Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Вівторок, 06 лютого 2018


Друк

09 лютого 2018 року в Південнокорейському місті  Пхенчхані візьмуть старт наймасовіші і найпрестижніші спортивні змагання планети - ХХІІІ зимові Олімпійські Ігри. У зв’язку з цією подією 02 лютого у спортивному залі ДЮСШ відбулась церемонія підняття Олімпійського прапора Національного Олімпійського комітету України. Учасників спортивного дійства вітали завідувач сектору молоді та спорту Голуб І.В., тренер бронзової Олімпійської чемпіонки в Барселоні Штундер І.І., члени районного осередку НОК України, майстри спорту Польгун О.М. та Поліщук М.М.. У виступах було зазначено, що олімпійські ігри це унікальні старти, в яких беруть участь найкращі спортсмени планети. Київщину на цьому форумі представлятиме біатлоніст Володимир Сємаков, також вони побажали юним спортсменам олімпійського здоров’я, цілеспрямованості, вдачі та наполегливості в досягненні спортивних перемог. Право підняти національний Олімпійський прапор отримав переможець Олімпійського дня в Київській області, учень Сквирської ЗОШ № 2 Волинець Віталій.

 

Переглядів: 287
 Друк

Проведення традиційної першості міста Сквири з гандболу на Кубок Героя Радянського Союзу М.М. Ольшевського, яка проходила з 30 січня по 02 лютого у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи, беззаперечно засвідчило, що ці перегони є найпопулярнішими та наймасовішими на гандбольній мапі району. Цього року, на старт змагань вийшло біля 150 юнаків та дівчат з семи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Про глядацьку зацікавленість до турніру свідчить той факт, що протягом 4 днів на трибунах ДЮСШ не було де, як кажуть, яблуку впасти. За підсумками першості у дівчат бронзовими призерами стали представниці Сквирської ЗОШ № 2, срібні нагороди вибороли гандболістки Сквирського НВК, а перемогу впевнено здобула команда ЗОШ № 1.

У юнаків, у боротьбі за бронзу зустрічались команди Сквирських ліцею та ЗОШ № 5. Команда ЗОШ № 5 переграла суперників з рахунком - 14:11 і посіла 3 місце. Інтригуючим став фінальний поєдинок між давніми суперниками: Сквирськми ЗОШ №1 та №2. У дуже видовищному і драматичному протистоянні з перевагою лише в два м’ячі (10:08) перемогу здобули гравці ЗОШ № 1. За регламентом турніру Кубок імені М.М. Ольшевського дістався команді навчального закладу за найменшою сумою місць, зайняту разом дівчатами і хлопцями. Тут беззаперечну перемогу здобула команда ЗОШ №1 (вчителі Боярський Олександр та Бусол Ігор ). Другими стали гандболісти ЗОШ №2 (Ганзюк Богдан та Шевчун Олена), третіми – Сквирського НВК (Чумак Микола). Кращими гравцями турніру визнано: Олександра Польгуна ( ЗОШ № 5) та Тетяну Волинець (Сквирський НВК). Ці гравці отримали пам’ятні призи від приватного підприємця Павла Харченка.

Команди учасниці були нагородженні грамотами. Переможці змагань а також кращі команди серед дівчат і юнаків отримали кубки. ТОВ «Фірма Грона» подарувала всім учасникам змагань гандбольні м’ячі для тренувань.

 

Переглядів: 157
 Друк

06 лютого в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Сквирської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 2. Школярам розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. Особливу увагу було звернено на правила поведінки дітей на льоду.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 

Переглядів: 92
 Друк

 

Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?

Семен Дехтяренко

Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :

· виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);

· нотаріуси;

· акредитовані суб'єкти.

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, здійснює державний реєстратор за адресою їх тимчасового проживання.

Припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеної особи здійснюється за її заявою та спрощеною процедурою за місцем проживання на підставі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Переглядів: 416
  Read More...Друк

06 лютого інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено планову перевірку Комунальної установи Сквирської районної ради Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району.

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області

 

Переглядів: 105
 Друк

Уряд розширив програму «Доступні ліки», за якою можна отримати препарати від хронічних захворювань в аптеці за рецептом безкоштовно або з незначною доплатою. З лютого 2018 року перелік препаратів, що входять до програми, збільшився на 20%.

В оновленому переліку 239 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які застосовуються для амбулаторного лікування (раніше до програми були включені 198 препаратів). Стало більше на 24 препарати від серцево-судинних захворювань, на 14 - від діабету ІІ типу, на 3 – від бронхіальної астми.

До програми включені препарати 48 виробників: 30 іноземних та 18 українських.

Переглядів: 404
  Read More...Друк

Працівниками Київської митниці ДФС зафіксовано чергову спробу незаконного переміщення через митний кордон України партії сильнодіючих дороговартісних ліків для лікування гепатиту.

45 упаковок та 90 блістерів з медичними препаратами намагався ввезти на територію України наш співвітчизник, який повертався з Єгипту. Для проходження митного контролю чоловік обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим автоматично засвідчив, що не переміщує предметів, обов’язкових до декларування або обмежених до переміщення.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не надав, з приводу декларування до інспекторів митниці не звертався.

Медичні препарати знаходились без ознак приховування в багажі громадянина і були виявлені під час вибіркової перевірки авіапасажирів.

Документів, що підтверджують вартість, а також рецепту, виданого на його ім’я, на переміщувані препарати громадянин не мав.

З виявлених лікарських засобів, відповідно до чинного вітчизняного законодавства, громадянину було пропущено по 5 упаковок кожного найменування.

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Лікарські засоби вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 200
 Друк

У січні 2018 року Київською митницею ДФС оформлено 27632 митних декларацій, з них 94% – в електронному вигляді.

Серед загальної кількості декларацій більшість складають імпортні – їх оформлено – 20 449, експортних – 6 223, а також 960 транзитних.

Загальні обсяги експортно-імпортних вантажів у січні становили 321,09 тис. тонн, транзитних вантажів – 9,83 тис. тонн.

Крім того, середній час митного оформлення однієї митної декларації у січні 2018 року склав 2 години 5 хвилин.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 195
 Друк

Реєстровий №

Дата реєстрації

Назва колективного договору (угоди)

1

23.01.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом фермерського господарства «Добробут 10» на 2017-2021 рр.

2

26.01.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Технозахист СБ» на 2017-2021рр.

3

24.02.2017

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комтетом Шаліївської сільської ради на 2015-2017 рр.

4

24.02.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Агроолімп 2006»

5

24.03.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Сквирської центральної районної аптеки №25 на 2017-2018рр.

6

24.03.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Товариства з обмеженою відповідальністю «Сквиратекс» на 2017р.

7

24.03.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом

Шамраївської сільської ради на 2017-2021рр.

8

24.03.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Товариства з обмеженою відповідальністю «Консул» на 2016р.

9

24.03.2017

Колективний договір між адміністрацією Сквирської районної державної лікарні ветеринарної медицини та комітетом профспілки державних установ ветмедицини в районі на 2013-2018рр.

10

25.04.2017

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом

Кривошиїнського НВО «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – ДНЗ»

на 2017-2021рр.

11

25.04.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Сквирського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

12

12.05.2017

Колективний договір між адміністрацією Сквирської централізованої бібліотечної системи та профспілковим комітетом районної профспілки працівників культури на 2017-2021 рр.

13

12.05.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Мізан» на 2017-2019 рр.

14

12.05.2017

Колективний договір між керівництвом Сквирського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області та трудовим колективом управління на 2017-2021рр.

15

30.05.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Калина» на 2017-2019рр.

16

07.06.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Амберама»

17

27.06.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ПрАТ «Шамраївське»

18

07.07.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ДП «Кліринг Агро»

19

21.07.2017

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом

НВК «Сквирський ліцей - Загальноосвітня школа І –ІІ ступенів »

на 2017-2021рр.

20

01.08.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Наджуд»

21

29.09.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Корпорація «Елтекс»

22

11.12.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом

Великоєрчиківської сільської ради на 2016-2018 рр.

23

20.12.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом

Товариства з обмеженою відповідальністю « М В».

24

22.12.2017

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

25

22.12.2017

Колективний договір між керівництвом Київського обласного центру занятості та Радою трудового колективу Сквирського районного центру занятості

ПЕРЕЛІК

змін, внесених до колективних договорів та зареєстрованих

в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

за 2017 року

Реєстровий №

Дата реєстрації

Назва

1

24.02.2017

Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Росава-Агро» на 2015-2020рр.

2

24.03.2017

Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Товариства з додатковою відповідальністю «Сквирське ремонтно-транспортне підприємство» 2015-2020рр.

3

24.03.2017

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією Сквирської районної державної лікарні ветеринарної медицини та комітетом профспілки державних установ ветмедицини врайоні на 2013-2018рр.

4

07.04.2017

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом Сквирської школи мистецтв.

5

07.04.2017

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

6

22.08.2017

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Агрофірма «Колос»

7

11.12.2017

Зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Сквиратекс»

 

 

Переглядів: 198
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack