Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Субота, 03 лютого 2018


Друк

Пропонуємо переглянути відеоролик за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1qOjmqa8Nkbh4A-3HSiyBZ6XZuJ4cKgFV

Переглядів: 100
 Друк

Презентований Прем’єром пакет законопроектів допоможе економіці вийти на рівень зростання 5-7%

31 січня на засіданні Кабміну було презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені реформ». Законопроекти, напрацьовані спільно з Президентом, парламентськими фракціями, діловими колами допоможуть ефективніше боротися з корупцією, посилять захист бізнесу і сприятимуть зростанню інвестицій в Україну. Ухвалення цих документів закладе основи для пришвидшеного зростання економіки. Документи осучаснюють і спрощують регулювання практично у всіх сферах. Зокрема, створюються умови для вільного руху капіталу, що сприятиме залученню інвестицій, посилюється захист кредиторів, що сприятиме відновленню банківського кредитування, відкриваються нові можливості для інноваційної діяльності, яка зможе вивести вітчизняну економіку на якісно новий рівень. До вашої уваги – 5 знакових законодавчих ініціатив. Переглядів: 199

  Read More...Друк

Про використання коштів, передбачених у

держаному бюджеті на заходи з соціальної

та професійної адаптації учасників

антитерористичної операції

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанов Кабінету Міністрів України № 179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» (із змінами), від 21.06.2017 №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції»:

 

1. Затвердити План заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку) на 2018 рік, що додається.

 

2. Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації забезпечити ефективне, цільове, у повному обсязі використання бюджетних коштів та подання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації звітів про їх використання до 5 числа кожного місяця.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

 

Переглядів: 130
 Друк

Про перенесення робочих

днів у 2018 році

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році», голови Київської обласної державної адміністрації від 15 січня 2018 року № 8 «Про перенесення робочих днів у 2018 році»:

 

1. Перенести у 2018 році для працівників апарату, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації такі робочі дні з:

п’ятниці 09 березня – на суботу 03 березня;

понеділка 30 квітня – на суботу 05 травня;

п’ятниці 29 червня – на суботу 23 червня;

понеділка 24 грудня – на суботу 22 грудня;

понеділка 31 грудня – на суботу 29 грудня.

 

2. Головам міськсільвиконкомів, керівникам районних установ та організацій визначити режим роботи підпорядкованих їм структур відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 січня 2018 року № 8 «Про перенесення робочих днів у 2018 році».

 

3. Керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації організувати чергування у святкові і неробочі дні, визначені у пункті 1 цього розпорядження.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

5. Зазначене розпорядження опублікувати на офіційному веб - сайті Сквирської районної державної адміністрації.

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 


Переглядів: 144
 Друк

Про внесення змін до складу

координаційної ради для організації виконання

районної комплексної Програми

соціальної підтримки військовослужбовців,

учасників антитерористичної операції та

членів їх сімей Сквирського району на 2017 - 2018 роки

 

 

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

 

Внести зміни до складу координаційної ради для організації виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017 - 2018 роки, утвореної розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 13 січня          2017 року № 22, а саме:

 

1. Увести до складу координаційної ради:

 

1) Славінську Оксану Вікторівну, першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації, голову координаційної ради;

 

2) Чижа Андрія Григоровича, головного лікаря Сквирської центральної районної лікарні, члена координаційної ради (за згодою).

 

2. Вивести зі складу координаційної ради Хлєбік Ольгу Юріївну.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                                  В.В. Галюк

Переглядів: 120
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack