Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2017
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
П'ятниця, 01 грудня 2017


Друк

На своїй 47-й сесії у 1992-му році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції № A/RES/47/3 проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу - 3-е грудня стало датою Міжнародного дня інвалідів.

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей.

У переддень Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями делегація на чолі з виконуючою обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінською відвідала інвалідів 1-ї групи. У заході брали участь начальник управління соціального захисту РДА Н.А.Рогоза, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району С.П.Радчук, голова районної організації ветеранів війни і праці М.І.Шевчук, голова Правління Спілки інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «Праглення-Сквира» В.Й.Саченко і перший заступник голови Правління «Прагнення-Сквира» В.Л.Лозинський.

Приїхавши до оселі Петруневича Віктора, делегація зіткнулася з тим, що до будинку неможливо підійти (багнюка), адже дорога грунтова і не ремонтувалася не одне десятиріччя. Можна лише уявити, як його мама – Оксана Петруневич доставляла лежачого інваліда у лікарню на огляд. О.В. Славінська поцікавилась станом здоров’я хлопця, підбадьорила добрим словом і вручила продуктовий набір від Спілки «Прагнення-Сквира». Переглядів: 185

  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ГРУДНЯ

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що 01 грудня поточного року розпочато фінансування пенсій та грошової допомоги за грудень 2017 року. Профінансовано  ЦПЗ №7 за  4 та 5 число - 100%  та 6 число – частково.

Переглядів: 132
  Read More...Друк

До уваги мешканців

с.Селезенівка та с.Кривошиїнці   Сквирського  р-ну!

 

05 грудня  2017 року  з 09.30  год. до 12.00  год. відбудеться прийом та обслуговування   громадян  спеціалістами  Сквирського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:

с.Селезенівка,   в  приміщенні  Селезенівської с/ради о 9.30 годині;

с.Кри вошиїнці,   в  приміщенні  Кривошинецької с/ради о 10.30 годині;

Переглядів: 120
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack