Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
вересня 2017


Друк

 

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Переглядів: 12
  Read More...Друк

До святкування «Року Японії в Україні», а також з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, у Києві відбудеться виставка «Японія і Я».
Мешканців та гостей столиці ознайомлять з творчістю українських майстрів, натхнених Японією, загальнолюдськими цінностями та близькими поглядами майстрів на перспективи розвитку своїх народів в новому ХХI столітті.
В проекті будуть представлені авторські ляльки на японську тематику (порцелянові, гіпсові, з полімерної глини, з японської маси для ліплення - паперклей, з пап’є-маше, текстильні та з інших матеріалів), тедді та тедді-долл.
Також відвідувачі побачать антикварні японськи ляльки з приватних колекцій, живопис фунтиком, вишивки стрічками, мікро-вишивку хрестиком, витвори з печворку, японську вишивку сашико, японський квілтінг, живопис на японську тематику та інше.
Заплановані проведення лекцій та майстер-класів для відвідувачів, літературні читання японських віршів та показ японського фільму.
Коли: 20-27 вересня
Де: галерея мистецтв ЦРБ ім.П.А.Загребельного (вул.Драйзера 6)

Переглядів: 4
 Друк

 

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

Як розповів Голова Держенергоефективості С.Савчук, у третій рік дії програми «теплих кредитів» інтерес ОСББ до енергоощадності розпалився з більшою силою. Цьому є кілька пояснень. По-перше, мешканці багатоповерхівок бачать успіхи інших учасників програми. По-друге, держава надає ОСББ найбільшу компенсацію – від 40% до 70% суми «теплого кредиту». По-третє, ОСББ можуть розраховувати на додаткове відшкодування відсоткової ставки чи суми кредиту від місцевої влади. У результаті ОСББ мають унікальну нагоду реалізувати необхідні зазвичай недешеві заходи за половину їхньої вартості і навіть менше.

Як свідчить статистика, все більше ОСББ та ЖБК розпочинають свою історію участі у програмі з незначних заходів, поступово приводячи свій будинок до ладу за Урядової підтримки. Так, одеське ЖБК «Приморський 30» залучило 120 тис. грн. на встановлення ІТП у 16-поверховому будинку. Компенсація за кредитом надійшла і з державного, і з міського бюджетів. Рахунки за опалення зменшилися на 30%. Тепер мешканці, задоволені першим проектом, планують вдруге скористатися програмою і замінити вікна в під’їзді на енергоефективні, встановити нові вхідні двері та утеплити горище.

Ті ОСББ, які наважуються на комплексну термомодернізацію будинку, отримують найбільшу економію: вдвічі, а інколи й втричі менше сплачують за опалення.

Загалом, з початку дії програми нею скористалися майже 120 ОСББ та ЖБК, залучивши на утеплення своїх будинків майже 200 млн гривень. Найактивніше до програми долучаються ОСББ Запорізької, Рівненської та Дніпропетровської областей. Найбільшу суму коштів на утеплення, а саме – 37 млн грн., взяли ОСББ Волинської області.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 2
 Друк

 

21 вересня  о 23:12 до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення про загорання приватної житлової будівлі за адресою: Сквирський р-н, с. Пустоварівка пл. Ватутіна, 5

На місце виклику було направлено два відділення 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира.

По прибуттю на місце виклику та провівши розвідку рятувальниками встановлено, що горить житловий будинок розміром 10х7 кв. м..

Пожежу було локалізовано о 23:48 та о 00:22 - повністю ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю житлового будинку на площі 60 кв. м.

На пожежі працювало 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Причина загорання наразі встановлюється.

 

Переглядів: 8
 Друк

 

У малому залі засідань Сквирської районної ради відбулось засіданні постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності  та правопорядку в якому взяв участь начальник 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира, Бойко І.Л.

Одним із питань комісії був розгляд стану виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014-2017 роки

Після обговорення всі питання рекомендовані до розгляду 17 сесії районної ради, яка відбудеться 28 вересня 2017 року.

 

Переглядів: 2
 Друк

 

Працівники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно із співробітниками Васильківського відділу Києво-Святошинської прокуратури Київської області, в рамках проведення спецоперації
«Акциз – 2017», викрили факт зберігання невідомою особою алкогольної продукції з підробленими марками акцизного збору.

20 вересня 2017 проведено ряд обшуків в гаражних боксах, в ході яких виявлено та припинено незаконне виробництво елітних фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 850 тис. грн. З них підакцизних товарів на суму 500 тис. грн., а саме:

115,1 дал. фальсифікованих алкогольних напоїв («Absolut», «Finlandia», «Kvint», «Keglevich», «Beluga») без марок акцизного податку України встановленого зразка на загальну суму 500 тис. гривень;

обладнання і знаряддя для виробництва фальсифікованої алкогольної продукції (пусті пластикові бутлі об’ємом 5л., картонні коробки типу
«бег-ін-бокс», шланги, лійки, пластикові ємкості об’ємом 1 тис. літрів) та фурнітура в кількості 3 тис. коробів об’ємом 2-3 літри для фасування фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з логотипами торгових марок світових брендів на суму 350 тис. гривень.

За наявною інформацією, зазначені алкогольні напої в подальшому реалізовувались на території Київської області шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

Досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 КК України триває.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 2
 Друк

 

У Вишгородському районі виявили та припинили діяльність підпільного цеху з масового виробництва алкогольної продукції (пива) відомих торгових марок. Дії щодо припинення незаконної діяльності цеху відбувалися за співпраці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Київській області, співробітників управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, а також Васильківської місцевої прокуратури та Васильківського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

Нелегальне виробництво пива організував приватний підприємець, зберігаючи та реалізуючи згодом підакцизну продукцію без дозвільних документів.

Правоохоронні органи, які брали участь у заходах, вилучили обладнання, яке використовувалося для виробництва пива, та готову алкогольну продукцію.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 5
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Бростівському Миколі Григоровичу

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Камяногребельської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Бростівського М.Г. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В., та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Бростівському Миколі Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Бростівському Миколі Григоровичу земельну ділянку, площею 3,4453 га. (з них ріллі-3,4453 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Бростівському Миколі Григоровичу право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 2
 Друк

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у

спільну часткову власність гр. Лаптєву Миколі Івановичу,

гр. Лаптєву Степану Івановичу, гр. Лаптєвій Галині Василівні

та гр. Овсянніковій Галині Іванівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва в адміністративних

межах Камяногребельської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лаптєва М.І., гр. Лаптєва С.І., гр. Лаптєвої Г.В. та гр. Овсяннікової Г.І. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у спільну часткову власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Ставничою Л.В., та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у спільну часткову власність гр. Лаптєву Миколі Івановичу, гр. Лаптєву Степану Івановичу, гр. Лаптєвій Галині Василівні та гр. Овсянніковій Галині Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у спільну часткову власність гр. Лаптєву Миколі, гр. Лаптєву Степану Івановичу, гр. Лаптєвій Галині Василівні та гр. Овсянніковій Галині Іванівні земельну ділянку площею 2,7491 га. (з них ріллі-2,7491 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Лаптєву Миколі Івановичу, гр. Лаптєву Степану Івановичу, гр. Лаптєвій Галині Василівні та гр. Овсянніковій Галині Іванівні право спільної часткової власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 4
 Друк

Про внесення змін до районного бюджету

Сквирського району на 2017 рік

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 23, 108 Бюджетного кодексу України, рішення сесії районної ради від 22.12.2016 № 03-11-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 12.09.2017 № 485 „Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Київської області на 2017 рік”, від 04.09.2017 № 479 „Про розподіл міжбюджетних трансфертів місцевих бюджетів у 2017 році”:

1. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету по КБКД 41037000 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” на суму 1,2 тис. грн та відповідно збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету за КТПКВК 7618510 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” КЕКВ 2620 „Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів” на суму 1,2 тис. грн.

2. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету по КБКД 41030800 „Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло водопостачання та водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот” на суму 22588,0 тис. грн. та відповідно збільшити видаткову частину районного бюджету загального фонду за:

КПКВК 1513011 „Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню” на суму 588,0 тис. грн.

2

КПКВК 1513016 „Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг” КЕКВ 2730 „Інші виплати населенню” на суму 22000,0 тис. грн.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації внести зміни до розпису доходів і видатків загального фонду районного бюджету та підготувати проект змін до рішення Сквирської районної ради від 22.12.2016 року № 03-11-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік” та подати його на розгляд та затвердження Сквирській районній раді.

4. Пищиківській сільській раді, управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації внести відповідні зміни до кошторисів, планів асигнувань установ на 2017 рік.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 3
 


Сторінка 1 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack