Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Середа, 04 жовтня 2017


Друк

 

Підвищені пенсії отримають майже 9 млн пенсіонерів, надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від інфляції і росту заробітної плати

Сьогодні, 3 жовтня, Верховна Рада підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Після підписання документу Президентом уряд зможе розпочати виплати підвищених пенсій. Тобто, вже в жовтні пенсіонери отримають підвищені пенсії.

Урядова реформа передбачає п’ять головних кроків. Реформа усуває дискримінацію за роком виходу на пенсію. Від 1 жовтня пенсії будуть перераховані відповідно до зростання середньої заробітної плати. Такого перерахунку не здійснювали п’ять років. Тому розмір виплат за однакової кількості страхового стажу та заробітку у пенсіонерів, які вийшли на пенсію в різні роки, може відрізнятися в 2,5 рази. З 1 жовтня, а не з грудня, як передбачає закон про бюджет на 2017р буде збільшено мінімальну пенсію – до 1452грн. Як результат – зростання виплат цьогоріч торкнеться майже 9 млн з-поміж 12 млн пенсіонерів.Надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від зростання зарплат і інфляції. Таким чином буде покладено край практиці втягування пенсіонерів в політичні ігри, коли пенсії підвищуються лише напередодні виборів.

Реформа встановлює справедливі однакові для всіх умови призначення пенсій. Пенсії призначатимуться в залежності від стажу і розміру заробітної плати. Таким чином буде ліквідовано зрівнялівку, коли всі отримують майже однакові пенсії.

З 1 жовтня буде скасовано 15-відсоткове зниження пенсій тим, хто продовжує працювати. Переглядів: 145

  Read More...Друк

До міжнародного Дня людей похилого віку

Турбота про людей похилого віку займає важливе місце в діяльності Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Переглядів: 120
  Read More...Друк

 

Шановні громадяни сьогодні більшість з вас переходить на користування пічним опаленням, разом з цим почастішали випадки виникнення пожеж є через несправності пічного опалення та порушення правил його експлуатації.

Під час експлуатації пічного опалення не допускається:

- залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

- користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини;

- розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

- зберігати незагашені вуглини та золу в металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці;

- сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

- застосовувати для розпалювання печей ЛЗР та ГР; топити вугіллям, коксом і газом печі, не пристосовані для цієї мети;

- використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника; здійснювати топлення печей з відкритими дверцятами топливника;

- використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи;

- прокладати димоходи (борови) опалювальних печей поверхнею горючих основ;

- здійснювати топлення печей під час проведення у приміщеннях масових заходів;

- закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;

- зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу;

- використовувати для димових труб азбестоцементні й металеві труби, влаштовувати глиноплетені та дерев'яні димоходи.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 86
 Друк

 

Відкриття мисливського сезону-полювання на пернату дичину традиційно припадає на початок серпня. День відкриття полювання для всіх мисливців – це завжди свято.

Виконання простих правил, у період полювання перетвориться на гарний відпочинок від повсякденних турбот і принесе мисливцям неабияке задоволення.

Для того, хто підійшов до полювання виважено, воно стане невичерпним джерелом пізнання навколишнього світу, відпочинку, чудових вражень, а також дасть можливість провести на лоні природи незабутні часи.

Тому не зайвим буде ще раз нагадати усім цілувальникам цього виду відпочинку  бути самосвідомими і дотримуватись вимог чинного законодавства та правил безпеки під час полювання.

Аби святковий настрій і позитивні емоції залишилися з вами надовго Управління Державної служби України у Черкаській області звертається до усіх мисливців із порадами щодо безпеки під час полювання.

ПІД ЧАС ПОЛЮВАННЯ НА ВОДІ - ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ЧОВНІ.:

- В човні крім ємності для вичерпування води повинні бути засоби для порятунку, круг, мотузка з поплавками рятувальний жилет, а також укомплектована медична аптечка.

- Уважно перевірте справність плавзасобу.

- Не забувайте тримати рівновагу – в жодному разі не навалюйтесь на борти і не випростовуйтесь на весь зріст.

- Човен часто перекидається під час опускання якорів. Це відбувається тому, що рибалки використовують якорі-саморобки: камені, цеглу, поліетиленові мішки з піском та інші предмети, вага яких не завжди правильно розрахована.

- Порівняно з дерев’яними та металевими човнами, гумові – особливо небезпечні, оскільки вони можуть не лише перекинутися, а й втратити цільність.

- Якорі гумового човна заборонено кріпити до дроту чи капронової линви. Скористайтеся канатом або міцним бавовняним шнуром, – збережете неушкодженими як борти, так і власні долоні. Опускайте якір плавно без зайвих різких рухів. Сядьте або станьте навколішки, бо в такому положенні вам буде легше зберігати рівновагу. Подбайте заздалегідь, щоб усе ваше спорядження та рушниця були акуратно розкладені, таким чином ви уникнете непотрібної метушні.

- Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, і зокрема на воді, є перебування в нетверезому стані.

- Мисливець, що впав у воду, повинен залазити в човен з її кінця, через транець, а не через борт.

ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ ПОЖЕЖ ВИНИКАЄ З ВИНИ ЛЮДИНИ.

Кожен мисливець повинен знати, що в пожежонебезпечний сезон не можна розводити багаття серед хвойних молодняків, на місцях старих пожеж і в буреломах, на лісосіках із залишеними порубковими матеріалами і заготовленої деревиною, в місцях з сухою травою, а також під кронами дерев.

Не можна розводити багаття на торфовищах. В інших місцях розводити багаття дозволяється, але за умови, що навколо багаття буде знятий рослинний покрив. Ширина мінералізованої смуги повинна бути не менше півметра.

- Перш, ніж розпалювати багаття в лісі, необхідно обкопати обране для багаття місце, прибрати на відстань не менше 10 метрів сміття, суху траву і сушняк які знаходиться поблизу майбутнього кострища.

- Гасити багаття треба після приготування їжі, обігріву або ночівлі, заливаючи вогнище водою та перевертаючи вугілля до тих пір, поки не зникне дим та не перестануть шипіти вуглі. Полишаючи місце стоянки необхідно обов'язково укласти назад знятий трав’яний шар.

-  Сміття, яке неможливо спалити, необхідно закопати.

- На біваках, в мисливських угіддях необхідно дотримуватися протипожежної безпеки.

- Не можна кидати палаючі сірники, непогашені недопалки, курити на ходу.

- Не можна користуватися при стрільбі патронами, спорядженими легкозаймистими пижами.

- Забороняється так само випалювання трави на лісових галявинах.

- При виявленні лісової пожежі негайно вжити заходів для її гасіння (збити полум'я гілками), а при неможливості згасити вогонь власними силами - повідомити про нього працівникам лісового господарства, або до пожежно-рятувальної служби.

Провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Довбешко Р. О.

 

Переглядів: 61
 Друк

 

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на них чатує небезпека.

Шановні батьки не дозволяйте дітям привабливі та водночас небезпечні забави з петардами, саморобними хлопавками та іншими вогненебезпечними предметами.

Є ігри набагато цікавіші та змістовніші!

Рятувальники Сквирщини нагадують, що проведення феєрверків без відповідного погодження з органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у місцях масового святкування громадян ЗАБОРОНЕНО!!!

Руслан Довбешко, провідний інспектор Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 85
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack