Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Вівторок, 10 жовтня 2017


Друк

 

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк разом з депутатом Київської обласної ради В.І.Скрипою відвідали село Чубинці, де побували на об’єкті – капітальному ремонті дороги. Відбулося спілкування із шляховиками, виконробом ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне  управління» В.П.Бойком та машиністом котка І.М.Шелестом.

Василь Васильович належно оцінив роботу шляховиків.

Ремонт дороги по вулиці Шевченко в селі Чубинці, Сквирського району складає загальну вартість робіт – 1 млн. 152 тис. 427 грн, з яких 979 тис.427 грн. з обласного бюджету, а 172 тис. 864 грн з бюджету Чубинецької сільської ради.

 

Переглядів: 123
 Друк

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада щодо забезпечення успішного завершення бюджетного року, підготовки соціальних закладів, закладів освіти, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови райдержадміністрації О.Ю.Хлебік, начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В.Ульянова і начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації О.А.Юрчук.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В.Ульянова повідомила, що незважаючи на перевиконання дохідної частини районного бюджету незабезпеченість по захищених статтях видатків до кінця поточного року складає близько 10 млн. грн. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №690-р від 27.09.2017 року проведено розподіл резерву коштів медичної субвенції між областями і зобов’язав здійснити розподіл коштів тижневий термін між місцевими бюджетами, в першу чергу – на оплату праці, тому найближчим часом очікуємо надходження відповідних коштів до районного бюджету.

Переглядів: 194
  Read More...Друк

 

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які:

· орендують помешкання

· мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався за останній рік

· хочуть отримати субсидію на тверде паливо

Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх.

Розмір «зимової» субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам послуги у листопаді 2017 року.

Переглядів: 163
  Read More...Друк

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА: ЩО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

 

Верховна Рада 288 голосами підтримала пенсійну реформу, яка передбачає осучаснення пенсій та підвищення з 1 жовтня мінімальної пенсії на 140 грн — із 1312 до 1452 грн.

Переглядів: 124
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack