Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
листопада 2017


Друк

15 грудня 2017 року у населених пунктах району за участю керівництва Сквирської РДА, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничних офіцерів поліції, міського голови Скочка В.А., мешканців міста, депутатського корпуса міської ради, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку :

- м. Сквира з 15-00  (районний будинок культури).

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів та порядку денного громадських слухань на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Переглядів: 298
 Друк

Форум організовано Київською обласною державною адміністрацією у партнерстві з Центром демократії та верховенства права, Торгово-промисловою палатою України та ГО «Vision Zero» на виконання Київської обласної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини» на 2017-2019 роки та з нагоди Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Сквирський район на Форумі представляли виконуюча обов`язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська та голова районної ради Василь Гриша.

З вітальним словом до учасників Форуму звернулися голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, керівник Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України Олександра Клітіна, віце-президент Торгово-промислової палати України Ростислав Коробко, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Білошицький, голова ГО «Vision Zero», проектний менеджер Групи підтримки реформ Міністерства інфраструктури України Віктор Загреба. Переглядів: 136

  Read More...Друк

.............................До молоді Сквирського району!

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015 – 2020 роки «Молодь Київщини» управлінням молодіжної політики та національно – патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» буде проведено 08-09 грудня Київський обласний форум. Метою форуму є активізація молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства та виявлення актуальних напрямів роботи з молоддю, відпрацювання спільних заходів у сфері молодіжної політики на 2018 рік.

До участі у вищезазначеному заході запрошується молодь району та міста.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/zEUZJYRQ3nqg8WDn1. Заявки приймаються до 05 грудня 2017 року.

Організатори заходу забезпечують трансфер з м. Києва до місця проведення та в зворотному напрямку, харчування та проживання учасників.

Місце проведення та час збору буде повідомлено додатково.

Контактні особи: Михайлов Андрій 097-746-94-07, Тромса Вікторія (044)285-58-95.

Переглядів: 184
 Друк

 

07 грудня 2017 року о 15.00 в приміщенні глядацького залу Сквирської дитячої школи мистецтв відбудеться благодійний концерт за підтримки народного депутата України Р.М.Сольвара та депутата Київської обласної ради В.І.Скрипи

«Музика королів. Шедеври епохи Бароко».

У концерті приймуть участь Заслужений артист України Юрій Шутко (флейта) та лауреат Національного конкурсу Лариса Деордієва (фортепіано).

До уваги будуть представлені твори зарубіжних композиторів: І.С. Баха,

Дж. Платті, Ф.Е.Баха, Ф.Гаспара, Ф.Бенда, Г.Ф.Генделя.

Запрошуємо всіх любителів класичної музики. Вхід вільний.

 

Переглядів: 212
 Друк

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що на офіційному веб-порталі ДФС України оприлюднено доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності «Єдиного вікна подання електронної звітності». При цьому всі персональні налаштування користувача та довідники залишаються незмінними.

З переліком змін і доповнень до даної версії та новими формами електронних документів можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС України в рубриці Головна>Електронна звітність ( http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/ ).

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 85
 Друк

Нещодавно в Білоцерківській ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю для юридичних і фізичних осіб. На запитання платників відповідала перший заступник начальника Оксана Чустіль. Під час даного заходу на всі питання були надані роз’яснення згідно чинного законодавства. Пропонуємо до вашої уваги найактуальніші з них.

Де можна отримати інформацію про розмір ставок податку на нерухоме майно?

Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу встановлюються за рішенням сільської, селищної міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, визначеної законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1м2 бази оподаткування. Інформацію про ставки місцевих податків і зборів можна отримати у Центрі обслуговування платників за місцем розташування об’єкта оподаткування та/або на веб-сайтах місцевих рад або на сайті ДФС України.

З якого періоду громадянин, який викуповує орендовану земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, повинен сплачувати земельний податок?

Якщо фізична особа викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, то фізична особа є платником земельного податку з дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку. До дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку сплачується орендна плата відповідно до договору оренди землі.

Які терміни сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб та юридичних осіб?

Відповідно до п.265.10. статті 265 ПКУ передбачено, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Білоцерківська ОДПІ

На Білоцерківщині проведено зустріч із сільськогосподарськими товаровиробниками

Днями в Білоцерківській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області відбулася зустріч з керівниками та головними бухгалтерами сільськогосподарських  товаровиробників. Приводом стало обговорення проблемних питань, які виникають під час заповнення додатку до Критеріїв оцінки ступеня ризиків достатніх для зупинення податкової накладної.

Розпочинаючи зустріч, в.о. начальника Ігор Орленко зазначив, що проведення роз’яснювальних заходів щодо правильного застосування окремих норм податкового законодавства відіграє важливу роль у процесі якісного обслуговування платників податків. Зокрема, зазначив, що 13 жовтня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.09.2017 №776 «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Наказ №776).

Відповідними змінами передбачено автоматичне врахування системою Моніторингу інформації, поданої за встановленою формою платниками - сільськогосподарськими товаровиробниками, що внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», та/або сільськогосподарськими підприємствами, що на 31 грудня 2016 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Податкового кодексу України (в редакції, що діяла на 31 грудня 2016 року) і мають власну чи орендовану земельну ділянку загальною площею понад 200 га включно станом на 1 січня 2017 року, що задекларована до 20 лютого 2017 року, і у яких за період з 1 січня 2017 року не було одночасної зміни засновника і керівника та в якій зазначено коди, згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) постачання (виготовлення) встановлених груп товарів.

В ході зустрічі жваво обговорювались шляхи наповнення відомостей про об’єкти оподаткування та основні засоби сільськогосподарських підприємств, що підтверджують транспортування, зберігання продукції.

Наостанок очільник наголосив  представникам аграрного бізнесу на необхідність більш ретельного контролю за чітким дотримання порядку заповнення декларації з ПДВ та податкових накладних, що підтверджують право на отримання бюджетної дотації.  Адже через допущені помилки с/г товаровиробники втрачають реальні кошти, які вони могли б отримати у вигляді дотації з бюджету.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 58
 Друк

04.11.2017 року на святі села Рибчинці були присутні керівники району,помічник-консультант депутата Верховної Ради України Віталія Гудзенка; помічник депутата обласної ради Бондарчук К.Ф.;помічник голови благодійного фонду «Фортеця».

Музичні вітання дарували учасники жіночого вокального ансамблю «Господиньки» - Цапіївського сільського клубу;

09.11.2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт «З добром та піснею до людей» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. За вагомий внесок в розвиток, збереження, популяризацію української національної культури району, кращих фахівців галузі було нагороджено грамотами та подяками начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації, голови районної ради. Нагороди від депутата Верховної Ради України В.І.Гудзенка отримали працівники і аматори галузі культури та цінні подарункам Районний будинок культури та сільські клубні заклади. Також відзнаками були нагороджені, працівники установ культури ,депутатами Київської обласної ради В.І. Скрипи та Л.П.Глиняного. Від благодійного фонду «Фортеця» були відзначені солісти районного Будинку культури. За підсумками районного огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності «Світ талантів Сквирщини» з нагоди 85-ї річниці утворення Київської області було нагороджено грамотами та цінними подарунками кращі колективи сільських клубних установ;

10.11.2017 року в с. Тхорівка святкували день села. На свято були запрошені керівники району;помічники депутата Верховної Ради України Гудзенка В.І.;депутата обласної ради Глиняного Л.П.;представник благодійного фонду «Фортеця»;редактор районної газети «Вісник Скврщини»;представник ПП »Розволожжя». Музичні вітання дарували аматори Пустоварівського СБК;ВІА «Добродії» Тхорівського СБК та учні місцевої школи;

17.11.2017 року щорічно в листопаді місяці в Сквирському районі відзначається День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям району, всім працівникам сільського господарства, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. На районному святі були присутні поважані гості – керівники району,ветерани сільськогосподарської галузі. Під пісню «Зеленеє жито»,яку виконав Володимир Мошківський виносять коровай,звучить вітання від господаря свята – начальника управління агропромислового розвитку Миколи Васильовича Сиворакши. Для церемонії нагородження запрошуються керівники району. Привітати винуватців свята завітали аматори району: вокальний жіночий ансамбль «Солошки»,керівник Анатолій Рай;солісти Олеся Центило – Гіптенко,Валентин Антоненко,Сергій Господаренко,Анатолій Рай,Володимир Мошківський;троїсті музики «Лотоки» Пустоварівського сільського Будинку культури;

17.11.2017 року в приміщенні Дулицького сільського Будинку культури вшановували працівників ПП »Новагрос». З вітальним словом виступив заступник директора Куманський В.С.,агроном підприємства Карповець А.М.Аграріїв привітала голова сільської ради. Проведено церемонію нагородження кращих працівників. Музичні вітання дарували аматори сільського Будинку культури: фольклорний ансамбль «Серпанок»; тріо «Горлиця»;

19.11.2017 року в Лавриківському сільському клубі проведена інформаційна година до Дня Гідності та Свободи «Події,що змінили долю України». В заході взяли участь діти 11 -16 років. Бібліотекар розповіла про свідомий вибір українців,які перебороли страх і взяли на себе відповідальність за долю країни та наголосила,що Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала громадян. Відвідувачі переглянули відео «Майдан – шлях до свободи» про події всіх днів народних мітингів, починаючи з 21 листопада 2013 року та закінчуючи кривавим для України Днем Соборності 22 січня 2014 року. Біля фотовиставки «Янголи , які стали героями» присутні пам`янули хвилиною мовчання Героїв Майдану та запалили свічку пам`яті Небесній Сотні;

21.11.2017 року на свято села Лаврики прибули керівники району,помічники депутатів Верховної Ради України,обласної ради,благодійного фонду «Фортеця».Проведена церемонія нагородження активістів села,довгожителів,працівників ТОВ ім. Шевченка.Музичні вітання надсилали аматори сільського клубу: соліст Савіцький Денис;драматичний гурток «Соловейко»;вокальний ансамбль «Господиньки» Цапіївського сільського клубу;

21.11.2017 року спогади про Революцію Гідності 2013-2014 рр, яка сколихнула весь світ, навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України,саме цим подіям на Майдані зібралися керівники району,жителі міста біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні на урочисте зібрання,яке відкрилось Гімном України. До слова запрошуються: заступник голови РДА Славінська О.,голова районної ради Гриша В.В.,міський голова Скочко В.А. , учасник революції Гідності, голова громадської організації «Народна Рада» міста Сквири, волонтер – Рудніченко Н.М. учень НВК №4 Окуліта Микола. Хвилиною мовчання вшановано вічну пам’ять тих, хто віддав своє життя за Незалежність України. Учасники революції Гідності та воїни АТО до підніжжя пам'ятника ставлять свічки та квіти. Пісню «Не сумуй» у виконанні Валентина Антоненка, вірш Ігоря Бірчі «Я Україна» ,якого прочитала Олена Костильова,пісню «Молитва за Україну» у виконанні сестер Віри, Надії, Любов Фіялко.,виступи яких

присвячені патріотам Революції Гідності,загиблим воїнам АТО. Молебень за Україну провів благочинний Сквирського району, настоятель храму Святого Миколая – Віктор Скакевич;

21.11.2017 року тематичну годину до Дня Гідності та Свободи «Ми вибороли право жити гідно у неньці -України» проведено в приміщенні Горобіївської НВК. Перед присутніми виступила вчитель історії Хвиль О.Ю.,директор школи Чабан В.М.Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні та запалили свічки пам'яті;

21.11.2017 року з подіями на Майдані Революції Гідності ознайомила учнів директор В.Єрчиківського СБК. Хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані та запалили свічки пам'яті;

21.11.2017 року в с. Буки біля Хреста пам'яті зібрались жителі села,щоб вшанувати героїв Небесної Сотні. До могил воїнів АТО Павленка Сергія та Сушкова Сергія поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять про них;

21.11.2017 року в глядацькій залі Шамраївського Будинку культури проведено захід з нагоди вшанування Революції Гідності. Зі сцени ведучі Юлія Кушнір та Сергій Чагарний згадують події 2013 року. Лунають вірші у виконанні Назара Рибіцького, Паули Інфантіно та Вікторії Сарафин; гімн дітей України у виконанні Анастасії Авраменко, Анастасії Чорногор, Каріни Литвиненко, Ірини Гребінник та Катерини Литвиненко. На екрані події 2013 року;

22.11.2017 року в с.Токарівка захід «Свічка голодомору не згасне в нашім серці» проведено в сільському клубі. Метою заходу є виховувати у дітей повагу до людей , які пережили складний період української історії,громадську свідомість та співчуття. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих односельців під час Голодомору та запалили свічки пам'яті;

21.11.2017 року в с. Шаліївка в приміщенні сільського Будинку культури проведена година пам'яті присвячена Героям Небесної Сотні. Перед присутніми виступила голова сільської ради,директор СБК. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Революції Гідності;

22.11.2017 року в с. Каленна біля пам'ятного знаку зібрались жителі села,що прийшли вшанувати пам'ять померлих односельців під час Голодомору,запалили свічки пам'яті. Заупокійну панахиду по померлих провів отець Віктор;

22.11.2017 року в с. Шапіївка в приміщенні школи для дітей села проведено годину пам'яті по жертвах Голодомору. До присутніх звернувся вчитель історії,який навів факти виникнення штучного голоду на Україні;

22.11.2017 року в селах Цапіївка, Терешки на кладовищі біля пам'ятного знаку зібралися жителі села щоб хвилиною мочання вшанувати пам'ять загиблих односельців під час голодомору;

22.11.2017 року в с. В.Єрчики жителі села відвідали місце поховання померлих від Голоду односельців та хвилиною мовчання вшанували вшанували їх пам'ять.В сільському Будинку культури директор закладу для учнів села провела годину пам'яті присвячену подіям, які відбувались в 30-роках XX століття, а саме голоду 1932-1933 років, які отримали назву голодомор;

22.11.2017 року в с. Горобіївка проведено мітинг на двох кладовищах де знаходяться місця поховання жертв Голодомору. До присутніх звернувся голова сільської ради. Отець Тарасій провів заупокійну панахиду та запалили свічки пам'яті;

24.11.2017 року в с. Самгородок біля Свічки пам'яті на честь загиблих односельців в роки великого Голодомору та Другої Світової війни зібрались учні школи,які хвилиною мовчання вшанували загиблих та запалили свічки пам'яті;

24.11.2017 року в с. Шамраївка на святому місці, де височіє відлитий з металу 12-метровий хрест, відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Щоб пом’янути замордованих голодною смертю жителів села прийшли учні школи, вчителі та директор школи, виконком сільської ради, працівники Будинку культури та бібліотеки. Вони поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили лампадку на знак вшанування загиблих;

24.11.2017 року в актовому залі Великополовецького НВК спільно з працівниками культури проведено історичну годину. До присутніх звернулася вчитель Степенко Я.В. Учасники заходу мали змогу переглянути відеофільм про голодомор. Вірші про страшне лихоліття тих років декламували Вікторія Міщенко,Олександра Биковець, Вікторія Лупачова та ведучі заходу Ірина Федоренко та Діана Запорожець. Хвилиною мовчання з запаленими свічками вшановано пам'ять загиблих. 25 листопада о 16 - 00 год біля Хреста пам’яті жертв Голодомору провів отець Миколай;


24.11.2017 року в с.Кривошиїнці на кладовищі біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору зібралися жителі села,щоб вшанувати пам'ять загиблих односельців в період 1932-1933 років. Перед присутніми виступив вчитель історії Поспелов Л.М.,вчитель зарубіжної літератури Носанчук І.В., секретар сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих та запали свічки пам'яті. Заупокійну панахиду провів отець Андрій;

25.11.2017 року в с. Буки проведено мітинг на кладовищі біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору. До присутніх звернулась голова сільської ради,яка навела історичні факти страшного геноциду проти українського населення,оголошено хвилину мовчання до підніжжя знаку;

25.11.2017 року в с. Миньковці проведено мітинг «Забуттю не підлягає» біля пам'ятного знаку жертвам голодомору на кладовищі. До присутніх звернувся голова сільської ради та оголосив хвилину мовчання,до підніжжя пам'ятного знаку поклали квіти та запалили свічки.

25.11.2017 року в с. Лаврики в приміщенні клубу для дітей села проведено годину роздум «Три колоски за дротом». Завідуюча клубом на вела історичні дані про події 1932-1933 років. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та запалили свічки;

25.11.2017 року біля пам'ятного знаку по вулиці Залізничній відбувся мітинг по померлих від Голодомору 1932-1933 років. Ведуча відкриває мітинг та наводить страшні цифри геноциду українського народу.До слова запрошується вчитель історії Сквирського НВК Хмельницька Н.Г.Під музику Скорика учні Надія,Віра,Любов Фіалки зачитують спогади очевидців Голодомору. Метроном відліковує хвилину мовчання. До присутніх звертаються керівники району. Відбувається церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку. Заупокійну панахиду по померлих проводять благочинні Сквирського району,священники Української Православної церкви Київського патріархату.

Матеріал підготовила

К.А.Трофимчук

 

Переглядів: 196
 Друк

27 листопада рятувальники Сквирського РС відпрацювали норматив зі спеціальної фізичної підготовки. В'язання  подвійної  рятувальної петлі  з  надяганням її на потерпілого.

Метою подібних занять є вдосконалення навичок та вмінь, для подальшого застосування їх у службовій діяльності.

 

Переглядів: 73
 Друк

Bідбулася зустріч учасників АТО та їх сімей з психологом Кризової служби Бочаровою Оксаною. Такі зустрічі вже стали традиційними. І цього разу це також плідна робота. Плануємо майбутнє, шукаємо ресурси – ресурси сім’ї, вчимося формувати запит. Щоб досягти цілей в житті необхідна взаємодія.

Такі зустрічі проводяться в невимушеній обстановці. Теплі стосунки і цікава справа об’єднує учасників зустрічі, сприяє вирішенню проблем родини. І кожного разу виникає бажання зустрітися знову.


Переглядів: 230
 Друк

28 листопада 2017 року у залі засідань Сквирської районної ради відбулось засідання чергової 19 сесії районної ради. В роботі сесії взяли 25 депутатів районної ради, виконуюча обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В., заступник голови райдержадміністрації Хлєбік О.Ю., заступник міського голови Сергієнко Л.В., помічник-консультант депутата Київської обласної ради В.І.Скрипи Бондарчук К.Ф., помічник-консультант депутата Київської обласної ради Глиняного Л.П. Власюк Т.Г., помічник-консультант народного депутата України Сольвара Р.М. Бурдик Л.В., начальник Сквирського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Довгаль М.П., начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району Гашенко О.А., головний лікар Сквирської ЦРЛ Чиж А.Г., головний лікар Сквирського центру первинної медико-санітарної допомоги Колесник-Гавронська Н.В., заступник директора Сквирського районного центру зайнятості Соболь Н.А., директор Сквирського дитячого будинку „Надія” Сквирської районної ради Майорко Н.В., директор ДНЗ „Сквирське вище професійне училище” Пасічник О.С., голови сільських рад, керівники відділів, управлінь та установ району, представники громадськості і ЗМІ. Головував на сесії голова районної ради В.В.Гриша.

Переглядів: 231
  Read More...


Сторінка 1 з 16
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack