Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Середа, 13 вересня 2017


Друк

 

Осінь – вельми важлива пора для аграріїв. Це період, коли збігаються на ланах усі технологічні процеси – оранка, сівба озимих, догляд за ними та обмолот пізніх зернових, бобових і технічних культур. 12 вересня ц. р. голова РДА В.В. Галюк у ході робочої поїздки південним регіоном району ознайомився з ходом осінніх сільгоспробіт. Першим відвідав ТОВ АФ «Зоря» (с. Токарівка). За словами його керівника М.В. Непоти, в агрофірмі дотримуються так званої комерційної сівозміни, тобто сіють економічно вигідні культури: озиму пшеницю, озимий ріпак, ячмінь, кукурудзу, соняшник та сою. Микола Васильович задоволений тим, що посіяні у серпні 100 гектарів озимого ріпаку, завдяки вересневим дощам, знаходяться у доброму стані, а це – хороша запорука майбутньому врожаю. Площу засіяли у два терміни п’ятьма сортами та гібридами всесвітньо відомих фірм «Піонер» та «Лемке».

Переглядів: 139
  Read More...Друк

 

Сьогодні, 13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство як найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет міністрів України запропонує Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2018 рік 1 млрд гривень на підтримку фермерів.

«Ми маємо підняти українське фермерство на абсолютно новий якісний рівень. Це дасть можливість створити нові робочі місця на селі, наситити якісними продуктами внутрішній український ринок та зробити значний внесок у розвиток національної економіки», - зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Переглядів: 119
  Read More...Друк

 

Працівниками Сквирського районного сектору 12.09.2017 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Тарасівської сільської громади. В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо правил безпеки як у побуті, так і на вулиці.

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 91
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack