Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Четвер, 12 жовтня 2017


Друк

 

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, з вересня 2017 року по березень 2018 року проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Переглядів: 190
  Read More...Друк

 

13 жовтня 2017 року у місті Сквирі відбудуться урочистості до Дня Захисника України.

Мета заходу - виховання патріотичних почуттів у населення, особливо у підростаючого покоління до своєї країни, символів України: Державного прапора, Герба та Гімну; виховання почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості, почуття гордості за власну державу.

О 12.00 год. у районному будинку культури м. Сквира відбудеться відкриття районної виставки, присвяченої учасникам АТО Сквирщини «Герої серед нас…».

О 13.00 год. у районному будинку культури м. Сквира відбудеться святковий концерт «Ми твої, Україно, сини».

Запрошуємо всіх жителів району!!!

 

Переглядів: 130
 Друк

 

Першим заступником голови райдержадміністрації О.В.Славінською було проведено нараду з питань готовності до опалювального сезону 2017-2018 р.р., роботи в режимі заощадження енергоресурсів. Захід відбувся у залі засідань, куди були запрошені заступник голови адміністрації О.Ю.Хлебік, керівники структурних підрозділів РДА і ряд керівників організацій району.

У результаті обговорення цієї вкрай важливої теми нарадою було прийнято ряд рішень, а саме: Головним розпорядникам бюджетних коштів Сквирського району вжити негайних заходів економії енергоносіїв, не допустити виникнення заборгованості за спожиті енергоносії, визначити відповідальних осіб, ввести до їх посадових обов’язків проведення заходів економії використання газу, теплової та електричної енергії під час опалювального сезону 2017-2018 р.р.

Керівникам бюджетних установ, підприємств та організацій провести збори у трудових колективах з метою донесення вимог економії енергоресурсів до кожного члена трудового колективу, вручити пам’ятки з економії використання газу, теплової та електричної енергії.

Особливу увагу під час опалювального періоду звернути на заклади з цілодобовим проживанням людей (Самгородоцький та Горобіївський стаціонарні відділення для постійного або тимчасового проживання громадян, Сквирський психоневрологічний інтернат, Великополовецька школа-інтернат, дитячий будинок «Надія»). Переглядів: 169

  Read More...Друк

Органи Пенсійного фонду України розпочали виплати підвищених розмірів пенсій тим громадянам, пенсії яких збільшились в результаті проведених перерахунків.

Переглядів: 144
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack