Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
жовтня 2017


Друк

Про затвердження плану заходів

з проведення в Сквирському районі

у 2017 році Всеукраїнського тижня права

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.08.2017 № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29.09.2017 № 519 «Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області у 2017 році Всеукраїнського тижня права»:

1. Затвердити план заходів з проведення в Сквирському районі у 2017 році Всеукраїнського тижня права (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого цим розпорядженням та поінформувати юридичний сектор апарату райдержадміністрації до 15 грудня 2017 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

27 жовтня 2017 року № 635

план ЗАХОДІВ

з проведення в Сквирському районі у 2017 році

Всеукраїнського тижня права

1. Провести у ДНЗ "Сквирське вище професійне училище", загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району Всеукраїнський урок (лекцію) «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Відділ освіти Сквирської

райдержадміністрації,

ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».

8 грудня 2017 року.

2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

Відділ освіти, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації.

04 - 10 грудня 2017 року.

3. Організувати у місцевих засобах масової інформації висвітлення інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

2

Юридичний сектор, загальний відділ апарату Сквирської райдержадміністрації,

управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації,

районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

04 - 10 грудня 2017 року.

4. Провести з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

Відділ освіти, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської

райдержадміністрації

спільно з громадськими організаціями.

04 - 10 грудня 2017 року.

5. Забезпечити через мережу громадських приймалень надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини.

Юридичний сектор апарату

Сквирської райдержадміністрації,

районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації,

міськсільвиконкоми.

04 - 10 грудня 2017 року.

3

6. Організувати проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення у навчальних закладах та закладах культури району тематичних стендів.

Відділ освіти, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської

райдержадміністрації.

04 - 10 грудня 2017 року.

7. Забезпечити широке висвітлення в друкованих та електронних засобах масової інформації заходів із проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права.

Загальний відділ апарату

райдержадміністрації,

редакція газети «Вісник Сквирщини».

04 - 10 грудня 2017 року.

Виконуюча обов’язки керівника

апарату райдержадміністрації О.Ю. Хлєбік

Переглядів: 71
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Корчинській Валентині Григорівні та

гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу

по ½ частині в рівних частках кожному для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Сквирської міської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Корчинської В.Г. та гр. Айнуліна В.Ш. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай), керуючись п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл гр. Корчинській Валентині Григорівні та гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради за № 72 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Сквирське».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Корчинській Валентині Григорівні та гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 78
 Друк

Зі словами вдячності з нагоди Дня ветеранів та пенсіонерів податкової служби звернувся до колишніх колег Олексій Кавилін – керівник фіскальної служби Київської області під час зустрічі з членами Місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України». За допомогою селекторного зв’язку до урочистостей долучилися колективи територіальних органів ДФС у Київській області.

У заході взяла участь Голова ради ВГО «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України» Ельвіра Єрмолаєва. До привітань також долучились Перший заступник начальника Євген Азаров, заступник Голови Київської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Володимир Гаркуша та Голова Ради місцевого осередку ВГО “Асоціація ветеранів ДПС України” в області Надія Москаленко та працівники ГУ ДФС у Київській області різних років.

«Сьогодні триває процес реформування податкової системи, кардинальна зміна підходів до адміністрування та сплати податків, проте досвід та мудрі поради ветеранів податкової служби стануть в нагоді для досягнення позитивних результатів. Для людей, які не один рік життя віддали податковій службі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку, наші двері завжди відкриті, і нинішнє керівництво зі свого боку буде робити все можливе для підтримки та допомоги ветеранській організації. Ми завжди будемо вдячні за великий внесок, зроблений вами задля розвитку та становлення податкової служби та зобов’язуємося зберегти та примножити все найкраще, що створено було старшими колегами», - так відзначив внесок попередніх поколінь в розбудову податкової системи головний податківець Київщини. Наприкінці урочистостей Олексій Кавилін вручив гостям пам’ятні відзнаки з нагоди Дня ветерана податкової служби.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 60
 Друк

Незаконне вивезення трьох соколів за межі України знову попередили працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль».

Як і в попередніх випадках протягом двох останніх років, протизаконно і в непристосованих умовах вивезти живих соколів намагався наш співвітчизник. Чоловік прямував до Катару і для проходження митного контролю обрав спрощену систему – «зелений коридор». Цим він автоматично засвідчив, що не має предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України, або обмежених до переміщення.

Птахів, які знаходилися в пластиковому ящику, перекладені картоном та пакетами з льодом, було виявлено у дорожній валізі, яку громадянин здав у багаж.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації та документів на право переміщення живих птахів, а саме дозволу CITES, документів про набуття тварин, ветеринарного свідоцтва, чоловік не мав, до перетину митного кордону за консультацією до працівників митниці не звертався.

Складено протокол про порушення митних правил. Соколів вилучено і відправлено для відповідального догляду до одного з профільних закладів Бориспільщини – комплексу «Магнат». До речі, саме в цьому закладі перебували вилучені в минулих випадках працівниками митниці дикі птахи, яких згодом було передано до реабілітаційного центру для хижих птахів «Сапсан» Національного природного парку «Синевир».

Довідково: згідно з Конвенцією «Про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення» CITES, живі тварини обмежені до переміщення через митний кордон України.

Всього ж протягом останніх двох років це вже загалом 18 живих птахів, врятованих працівниками Київської митниці ДФС від вивезення за кордон.

10 з вилучених раніше птахів, яких було передано митниками до реабілітаційного центру для хижих птахів «Сапсан» Національного природного парку «Синевир», вже готові до вільного життя на свободі в кількох природних парках півдня України.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 42
 Друк

02.10.2017 року в день людей похилого віку учасники вокального ансамблю «Солошки»,керівник Анатолій Рай побували в територіальних центрах сіл Горобіївка та Самгородок та подарували їм своїм виступом хвилини прекрасного настрою. У програмі колективу прозвучали народні пісні та пісні українських композиторів. Дует «Два кольори» у складі Олесі Олійніченко та Ніни Ющенко виконали пісню «Козача». У складі дуету Анатолія Рая та Валентина Антоненка прозвучали пісні «Три дороги» та «Пісня про Україну». Привітати підопічних завітали керівники району: голова РДА Галюк В.В.,голова районної ради Гриша В.В.,голова районної ради ветеранів Шевчук М.І.,начальник управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі;

13.10.2017 року на святі села Антонів були присутні керівники району,помічники депутатів обласної ради Глиняного Л.П. та помічник - консультант депутата Верховної ради України Віталія Гудзенка; представник благодійного фонду «Фортеця». Концертну програму організували аматори Антонівського СБК: ансамбль «Молодички молодії»; соліст Володимир Волинчук; гурт «2+1»; вокальний ансамбль «Зірниця» Терешківського сільського клубу;

13.10.2017 року на свято села Рогізна завітали керівники району,помічники депутатів Верховної ради України Руслана Сольвара та обласної ради Глиняного Л.П.; воїн АТО Микола Стовбецький, воїн- афганець Борис Білоусов. В концертній програмі взяли участь вокальний ансамбль «Рогізняночка» сільського Будинку культури та дитячий ансамбль місцевої школи. Концертну програму продовжили учасники вокального жіночого ансамблю з с. Яхни Житомирської області;

13.10.2017 року в приміщенні Кривошиїнського сільського Будинку культури проведено святковий концерт до Дня захисника Вітчизни до Дня захисника України «Я син твій, ненько - Україно». На урочистостях були присутні голова сільської ради,голова районної ради ветеранів Шевчук М.І.,голова ради ветеранів села Маційчук А.В.,депутат районної ради Музика В.А.; воїни АТО: Тимофеєв М.А.,Гаврилюк Петро,Мірошніченко Ігорь. Святкову програму організували аматори Кривошиїнського СБК – фольклорний ансамбль «Калинка»,дует у складі Наталії Захарчук та Оксани Гаврилюк; солісти Свинар Валентина та Захарчук Наталія;

13.10.2017 року в районному Будинку культури проведено урочистості та святковий концерт до Дня захисника України «Ми твої, Україно, сини». В дзеркальному залі районного Будинку культури відбулося відкриття районної виставки «Герої серед нас»,яку відвідали воїни АТО,учні шкіл,представники підприємств та організацій,гості та жителі міста. О 13-оо год розпочалися урочистості та святковий концерт «Ми твої,

Україно,сини».До вітання та вручення нагород на сцену запрошують голову «Спілки учасників АТО Сквирщини» - Олену Редюк, заступника голови спілки, учасника антитерористичної операції - Петра Лабунського та волонтера, місцеву поетесу - Людмилу Гриценко; помічника – консультанта депутата Верховної ради України Руслана Сольвара та Віталія Гудзенка; помічників депутатів обласної ради Глиняного Л.П. та Скрипи В.І.;голову районної ради Гришу В.В.; секретаря міської ради Бондар В.О.У святковій програмі приймали участь: боєць першої інженерно - саперної роти, 101 бригади, командир відділення , сержант Богдан Маневич з піснею «Я є народ»; вихованці дитячої школи мистецтв та РЦДЮТ;солісти Олеся Центило – Гіптенко та сестри Саградян; народ-ний хор районного Будинку культури;Володимир Кононенко,Ми-кола Шевелев,

Богдан Мошківський; ансамбль «Любисток»; вихованці зразкового хореографічного колективу «Веселий сонях»;народний ансамбль української пісні «Надія»;Володимир Мошківський та хор Пустоварівського сільського Будинку культури;

14.10.2017 року в Горобіївському сільському Будинку культури проведено зустріч з воїнами АТО «Захисники Вітчизни – лицарі України»,на яку були запрошені воїни АТО Паламарчук Сергій,Шпачук Олексій,які поділилися з молоддю подіями,що відбуваються на Сході України. Музичні вітання дарували присутнім аматори Горобіївського СБК – тріо в складі Олександра Мацюка,Павла Перебийноса та Людмили Носанчук;

14.10.2017 року в с. Шаліївка проведена зустріч з воїнами АТО «Возволителям рідної землі». На зустрічі були присутні воїни АТО: Бондар Олексій,Пелешок Віктор,Комарніцький Богдан,Волинець Віталій та матері воїнів АТО: Бондар Галина,Пелешок Галина,Любенчук Наталія. Голова сільської ради привітала воїнів з святом,діти подарували квіти та прочитали вірші про Україну;

14.10.2017 року працівниками Шапіївського сільського Будинку культури проведено зустріч з воїнами АТО «Ваша мужність до лиця». Захід відбувся в приміщенні школи. Воїн АТО Щеглюк Микола поділився з дітьми спогадами та подіями,що відбуваються в зоні АТО та провів з ними спортивні змагання та ігри;

14.10.2017 року в Чубинецькому сільському Будинку культури проведено зустріч з воїнами АТО Скрид Анатолієм,Лушай Васильом,Шевченко Вадимом та воїном афганцем Нестеренко Анатолієм відбулася в приміщенні Чубинецького СБК. Хлопці поділилися спогадами про події на Сході України. Голова сільської ради привітала їх з святом,діти подарували квіти,а учасники народного фольклорного ансамблю «Терниця» виконали українські народні пісні;

14.10.2017 року в В.Єрчиківському сільському Будинку культури проведена зустріч з воїном АТО «Хоробре серце». Діти поспілкувалися з Ніколюком Олександром та подарували йому вірші на патріотичну тематику і квіти;

14.10.2017 року працівниками Пищиківського сільського Будинку культури спільно з школою проведено виховну годину «Ати, бати йшли солдати». Діти читали патріотичні вірші та приймали участь в конкурсно-розважальній програмі «Козацькі забави»;

14.10.2017 року в приміщенні Самгородоцького сільського Будинку культури відбулася зустріч з воїном АТО Чернявським Сергієм та Пилипишиним Сергієм,які розповіли про події в зоні АТО;

14.10.2017 року в приміщенні Буківського сільського Будинку культури проведена зустріч з воїном АТО Якімовим Сергієм,який виконав для присутніх патріотичні пісні. Голова сільської ради щиро подякувала йому за участь у заході;

14.10.2017 року в с. В.Половецьке святкували день села,розпочалося з літургії, яку відправив настоятель Свято-Покровського храму протоієрей отець Миколай Росоха. На площі біля адмінбудівлі сільської ради учнями була організована ярмарка, на якій жителі та гості села мали змогу придбати різноманітні смаколики. Виручені кошти діти вирішили передати на підтримку воїнів, що перебувають в зоні АТО на сході України. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Сквирської районної ради Василь Гриша, заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Оксана Славінська, головний редактор газети «Вісник Сквирщини», помічник-консультант депутата Київської обласної ради Василя Скрипи Катерина Бондарчук, протоієрей Свято-Покровського храму отець Миколай, сільський голова Галина Марченко, а також мати воїна АТО Алла Тритиниченко.

В концертній програмі взяли участь аматори художньої самодіяльності Великополовецького сільського Будинку культури - жіночий фольклорний ансамбль «Половчанки», вихованці вокальної студії «VIVA» Максим Хрульов, Едвіна Стороженко, Діана Запорожець, Руслана Курдельчук, Давід Коновал, Ольга Дубовик, Каріна Запорожець, Марія Замула, Діана Пустовіт та їх керівник Наталія Щур, Ангеліна Маринець та Вікторія Міщенко, гурти «Мальви» та «Юкрейнін старс»;

14.10.2017 року в с. Шамраївка святкували день села. На святі були присутні керівники району,представник благодійного фонду «Фортеця»,помічник депутата обласної ради Глиняного Л.П. У святковій музичній програмі брали участь аматори Шамраївського СБК: вокальний ансамбль,керівник Борис Вітенко; хореографічний колектив «Калинонька», керівник Оксана Матківська;найменші артисти Дарія Кондаурова та Катерина Кожанова; солісти :Наталія Куманська,Оксана Кондаурова,Олександра Федорченко,Заріна Григорчук; дует у складі Анни Суботіної та Катерини Литвиненко.

Продовжили концертну програму учасники ансамблю народної пісні «Громиця» з м. Киева. В фойє Будинку культури було розміщено виставки: «Захисники рідної землі» присвячена землякам воїнам АТО;виставка картин Василя Данильченка,Олександри та Олександра Питюрів;виставка дитячого малюнку «Моє рідне село», виставка майстрів декоративно - ужиткового мистецтва - вишивальниць Зінаїди Шараєвської,Лариса Синявської, Катерини Корнієнко; вироби з стрічок Аліни Ніздрачьової;

14.10.2017 року в с. Пустоварівка проведено день села. На святі були присутні керівники району,помічник депутата обласної ради Глиняного Л.П.,представник благодійного фонду «Фортеця». З вітальним словом до присутніх звернувся директор товариства «Агрофірма «Колос» Центило Л.В.; сільський голова Скочинський М.О.; депутат районної ради Паламарчук М.М.Нагороджено грамотами воїнів АТО. У святковій програмі брали участь вихованці РЦДЮТ та вихованці вокального відділу дитячої школи мистецтв,солісти Олеся Центило – Гіптенко та Сергій Господаренко;вокальний ансамбль «Солошки» районного Будинку культури;флешпоб «Україна єдина» та пісню «Квітуча Україна» виконали учні Пустоварівського НВК та переможець ІІ етапу обласного дитячо – юнаць-кої сучасної пісні «Калиновий дзвін» Катерина Волинець;

27.10.2017 року в с. Лаврики проведено година пам'яті «Подвиг дідів – гордість нащадків». Учні села зібралися в приміщенні бібліотеки,де перед присутніми виступила завідуюча сільським клубом,яка наголосила,що сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця й патріотизм сприяли звільненню України від нацистів. Присутні відвідали могилу невідомому солдату та поклали квіти;

27.10.2017 року в с. Самгородок проведена година пам'яті до Дня визволення України від фашистських загарбників «Визволителям рідної землі». Цього дня діти школи з працівниками сільського Будинку культури відвідали Меморіал «Скорботна мати»,де перед присутніми виступила директор Будинку культури. Хвили-ною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя за наше майбутнє,захід завершився покладанням квітів до підніжжя Меморіалу на честь воїнів – визволителів села;

27.10.2017 року в с. Горобіївка проведена година пам'яті «Визволителям рідної землі - слава!» . Вшанувати героїчний подвиг українського народу у Другій Світовій війні в приміщенні сільського будинку культури зібрались учні місцевого школи та жителі села. Присутні відвідали Меморіал Слави на честь воїнів-односельців,хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника;

21.10. - 28.10.2017 року в районному Будинку культури вже традиційно, проходить районний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності сільських клубних установ культури «Світ талантів Сквирщини». Головна мета мистецького заходу розвиток і збереження народного аматорського мистецтва, підвищення виконавської майстерності творчих колективів, духовне відродження народної творчості. Цього року фестиваль присвячений 85-річчю з дня утворення Київської області. За рішенням художньої ради найвищу нагороду гран-прі вибороли аматори Дулицького сільського Будинку культури.

Серед сільських Будинків культури 1 місце отримав Пустоварівський сільський Будинок

культури, 2 місце – Чубинецький сільський Будинок культури, 3 місце між собою

розділили Шаліївський та Великополовецький сільські Будинки культури. Між сільськими клубами місця були розподілені таким чином: 1 місце одноголосно

виборов Рудянський сільський клуб, 2 місце - Таборівський сільський клуб, 3 місце

відповідно – Цапіївський та Терешківський сільські клуби. Грамотами районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності сільських клубних установ «Світ талантів Сквирщини» відзначити: вокальний дует у складі Володимира Ковалента та Анатолія Рая(с. К.Гребля), читця Тетяну Ніколюк (с.В Єрчики), соліста Юрія Пекліна (с.Кривошиїнці), солістку Яну Євдокімову (с. Пищики), вокальний гурт «Розволожжя» (с.Антонів), драматичний гурток «Соловейко» (с.Лаврики), солістку Людмилу Пржегарлінська (с.Миньківці), вокальний жіночий ансамбль «Калина» (с. Красноліси), ведучу Лілію Команчук (с.Самгородок),вокальний сімейний дует Михайленків та учасників хореографічної композиції «А ми удвох» (с.Селезенівка), солістів Сергія Господаренко та Володимира Рибака (Слобода),вокальний дует в складі Євгена Кацамая і Олександра Шембиля та солістку Ольгу Урбанська (с.Рогізна), соліста Каріма Ельмуттакі (с.Горобіївка), хореографічний коллектив «Дахар» представники національних меншин турків – месхетинців с.Тхорівка;

28.10.2017 року в с. В.Єрчики проведена година пам'яті «Визволителям рідної землі - слава!». Біля пам'ятника на честь воїнів-односельців в центрі села зібралися учні школи,перед присутніми виступила директор сільського Будинку культури,яка у своєму виступі наголосила,що це свято людей, сильних духом і чистої совісті, котрі не шкодували свого життя для перемоги над ненависним ворогом, та висловлюють всенародну повагу всім захисникам Вітчизни. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Матеріал підготовила

К.А.Трофимчук

 

Переглядів: 165
 Друк

Про погодження розміру батьківської плати

та встановлення пільг за навчання

в Сквирській дитячій школі мистецтв

Відповідно до статті 26 Закону України «Про позашкільну освіту», статтей 13, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статті 21 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", статтей 13, 19, 20 Закону України "Про охорону дитинства", постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» та з метою упорядкування оплати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв

1. Погодити щомісячний розмір батьківської плати за навчання в Сквирській дитячій школі мистецтв у 2018-2019 навчальному році, починаючи з 01 січня 2018 року:

120 гривень за естрадний вокал;

100 гривень за синтезатор, гітару;

100 гривень за фортепіано;

90 гривень за хореографію;

70 гривень за образотворче мистецтво, театральне мистецтво, баян, акордеон;

60 гривень за скрипку;

50 гривень за бандуру, балалайку;

50 гривень за духові та ударні інструменти.

2. Плата за навчання вноситься протягом навчального року щомісячно до 15 числа кожного місяця за поточний місяць та зараховується на реєстраційний рахунок Сквирської дитячої школи мистецтв.

3. Звільняються від плати за навчання на 100 відсотків діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти батьків-інвалідів І-ІІ груп, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а на 50 відсотків - діти одиноких матерів, діти учасників антитерористичної операції.

4. У разі захворювання учня протягом двох місяців і більше, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплата за навчання вноситься повністю, за кожний наступний місяць у розмірі 50 відсотків.

5. Передбачені цим розпорядженням пільги надаються на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість установлення пільгової оплати.

6. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

7. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 76
 Друк

Про затвердження Порядку відшкодування коштів

за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка

на абонплату за користування телефоном) окремим

категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 91 Бюджетного Кодексу України, на виконання статей 12, 13, 14 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», статті 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», статей 20, 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 9 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», статті 13 Закону України «Про охорону дитинства», у відповідності до інших норм чинного законодавства та з метою організації відшкодування пільг з послуг зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району, розглянувши подання управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 31 серпня 2017 року № 1994

1. Затвердити Порядок відшкодування коштів за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки, що додається.

2. Організацію цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

4. Рекомендувати управлінню фінансів райдержадміністрації передбачити видатки для виконання заходів, передбачених Порядком, у межах асигнувань.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

12 жовтня 2017 року №610

ПОРЯДОК

відшкодування коштів за послуги зв’язку (встановлення телефонів

та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки

Цей Порядок визначає механізм проведення компенсаційних виплат управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за надані пільги з послуг зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян відповідно до законодавчих актів України за рахунок коштів місцевих бюджетів.

1. Порядок відшкодування коштів для здійснення компенсаційних витрат за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району (далі - Порядок), які мають таке право відповідно до чинного законодавства, є нормативно-правовим актом, який регламентує проведення відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонементну плату організаціям – надавачам послуг за рахунок місцевих бюджетів за КТКВК 1513034 "Надання пільг окремим категоріям громадян з послуг зв'язку".

2. Право на пільги за послуги зв’язку мають наступні громадяни пільгових категорій відповідно до Законів України:

п/п

Назва категорії пільговика

Назва законодавчого акта, яким визначено право

на таку пільгу

1

Інваліди війни та прирівняні до них особи; учасники бойових дій та прирівняні до них особи; ветерани війни; сім’ї загиблих (померлих) учасників війни

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

2

Члени сімей загиблих (померлих) під час проходження військової служби;

військовослужбовці, а також звільнені з військової служби особи, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та члени їх сімей, які перебувають на їх утриманні, батьки та члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служб; ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани

податкової міліції, ветерани державної

пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Закони України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, «Про національну поліцію»

продовження таблиці

3

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори)

Закон України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

4

Багатодітні сім’ї

Закон України „Про охорону дитинства”

5

Особи, які мають трудові та особливі заслуги перед Батьківщиною

Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»

3. Надавачі послуг до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, надають управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунки щодо вартості послуг згідно з формою «2-пільга» на паперових та електронних носіях у форматі DBF - файла відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» та на паперових носіях форму "3–пільга" Акти звіряння розрахунків з підписами уповноважених осіб та печаткою надавача послуг.

Бланк форми затверджується виключно нормативними актами Міністерства соціальної політики України.

4. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації щомісяця протягом трьох робочих днів після отримання від надавача послуг документів на відшкодування:

1) звіряє інформацію, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, з інформацією, яка надходить від надавачів послуг, і у разі виявлення розбіжностей щодо загальної кількості пільговиків або розміру пільг, що надаються конкретному пільговику, не проводить розрахунків в частині виявлених розбіжностей, до уточнення цієї інформації;

2) подає надавачу послуг на паперових та електронних носіях списки невідповідностей щодо загальної кількості пільговиків або розміру пільг, що надаються конкретному пільговику, а саме:

осіб, які померли, прибули, вибули, досягли повноліття;

кількості пільговиків, що користуються пільгою за певною адресою;

дата нарахування не співпадає з терміном права надання пільги;

записи з невірним відсотком;

3) надає надавачу послуг форму "3–пільга" Акт звіряння розрахунків з підписами уповноважених осіб та печаткою управління соціального захисту населення райдержадміністрації, в якому вказує погоджену зі своєї сторони суму відшкодувань;

4) для проведення відшкодування витрат з послуг зв'язку надає до 15 числа управлінню фінансів райдержадміністрації зведений реєстр заборгованості за надані пільги та компенсації окремим категоріям громадян по Сквирському району.

5. Надавач послуг протягом 30 днів з дня отримання списків розбіжностей в своїй базі даних проводить виправлення. Якщо виправлення носять масовий характер, наприклад, внаслідок зміни законодавства України і потребують ручного виправлення, строк обробки таких списків обумовлюється індивідуально на рівні управління соціального захисту населення та розрахункового центру надавача послуг.

6. Відшкодування вартості встановлення телефонів та знижки на абонентську плату за користування телефоном, в тому числі й за попередній бюджетний період в межах коштів, виділених на зазначені потреби, проводиться на підставі поданих надавачем послуг щомісячних розрахунків та актів звіряння за формою, затвердженою Міністерством праці та соціальної політики України від 28 березня 2003 року № 83 «Про затвердження форми № 3-пільга».

7. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації бере бюджетні зобов’язання та здійснює відповідні видатки в межах бюджетних асигнувань шляхом перерахування коштів на рахунки надавача послуг.

8. Цей порядок діє до моменту врегулювання питання фінансування пільги з послуг зв’язку за рахунок коштів державного бюджету України, але не більше ніж до 31 грудня 2019 року.

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

 

 

Переглядів: 80
 Друк

 

Про затвердження Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України туди і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 29, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 89, 91 Бюджетного Кодексу України, на виконання статті 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», статей 12, 13 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», статті 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», пункту 19 частини 1 статті 20, пункту 4 частини 1 статті 21, статті 27, статті 63 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статті 13 Закону України «Про охорону дитинства», статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», статті 381 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України», Законів України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 року № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354», від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» та у відповідності до інших норм чинного законодавства, з метою організації пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом; компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, розглянувши подання управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 31 серпня 2017 року № 1993

1. Затвердити Порядок відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017- 2019 роки, що додається.

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

12 жовтня 2017 року №612

Порядок

відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових

категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі

на 2017-2019 роки

І. Загальні положення

1. Порядок відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017- 2019 роки (далі - Порядок) розроблений на виконання районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2017-2019 роки, та визначає єдиний механізм відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського та міського сполучення (за винятком таксі), компенсацію вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам 1 та 2 категорії, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - компенсаційні виплати), за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Цей Порядок розроблено відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», від 16 серпня 1994 року № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354», від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги».

3. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів місцевих бюджетів відповідно до Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2017-2019 роки.

4. Порядок діє до моменту врегулювання питання фінансування відшкодування перевізникам компенсаційних виплат за рахунок коштів Державного бюджету України, але не більше ніж до 31 грудня 2019 року.

ІІ. Порядок відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського та міського сполучення (за винятком таксі)

1. Відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського та міського сполучення (за винятком таксі), проводиться на підставі договорів про відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Сквирського району автомобільним транспортом загального користування, укладених між перевізниками і управлінням соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації (далі – Управління), яке є головним розпорядником коштів, призначених для компенсаційних витрат за перевезення окремих категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом (додаток 1 до Порядку).

Для укладення договору на відшкодування витрат перевізники надають до Управління такі документи:

1) заяву на укладання договору;

2) виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

3) копію чинного договору про організацію перевезення пасажирів;

4) копію ліцензії;

5) копію розкладу руху автобусів на маршрутах (додаток 2 до Порядку);

6) копію свідоцтва про реєстрацію платника податку (за наявності);

7) довідку про маршрути (додаток 3 до Порядку), в якій вказується:

найменування маршруту;

назва і адреса відправного пункту та пункту прибуття;

ліцензійні картки на транспортний засіб;

встановлені тарифи (вартість проїзду).

2. Документи розглядаються у строк 30 календарних днів і в разі погодження Управління укладає договір на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян.

3. Договір укладається на строк, визначений договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, який укладено Сквирською районною державною адміністрацією з перевізниками.

4. З дня укладення Договору перевізники здійснюють облік пільгових категорій громадян. Обліку підлягають поїздки пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування (додаток 4 до Порядку), а саме:

1) інваліди війни – згідно з посвідченням «Інваліда війни»;

2) учасники бойових дій – згідно з посвідчення «Учасника бойових дій»;

3) пенсіонери за віком - на підставі пенсійного посвідчення;

4) інваліди та діти-інвалідів - на підставі посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» або на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документа, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;

5) осіб, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого) – за фактом супроводження;

6) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України – при пред’явленні відповідного посвідчення «Ветерана військової служби», «Ветерана органів внутрішніх справ», «Ветерана податкової міліції», «Ветерана війни», «Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби», «Ветерана служби цивільного захисту», «Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації»;

7) реабілітованих громадян, які постраждали внаслідок репресій або є пенсіонерами - на підставі посвідчення реабілітованого, пенсійного посвідчення;

8) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

9) дітей з багатодітних сімей - на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».

 

№ з/п

Категорії пільговиків

Назва нормативного документа, яким передбачено надання пільг на проїзд

1

Інваліди війни

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-ХІІ

2

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них (в тому числі учасники антитерористичної операції)

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-ХІІ

продовження таблиці

3

Реабілітовані громадяни, які постраждали внаслідок

репресій або є пенсіонерами

Закон України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» від 17 квітня 1991 року № 962-ХІІ

4

Ветерани військової служби

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24 березня 1998 № 203/98

5

Ветерани органів внутрішніх справ

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24 березня 1998 року № 203/98

6

Ветерани державної пожежної охорони

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24 березня 1998 року № 203/98

7

Ветерани Державної кримінально-виконавчої служби

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24 березня 1998 року № 203/98

8

Ветерани служби цивільного захисту

Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24 березня 1998 року № 203/98

9

Батьки загиблого військовослужбовця

Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20 грудня 1991 року № 2011-ХІІ

продовження таблиці

10

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28 лютого 1991 року № 796-ХІІ

11

Пенсіонери за віком

Постанова Кабінету Міністрів України «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» від 17 травня 1993 року № 354

12

Інваліди загального захворювання

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21 березня 1991 року № 875-ХІІ, постанова Кабінету Міністрів України «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354» від 16 серпня 1994 року № 555

13

Діти – інваліди

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21 березня 1991 року № 875-ХІІ

14

Особи, які супроводжують інвалідів війни І групи, інвалідів І групи загального захворювання, дітей-інвалідів, але не більше одного супроводжуючого на одного інваліда

Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 року № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України   від 17 травня 1993 р. № 354»

продовження таблиці

15

Діти з багатодітних сімей

Закон України «Про охорону дитинства від 26 квітня 2001 року № 2402-ІІІ

 

5. Розрахунки фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій населення в автобусах приміських та міських маршрутів загального користування виконуються перевізниками згідно з додатком 5 до Порядку.

6. До першого числа місяця, наступного за звітним, перевізники подають до Управління щомісячний розрахунок про фактично виконані обсяги перевезень пільгових категорій населення за встановленою формою «2-пільга» відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги».

7. Управління на підставі розрахунків про фактично виконані обсяги перевезень пільгових категорій громадян, що надаються перевізниками, забезпечує відшкодування компенсаційних виплат на розрахунковий рахунок перевізників.

8. Управління бере бюджетні зобов’язання та здійснює відповідні видатки в межах бюджетних асигнувань.

9. Планування кошторисних призначень на відповідний рік для відшкодування перевізникам витрат на пільгове перевезення окремих пільгових категорій громадян на автомобільному транспорті загального користування проводиться уповноваженою робочою групою згідно з обстеженням пасажиропотоку на маршрутах, на які укладено договір про організацію перевезень пасажирів на автобусах приміських та міських маршрутах загального користування окремих пільгових категорій громадян у Сквирському районі автомобільним транспортом.

10. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації до складу уповноваженої робочої групи залучаються представники Управління, відділу економічного розвитку райдержадміністрації, інших структурних підрозділів райдержадміністрації. Уповноважена робоча група проводить на кожному маршруті суцільне обстеження пасажиропотоку, про що складаються відповідні акти та визначається середня кількість перевезених пільговиків за один оборотний рейс (додаток 6 до Порядку). До обстеження можуть залучатися представники громадських організацій, депутати районної ради.

11. Відшкодування здійснюється за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті за КПКВК 1513035 (КТКВК 170102) "Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян"; КПКВК 1513033 (КТКВК 090209) "Надання інших пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою".

12. Станом на перше число кожного місяця Управління та перевізник складають акти звіряння у трьох примірниках, один з яких зберігається в Управлінні, один – у перевізника, один – в управлінні фінансів райдержадміністрації.

13. Перевізники зобов’язані щомісячно до першого числа за звітним місяцем подавати до Управління інформацію про кількість виконаних оборотних рейсів на кожному маршруті за звітний місяць. Інформація подається на основі належного обліку дорожніх листів. При виявленні розбіжностей щодо кількості оборотних рейсів на приміському автобусному маршруті Управління не проводить розрахунків до уточнення зазначеної інформації. Перевізники несуть повну відповідальність за достовірність поданої інформації.

14. Сума розрахунку компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян визначається за наступною формулою:

К пільг х К1об.р. х Т = S

де S – сума компенсації за перевезення пільгових категорій громадян у звичайному режимі руху;

К пільг – середня кількість перевезених пільговиків за один оборотний рейс на маршруті, виходячи з обстежень пасажиропотоку згідно з останнім суцільним обстеженням;

К1об.р. – кількість виконаних оборотних рейсів за звітний місяць на маршруті у звичайному режимі руху;

Т – встановлений органами влади тариф на перевезення пасажирів у звичайному режимі руху.

15. У разі якщо договір про відшкодування витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян у Сквирському районі автомобільним транспортом загального користування укладається за маршрутом, що не був обстежений відповідно до пункту 10 розділу ІІ цього Порядку, проводиться оперативне обстеження пасажиропотоку на відповідному маршруті.

За результатом такого обстеження перевізником подається розрахунок компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих пільгових категорій громадян.

16. Розподіл кошторисних призначень на відшкодування витрат перевізникам здійснюється прямопропорційно до суми поданих розрахунків за кожним перевізником окремо та затверджується рішенням сесії (погоджується бюджетною комісією).

17. Відшкодування компенсаційних витрат перевізникам проводиться на їх розрахунковий рахунок в межах, передбачених коштів на зазначену мету. Управління бере бюджетні зобов’язання та здійснює відповідні видатки в межах бюджетних асигнувань.

18. Перевізник несе повну відповідальність за надання пільг на проїзд окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету та за достовірність поданих розрахунків.

19. Спори, що виникають між перевізниками та Управлінням, вирішуються шляхом переговорів. У випадках недосягнення згоди спори вирішуються згідно з чинним законодавством України.

ІІІ Порядок відшкодування вартості проїзду один раз на рік

до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним

або повітряним транспортом громадянам 1 та 2 категорії,

постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Відшкодування вартості проїзду передбачає 100 (1 категорія) або 50 (2 категорія) відсоткову знижку вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом (без врахування пересадок) громадянам 1 та 2 категорії, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до пункту 19 частини першої статті 20 Закону України та пункт 4 частини першої статті 21 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28 лютого 1991 року № 796- XII.

2. Відшкодування вартості проїзду один раз на рік до будь-якого населеного пункту України і назад всіма видами транспорту (крім таксі) громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 та 2 категорії здійснюється за місцем реєстрації громадян на підставі наступних документів, пред’явлених Управлінню:

1) заява на ім’я начальника Управління про відшкодування вартості проїзду;

2) оригінали проїзних квитків на проїзд відповідним видом транспорту по території України;

3) банківські реквізити для зарахування коштів на рахунок чи картковий рахунок, у разі їх відсутності – виплата буде здійснена поштовим переказом на ім’я заявника.

При цьому сума відшкодування вартості проїзду залізничним транспортом не повинна перевищувати вартості проїзду у плацкартному або купейному вагоні швидкого поїзду, а також у вагонах другого класу швидкісного поїзду.

У разі виникнення спірних питань щодо відшкодування проїзду Управління має право направляти додаткові запити з метою уточнення даних.

3. Управління в установленому порядку здійснює:

1) реєстрацію заяв про відшкодування пільг та документів, визначених у пункті 2 розділу ІІІ цього Порядку;

2) облік громадян, які звертаються за відшкодуванням;

3) розгляд документів, визначених у пункті 2 розділу ІІІ цього Порядку;

4) звірку інформації, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги;

5) відшкодування коштів заявнику шляхом безготівкового перерахунку на банківський рахунок, картку чи поштового переказу за рахунок коштів місцевого бюджету, в межах призначень на відповідний рік;

6) інші повноваження, передбачені цим Порядком.

4. У разі подання заявником документів, які оформлені неналежним чином, у наданні відшкодування може бути відмовлено та повідомлено заявника із зазначенням причин відмови.

5. Відшкодування проводиться до закінчення відповідного календарного року.

6. Відшкодування може надаватися одній особі одноразово протягом одного календарного року в порядку черговості.

7. Відшкодування здійснює Управління за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті за КПКВК 1513033 «Надання інших пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою».

Керівник апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 1

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 1 розділу 2 Порядку)

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Сквирської районної державної адміністрації

П.І.П.

"_____" _____________ 20____ р.

ДОГОВІР № _____

від _____________ 20____ р. м. Сквира

Про відшкодування витрат за перевезення

окремих пільгових категорій громадян Сквирського

району автомобільним транспортом загального користування

Перелік маршрутів та оборотних рейсів:

І. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Замовник – Управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації, в особі начальника ПІБ, з однієї сторони, що діє на підставі Положення про управління, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від ____________ № _____, та перевізника, – в особі ПІБ, з іншої сторони, який діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Серії _____ № _____ від ____________ року, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», інших нормативно-правових актів, які регулюють фінансово-господарську діяльність процесів перевезення пасажирів, уклали договір про наступне:

Перевізник – забезпечує якісні, безпечні та безкоштовні перевезення у приміському транспорті тих категорій громадян, які мають пільги щодо безкоштовного проїзду на підставі Закону України «Про державний бюджет України на поточний рік», постанови Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256 «Про затвердження фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету» та інших нормативно-правових актів, які регулюють процеси перевезення пасажирів.

У разі недотримання перевізником Закону України «Про Державний бюджет», замовник залишає за собою право розірвати угоду в односторонньому порядку, попередивши виконавця в письмовому порядку за 10 днів.

Невід'ємною частиною цього договору на перевезення пільгових категорій населення є договір про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, паспорт маршруту (схема маршруту, розклад руху, перелік маршрутів, тарифи, перелік пільгових категорій).

ІІ. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЕНСАЦІЇ

ЗАМОВНИК

Відшкодовує втрати ПІБ від безкоштовних перевезень пільгових категорій пасажирів в сумі 00 грн. 00 коп. (сума прописом грн. 00 коп.) по мірі фінансування.

Перераховує Перевізнику розрахункову суму компенсації на відкритий рахунок в банку, але не більше фактичних витрат на перевезення.

Розмір компенсації може регулюватися за домовленістю сторін при зміні умов та обсягів безкоштовних перевезень відповідно до чинного законодавства.

Приймає звітність про відшкодування коштів на пільгове перевезення громадян в межах кошторисних призначень.

ПЕРЕВІЗНИК

Забезпечує безплатні перевезення пасажирів, визначених в додатку 4 до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки.

Щомісячно, до 1 числа місяця за звітним, надає в управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації розрахунок на перевезення пільгових категорій громадян. У місячних звітах відображає кількість рейсів, що не відбулися.

У разі зміни графіку руху та вартості квитка, перевізник зобов’язаний повідомити управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації протягом трьох днів. У разі подання недостовірної інформації про зірвані рейси, відшкодування витрат на пільгові перевезення за звітний місяць зменшуються на 50 відсотків за кожний зафіксований випадок.

Забезпечує дотримання законодавчих та інших нормативно-правових актів, які стосуються перевезень пільгових категорій пасажирів.

Дотримується розкладу руху для перевезення пільгової категорії населення, розміщує його в салоні автобуса та на кінцевих зупинках.

Веде облік виконаних рейсів та кількість перевезених пасажирів.

Надає банківські реквізити та юридичну адресу, а також своєчасно повідомляє про зміни до них.

Несе відповідальність за достовірність даних, вказаних у розрахунках.

Дотримується вимог чинного законодавства та діючих нормативних актів при наданні пільг.

Здійснює перевезення пасажирів відповідно до затверджених тарифів.

ІІІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

Перевізник несе відповідальність:

За недостовірність даних про кількість перевезених пільгових пасажирів та кількість виконаних рейсів.

За несвоєчасне надання змін банківських реквізитів та юридичної адреси.

За порушення вимог законодавства щодо пільгового перевезення, при наявності трьох підтверджених письмових скарг від пасажирів пільгової категорії, відшкодування за звітний місяць не здійснюється.

Платник несе відповідальність:

За несвоєчасне здійснення розрахунків з Перевізником при надходженні коштів на рахунок Платника в межах бюджетних призначень.

ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ ТА ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН:

Термін дії угоди визначається відповідно до терміну дії договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, укладеного із Сквирською райдержадміністрацією

За умовами невиконання однієї із сторін прийнятих зобов’язань, угоду може бути розірвано до закінчення терміну дії, про що протилежна сторона повинна повідомити за 10 днів до дня відмови від виконання взятих на себе договірних зобов’язань.

ЗАМОВНИК: ПЕРЕВІЗНИК:

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза


Додаток 2

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 1 розділу 2 Порядку)

____________________________________________

(назва підприємства, що надає транспортні послуги)

РОЗКЛАД РУХУ

автотранспортних засобів на території Сквирського району у 20___ році

 

№ п/п

Відправний населений пункт

Час відправлення

Населений пункт прибуття

Час прибуття

Тип транспортного засобу

Примітка

 

Керівник транспортного

підприємства (перевізник) ________ _____________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза


Додаток 3

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 1 розділу 2 Порядку)

____________________________________________

(назва підприємства, що надає транспортні послуги)

ПЕРЕЛІК МАРШРУТІВ

на яких здійснюються пасажирські перевезення приміським та міським автомобільним транспортом, у тому числі пільгових категорій громадян, у Сквирському районі протягом 20____ року

 

п/п

Назва маршруту перевезення

Назва і адреса відправного пункту (автостанції)

Назва і адреса пункту прибуття (автостанції)

Примітка

 

Керівник транспортного

підприємства (перевізник) ________ _____________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза


Додаток 4

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 4 розділу 2 Порядку)

Перелік пільгових категорій громадян,

яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування

 

п/п

Назва категорії пільговика

Назва пільгового посвідчення

1

Інваліди війни

Посвідчення «Інваліда війни»

2

Учасники бойових дій

Посвідчення «Учасника бойових дій»

3

Інваліди та діти-інваліди

Посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» АБО на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення

4

Особи, які супроводжують інваліда І групи або дитину-інваліда (не більше одного супроводжуючого)

Факт супроводу

5

Ветерани військової служби, ветерани органів

внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Посвідчення «Ветерана військової служби», «Ветерана органів внутрішніх справ»,

продовження таблиці

«Ветерана податкової міліції», «Ветерана війни», «Ветерана Державної кримінально-виконавчої служби», «Ветерана служби цивільного захисту», «Ветерана Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації»

6

Реабілітовані громадяни, які постраждали внаслідок репресій або є пенсіонерами

Посвідчення реабілітованого, пенсійне посвідчення

7

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори)

Посвідчення реабілітованого, пенсійне посвідчення

8

Діти з багатодітних сімей

На підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Начальник управління соціального

захисту населення Сквирської

райдержадміністрації ________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.

Керівник транспортного

підприємства (перевізник) ________ _______________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза


Додаток 5

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 5 розділу 2 Порядку)

РОЗРАХУНОК № _____

відшкодування витрат, пов’язаних з перевезенням пасажирів,

які користуються правом безплатного проїзду у громадському транспорті

на приміських маршрутах

____________________________________________

(назва підприємства, що надає транспортні послуги)

«_____» ____________ 20____ р.

 

Приміський, міський

1. Кількість маршрутів

2. Кількість оборотних рейсів за місяць

3. Кількість пільгових пасажирів за місяць

чол.

4. Витрати підприємства на перевезення пасажирів, які користуються правом безплатного проїзду у громадському транспорті на приміських та міських маршрутах

грн.

5. Всього відшкодувань

грн.

 

Керівник транспортного

підприємства (перевізник) ________ _____________________

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза


Додаток 6

до Порядку відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських та міських маршрутах загального користування автомобільним транспортом, компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, залізничним або повітряним транспортом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, у Сквирському районі на 2017-2019 роки

(пункт 10 розділу 2 Порядку)

А К Т

обстеження пасажиропотоку на автобусних маршрутах ________ сполучення

___ ____________ 20__ року __________

Нами:1.______________________________________________________________________________________________________________________________ /посада перевіряючого, П.І.Б./ 2.___________________________________________________________________________________________________________________________________ /посада перевіряючого, П.І.Б./

У присутності __________________________________________________________________ /посада представника перевізника, П.І.Б./

складений даний акт на предмет пільгового пасажиропотоку на маршруті

№__________________________________________________________________________________________________________________________________

у режимі__________________________________________________________

Маршрут обслуговує __________________________________________________________________

Обстеження проведено з _____________ до ______________ год.

В результаті обстеження встановлено, що за _____ оборотних рейсів автобуса марки _____________ державний номер _______________ перевезено:

пільгових категорій населення - _____________ (осіб)

пасажирів, які не користуються пільгами - ____________ (осіб)

разом - _____________ (осіб)

Кількість перевезених пасажирів за один оборотний рейс складає:

пільгових категорій населення - _____________ (осіб)

пасажирів, які не користуються пільгами - ____________ (осіб)

разом - _____________ (осіб)

Перевіряючі: _____________ ___________________

_____________ ___________________

Представник перевізника _____________ ___________________

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза

 

 

Переглядів: 98
 Друк

30 жовтня у малому залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.Ю. Хлєбік відбулось засідання координаційної ради для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки, на якому розглянуто 21 заява про виділення матеріальної допомоги особам, що опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами розгляду заяв та пакетів документів надано допомогу 18 особам, 3 відмовлено в зв’язку з відсутністю документів.

 

Переглядів: 158
 Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Славінської О.В. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Римаренко Валентини Іванівни  щодо виконання листа Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області № 10-05-19/6853 від 13.10.2017 року через Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про доручення Віце-прем»єр-міністра України Розенка П. від 27.09.2017 року №32240/1/-17 до листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 18.09.2017року №32-03/1593 з урахуванням резолюції Віце-прем»єр-міністра України Розенка П. від 26.09.2017 року № 36616/1/1-17 для забезпечення міжвідомчої координації органів виконавчої влади з питань здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю дитячих закладів незалежно від форми власності та підпорядкування.

Переглядів: 300
  Read More...


Сторінка 1 з 21
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack