Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Вівторок, 14 листопада 2017


Друк

Департамент агропромислового розвитку спільно з управлінням фізичної культури і спорту провели спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області, присвячену Дню працівників сільськогосподарського господарства. Змагання гостинно приймав Немішаєвський аграрний коледж у селищі Немішаєве, що в Бородянському районі.

Вболівати за колег-держслужбовців на спартакіду завітав начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, який разом з іншими почесними гостями взяв участь в урочистому відкритті змагань.

В урочистостях також взяли участь члени Оргкомітету та почесні гості: Немішаєвський селищний голова Сергій Замідра, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Руслан Владика, голова Київської обласної організації ВФСТ «Колос» Павло Соловей, директор центру «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, директор провідного коледжу країни Володимир Альохін та інші поважні представники Київщини.

Переглядів: 240
  Read More...Друк

14 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями Самгородецького дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті , небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 

Переглядів: 103
 Друк

З 13 по 14 жовтня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку Самгородецького дошкільного навчального закладу «Сонечко»

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації, справність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення.

 

Переглядів: 100
 Друк

Керівником Білоцерківської місцевої прокуратури Путято Г.В. 23.11.2017 заплановано виїзд до Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» для проведення особистого прийому громадян за місцем їх проживання.

Особистий прийом здійснюватиметься у приміщенні Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури, за адресою: м. Сквира, вул. Слобідська, 4. Повідомляю, що при собі заявникам необхідно мати звернення у письмовій формі.

 

Переглядів: 72
 Друк

Виїзна виробнича нарада

У Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області запроваджено виїзні виробничі наради. Так, 13 листопада таку виробничу нараду було проведено першим заступником начальника управління Галиною  Рибіцькою у приміщенні адміністративного будинку за адресою смт Володарка вул. Армійська №4.  На нараді основна увага приділялась роботі відділів Володарського району, заслухано головного спеціаліста фінансово-економічного відділу  Ларису Халдай, яка доповіла про стан погашення заборгованості до органів ПФУ по Володарському району, також  заслухано начальників відділів. В ході наради було обговорено основні напрямки роботи управління, а саме: юридичну роботу, стан пенсійного забезпечення,  легалізація заробітної плати,  проведення виїзних прийомів громадян та зустрічі у трудових колективах, передплата періодичних видань ПФУ. Наступна нарада відбудеться 20 листопада в м.Тетіїв.

Переглядів: 155
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack