення відходів (полігонів) на території районів Київської області.

до 30.09.2017

Ворушило М.С.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси upr-inf@ukr.net, org@koda.gov.ua інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 02.03.2017

3.2. Подавати департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформацію щодо запланованих та фактично профінансованих у 2017 році об'єктів та заходів, в розрізі джерел фінансування.

до 10.09.2017

Пилюта О.П.

 

Протокол заслуховування інформації голів, виконуючих обов'язки голів районних державних адміністрацій Київської області щодо виконання основних галузевих повноважень за підсумками роботи за перше півріччя 2017 року від 27.07.2017

5.12. Забезпечити надання до департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації фотоматеріалів по всіх проектах, що реалізовувалися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 та 2016 роках, а також тих, що планується реалізовувати у 2017 році.

до 05.09.2017

Пилюта О.П., Ворушило М.С.