Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
П'ятниця, 10 листопада 2017


Друк

Місцеві бюджети Білоцерківського регіону з початку року отримали майже 1,6 млрд. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження склали понад 218 млн. гривень. Зокрема, лише у жовтні 2017 року надходження склали 70 млн. гривень.

За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігоря Орленка, домінуючим у формуванні місцевого бюджету протягом 2017 року залишається податок на доходи фізичних осіб. Наразі його надходження склали 975 млн. гривень, що становить 62% загальної суми надходжень. Цей податок є найбільшим за обсягом джерелом наповнення дохідної частини місцевого бюджету, надходження від якого є фінансово вагомими для розвитку місцевої громади та держави в цілому.

Крім того, суб’єкти господарювання фізичні та юридичні особи – платники єдиного податку поповнили місцеві скарбнички більш як на 288 млн. гривень. Це на 68 млн. гривень перевищує минулорічні надходження. У порівнянні з минулим роком більш як на 8 млн. гривень збільшились надходження з плати за землю і за поточний рік склали майже 167 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 68
 Друк

Це майже на 68 млн. гривень більше минулорічних надходжень. При цьому юридичними особами сплачено 127 млн. гривень, фізичні особи-підприємці поповнили місцеві бюджети на майже 162 млн. гривень.

За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігоря Орленка, спрощену систему оподаткування в переважній більшості використовують фізичні особи-підприємці. Так, кількість фізичних осіб – платників єдиного податку Білоцерківської ОДПІ становить 16531 особа. Це на 847 осіб більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

У розрізі відділень інспекції кількість підприємців - «спрощенців» розподіляється наступним чином: Білоцерківська ОДПІ (м. Біла Церква та Білоцерківський район) - 9731 особа; Кагарлицьке відділення - 1109 осіб; Богуславське відділення - 968 осіб; Миронівське відділення - 940 осіб; Тетіївське відділення - 891 особа; Сквирське відділення - 764 особи; Таращанське відділення - 502 особи; Рокитнянське відділення - 718 осіб; Ставищенське відділення - 512 осіб; Володарське відділення - 396 осіб.

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності. Заява про застосування спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2018 року та розрахунок доходу за попередній календарний рік (крім новозареєстрованих) подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку нового року.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 80
 Друк

10 листопада інспекторським складом Сквирського районного сектору провели перевірку з питань додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту Сквирського дитячого будинку «Надія», розташованого у селі Кривошиїнці. Особливу увагу звернули на стан утримання шляхів евакуації, стану електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, я також проведено інструктаж працюючого персоналу з порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Переглядів: 103
 Друк

 

Навчання  по  Закону України “Про запобігання корупції”

 

Згідно плану  завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління ПФУ у Київській області Крутій Вадим провів навчання зі спеціалістами Сквирського об’єднаного управління ПФУ Київської області.

Переглядів: 137
  Read More...Друк

 

23.11.2017 р., м. Київ, готель «Прем’єр Палац»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро.

Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Переглядів: 253
  Read More...Друк

Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції

Сьогодні, 9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна. Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній.

ЧОМУ УРЯД ПРОПОНУЄ ВІДНОВИТИ ПРОЦЕС ПРИВАТИЗАЦІЇ

За кількістю державних підприємств Україна займає перші місця в міжнародних рейтингах.

За даними МЕРТ, тільки центральним органам виконавчої влади належить близько 3444 держпідприємств сумарною вартістю активів 1,4 трлн грн, з яких працюють лише половина. Приміром, в Чехії всього 90 держпідприємств, у Польщі – 301, Угорщині – 371.

Більшість державних підприємств - збиткові Переглядів: 182

  Read More...Друк

 

До уваги мешканців

с.Великополовецьке   Сквирського  р-ну!

 

14 листопада  2017 року  з 09.30  год. до 11.00  год. відбудеться прийом та обслуговування   громадян  спеціалістами  Сквирського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:

Переглядів: 166
  Read More...Друк

За виявлену відвагу та мужність під час гасіння пожежі, яка сталася 28.10.2017 року на території ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», адміністрацією товариства нагороджено подякою старшого пожежного-рятувальника 7-ДПРЧ м.Сквира ст.сержанта служби цивільного захисту Гончарука Романа Володимировича.

Вітання на території підрозділу провів директор з пожежної безпеки ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» Ярмульський І.П. побажав щоб чергування були спокійні, а вогонь палав тільки у серцях. Подальших успіхів у благородній справі, людського щастя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя.

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 100
 Друк

08 листопада  о 23 год. 35 хв. до оперативно-диспетчерського пункту 7-ДПРЧ м. Сквира надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Сквирський р-н., с. Руда, вул. Франка,1.

На подію виїхало два відділення 7-ДПРЧ м. Сквира та ПСО «Шамраївський цукрозавод» По прибуттю рятувальників на місце встановлено, що горить покрівля та перекриття житлового будинку на площі 25 кв.м

Локалізація о 00:23, ліквідація о 02:15. На пожежі працювали 6 чоловіки особового складу та 1 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира.

В результаті пожежі знищено речі домашнього вжитку.

Ймовірна причина – відсутність протипожежної розділки димоходу опалювальної печі.

 

Переглядів: 90
 Друк

Переглядів: 32
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack