Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 09 січня 2018


Друк

9 січня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, рятувальники Сквирського РС провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами серед населення м.Сквира. А щоб громадяни не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Також  працівники ДСНС розповіли про наслідки дитячих пустощів, чим нагадали постійно розповідати дітям про небезпеку нехтуванням правилами пожежної безпеки та вибухонебезпечних знахідок.

 

Переглядів: 64
 Друк

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ району. Були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови райдержадміністрації;

2. Про стан виконання плану заходів по територіальній обороні, стан формування особового складу загонів та роти охорони району, напрямки та завдання з питань територіальної оборони на 2018 рік.

Доповідач: Березовський Олександр Олександрович – заступник військового комісара з територіальної оборони Сквирського районного військового комісаріату

Переглядів: 351
  Read More...Друк

Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян не виходити на тонку кригу на ставках, річках та інших водоймищах. Це надзвичайно небезпечно! Необдумана та необережна поведінка загрожує вашому життю і здоров'ю. Небезпечно й кататися на ковзанах у не облаштованих для цього місцях.

На дворі – мороз, стовпчик термометру показує нище нуля. Любителі зимової риболовлі починають виходити на кригу. До того ж без необхідних рятувальних засобів. Це небезпечно. Рятувальники закликають рибалок подумати про своє життя та здоров’я. Попереджають про небезпеку на воді і малечу.

Рибалок закликають утриматись від улюбленого хобі, адже поки погода не дозволяє повністю насолодитись зимовою риболовлею.

Рибалки попри небезпеку таки виходять на кригу. Проте забувають взяти з собою такі необхідні рятувальні речі: мотузка довжиною 15-20 метрів, санчата; ніж або цвяхи – які в разі чого можна встромити в лід, підтягнутись та вибратись з води.

Рятувальники попереджають також дітей та їхніх батьків про небезпеку на льоду. І ще раз нагадують: виходити на кригу можна лише за умови, що на вулиці мінусова температура, а товщина льоду – мінімум 7-8 сантиметрів. Лід блакитного кольору – надійний, а от сірий чи матово-білий з жовтим відтінком – ні.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 204
 Друк

Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам за фактичним місцем проживання та призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

26 грудня 2017 р. № 119/1025

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 "Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (із змінами), від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги" (із змінами), від 24 лютого 2003 року № 250 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям" (із змінами), від 05 листопада 2014 року № 637 "Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам" (із змінами), від 08 червня 2016 року № 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам"(із змінами),з метою розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, надання пільг особам та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

1. Затвердити Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам за фактичним місцем проживання та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Хлєбік О.Ю.

Голова адміністрації В.В. Галюк Переглядів: 369

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack