Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
січня 2018


Друк

Повідомлення про відсутність об'єктів для обчислення екологічного податку

У Головному управлінні ДФС у Київській області нагадують, що відповідно до норм п.250.9 ст.250 ПКУ, якщо платник екологічного податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву довільної форми про відсутність у нього у звітному році об'єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов'язаний подавати декларації відповідно до вимог Податкового кодексу.

Базовим податковим (звітним) періодом для екологічного податку є календарний квартал, - це визначено п. 250.1 та п. 250.9 ст. 250 ПКУ, тому граничний термін надання повідомлення про відсутність об'єктів для обчислення екологічного податку - 10 травня 2018 року.

ГУ ДФС у Київській області

Оновлений довідник Типів об’єктів оподаткування

У Головному управлінні ДФС у Київській області звертають увагу, що оновлений довідник Типів об’єктів оподаткування (станом на 22.12.2017 року), який слід використовувати при заповненні звіту за формою 20-ОПП «Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність», розміщений на офіційному сайті ДФС України.

Платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку та повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

Об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність, - це майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (додаток 10 до "Порядку обліку платників податків і зборів", який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 09.12.11 №1588, зі змінами та доповненнями) подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

Довідник Типів об’єктів оподаткування станом на 22.12.2017року розміщено на офіційному сайті ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/127294.html.

ГУ ДФС у Київській області

Особливості деклараційної кампанії 2018 року

для фізичних осіб-громадян, які декларують свої доходи

Головне управління ДФС у Київській області нагадує про особливості деклараційної кампанії 2018 року, обумовлені змінами, які відбулися в Податковому кодексі України та набрали чинності в 2017 році.

Серед таких змін для фізичних осіб – громадян можна виділити наступне:

- Фізичним особам – платникам податку на доходи фізичних осіб за кредитом, що отриманий на придбання житла (іпотечний кредит), встановлено право на сплату суми податкового зобов'язання, нарахованої на суму боргу, прощеного кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним із процедурою його банкрутства, до закінчення строку позовної давності, протягом трьох років починаючи з року, в якому задекларовано суму такого податкового зобов'язання. За нормами Кодексу платник податку самостійно розраховує суми розстрочення таких податкових зобов'язань, які погашаються платником податків рівними частинами кожного календарного кварталу до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом;

- Статтею 174 Кодексу передбачено, що з 1 січня 2017 року об'єкти спадщини, які успадковуються членами сім'ї спадкодавця другого ступеня споріднення, оподатковуються за нульовою ставкою податку. Звертаємо увагу, що відповідно до норм п.п. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 Кодексу членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення для цілей розділу IV Кодексу вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька;

- Зміни в наданні податкової знижки за навчання: п. п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Кодексу викладено в новій редакції, згідно з яким з 1 січня 2017 року фізична особа – платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Тобто, з 1 січня 2017 року скасовано обмеження щодо суми коштів та обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату, а враховуватимуться фактично понесені платником податку витрати. При цьому загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу.

Крім того, за результатами 2017 року платник податку може скористатись правом на отримання податкової знижки, пов'язаної з навчанням члена сім'ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім'ї заробітну плату.

ГУ ДФС у Київській області

Членам фермерських господарств для взяття на облік платниками єдиного внеску слід подати заяву

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що листом від 19.01.2018 №1638/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання інформації» ДФС України повідомляє, що для взяття на облік платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування членам фермерських господарств, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1-ЄСВ (далі – Заява) згідно з додатком 1 до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 № 1162.

У Заяві члену фермерського господарства необхідно обов’язково зазначити додаткову інформацію: податковий номер та найменування фермерського господарства, членом якого він є. Така Заява повинна бути додатково підписана Головою фермерського господарства.

ГУ ДФС у Київській області

Новації у застосуванні РРО

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2017року №984 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 "Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Так, Постановою №984 підвищено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим, для окремих форм та умов проведення діяльності, з 200,0тис.грн. на один суб'єкт господарської діяльності до 500,0 тис. грн. на один суб'єкт господарювання, та з 75 тис. грн. на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг) до 250 тис. грн.

Крім того Постановою №984 зазначено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених у переліку, фізичні особи - підприємці платники єдиного податку 2-ї та 3-їгруп, незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив1,0млн.грн., обов'язково застосовують РРО, як це визначено у п. 296.10 ст. 296 Податкового Кодексу.

Пункт 2 Постанови № 984 доповнено пунктом 21:"Дія цієї постанови не поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами".

Постановою також внесено зміни до Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 46
 Друк

У зв’язку з погіршенням погодних умов, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до водіїв з проханням бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху і по можливості не виїжджати на далекі відстані, аби не стати «заручником негоди».

ДСНС України нагадує, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Переглядів: 239
  Read More...Друк

31 січня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира проведено заняття за темою : «Одягання бойового одягу та спорядження»

Подібні заняття з особовим складом проводяться для постійної готовності до дій за призначенням, вдосконалення професійної майстерності, перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок необхідних для виконання поставлених завдань.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 61
 Друк

 

Основними причинами загибелі людей на воді є необізнаність та порушення елементарних правил безпеки, особливо рибалками під час перебування на кризі.

Перед тим, як стати на лід – подивіться уважно, чи немає підозрілих місць:

- тонкий або крихкий лід може бути поблизу кущів, очерету, у місцях де водорості вмерзли в лід;

- обминайте ділянки, які покриті товстим прошарком снігу, під снігом лід завжди тонший;

- особливо обережно спускайтесь з берега: лід може не щільно з’єднуватись із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря.

Не перевіряйте міцність льоду ударом ноги – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Для однієї людини безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів.

Катайтеся на ковзанах лише у перевірених місцях.

Якщо лід почав тріщати – негайно повертайтесь, відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

Сквирський РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 57
 Друк

Кабінет Міністрів України розпочинає процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Згідно з розпорядженням КМУ, вже з 1 лютого розпочнеться процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Як саме земля буде передана в розпорядження громадам

Уряд надав розпорядження Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру з 1 лютого 2018 року провести інвентаризацію таких земель з подальшою передачею земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад відповідно до статті 117 Земельного кодексу України. Також відтепер передача таких земельних ділянок в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність буде здійснюватись тільки за погодженням з об’єднаними територіальними громадами та після прийняття ними рішення відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

«З завтрашнього дня жоден геокадастр країни не має права приймати одноосібні рішення, - сказав Володимир Гройсман. – Не дай Бог хтось спробує передати землю поза межами населеного пункту (без згоди ОТГ). За це буде чітка кримінальна відповідальність – викинемо з кабінету». Переглядів: 237

  Read More...Друк

Уряд ухвалив рішення, згідно якого кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть направлені в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:

- будівництво і модернізацію дитячих садочків;

- модернізацію об’єктів профтехосвіти;

- об’єкти екстреної медицини;

- розвиток електронної економіки;

- розбудову закладів фізичного виховання та спорту

- об’єкти інфраструктури, критично важливі для громад.

Таким чином Уряд дав старт максимально ефективному розпорядженню коштами фонду, а це 6 млрд грн у 2018 році, для підтримки розвитку соціальної сфери і підвищенню комфорту життя об’єднаних територіальних громад. Загалом завдяки різним інструментам підтримки та розвитку регіонів громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.

«Уряд через механізми регіонального розвитку цього року фінансує близько 11 млрд грн, - заявив Прем’єр-міністр. - Ми підготували рішення Уряду, яке дозволить сфокусувати увагу місцевих органів влади на пріоритетних проектах».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету міністрів України

 

Переглядів: 194
 Друк

Шановна Любове Миколаївно!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість громаді. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою,

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

 

Переглядів: 187
 Друк

У районі розроблена «Програма енергозбереження Сквирського району на 2016-2017 роки», що схвалена розпорядженням Сквирської райдержадміністрації від 21.03.2016 № 93 та затверджена рішенням Сквирської районної ради від 28.04.2016 № 07-07-07.

У січні 2017 року переведено котельну Шамраївського НВК та у листопаді Кривошиїське НВО на альтернативні види палива (кошти інвесторів

За рахунок різних джерел фінансування за 2017 рік проведено заміну близько 503 вікон та дверей на енергозберігаючі у навчальних закладах району та бюджетних установах і організаціях, а саме: за кошти обласного бюджету 1440 тис. грн. у Пищиківській ЗОШ (100 шт.), за кошти обласного бюджету 795,32 тис. грн.. у Сквирському ДНЗ №6 (135 шт.), за кошти районного бюджету 25 тис грн. Сквирський ДНЗ №1 ( 6 шт.), за кошти районного бюджету 1708,0 тис. грн. у Малолисовецькому НВК, Кривошиїнському НВО, Пищиківській ЗОШ, Сквирському НВК, Сквирська ЗОШ № 5, НВК « Сквирський ліцей – ЗОШ I-II ст. (135 шт.), за кошти місцевих бюджетів у адмінприміщеннях сіл Миньківці ( 6 вікон на енергозберігаючі в сільському клубі 25,7 тис. грн.), с. Кривошиїнці ( Проведено часткову заміну вікон на енергозберігаючі в сільському будинку культури – 55,0 – 4 вікна) с. Антонів (3 дверей на енергозберігаючі в сільському будинку культури – 23,8) м. Сквира (25 вікон та 3 дверей на енергозберігаючі в районному будинку культури – 510,0 ) с. Лаврики ( 3 вікна на енергозберігаючі в сільському клубі – 13,3) с. Кривощиїнці (3 вікна Кривошиїської амбулаторії – 13,0 тис. грн.), с. Шамраївка (7 вікон на енергозберігаючі – 21,8 тис. грн.) та Мовчанівка (8 вікон та 3 дверей – 64,4 тис. грн..), с. Самгородок ( 3 вікон на енергозберігаючі в будинку культури – 200,3 тис. грн. ), с. Малолисовецьке ( 6 вікон - 35,91 тис. грн.). за спонсорські кошти у будинку культури с. Шамраївка (30 вікон та 17 дверей – 1360,0 тис. грн.) с. Рогізна ( 6 вікон на енергозберігаючі у вестибюлі Рогізнянського НВК – 120,0 тис.грн).

З метою проведення реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в населених пунктах району протягом 2017 року за кошти місцевих бюджетів (4837,71 тис. грн.) проведено роботи по реконструкції вуличного освітлення у селах Пустоварівка, Тарасівка, Домантівка, Антонів, Самгородок, Дулицьке, Горобіївка,Мовчанівка, Тхорівка, Малі Єрчики, Селезенівка, Пустоварівка, Рогізна, Калена, Руда, Велокополовецьке, Шаліївка м. Сквира. За кошти місцевих бюджетів виготовлено проектно-кошторисні документації на реконструкції освітлення вулиць міста Сквира та сіл району.

У районі діє державна програма з енергозбереження (відшкодування частини суми кредиту для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок на енергоефективні матеріали та обладнання). Через відділення через відділення Ощадбанку за 2017 рік видано 73 кредита на суму 1437,201 тис. грн. по державній програмі.

Розпорядженнями голови Сквирської райдержадміністрації від 05.05.2017 № 281 «Про введення до штатного розпису господарської групи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації посади економіста з питань енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання» та від 10.05.2017 №284 «Про введення до штатного розпису адміністративно-управлінського апарату Сквирської центральної районної лікарні та Комунального закладу «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» введено штатні одиниці з енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання.

З 10.05.2017 Баранець Світлана Валеріївна – економіст з питань енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання відділу освіти Сквирської райдержадміністрації та з 30.05.2017 Салтанюк Геннадій Олександрович – провідний фахівець з питань енергетичного менеджменту та моніторингу енергоспоживання Сквирської центральної районної лікарні та Комунального закладу «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» пройшли навчання з метою підвищення кваліфікації за програмою: «Енергетичний менеджмент» у Інституті енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за рахунок коштів місцевого бюджету.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України « Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах на території Київської області діє Автоматизована система енергомоніторингу «Київщина енергоефективна» (далі АСЕМ). В рамках реалізації Програми енергозбереження для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетної сфери на території Сквирського району в систему АСЕМ ввійшли 68 об'єктів, в т.ч. :

- відділу освіти – 37 об'єктів (навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади –садочки, дитячий будинок « Надія », позашкільні навч. заклади - спортивна школа та центр дитячої творчості);

- відділу культури, релігій, туризму,молоді та спорту - 28 об'єктів (будинки культури, клуби, бібліотеки, дитяча школа мистецтв);

- Сквирська ЦРЛ;

- Сквирська районна рада;

- Управління агропромислового розвитку Сквирської РДА.

По структурних підрозділах призначено відповідальних осіб , які збирають та вносять дані показників приладів обліку в АСЕМ « Київщина енергоефективна ». Центр енергоефективності надіслав для кожного об'єкту свій логін і пароль, використавши які, відповідальна особа зобов'язана з 8.00 до 9.45 години щоденно (крім вихідних) передавати показники лічильників

 

Переглядів: 429
 Друк

У залі РДА відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Вів засідання колегії голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк. В роботі колегії брали участь голова районної ради В.В.Гриша, сільські голови, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій, установ та засобів масової інформації.
На колегію були винесені наступні питання:

1. Про стан пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації, та додержання ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо забезпечення пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом
Доповідач: Пилюта Олександр Петрович, начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації;
Співдоповідач: Капітанюк Наталя Миколаївна, заступник начальника управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації 

2. Звіт голови Сквирської райдержадміністрації про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік 
Доповідач: Галюк Василь Васильович, голова Сквирської райдержадміністрації


3. Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік
Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна, перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації 

4. Звіт про виконання зведеного бюджету Сквирського району за 2017 рік
Доповідач: Ульянова Марія Василівна, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

За результатами обговорених питань були прийняті відповідні рішення і пропозиції

Переглядів: 223
 Друк

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося засідання комісії в зв’язку з розглядом звернень депутатів Сквирської районної ради та громадської організації «Ініціативи жінок» з приводу підняття вартості проїзду та рекомендацій Антимонопольного комітету «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції». На засідання було запрошено перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації, відповідно до діючих договорів. Визначено, що після прийняття Постанови № 240, державне регулювання вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування було відмінено, та у такий спосіб перевізники отримали право на встановлення тарифів з перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі руху на приміських та міжміських автобусних маршрутах.

Разом з тим сама відміна державного регулювання тарифів на послуги з перевезення пасажирів не позбавила відповідні державні органи контрольних функцій в питанні ціноутворення на ці послуги та не відмінила необхідність забезпечення обґрунтованості таких тарифів.

Головою комісії доведено до відома перевізників та їх представників вимоги чинного наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» та наполягла на необхідності подачі до організатора нових таблиць вартості та розрахунку відповідно до наказу 1175.

За результатами проведеної комісії, відповідно до виявлених порушень та п. 4.7. діючих договорів перевізникам направлено відповідні приписи на усунення недоліків та порушень з визначеними термінами виконання.

 

Переглядів: 199
 


Сторінка 1 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack