Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Середа, 01 листопада 2017


Друк

Про затвердження Порядку розгляду

у Сквирській районній державній адміністрації

питань щодо преміювання, встановлення надбавок,

надання матеріальної допомоги для вирішення

соціально-побутових питань керівникам, заступникам

керівників, працівникам структурних підрозділів

Сквирської районної державної адміністрації та її апарату

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про оплату праці», постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», від 08 серпня 2016 року № 500 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань», Порядку розгляду у Київській обласній державній адміністрації питань щодо встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації та їх заступникам, погодження встановлення надбавок, преміювання, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань головам районних державних адміністрацій, погодження надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань заступникам голів районних державних адміністрацій Київської області затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 17.11.2016 № 477 (із змінами), наказу Міністерства соціальної політики України від 13.06.2016 № 646 «Про затвердження Типового положення про преміювання державний службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 червня 2016 року за № 903/29033 (із змінами):

2

1. Затвердити Порядок розгляду у Сквирській районній державній адміністрації питань щодо преміювання, встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам, заступникам керівників, працівникам структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації та її апарату.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 01.12.2016 № 594 «Про затвердження Положення про преміювання державних службовців Сквирської райдержадміністрації та її апарату».

Голова адміністрації В.В. Галюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

02 жовтня 2017 року № 585

ПОРЯДОК

розгляду у Сквирській районній державній адміністрації

питань щодо преміювання, встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам, заступникам керівників, працівникам структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації та її апарату

1. Це Положення розроблено відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», «Про оплату праці», наказу Міністерства соціальної політики України від 13.06.2016 року № 646 «Про затвердження типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів(секретарів)», постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 № 500 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 17.11.2016 № 477 «Про затвердження Порядку розгляду у Київській обласній державній адміністрації питань щодо встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації та їх заступникам, погодження встановлення надбавок, преміювання, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань головам районних державних адміністрацій Київської області», і встановлює порядок визначення розмірів, нарахування та виплати премій, встановлення надбавок та надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань керівникам, заступникам керівників, працівникам структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації та її апарату.

2. Встановлення надбавок, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (надбавки за інтенсивність праці, надбавки за виконання особливо важливої роботи), зменшення розміру надбавок або їх скасування керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, їх заступникам (управління соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації) здійснюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.

2

Подання про встановлення надбавок керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам, зазначених у пункті 2, вноситься першим заступником голови, заступником голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації, про зменшення розміру або скасування надбавок керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам, зазначених у пункті 2, вноситься першим заступником голови, заступником голови районної державної адміністрації, згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та відповідно до розрахунку до кошторису, в якому зазначено розмір надбавки надає відповідний висновок.

Відповідно до висновку відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

3. Виплата премії, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам (управління соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації) здійснюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Подання на виплату премії із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання та розрахунком економії фонду заробітної плати за формою згідно з додатком керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам, зазначених у пункті 3, вноситься першим заступником голови, заступником голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та відповідно до розрахунку до кошторису, в якому зазначено розмір премії надає відповідний висновок.

Відповідно до висновку відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

3

4. Виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам (управління соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку) здійснюється відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації за їх заявами у розмірі середньомісячної заробітної плати, у межах наявних коштів на оплату праці, затверджених у кошторисі структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Подання про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам, зазначених у пункті 4, подаються першим заступником голови, заступником голови районної державної адміністрації. згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та протягом п’яти робочих днів з дня отримання подання у встановленому порядку готує проект розпорядження голови районної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам.

5. Рішення про встановлення надбавок, зменшення розміру надбавок або їх скасування, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та виплату премій керівникам та заступникам керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, діяльність яких спрямовується та контролюється безпосередньо головою районної державної адміністрації, приймається головою районної державної адміністрації.

Проекти розпоряджень з питань виплати премій, встановлення надбавок, зменшення розміру надбавок або їх скасування та надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та їх заступникам готує відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

6. Встановлення надбавок, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (надбавки за інтенсивність праці, надбавки за виконання особливо важливої роботи), зменшення розміру надбавок або їх скасування голові районної державної адміністрації здійснюється за погодженням з головою обласної державної адміністрації.

4

Подання про погодження встановлення надбавки голові районної державної адміністрації подається першим заступником (заступником голови) районної державної адміністрації на ім'я голови обласної державної адміністрації.

Подання щодо встановлення надбавки голові районної державної адміністрації готується відділом економічного розвитку районної державної адміністрації за підписом першого заступника на ім’я голови обласної державної адміністрації.

7. Преміювання голови районної державної адміністрації проводиться з метою матеріального стимулювання високопродуктивної та ініціативної праці, підвищення її ефективності, якості, заінтересованості у досягненні її кінцевого результату та посилення персональної відповідальності за результативність реалізації державної регіональної політики, управління проектами, доручену роботу або поставлені завдання.

Подання на преміювання голови районної державної адміністрації із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання та розрахунком економії фонду заробітної плати за формою згідно з додатком вносяться першим заступником (заступником голови) районної державної адміністрації на ім’я голови обласної державної адміністрації до 10 числа наступного місяця, кварталу.

Подання на преміювання готується відділом економічного розвитку районної державної адміністрації.

Розрахунок економії фонду заробітної плати готує відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

8. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань голові районної державної адміністрації та його заступникам надається за їх заявами з погодженням із обласною державною адміністрацією у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах коштів на оплату праці, затверджених у кошторисі районної державної адміністрації.

Подання про погодження надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань голові районної державної адміністрації вноситься першим заступником (заступником голови) районної державної адміністрації, заступникам голови районної державної адміністрації - головою районної державної адміністрації на ім’я голови обласної державної адміністрації.

9. Встановлення надбавок, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (надбавки за інтенсивність праці, надбавки

5

за виконання особливо важливої роботи), зменшення розміру надбавок або їх скасування керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації (відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту; відділу економічного розвитку; сектору містобудування та архітектури; архівному сектору; відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства; службі у справах дітей та сім’ї; відділу освіти; відділу адміністративних послуг; апарату районної державної адміністрації) здійснюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Подання про встановлення надбавок керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначених у пункті 9, вноситься першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків, про зменшення розміру або скасування надбавок керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначених у пункті 9, вноситься першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та відповідно до розрахунку до кошторису, в якому зазначено розмір надбавки, готує відповідний висновок.

Відповідно до висновку відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації відділ управління персоналу та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

10. Виплата премії, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації (відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту; відділу економічного розвитку; сектору містобудування та архітектури; архівному сектор; відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства; службі у справах дітей та сім’ї; відділу освіти; відділу адміністративних послуг; апарату районної державної адміністрації) здійснюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Подання на виплату премії із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначених у пункті 10, вноситься першим заступником голови, заступником голови,

6

керівником апарату районної державної адміністрації, згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та відповідно до розрахунку до кошторису, в якому зазначено розмір премії надає відповідний висновок.

Відповідно до висновку відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

11. Виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації (відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту; відділу економічного розвитку; сектору містобудування та архітектури; архівному сектору; відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства; службі у справах дітей та сім’ї; відділу освіти; відділу адміністративних послуг; апарату районної державної адміністрації) здійснюється відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації за їх заявами у розмірі середньомісячної заробітної плати, у межах наявних коштів на оплату праці, затверджених у кошторисі структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Подання про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, зазначених у пункті 11, подаються першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та протягом п’яти робочих днів з дня отримання подання у встановленому порядку готує проект розпорядження голови районної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та їх заступникам.

Проекти розпоряджень з питань виплати премій, встановлення надбавок, зменшення розміру надбавок або їх скасування та надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та

7

працівникам готує відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

12. Проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації, підготовлені з питань, передбачених цим Положенням, в обов’язковому порядку візуються відділом фінансово-господарського забезпечення та відділом управління персоналу апарату районної державної адміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Додаток

до Порядку

Форма

Розрахунок економії фонду заробітної плати апарату _______________

райдержадміністрації за __________ 201__ року

П.І.Б.

Посада

Нарахована заробітна плата (без лікарняних та премій), грн.

Розмір премії (пропозиція)

відсоток до встанов-леного окладу

Сума, грн.

Плановий місячний фонд заробітної плати

тис.грн.

Фактично нарахована заробітна плата

0,0

тис.грн.

у т.ч.:

- за посадовими окладами

тис.грн.

- надбавка за ранг державних службовців

тис.грн.

- надбавка за вислугу років

тис.грн.

- надбавка за роботу з таємними документами

тис.грн.

- надбавка за інтенсивність праці згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 15 (державних службовців)

тис.грн.

- надбавка за виконання особливо важливої роботи згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 15 (державних службовців)

тис.грн.

- надбавка за високі досягнення у праці згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 15 (працівників, які виконують функції з обслуговування)

тис.грн.

- надбавка за складність і напруженість в роботі згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 77 (робітникам)

тис.грн.

- надбавки та доплати водіям згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 77

тис.грн.

- відпускні

тис.грн.

2

- оплата перших 5-ти днів тимчасової непрацездатності

тис.грн.

- грошова допомога державним службовцям

тис.грн.

- матеріальна допомога для оздоровлення працівників, які виконують функції з обслуговування

тис.грн.

- матеріальна допомога робітникам, водіям

тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям

тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань працівникам, які виконують функції з обслуговування

тис.грн.

- інші виплати

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за ________ місяць 201__ року (місяць, за який буде виплачена премія)

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за попередній період

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати, всього

тис.грн.

Планується виділити на преміювання, всього

тис.грн.

з них на преміювання керівників

тис.грн.

Загальна чисельність працівників, яким планується виплата премії

осіб

у т.ч. керівний склад

осіб

Керівник (підпис) (П.І.Б.)

Головний бухгалтер (підпис) (П.І.Б.)

Переглядів: 137
 Друк

Шановні сквиряни та гості міста! У суботу 4 листопада із 7:00 до 13:00 відбудеться сільськогосподарський продовольчий ярмарок за адресою: м.Сквира, вул.Червона (від старого універмагу до магазину "Меблі"). 
Ласкаво просимо!

Учасники ярмарки 04 листопада 2017 року Переглядів: 215

  Read More...Друк

 

15 листопада 2017 року у населених пунктах району за участю керівництва Сквирської РДА, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничних офіцерів поліції, сільських голів, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку :

- с. Домантівка з 10-00 до 11-00 (приміщення сільської ради).

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів та порядку денного громадських слухань на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Переглядів: 171
 Друк

31 жовтня 2017 року у селах Самгородок та Шапіївка відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., заступника начальника – начальника кримінального сектору поліції Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Бондара П.М., дільничного офіцера поліції Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Двіняннікова В.В., сільських голів Титарчука В.І. та Іванець Т.О.

Переглядів: 234
  Read More...Друк

01 листопада працівниками Скрирського РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено роз’яснювальну роботу з мешканцями міста.

Місцевому населенню було доведено інформацію щодо безпечного поводження з опалювальними приладами, пічним опаленням та електричними приладами в побуті. Також роз’яснено всі фактори небезпеки, котрі можуть спричинити виникнення пожеж при недотриманні простих правил.

Загалом під час профілактичних бесід громадяни дізналися багато корисної та цікавої інформації, мали нагоду поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді на них. , громадянам було вручено тематичні листівки по дотриманню правил пожежної безпеки в опалювальний період у побуті.

 

Переглядів: 98
 Друк

 

31 жовтня о 23 год. 57 хв. до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення про загорання приватної недіючої пилорами за адресою: м. Шаліївка, вул. Миру.

На подію виїхало два відділення 7-ДПРЧ м. Сквира. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено: вогнем охоплено стіну будівлі на площі 10 кв.м.

Локалізація о 00:20, ліквідація о 00:40. На пожежі працювали 6 чоловік особового складу та 2 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира.

Причина пожежі – встановлюється.

В результаті пожежі вогнем знищено стіну недіючої пилорами на площі 10 кв. м..

 

Переглядів: 78
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack