Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
П'ятниця, 03 листопада 2017


Друк

У районному Будинку культури зібралися працівники соціальної сфери Сквирщини і жителі міста, щоб урочисто відзначити День працівника соціальної сфери.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк: «Діяльність працівників соціальної сфери є невід’ємною складовою ефективного забезпечення державних соціальних гарантій. Глибоке почуття відповідальності за доручену справу реалізацію громадянами свого потенціалу зобов’язує вас, працівників соціальної сфери, до активної дії у вирішенні цих складних завдань. Для людей ви і мами, і сестри милосердя, і медики… Завдяки працівникам соціальної сфери наше суспільство стає міцнішим, а держава активно рухається шляхом практичного втілення кращих європейських стандартів у соціальній сфері…».

Переглядів: 233
  Read More...Друк

Переглядів: 66
 Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

ЛИСТОПАДА М-ЦЯ 2017 РОКУ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області   повідомляє, що станом на 04 листопада  2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги установам  поштового зв’язку профінансовано 6  число – 100%,  та банківські установи   профінансовано  5 число – 100%.

Переглядів: 143
  Read More...Друк

Вітання працівників з Днем працівників соціальної сфери!

03 листопада начальник Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області  Юлія Поступаленко привітала підлеглих зі святом працівників соціальної сфери, яке відзначають щорічно у першу неділю листопада,  відмітила,  що  невтомна щоденна праця працівників Пенсійного фонду є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, Ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які потребують підтримки.

Переглядів: 153
  Read More...Друк

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова конкурсного комітету Славінська Оксана Вікторівна головувала на засіданні конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, оголошеного у районній газеті «Вісник Сквирщини» від 29 вересня 2017 року № 37 (10862).

Голова конкурсного комітету О.В.Славінська довела до відома присутніх інформацію про те, що у районній газеті «Вісник Сквирщини» від 29 вересня 2017 року № 37 (10862) оголошено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, на таких об’єктах конкурсу: Переглядів: 625

  Read More...Друк

ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ

Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв'язку або через уповноважені установи банків - особистий вибір кожного. Переглядів: 158

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack