Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2018
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Понеділок, 01 січня 2018


Друк

Про затвердження Порядку преміювання,

встановлення надбавок, виплати матеріальної

допомоги на вирішення соціально-побутових питань

працівникам апарату Сквирської районної державної

адміністрації, які виконують функції з обслуговування

та преміювання, виплати матеріальної

допомоги на вирішення соціально-побутових питань

робітникам, зайнятих обслуговуванням

Сквирської районної державної адміністрації

 

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оплату праці", постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів" та наказу Міністерства соціальної політики від 02 жовтня 1996 року № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 1996 року за № 593/1618 (із змінами):

Затвердити Порядок преміювання, встановлення надбавок, виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату Сквирської районної державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування та преміювання, виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань робітника, зайнятих обслуговуванням Сквирської районної державної адміністрації.

Голова адміністрації В.В. Галюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

28 грудня 2017 року № 752

ПОРЯДОК

преміювання, встановлення надбавок, виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату Сквирської районної державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування та преміювання, виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань робітникам, які зайняті обслуговуванням Сквирської районної державної адміністрації

1. Це Порядок розроблено відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оплату праці», постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» та наказу Міністерства соціальної політики від 02 жовтня 1996 № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 1996 року за № 593/1618 (із змінами).

2. Встановлення надбавок працівникам апарату Сквирської районної державної адміністрації, які виконують функції з обслуговування, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (надбавки за високі досягнення в праці, надбавки за виконання особливо важливої роботи) та зменшення розміру надбавок або їх скасування здійснюється розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації.

Надбавка за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи встановлюється до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Подання про встановлення надбавок працівникам, які зайняті обслуговуванням Сквирської районної державної адміністрації вноситься керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації на ім’я голови районної державної адміністрації.

Відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

3. Виплата премії та визначення її розміру, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» працівникам, які виконують функції з обслуговування Сквирської районної державної адміністрації встановлюється головою адміністрації шляхом видання відповідного розпорядження.

Преміювання працівників, які виконують функції з обслуговування здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи у межах фонду преміювання, а саме:

1) ініціативність в роботі;

2) якість виконання завдань, визначених положенням про апарат райдержадміністрації та структурний підрозділ, його посадовою інструкцією, а також дорученнями керівництва адміністрації та безпосереднього керівника;

3) терміновість виконання завдань;

4) виконання додаткового обсягу завдань.

Подання на виплату премії із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання та розрахунком економії фонду заробітної плати за формою згідно з додатком працівників, які виконують функції з обслуговування вноситься керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації на ім’я голови районної державної адміністрації.

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації готує розрахунок економії фонду заробітної плати згідно з додатком.

Відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

4. Виплата матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату, які виконують функції з обслуговування Сквирської районної державної адміністрації, яка передбачена постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Подання про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам, які виконують функції з обслуговування Сквирської районної державної адміністрації вносяться керівником апарату районної державної адміністрації на ім’я голови районної державної адміністрації.

За дорученням голови районної державної адміністрації відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації опрацьовує подання та протягом п’яти робочих днів з дня отримання подання у встановленому порядку готує проект розпорядження голови районної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам та працівникам, які виконують функції з обслуговування апарату Сквирської районної державної адміністрації.

6. Виплата премії та визначення її розміру робітникам зайнятим обслуговуванням Сквирської районної державної адміністрації передбачених наказом Міністерства соціальної політики від 02 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 1996 року за № 593/1618 (із змінами) здійснюється розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації.

Розмір премії визначає голова адміністрації залежно від їхнього вкладу в кінцевий результат. Конкретний розмір премії робітників граничними розмірами не обмежується.

Подання на виплату премії робітникам зайнятих обслуговуванням Сквирської районної державної адміністрації вноситься керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації на ім’я голови районної державної адміністрації.

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації готує розрахунок економії фонду заробітної плати згідно з додатком.

Відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації готує відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток

до Порядку

Форма

Розрахунок економії фонду заробітної плати апарату _______________

райдержадміністрації за __________ 201__ року

Плановий місячний фонд заробітної плати

тис.грн.

Фактично нарахована заробітна плата

0,0

тис.грн.

у т.ч.:

- за посадовими окладами

тис.грн.

- надбавка за ранг державних службовців

тис.грн.

- надбавка за вислугу років

тис.грн.

- надбавка за роботу з таємними документами

тис.грн.

- надбавка за інтенсивність праці згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 15 (державних службовців)

тис.грн.

- надбавка за виконання особливо важливої роботи згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 15 (державних службовців)

тис.грн.

- надбавка за високі досягнення у праці згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 № 15 (працівників, які виконують функції з обслуговування)

тис.грн.

- надбавка за складність і напруженість в роботі згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 77 (робітникам)

тис.грн.

- надбавки та доплати водіям згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 77

тис.грн.

- відпускні

тис.грн.

- оплата перших 5-ти днів тимчасової непрацездатності

тис.грн.

- грошова допомога державним службовцям

тис.грн.

- матеріальна допомога для оздоровлення працівників, які виконують функції з обслуговування

тис.грн.

- матеріальна допомога робітникам, водіям

тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям

тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань працівникам, які виконують функції з обслуговування

тис.грн.

- інші виплати

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за ________ місяць 201__ року (місяць, за який буде виплачена премія)

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за попередній період

тис.грн.

Економія фонду заробітної плати, всього

тис.грн.

Планується виділити на преміювання, всього

тис.грн.

з них на преміювання керівників

тис.грн.

Загальна чисельність працівників, яким планується виплата премії

осіб

у т.ч. керівний склад

осіб

Керівник (підпис) (П.І.Б.)

Головний бухгалтер (підпис) (П.І.Б.)

Переглядів: 185
 Друк

Про скасування розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 14 квітня 2017 року № 5-аг "Про дисциплінарне

стягнення до Рогози Н.А."

Відповідно до частини 5 статті 9 Закону України "Про державну службу", статті 43 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Київського окружного адміністративного суду від 22 травня 2017 року по справі № 810/1618/17 та ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 13 грудня 2017 року по справі № 810/1618/17:

Скасувати розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року № 5-аг "Про дисциплінарне стягнення до Рогози Н.А.".

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

Переглядів: 125
 Друк

Про внесення змін до розпорядження

голови Сквирської районної державної адміністрації

від 08 вересня 2017 року № 543 “ Про затвердження нового

складу комісії райдержадміністрації з питань

проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

державних службовців категорій Б,В

Відповідно до статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 08 вересня 2017 року № 543 “Про затвердження нового складу комісії райдержадміністрації з питань проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців категорій “Б”,”В””зміни, а саме:

вивести зі складу дисциплінарної комісії Гайданку Олександру Миколаївну.

Голова адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 143
 Друк

29 грудня рятувальниками чергового караулу  7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено норматив з радіохімічного бактеріологічного  захисту.

Перед виконанням вправи відбулося шикування та перевірка теоретичних знань по діям при виникненні хімічної небезпеки в районі виїзду підрозділу чи на об’єкті, для забезпечення чіткого своєчасного та безпечного виконання дій за призначенням.

Після чого було відпрацьовано норматив «Одягання спеціального одягу та спорядження», з яким особовий склад впорався на оцінку «добре».

Метою проведення подібних занять є удосконалення особовим складом практичних навичок по роботі в ЗІЗОД, правильність та оперативність застосування пожежно-технічного спорядження, та підвищення фізичної витривалості бійців для виконання робіт за призначенням.

 

Переглядів: 70
 Друк

Шановні платники податків - жителі Сквирщини!

Від імені колективу Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області вітаю всіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим роком та Різдвом Христовим!

Маю надію, що любов до рідного краю, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє. Бажаю усім нам, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще. І хай новий 2018 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Зичу всім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, бадьорого настрою і творчої наснаги,

миру та Божого благословення!

З повагою,

в.о начальника Білоцерківської ОДПІ

Ігор Орленко

Переглядів: 49
 Друк

 

Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваним і світлим святом – Новим Роком! Це з дитинства улюблений й радісний день, наповнений радістю, веселощами, очікуваннями чуда й казки.

2017 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею та новими звершеннями. Він подарував нам багато досягнень, нових проектів на території Сквирського району.

У новому році бажаю Вам щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Миру, взаєморозуміння й любові Вам та Вашим сім’ям у Новому 2018 році.

З Новим Роком!

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

 

Переглядів: 186
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack