Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
грудня 2017


Друк

У заповненому залі засідань райдержадміністрації зібралися юні переможці обласних, республіканських та міжнародних олімпіад, конкурсів і змагань на районний захід «Новорічний дивосвіт». У заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша, начальник відділу освіти РДА О.В.Заболотний, волонтер Корпусу миру США Лариса Сісон, представники шкільної громадськості та ЗМІ.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк привітав зібрання з наступаючим Новим роком та Різдвом!

«Ви формуєте стратегію переможця, характер і вміння бути першим. Лише той, хто розвиває свій талант, може здобувати перемогу зараз і у майбутньому! Якщо є така талановита й успішна молодь – майбутнє нашої країни у надійних руках!» - наголосив Василь Васильович Галюк у своєму зверненні.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк вручив Почесні Грамоти переможцям олімпіад, конкурсів і змагань, а Дід Мороз нагородив їх смачними подарунками.

Слова вітань лунали від голови райради В.В.Гриші.

Учасники заходу прослухали святковий концерт аматорських колективів і виконавців.

 

Переглядів: 246
 Друк

29 грудня у Сквирському районі було вшановано пам`ять полеглих воїнів у боях за визволення Сквирщини від фашистських загарбників. Ветерани війни разом із головою райдержадміністрації Галюком В.В., головою районної ради Гришою В.В., заступником головою ветеранської районної організації Шевчуком М.І. та секретарем міської ради Бондар В. О. поклали корзини із квітами та вінки до Вічного Вогню на Меморіалі Слави. Присутні схилили голови у Хвилині Мовчання. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Далі делегація продовжила церемонію покладання квітів на Алеї Героїв (вул. Богачевського), де на гранітній стелі викарбувані прізвища 6 Героїв Радянського Союзу та двох повних кавалерів Орденів Слави - уродженців Сквирського району.

Вшановано також воїнів, які загинули у наші дні, захищаючи суверенітет і незалежність України при проведенні бойових дій антитерористичної операції.

 

Переглядів: 244
 Друк

Пунктом 8 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (зі змінами) (далі - Положення ), передбачено, що для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду ,за який враховуються доходи, без урахування податку з доходів фізичних осіб, відомості про які надаються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення ДФС, Пенсійним фондом України, фондами соціального страхування.

Відсутність необхідних даних у файлі-запиті (паспортні дані, ідентифікаційний номер) унеможливлює отримання від ДФС та ПФУ інформації про доходи 14-річних осіб і, як наслідок, проведення розрахунку субсидії домогосподарствам, у складі яких є такі особи.

Згідно з пунктом 14 Положення якщо отримати інформацію про доходи, необхідну для проведення автоматичного розрахунку субсидії, неможливо внаслідок помилки, виявленої в персональних даних особи під час обміну інформацією, орган соціального захисту населення повідомляє особу про необхідність виправлення помилки і проводить розрахунок субсидії протягом десяти робочих днів після подання особою оновлених даних та отримання інформації про доходи.

При цьому, враховуючи норму п.13 Положення щодо можливості подання протягом місяця необхідних документів у разі надання неповних даних, громадянин має надати необхідні відомості про14-річних осіб протягом місяця після інформування його про це.

Враховуючи викладене, розрахунок субсидії домогосподарствам, у складі яких є 14-річні особи, проводиться після отримання інформації про доходи цих осіб.

Додатково інформуємо, що відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (далі-Закон) кожен громадян України, який досяг чотирнадцятирічного віку,зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Нач. відділу допомог та компенсацій Приймаченко І.С.

Переглядів: 101
 Друк

.............28 грудня рятувальники взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації, щодо підведення підсумків роботи за 2017 рік, яке провів голова Сквирської районної державної адміністрації В.В.Галюк.

Засідання відбулось за керівників структурних підрозділів Сквирської РДА, районної ради, державних служб, установ, підприємств різних форм власності, представників засобів масової інформації. Усі задачі та питання, які були винесені на розгляд були обговоренні та ухваленні. Засідання в цілому завершилось успішно.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 69
 Друк

28 грудня 2017 року головою Сквирської районної державної адміністрації

В.В. Галюком у малому залі райдержадміністрації проведено засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним «Про виконання основних галузевих повноважень Сквирської райдержадміністрації її структурними підрозділами, координацію діяльності підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, районних організацій та установ в 2017 році».

Колегією заслухано підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі у 2017 році. Виступаючими висвітлено основні здобутки, недоліки та проблеми у відповідних галузях та шляхи їх вирішення.

Звіти голови райдержадміністрації, структурних підрозділів РДА, територіальних органів виконавчої влади в районі вирішено опублікувати у районній газеті «Вісник Сквирщини»

 

Переглядів: 211
 Друк

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з 26.12.2017 року відновив свою роботу пункт реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у м. Біла Церква.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФC України acskidd.gov.ua у розділі „Реєстрація користувачів”.

Білоцерківської ОДПІ

Переглядів: 49
 Друк

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу платників, що інформацію з питань адміністрування податків і зборів з юридичних осіб ви можете отримати у відділі податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського відділення за телефоном (0456) 39-10-29, з питань погашення боргу - за телефоном (0456) 39-19-18, з питань адміністрування податків і зборів з фізичних осіб - за телефоном (0456) 39-13-91 або за адресою: 09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Спартаківська, 15.

Сервісне обслуговування та надання адміністративних послуг, як і раніше, здійснюються в Центрах обслуговування платників за адресою місцезнаходження платників.

Білоцерківська ОДПІ

Переглядів: 40
 Друк

Уряд ухвалив ключові документи для запуску реформи системи охорони здоров’я, яка стартує з первинної ланки, та розширив перелік «доступних ліків».

З 1 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого лікаря (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі.

Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. Його послуги (консультації, направлення, довідки, профілактичні огляди, основні аналізи) для громадян будуть безкоштовними. Сімейний лікар може працювати як у медичному закладі, так і мати власну практику. Уряд спростив відкриття медпрактики - тепер для отримання ліцензії на власну медичну практику у сімейній медицині або педіатрії на процедуру в МОЗ потрібно буде витратити не 30, а всього 7 днів.

Перехід первинної ланки медичної допомоги на нову систему фінансування (отримання коштів за надання послуг конкретним пацієнтам) відбудеться з липня наступного року. Заклади первинної ланки меддопомоги будуть отримувати кошти від Національної служби здоров’я України - національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення. Вже на початку січня буде оголошено конкурс на посаду голови Служби, і до липня вона буде утворена та розпочне роботу.

Переглядів: 270
  Read More...Друк

Ось і настає Новий рік та інші зимові свята. На вулицях можна почути тріск і вибухи всіляких новорічних петард і феєрверків. Щоб уникнути біди, пов'язаної з пожежею, що виникла в результаті використання піротехніки, неправильно встановленої ялинки та використання неякісної електричної продукції (електрогірлянди, підсвітки, іграшки і т.д.), рятувальники нагадують про необхідність дотримання вимог, що пред'являються до піротехнічних виробів, а також вимог щодо встановлення ялинок і використання електричних гірлянд.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Необхідний контроль з боку дорослих за придбанням та використанням дітьми піротехніки. Іграшки коштують дешево, і дітвора звідусіль їх скуповує, але статистика свідчить, що з настанням новорічних урочистостей в районах і країні, значно збільшується кількість опікових хворих, постраждалих від «фокусів» піротехнічних виробів, виникнення пожеж. Торговельні організації повинні пам'ятати, а батьки знати, що піротехнічні вироби в продажу можуть відпускатися тільки дітям старше 12 років.

Не використовуйте піротехнічні вироби в приміщеннях, а також в безпосередній близькості від житлових і інших об'єктів. Не спрямовуйте петарди і феєрверки в сторону людей, вікон будівель і автомашин. У разі пожежі телефонуйте за номером «101".

У разі дотримання запропонованих порад і правил, новорічні вихідні не принесуть горя і розчарувань, а будуть дійсно радісними, довгоочікуваними, улюбленими і головне - БЕЗПЕЧНИМИ!

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 76
 Друк

......За даними УкрГідрометцентру, 28 грудня  у м. Києві та Київській області туман.

 

Переглядів: 199
 


Сторінка 1 з 22
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack