Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Вівторок, 05 грудня 2017


Друк

Про схвалення Районної програми інтеграції,

соціальної адаптації та захисту внутрішньо

переміщених осіб на 2018-2019 роки

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пунктів 8, 9 статті 11 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", рішення сесії Сквирської районної ради від 28 вересня 2017 року № 06-17-07, з метою підтримки сімей, що переїхали на тимчасове проживання з території південних та східних областей України та опинилися у складних життєвих обставинах:

1. Схвалити проект Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступнику голови Сквирської районної державної адміністрації у встановленому порядку організувати подання Сквирською районною державною адміністрацією проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми управлінням та іншим структурним підрозділам Сквирської районної державної адміністрації забезпечити безумовне виконання Програми. Про хід її виконання інформувати Сквирську районну державну адміністрацію через управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації двічі на рік: 15 січня та 15 липня.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Хлєбік О.Ю.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В. Славінська


СХВАЛЕНО

Розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної

державної адміністрації

30 листопада 2017 року № 705

Районна програма

інтеграції, соціальної адаптації та захисту

внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки

м. Сквира

2017


ПАСПОРТ

Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту

внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

2.

Розробник Програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

3.

Відповідальний виконавець Програми

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

4.

Учасники програми

Управління, відділи та інші структурні підрозділи Сквирської районної державної адміністрації; Сквирська центральна районна лікарня; Комунальний заклад "Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги"; виконкоми міської та сільських рад; Сквирський районний центр зайнятості; Сквирський центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді; Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України; районні громадські організації

(за згодою)

5.

Термін реалізації Програми

Протягом 2018-2019 років

6.

Перелік місцевих бюджетів, що беруть участь у виконанні Програми

Місцеві бюджети, інші джерела фінансування

7.

Фінансові ресурси, необхідні для реалізації Програми

Фінансове забезпечення заходів, передбачених цією Програмою, проводиться за рахунок коштів районного (безпосередньо через районні Програми "Турбота", "Назустріч дітям") та з місцевих бюджетів

І. Загальна характеристика Програми

Районна програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" та передбачає об’єднання зусиль органів державної влади всіх рівнів, місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, громадських об’єднань та інших організацій стосовно вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

Програма спрямована на забезпечення дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб, передбачених Законом України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" та інших нормативно-правових актів.

ІІ. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма

В результаті бойових дій на території Донецької та Луганської областей значна частина мешканців населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, перемістились до інших населених пунктів України, в тому числі у населені пункти Сквирського району.

У зв’язку із цим існує необхідність проведення комплексу заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та захист внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 01 листопада 2017 року в управлінні соціального захисту населення району перебувають на обліку 355 осіб (244 сімей), які переїхали з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, у тому числі: 140 осіб працездатного віку; 62 - дітей; 14 - інвалідів; 153- пенсіонерів.

У 2017 році сума коштів в Сквирському районі для виплати щомісячної адресної грошової допомоги склала 841,8 тис. грн., з районної програми "Турбота" виділено матеріальну допомогу 8 особам на суму 5,5 тис. грн.

Внутрішньо переміщені особи, які прибули на територію Сквирського району, потребують грошової, соціальної та інших видів допомог, а деякі потребують вирішення житлових питань.

Таким чином, в умовах сьогодення, зазначена категорія населення потребує уваги з боку державних структур, органів місцевого самоврядування, громадськості тощо.

ІІІ. Мета Програми

Метою програми є:

1) зменшення соціальної напруги серед внутрішньо переміщених осіб;

2) реінтеграція внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади;

3) забезпечення соціальної, фізичної, медичної, психофізіологічної та матеріальної підтримки внутрішньо переміщеним особам;

4) забезпечення тимчасового поселення сімей, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та опинилися у складних життєвих обставинах (у разі потреби);

5) виплата грошової допомоги громадянам, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Сквирського району та перебувають у складних життєвих обставинах;

6) сприяння у працевлаштуванні тощо.

IV. Шляхи виконання Програми

Програма спрямована на поступове вирішення основних проблем і зменшення соціальної напруги серед внутрішньо переміщених осіб шляхом забезпечення соціальних гарантій для цієї категорії осіб. Для досягнення основної мети передбачено здійснити заходи правового, соціального, медичного, транспортно-побутового та культурно-масового характеру.

Програма реалізується шляхом здійснення заходів за напрямками:

інформаційно-правового – підвищення рівня інформованості серед внутрішньо переміщених осіб та надання їм правової допомоги;

соціального – забезпечення соціальних гарантій внутрішньо переміщеним особам тощо;

медичного – збереження здоров’я внутрішньо переміщеним особам, створення умов для медичного обслуговування внутрішньо переміщених осіб.

V. Ресурсне забезпечення

Фінансове забезпечення заходів, передбачених цією Програмою, проводиться за рахунок коштів районного, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

VІ. Напрямки і заходи Програми

З метою реалізації Програми визначено напрямки та заходи, а також відповідальних за виконання, джерела та обсяги фінансування (додаток до Програми).

VІІ. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Управління та контроль за виконанням Програми, координацію дій між виконавцями покладається на управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

VІІІ. Очікувані результати

У результаті виконання Програми будуть досягнені соціальні показники:

1) реалізація державної політики у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб;

2) вирішення соціально-побутових питань, пов’язаних з організацією тимчасового проживання, медичного забезпечення, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;

3) отримання вчасних і якісних адміністративних послуг внутрішньо переміщеними особами;

4) зменшення рівня безробіття серед внутрішньо переміщених осіб, зростання професійного рівня;

5) створення сприятливих умов для проживання, навчання та оздоровлення дітей внутрішньо переміщених осіб.

Керівник апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток

до Районної програми інтеграції,

соціальної адаптації та захисту

внутрішньо переміщених осіб

на 2018-2019 роки

Заходи Районної програми

інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб

на 2018-2019 роки

з/п

Назва заходу

Відповідальні виконавці та головні розпорядники коштів

Джерела фінансування

Термін виконання

Сума коштів, тис. грн. районного бюджету

1.

Забезпечення якісного обслуговування внутрішньо переміщених осіб в управлінні соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

2.

Проведення інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи з громадянами, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

3.

Забезпечення обліку громадян, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та виявили бажання працювати

Сквирський районний центр зайнятості

(за згодою)

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

4.

Працевлаштування громадян, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, надання всіх послуг щодо зайнятості

Сквирський районний центр зайнятості

(за згодою)

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

5.

Здійснення обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Сквирського району

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

6.

Соціальна допомога особам, які  переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції:

забезпечення функціонування банку одягу;

забезпечення продуктовими наборами;

забезпечення гуманітарною допомогою у вигляді вживаних речей

Районна організація Товариство Червоного Хреста (за згодою)

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

7.

Надання соціальних послуг, здійснення соціальних інспектувань, соціального супроводу громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Сквирського району

Сквирський центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді

(за згодою)

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

8.

Першочергове влаштування до дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл дітей громадян, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Сквирського району

Відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації;

виконкоми міської та сільських рад

(за згодою)

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

9.

Виплата матеріальної допомоги громадянам, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Сквирського району та перебувають у складних життєвих обставинах

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації;

виконкоми міської та сільських рад

(за згодою)

Районний та місцеві бюджети

2018-2019 роки

В межах фінансування Програми "Турбота"

10.

Забезпечення своєчасної виплати пенсій та соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам

Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України; управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

11.

Організація оздоровлення та відпочинку дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб

Служба у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

В межах фінансування Програми "Назустріч дітям"

12.

Забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів, які є внутрішньо переміщеними особами, технічними засобами для використання в амбулаторних та побутових умовах за рішенням консультативно-лікарських комісій (в разі відсутності або втрати індивідуальної програми реабілітації)

Заклади охорони здоров'я району, управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

13.

Організація безоплатного користування музеями, бібліотеками, клубами та іншими об’єктами культури внутрішньо переміщеними особами

Відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації

Не потребує фінансування

2018-2019 роки

-

14.

Забезпечити тимчасове поселення сімей, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та опинилися у складних життєвих обставинах (у разі потреби)

Виконкоми міської та сільських рад

Місцеві бюджети

2018-2019 роки

-

15.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням в оздоровчих закладах осіб, які прибувають (прибули) з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та потребують оздоровлення

Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації

виконкоми міської та сільських рад

Місцеві бюджети

2018-2019 роки

-

Начальник управління соціального захисту

населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза

Переглядів: 118
 Друк

Про утворення нового складу дисциплінарної комісії

з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних

службовців, які займають посади державної служби категорії

"Б" і "В" Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 69 Закону України "Про державну службу":

1. Утворити новий склад дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців, які займають посади державної служби категорії "Б" і "В" Сквирської районної державної адміністрації (далі – дисциплінарна комісія), що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 вересня 2017 року № 547;

розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 17 жовтня 2017 року №621.

Підстава: подання голови первинної профспілки Сквирської районної державної адміністрації Юрчук О.А.

Виконуюча обов'язки

голови адміністрації О.В. Славінська


Додаток

до розпорядження виконуючої

обов’язки голови Сквирської

районної державної адміністрації

30 листопада 2017 року № 704

СКЛАД

дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ

Сквирської районної державної адміністрації

Від керівника державної служби

Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови райдержадміністрації;

Хлєбік Ольга Юріївна заступник голови райдержадміністрації;

Салтанюк Віктор Леонідович керівник апарату райдержадміністрації;

Вигівська Оксана Сергіївна головний спеціаліст юридичного сектору апарату

райдержадміністрації.

Від органу первинної профспілки

Сквирської районної державної адміністрації з числа державних службовців

Юрчук Олена Аркадіївна начальник відділу управління персоналом та

організаційної роботи апарату

райдержадміністрації;

Орленко Любов Іванівна головний спеціаліст з питань запобігання та

виявлення корупції апарату

райдержадміністрації;

Войнілович Ірина Антонівна начальник загального відділу апарату

райдержадміністрації;

Рибак Сергій Васильович начальник відділу адміністративних послуг

райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 100
 Друк

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі

її у власність гр. Іващенку Олексію Степановичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Іващенка О.С. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ФОП Світличним В.Д., та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126,186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Іващенку Олексію Степановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Іващенку Олексію Степановичу земельну ділянку площею 4,4412 га. (з них ріллі-4,4412 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Іващенку Олексію Степановичу право власності на земельну ділянку.

2

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В.Славінська

Переглядів: 80
 Друк

 

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на грудень 2017 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 березня 2015 року № 71 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації":

Затвердити план роботи Сквирської районної державної адміністрації на грудень 2017 року (додається).

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В. Славінська


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження виконуючої

обов'язки голови адміністрації

30 листопада 2017 року № 702

План роботи

Сквирської районної державної адміністрації на грудень 2017 року

 

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

 

1

2

3

 

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік

грудень

Ульянова М.В.

 

Про внесення змін до рішення сесії Сквирської районної ради №03-11-07 від 22.12.2016 року «Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік»

грудень

Ульянова М.В.

 

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, районних організацій та установ у 2017 році

грудень

Славінська О.В.

 

Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік

грудень

Ульянова М.В.

 

Про внесення змін до рішення сесії Сквирської районної ради №03-11-07 від 22.12.2016 року «Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік»

грудень

Ульянова М.В.

 

Про підсумки перевірок стану військового обліку військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях і навчальних закладах району у 2017 році.

грудень

Волинець Ю.П.

 

Про організацію харчування дітей у І семестрі 2017/2018 навчального року

грудень

Заболотний О.В.

 

Про організацію проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

грудень

Кравчук О.В.

Заболотній О.В.

 

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови,

заступників голови райдержадміністрації

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у грудні 2017 року

грудень

Ульянова М.В.

 

Про виконання планового завдання по призову громадян району на службу за контрактом.

грудень

Волинець Ю.П.

 

Про хід розроблення, згідно розпорядження райдержадміністрації, детального плану території земельної ділянки під полігон твердих побутових відходів на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту

грудень

Гаврилюк О.Я.

 

Про виконання пп. 3.1 протокольного доручення голови Київської ОДА за підсумками наради від 13.09.2017 щодо здійснення контролю за заготівлею посипних матеріалів, піщано-сольових сумішей та залучення додаткової техніки для обслуговування доріг району в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

грудень

Ворушило М.С.

 

Про стан оперативної обстановки на території району

грудень

Шамрай Р.М.

 

Про забезпечення стабільної роботи закладів охорони здоров’я в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

грудень

Чиж А.Г.

Колесник-Гавронська Н.В.

 

Про стан надходження податків від зборів, які забезпечують виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів за листопад та 11 місяців 2017 року.

грудень

Марченко Л.М.

 

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації

грудень

Ловчинська А.В.

 

Про організацію харчування дітей у І семестрі 2017/2018 навчального року

грудень

Заболотний О.В.

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1.Законів України

 

№2163-VIII від 05.10.2017 «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»

грудень

Вигівська О.С.

 

№2190-VIII від 09.11.2017 «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби»

грудень

Вигівська О.С.

 

№2203- VIII від 04.11.2017 «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сім’ї загиблих таких осіб»

грудень

Вигівська О.С.

 

№2811-ХІІ від 21.11.1992 «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№1768-ІІІ від 1.06.2000 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

грудень

Рогоза Н.А

 

№1727-ІV від 18.05.2004 «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

грудень

Рогоза Н.А

 

№2109-ІІІ від 16 листопада 2000 року «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

грудень

Рогоза Н.А

 

№108/95-ВР від 24.03.1995 «Про оплату праці»

грудень

Рогоза Н.А

 

№2694-ХІІ від 14.10.1992 «Про охорону праці»

грудень

Рогоза Н.А

 

№3356 – ХІІ від 01.07.1993 «Про колективні договори та угоди»

грудень

Рогоза Н.А

 

№3551-ХІІ від 22.10.1993 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

грудень

Рогоза Н.А

 

№1931-XII від 06.12.1991 «Про пенсійне забезпечення»

грудень

Рогоза Н.А

 

№796-XII від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

грудень

Рогоза Н.А

 

№5203-VI від 06.09.2012 «Про адміністративні послуги» (ст.13) в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг

грудень

Рибак С.В.

 

№1952-IV від 01.07.2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 9). Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ

грудень

Рибак С.В.

 

№755-IV від 15.05.2003 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (ст. 6). Проведення державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців

грудень

Рибак С.В.

 

№2402-ІІІ від 26.04.2001 «Про охорону дитинства»

грудень

Кравчук В.О.

 

№ 2657-XII  від 02.10.1992 «Про інформацію»

грудень

Войнілович І.А.

 

№ 2297-VI від 06.10.2010 «Про захист персональних даних»

грудень

Войнілович І.А.

 

№4572-VI від 22.03.2012 «Про громадські об"єднання»

грудень

Войнілович І.А.

 

№2939-VI від 13.01.2011 «Про доступ до публічної інформації»

грудень

Войнілович І.А.

 

№280/97-ВР від 21.05.1997 «Про місцеве самоврядування в Україні»

грудень

Войнілович І.А.

 

4.2.Указів, Розпоряджень Президента України

 

№1529/99 від 03.12.1999 «Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

грудень

Сиворакша М.В.

 

№62/2001 від 29.12.2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

грудень

Сиворакша М.В.

 

№109/2008 від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

грудень

ЛовчинськаА.В.

 

4.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№837 від 08.11.2017 «Про удосконалення механізму призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

грудень

Вигівська О.С.

 

№ 855 від 15.11.2017 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві»

грудень

Вигівська О.С.

 

№873 від 15.11.2017 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 727»

грудень

Вигівська О.С.

 

№874 від 15.11.2017 «Деякі питання реалізації Закону України «Про Кабінет Міністрів України»

грудень

Вигівська О.С.

 

№1192 від 02.08.2000 «Про Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№189 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№81 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№612 від 16.11.2007 року Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№558 від 29.04.2004 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№115 від 13.02.2013 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№321 від 05.04.2012 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№187 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№158 від 28.02.2011р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

грудень

Рогоза Н.А.

 

№179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

грудень

Рогоза Н.А.

 

№625 від 10.06.2017 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866»

грудень

Кравчук В.О.

 

4.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

 

№305 від 25.07.16 Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

до 05.12.2017

Вигівська О.С.

 

№248 від 14.07.15 Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

01.12.2017

Носанчук І.А.

 

№832 від 23.09.09 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

01.12.2017

Рогоза Н.А.

 

№ 119 від 22.03.17 Про затвердження регіонального плану інформування населення про отримання пільг, соціальних виплат та соціального забезпечення на 2017 рік

до 05.12.2017

Рогоза Н.А.

 

№ 418 від 12.10.2016 Про організаційні заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів

до 05.12.2017

Ворушило М.С.

 

№ 147 від 03.04.2017 Про розподіл цільових видатків на лікування хворих на цукровий діабет

до 20.12.2017

Чиж А.Г.

 

№148 від 03.04.2017 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань

01.12.2017

Колесник-Гавронська Н.В.

 

№ 219 від 21.04.2017 Про організацію у 2017 році пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

до 20.12.2017

Колесник-Гавронська Н.В.

 

№ 64 від 23.02.2017 Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

до 29.12.2017

Кравчук В.О.

 

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№ 82-1 від7.07.2013 п. 2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.12.2107

Ловчинська А.В.

 

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання;

до 15.12.2107

Ловчинська А.В.

 

Протокол № 5 від 24.05.2012

5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

05.12.2017

Славінська О.В.

Сиворакша М.В.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.12.2107

Славінська О.В.

Пилюта О.П.

 

Протокол б/н від 02.07.2016

2.13. Взяти на особистий контроль заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО, на які виділені кошти державного бюджету на 2016 рік бюджетною програмою 2505150 “Заходи психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО та забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням”. Звіти про виконання заходів надавати щомісячно до департаменту соціального захисту.

до 10.12.2107

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

Протокол on-line наради від 20.07.2016

5.4. Надавати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформацію про поводження з твердими побутовими відходами та стан місць видалення відходів (полігонів) на території районів Київської області.

до 30.12.2017

Славінська О.В.

Ворушило М.С.

 

№ 14-1 від 13.02.2017

1. Взяти під особистий контроль питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та її виплат, недопущення вирівнювання заробітної плати некваліфікованих і висококваліфікованих працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день.

до 10.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№ 17-1 від 27.02.2017

2. Організувати відзначення жителів - ровесників заснування Київської області та працівників підприємств, установ, організацій, яким у 2017 році виповнюється 85 років, які відзначилися високими досягненнями в розбудові Київщини, сприяння її розвитку та економічному зростанню.

до 10.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

4.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

 

№670 від 17.11.2017 Про заходи щодо відзначення Дня Святого Миколая

грудень

Центило-Гіптенко О.Л.,

Заболотний О.В.,

Кравчук В.О.,

Рогоза Н.А.,

Хронюк І.Є.

 

Про розгляд Схеми планування території Сквирського району, її погодження розпорядженням райдержадміністрації та подальше подання Сквирській районній раді для затвердження.

до 28.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про погодження генерального плану с.Шамраївка

до 28.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про затвердження ДПТ підвідних інженерних мереж водо- та електропостачання на землях м/р в існуючій промзоні за межами населеного пункту до існуючого кондитерського цеху ТОВ»Грона-Партнер» по вул.Залізнична, 10 в м.Сквира

до 26.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

 

№ 208 від 16.11.2017 Про підготовку програм термін дії яких закінчується в 2017 році

01.12.2017

Кравчук В.О.,

Ворушило М.С.,

Рогоза Н.А.,

Пилюта О.П.

 

№ 218-1 від 24.11.2017 Про фінансування виплат по районній комплексній програмі підтримки військовослужбовців

01.12.2017

Рогоза Н.А.,

Кобилінський О.В.

 

Проект розпорядження про розроблення детального плану території забудованої земельної ділянки не сільськогосподарського призначення площею 1,3803га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту, на якій розміщена під’їзна залізнична колія №10 у власності ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

до 11.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Проект розпорядження про затвердження детального плану території

до 28.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

грудень

Кравчук В.О.

 

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2017 рік

до 04.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про заключний збір урожаю сільськогосподарських культур за 2017 рік згідно статистичної звітності форми 29 с-г

до 30.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан забезпечення сільськогосподарських підприємств району мінеральними добривами

до 31.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан виплати заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

грудень

Сиворакша М.В.

 

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан ведення галузі тваринництва

до 05.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки

до 30.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

до 30.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

грудень

Сиворакша М.В.

 

Про всебічний аналіз дотримання чинного законодавства щодо використання земель с/г призначення та повноти надходження до бюджету коштів за користування землею

до 04.12.2017

Сиворакша М.В.

 

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01.12.2017 та щосереди

Пилюта О.П.

 

Про підсумки роботи промислових підприємств району за січень-листопад 2017 року

12.12.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо надання інформації про проведення публічних закупівель через систему "Prozorro" стосовно проектів, які планується фінансувати за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел

01,08,15,22,

29.12.2017

Пилюта О.П.

 

Про здійснення державної регуляторної політики

до 25.12.2017

15.12.2017

Пилюта О.П.

 

Інформація щодо стану реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел

до 10.12.2017

Пилюта О.П.

 

Щодо запланованих та фактично профінансованих у 2017 році об’єктів та заходів, в розрізі джерел фінансування

до 10.12.2017

Пилюта О.П.

 

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 03.12.2017

Ворушило М.С.

 

Стосовно оснащення приладами обліку теплової енергії будівель бюджетних установ

до 03.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 05.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства до Пенсійного фонду України

до 10.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирних будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2017/2018року

до 10.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про моніторинг стану реформування житлово-комунального господарства

до 20.12.2017

Ворушило М.С.

 

Щодо реалізації співвласниками права визначення форми управління багатоквартирним будинком

до 30.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про поводження з твердими побутовими відходами та стан видалення відходів (полігонів)

до 30.12.2017

Ворушило М.С.

 

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами)

до 28.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 28.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району.

01,08,15,22,

29.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Про додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.

05.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

Експертиза цінності та науково-технічного опрацювання документів Тхорівської сільської ради, складання № 1 , № 2-Ос, 3 та акта про виділення документів до знищення

грудень

Гетманчук О.П.

 

Здача до ДАКО звіту розвитку архівної справи у Сквирському районі за 2017 рік

грудень

Гетманчук О.П.

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

грудень

Кравчук В.О.

 

Про організацію харчування дітей у І семестрі 2017/2018 навчального року

грудень

Заболотний О.В.

 

Про роботу Сквирського дитячого будинку «Надія» з питань захисту прав та інтересів дітей

грудень

Заболотний О.В.

 

Управлінське та методичне забезпечення діяльності психологічної служби навчальних закладів району

грудень

Заболотний О.В.

 

Соціально–правовий захист дітей з особливими освітніми потребами

грудень

Заболотний О.В.

 

Про основні культурні, соціальні, святкові та інші заходи

грудень

Войнілович І.А.

 

Про суспільно-політичну ситуацію у Сквирському районі

грудень

Войнілович І.А.

 

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації

грудень

Салтанюк В.Л.

Ловчинська А.В.

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

 

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності» (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до ст.40 цього Закону.)

до 30.12.2017

Гаврилюк О.Я.

 

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян»

грудень

Ловчинська А.В.

 

6.2.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

 

№11-22/10906 від 14.03.2017 «Звіт про проведення у рамках двомісячника благоустрою ремонту вуличної-дорожньої мережі населених пунктів»

1,8,15,22,29.12.2017

Ворушило М.С.

 

№7/16-6851 від 05.07.2010 «Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

до 10.12.2017

Ворушило М.С.

 

6.3. Розпоряджень обласної державної адміністрації

 

№305 від 25.07.16 Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

до 05.12.2017

Вигівська О.С.

 

№248 від 14.07.15 Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

до 01.12.2017

Носанчук І.А.

 

№832 від 23.09.09 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

до 01.12.2017

Рогоза Н.А.

 

№119 від 22.03.17 Про затвердження регіонального плану інформування населення про отримання пільг, соціальних виплат та соціального забезпечення на 2017 рік

до 05.12.2017

Рогоза Н.А.

 

№485 від 24.11.16 Про затвердження регіонального плану по залученню домогосподарств у систему житлових субсидій на опалювальний період 2016-2017 років

до 05.12.2017

Рогоза Н.А.

 

№281 від 24.05.2017 Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області

до 15.12.2017

Вигівська О.С.

 

6.4. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

 

№ 82-1 від7.07.2013 п. 2. Здійснювати аналіз стану виконання, визначених у пункті 1, завдань та інформувати облдержадміністрацію через відділ контролю апарату облдержадміністрації для узагальнення за формою, що додається.

до 15.12.2107

Ловчинська А.В.

 

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання;

до 15.12.2107

Ловчинська А.В.

 

Протокол № 5 від 24.05.2012

5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

05.12.2017

Славінська О.В.

Сиворакша М.В.

 

№ 65-1 від 09.08.2016

2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку.

до 10.12.2107

Славінська О.В.

Пилюта О.П.

 

Протокол б/н від 02.07.2016

2.13. Взяти на особистий контроль заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО, на які виділені кошти державного бюджету на 2016 рік бюджетною програмою 2505150 “Заходи психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО та забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням”. Звіти про виконання заходів надавати щомісячно до департаменту соціального захисту.

до 10.12.2107

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

Протокол on-line наради від 20.07.2016

5.4. Надавати до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації інформацію про поводження з твердими побутовими відходами та стан місць видалення відходів (полігонів) на території районів Київської області.

до 30.12.2017

Славінська О.В.

Ворушило М.С.

 

№ 14-1 від 13.02.2017

1. Взяти під особистий контроль питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та її виплат, недопущення вирівнювання заробітної плати некваліфікованих і висококваліфікованих працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий день.

до 10.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№ 17-1 від 27.02.2017

2. Організувати відзначення жителів - ровесників заснування Київської області та працівників підприємств, установ, організацій, яким у 2017 році виповнюється 85 років, які відзначилися високими досягненнями в розбудові Київщини, сприяння її розвитку та економічному зростанню.

до 10.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

6.5. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

 

№268 від 28.04.2017 «Про оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність Сквирської районної державної адміністрації»

грудень

Керівники структурних підрозділів адміністрації

 

№483 від 18.10.2016 «Про схвалення проекту Сквирської районної цільової Програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2016 – 2017 роки

грудень

Славінська О.В.

Ворушило М.С.

 

№93 від 20.02.2015 «Про затвердження першочергових заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення органів влади та органів місцевого самоврядування в Сквирському районі»

грудень

Салтанюк В.Л.

Ловчинська А.В.

 

№476 від 18.10.2016 «Про схвалення Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки»

грудень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№482 від 18.10.2016 «Про схвалення проекту Комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом в Сквирському районі на 2016 – 2020 роки»

грудень

Славінська О.В.

Довгаль М.П.

 

№612 12.12.2016 «Про районну комплексну Програму соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки»

грудень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

№475 12.10.2016 «Про внесення змін до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016 -2020 роки»

грудень

Хлєбік О.Ю.

Рогоза Н.А.

 

6.6. Доручень голови районної державної адміністрації

 

№48-1 від 23.09.2016 Щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

до 05.12.2017

Структурні підрозділи РДА

 

№105-1 від 28.07.2017 «Про організацію виконання розпорядження КОДА №312 від 07.06.2017

01.12.2017

Славінська О.В.

Шамрай Р.М.

 

п. 1.5,2.2 протоколу наради у голови райдержадміністрації щодо забезпечення успішного завершення бюджетного року,підготовки соціальних закладів, закладів освіти, охорони здоров»я до роботи в осінньо-зимовий період

01.12.2017

Хлєбік О.Ю.,

Ульянова М.В.

 

7. Надання методичної і практичної допомоги

громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб.

грудень

Гаврилюк О.Я.

 

громадянам, ФОП та юридичним особам з питань здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень)

грудень

Гаврилюк О.Я.

 

структурним підрозділам РДА, сільським радам, громадянам юридичних консультацій

грудень

Вигівська О.С.

 

суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

грудень

Рибак С.В.

 

сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

грудень

Кравчук В.О.

 

учасникам та постраждалим під час проведення АТО з питань отримання матеріальної допомоги

грудень

Кравчук В.О.

 

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних,

дорадчих та інших допоміжних органів, наради

 

8.1. Засідання

 

Координаційної ради для з організації виконання районної комплексної програми «Турботи»

06.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Координаційної ради для організації виконання районної комплексної програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім‘ям

06.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

07.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

12.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

15.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

15.12.2017

Рогоза Н.А

 

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

26.12.2017

Рогоза Н.А.

 

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

грудень

(за окремим планом)

Ворушило М.С.

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради по розгляду містобудівної документації

грудень

(за окремим планом)

Гаврилюк О.Я.

 

Комісії з питань захисту прав дитини

грудень

(за окремим планом)

Кравчук В.О.

 

8.2. Наради

 

Виїзний семінар з питань державної підтримки сільського господарства на 2018 рік в м. Біла Церква

01.12.2017

Сиворакша М.В.

 

з головними зоотехніками сільськогосподарських підприємств про стан ведення галузі тваринництва

27.12.2017

Сиворакша М.В.

 

зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

грудень

(за окремим планом)

Рогоза Н.А

 

8.3. Організаційно-масові заходи

 

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу творчих дитячих робіт «Новорічна композиція»

до 01.12.2017

Заболотний О.В.

 

Засідання Школи сприяння здоровю

01.12.2017

Заболотний О.В.

 

Районна виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей» в рамках тижня права

01-07.12.2017

Заболотний О.В.

 

Андріївські вечорниці «Ой, Андрію, даруй нам надію»

08.12.2017

Заболотний О.В.

 

Вистава «Маленький принц» для дітей молодшого та середнього шкільного віку

15.12.2017

Заболотний О.В.

 

Вітає Святий Миколай!

19.12.2017

Заболотний О.В.

 

ІІ (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

21.12.2017

Заболотний О.В.

 

Районний етап конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

25.12.2017

Заболотний О.В.

 

8.3.1. Культурно-масові заходи

 

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

01.12.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера

05.12.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Урочистості до Дня Збройних Сил України

06.12.2016

Хлєбік О.Ю.

 

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2017

Хлєбік О.Ю.

 

Відкриття Новорічної ялинки

19.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Центило-Гіптенко О.Л.

 

Гала-концерт фестивалю-конкурсу «Чарівна ліра»

21.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Центило-Гіптенко О.Л.

 

Новорічна розважальна програма «Здравствуй, Новий рік!»

31.12.2017

Хлєбік О.Ю.

Центило-Гіптенко О.Л.

 

Ярмаркові заходи м. Сквира

02.12.2017

16.12.2017

Сиворакша М.В.

 

8.3.2. Спортивно-масові заходи

 

Чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2005 р.н. на приз клубу «Стрімкий м’яч»

01-06.12.2017

Голуб І.В.

 

Участь в чемпіонаті України з гандболу серед юнаків 2004 та 2005 р.р. н. на приз клубу «Стрімкий м’яч»

01-06.12.2017

Голуб І.В.

 

Відкритий чемпіонат Сквирського району з футзалу серед чоловіків

01-23.12.2017

Голуб І.В.

 

Першість району з футзалу серед команд дитячо-юнацької футзальної ліги.

02-23.12.2017

Голуб І.В.

 

Особиста першість району з тенісу настільного серед чоловіків з нагоди Дня збройних сил України

09.12.2017

Голуб І.В.

 

Районний етап обласного фестивалю з міні-футболу серед учнів 1-2 та 3-4 класів «Футбольні надії Київщини»

13-14.12.2017

Голуб І.В.

 

Першість району з шахів серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів

29.12.2017

Голуб І.В.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

 

Переглядів: 110
 Друк

 

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що:

11 грудня, понеділок

Закінчується строк подання:

· звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за листопад (форма №1-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за листопад (форма №2-РС);

· звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за листопад (форма №3-РС);

· звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за листопад (форма №1-ОА);

· звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за листопад (форма №1-ОТ).

15 грудня, п’ятниця

Закінчується строк подання:

· звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за листопад (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за листопад;

· заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2018 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

20 грудня, середа

Закінчується строк подання:

· декларації акцизного податку за листопад;

· звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма № Д4 (місячна)) за листопад;

· податкової декларації  з рентної плати з розрахунком:

ü рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за листопад;

ü рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за листопад;

· податкової декларації з ПДВ за листопад платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

Закінчується строк сплати:

· єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за листопад (крім гірничих підприємств);

· авансового внеску з єдиного податку на грудень платниками І та ІІ груп.

21 грудня, четвер

Закінчується строк подання:

· заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з І кварталу 2018 року.

29 грудня, п’ятниця

Закінчується строк сплати:

· акцизного податку за листопад;

· податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад;

· податку на доходи фізичних осіб із загальної суми процентів, нарахованих за листопад на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

· військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад;

· рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за листопад;

· рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за листопад;

· плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за листопад;

· ПДВ за листопад платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

За довідками звертатись в Центр обслуговування платників Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ (вул. Богачевського, 20) або за телефоном 5-23-01

Відділ організації роботи

Білоцерківської ОДПІ

 

Переглядів: 59
 Друк

5 грудня рятувальники Сквирського районного сектору в рамках  проведення «Тиждень  безпеки життєдіяльності» завітали до Сквирського дитячого садка №2 «Малятко».

Працівники ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки, навели приклади пожеж та розповіли як діяти під час виявлення підозрілих предметів.

Основною метою такого пізнавального заходу є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.

 

Переглядів: 95
 Друк

5 грудня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку Сквирського дитячого садка №2 «Малятко».

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

 

Переглядів: 59
 Друк

Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свобода слова на ICTV». На його думку, достойний рівень оплати праці в Україні дозволить повернути кваліфіковані кадри в Україну. «Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн в середньому. Це зарплати, з яких платять податки. Завдання на наступний рік - не менше 10 тис. грн», - підкреслив Володимир Гройсман.

Переглядів: 137
  Read More...Друк

Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирському районі на 2017-2020 роки, схваленою розпорядженням голови райдержадміністрації від 09.02.2017 року № 69 та затвердженою рішеннями сесії Сквирської районної ради від 23.02 2017 року № 08-13-07 із змінами, внесеними рішенням сесії Сквирської районної ради
від 25.05.2017 року № 26-14-07,
визначено проведення по навчальних закладах району з учнівською та студентською молоддю військово-патріотичного заходу, присвяченого Дню Збройних Сил України.

Районний військово-патріотичний захід «Українцем я зовуся і цим іменем горджуся» було проведено 5 грудня на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» із залученням Сквирського військового районного комісаріату та громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини». У заході брали участь голова Райдержадміністрації В.В.Галюк, голова правління громадської спілки «Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини» В.Я. Мостовий і представник громадської спілки «Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини» І.Ю.Гук

Під виконання Державного Гімну України відбулася церемонія підняття Державного Прапору України. Честь підняти Прапор України мали солдат Бондар Олександр Юрійович та старший солдат Мішковець Олександр Вікторович.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Сквирської районної державної адміністрації В.В.Галюк. «6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

Переглядів: 192
  Read More...Друк

 

У Міжнародний день людей з обмеженими можливостями сквиряни приєдналися до цієї ініціативи і бажали всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства.

Правління Спілки інвалідів з враженням опорно-рухового апарату «Прагнення-Сквира» висловлює щиру вдячність першому заступнику голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінській, директору Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.В.Мошківській і усім працівникам установи, Директору ТОВ фірма «Грона» Н.М.Левенчук, Директору ДП ТОВ “Кліринг-Агро” С.А.Книшу, Директору ДП “Сквирський хлібозавод” ВАТ «Київхліб» О.М.Рибаку, Директору ТОВ «Агрофірма «Колос» Л.В.Центилу, Директору ПП ”Росава-Агро” В.І.Янчуку та підприємцям Н.Г.Боряк, В.В.Королю і І.М.Король за вагому допомогу при формуванні продуктових наборів, які були вручені найбільш незахищеним, важкохворим членам нашої Спілки.

Бажаємо процвітання Вашої справи! Щастя і здоров’я Вам і Вашим родинам!

З повагою

Голова Правління Спілки «Прагнення-Сквира» В’ячеслав Саченко

 

Переглядів: 132
 


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack