Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2018
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
січня 2018


Друк

Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського району, на яке було запрошено директора ПП «Центуріон плюс» В.І.Скрипу, голову районної ради В.В.Гришу, заступника голови районної ради О.Г.Грищенко, Тхорівського та Пустоварівського сільських голів А.Є.Кулеші і М.О.Скочинського, редактора районної газети «Вісник Сквирщини» К.Ф.Бондарчук. Під час засідання розглянули звернення жителів сіл Тхорівка, Пустоварівка, Тхорівського сільського голови та голови районної ради щодо припинення перевезен пасажирів на маршруті №10 АС Сквира – с. Пустоварівка.

Як повідомив директор ПП «Центуріон плюс», ситуацію на вказаному маршруті вирішено, в період 16 та 17 січня у зв’язку з поломкою транспортного засобу обслуговування маршруту №10 «Сквира АС – Пустоварівка» справді не здійснювався. З 18 січня маршрут працює задовільно, надалі випадків порушення графіку перевезень намагатиметься не допускати. Проте директор ПП «Центуріон плюс» наголосив, що на сьогодні для перевізників склалася досить непроста фінансово-економічна ситуація, до якої призвелизростання ціни на пально-мастильні матеріали, зростання мінімальної заробітної плати, зростання вартості утримання автотранспорту, інше. Від влади Сквирського району перевізники підтримки не отримують. Вже понад рік перевізникам не відшкодовується вартість компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян. Досі не прийнята відповідна Програма. На що начальник УСЗН Надія Рогоза повідомила, що проект Програми розроблено, затверджено розпорядженням голови РДА, згідно з вимогами чинного законодавства подано на розгляд сесії районної ради ще у жовтні минулого року, проте депутати районної ради не підтримали вказану Програму. Переглядів: 22

  Read More...Друк

 

Проведено виїзний прийом громадян

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку та працюючим, спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проводять виїзні прийоми за місцем проживання. Так, 23 січня 2018 року було проведено виїзний прийом мешканців с. Красноліси та с.Рогізна Сквирського р-ну.

Переглядів: 5
  Read More...Друк

 

За результатами 2017 року від платників податків Київської області до зведеного бюджету надійшло 18 мільярдів гривень. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС регіону Олексій Кавилін. За його словами, у порівнянні з 2016 роком, сума надходжень збільшилася на 4 млрд. грн., або на 29%.

Зокрема, за інформацією, наданою очільником фіскальної служби регіону,  до державного бюджету за 2017 рік зібрано 8,3 мільярди гривень. Цей показник на 33% перевищує показник січня-грудня 2016 року у приведених умовах. Сума додаткових надходжень складає 2 млрд. гривень.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження до державного бюджету:

cума перерахувань до державної скарбниці від сплати податку на додану вартість складає 3,9 млрд. грн., що на 36% більше за той самий період  2016 року. Додатково отримано 1 мільярд гривень.

податок на прибуток підприємств забезпечив перерахування у сумі  1,5 млрд. грн. При цьому темп росту до 2016 року у приведених умовах складає  33%, що у гривневому еквіваленті дорівнює 364 млн. гривень.

більше 2 мільярдів гривень надійшло до Державного бюджету від сплати податку на доходи фізичних осіб із додатковою у порівнянні з 2016 роком сумою у 568 мільйонів гривень.

На потреби збройних сил України від платників Київщини надійшло 595 млн. грн. із темпом росту у приведених умовах 22%  до 2016 року. Сума додаткових надходжень складає  107 мільйонів гривень.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 5
 Друк

 

У січні-грудні 2017 року до місцевих бюджетів від платників податків
Київської області надійшло 9,7 мільярдів гривень. Як підкреслив в.о. начальника ГУ ДФС регіону Олексій Кавилін, сума, що надійшла за цей період,  перевищує надходження 2016 року на 25%, що дорівнює майже 2 мільярдам  гривень у грошовому еквіваленті.

Зокрема, як підкреслив Кавилін, сплата податку на доходи фізичних осіб залишається на позиції бюджетоформуючої. Так, за підсумками попереднього року, сплачено 6,2 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 1,7 млрд. грн. або 38% більше за той самий період 2016 року.

Від плати за землю місцеві скарбниці  Київщини отримали 1,2 млрд. грн., що на 18% перевищує надходження за 2016 рік. Додатково на потреби регіону надійшло 186 млн. гривень. У свою чергу, представники малого та середнього бізнесу області сплатили 1,3 мільярди гривень єдиного податку. При цьому, темп росту до показника 2016 року складає 40% або 384 мільйони гривень.

На 52% у порівнянні з 2016 роком збільшилася сума податку, сплачена фізичними особами-підприємцями: територіальні громади отримали 957 мільйонів гривень за результатами 2017 року. Додатково надійшло 327 млн. грн.

Єдиного податку з юридичних осіб (ІІІ група) за січень-грудень
2017 року сплачено 175 млн. грн. із приростом у 13% до показника 2016 року. За період січень-грудень 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 20 млн. грн.  додатково.

Майже на 37 мільйонів гривень збільшилася сума, сплачена четвертою групою платників єдиного податку – юридичних осіб за січень-грудень 2017 року. Сума надходжень складає 205 млн. грн. із темпом росту у 22 % до результату 2016 року.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 3
 Друк

23 січня співробітники Сквирського РС провели рейдові заходи на водоймах м.Сквира. Рятувальники роз’яснили громадянам правила безпеки на кризі, нагадали, як діяти, якщо опинився у воді та детально розповіли про надання першої медичної допомоги постраждалим. А щоб громадяни не забували правила безпеки їм було роздано тематичні листівки.

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, Сквирський РС звертається до мешканців та гостей району утримуватись від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймах і застерегти від цього своїх дітей.

 

Переглядів: 4
 Друк

23 січня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Сквирської Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3». Школярам розповіли про п«равила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. Особливу увагу було звернено на правила поведінки дітей на льоду.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 

Переглядів: 2
 Друк

23 січня 2018 року голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів робочу зустріч з начальником відділу освіти Олександром Вікторовичем Заболотним та директором районного інклюзивно-ресурсного центру Анною Віталіївною Марковою. Було обговорено питання виділення приміщення під центр, в якому, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», послуги фахівців надаватимуться дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Як підкреслив керівник району, потрібно створити максимально зручні умови, аби такі діти та їхні батьки чи супроводжуючі особи почувалися комфортно. Зупинилися на тому, що доречно задіяти під центр частину будівлі Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-дитсадок», провести там відповідні ремонтні роботи та вивчити питання щодо організації підвезення вихованців інклюзивно-ресурсного центру на навчально-корекційні заняття й організації виїзних занять педагогів центру на базі навчальних закладів сільської місцевості. . Одразу ж і відвідали його. Директор Людмила Миколаївна Антонян підтримала таку пропозицію, адже на базі школи, де нині є вільні кімнати й навіть окремий вхід, районний інклюзивно-ресурсний центр буде виправданим. Голова райдержадміністрації доручив відділу освіти обрахувати кошти на поточний ремонт кімнат, коридорів, підсобних приміщень тощо і у визначені терміни провести його, аби розпочати продуктивну роботу центру.

 

Переглядів: 25
 Друк

Питання вступу України до НАТО завжди було для нашої країни політичним. З часів отримання незалежності ним спекулювали, хто як тільки хотів – переважно, в ході передвиборчих кампаній. І ще донедавна можна було практично зі стовідсотковою впевненістю констатувати, що вступ до Альянсу – далеко не те питання, що об'єднує українців.

Проте наразі ситуація суттєво змінилася.

Середина липня цього 2017 року для України виявилася політично гарячою.

Колотнеча з питанням депутатської недоторканності, необхідність визначитися з однією з ключових реформ – пенсійною, питання реінтеграції окупованих територій, численні візити до нашої країни на найвищому політичному рівні (генсека ООН Антоніо Гуттеріша, держсекретаря США Рекса Тіллерсона, генсека НАТО Єнса Столтенберга) – ось далеко не повний перелік надважливих для нашої країни політичних подій, що відбуваються просто зараз.

Проте, вкотре чи найвиразніше прозвучало саме питання співпраці України з Північноатлантичним альянсом.

Переглядів: 24
  Read More...Друк

З 1 по 28 лютого 2018 року триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого – наповнення інформацією вільного ілюстрованого он-лайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іноземними мовами.

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. У конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в он-лайн- магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Детальніше: http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/konkursy-ta-ogoloshennya/konkursi-akcii/konkurs-pidtrimay-vikimandri-ukrai/ )

 

Переглядів: 26
 Друк

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

16 січня 2018 р. за № 9/1036

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про адміністративні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 "Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг", з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних послуг

1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації (додається).

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Київській області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Переглядів: 44
  Read More...


Сторінка 1 з 13
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack